PDA

View Full Version : Twilight...



blqqqqqqqqqqqq
01-11-2009, 09:11
ei hora, mnogo iskam da gledam Twilight ama ot nikude nemoga da si go drupna.. :( ako nqkoi go e gledal i znae ot kude moga da go drupna da pishe..ot arena i zamunda ne stava :(

sanyTheSunshine
01-11-2009, 09:42
Еми то пишеше,че премиерата му е на 16 януари...ходи на кино и ще го гледаш :D

CtrlAltDel
01-11-2009, 15:32
Мда, на кино най-добре, за хубаво качество по торентите ще трябва да чакаш да излезе филма на ДВД (което, предполагам, са няколко месеца).

DeepPurpLe
01-12-2009, 08:00
Мии.. една приятелка го дръпна от Арена-та .. там го има,но не знам за качеството : )

BeYourSelf
01-13-2009, 16:56
http://isohunt.com/torrent_details/54767589/Twilight?tab=summary

ама качеството е хипер гадно , а в арената беше баннат

KissTheSky
01-13-2009, 18:50
Вече го дават по кината....
Аз обаче ти препоръчвам и книгата.
Обожавам Twilight :grin:

elenahb
01-13-2009, 20:33
http://www.mininova.org/tor/2105752 - по-добро качество от това сега засега - здраве!

roshi_92
01-13-2009, 21:18
Ами в замунда неможе да го няма :) но найстина на кино и да прочетеш книгата е много по забавно :) :grin: :grin: :grin: :grin:

ArcticMonkey
01-14-2009, 12:24
Еми то пишеше,че премиерата му е на 16 януари...ходи на кино и ще го гледаш :D +1

kalinapet
01-16-2009, 16:59
Абе хора някой да знае кога ще го има по кината в Пловдив, че аз никъде не намирам инфо???

VersaceRocks
01-16-2009, 17:48
Гледай го на кино. :-)
А и книгата прочети, много е яка.

_LacrymoSa_
01-16-2009, 18:30
В mininova.org го има :)

SexYLipS
01-17-2009, 22:58
след книгата филма не беше толкова добър колкото предполагах
не можаха да направят ИСТИНСКИ романтичен филм
за мен е лек провал :(
дано двойката да навакса и за двата :-D

chocoleptic
01-18-2009, 08:21
за мен е лек провал :(
Де да беше лек провал..
Чиста боза си е.

SexYLipS
01-18-2009, 15:04
за мен е лек провал :(
Де да беше лек провал..
Чиста боза си е.

за мен не е боза
пример за боза е high school musical

ArcticMonkey
01-19-2009, 15:12
Филма почти няма база за сравнение с книгата..освен,че имената на героите са едни и същи 8-) Иначе книгата е велика,с мега зарибяваща история.

chocoleptic
01-21-2009, 17:49
за мен е лек провал :(
Де да беше лек провал..
Чиста боза си е.

за мен не е боза
пример за боза е high school musical
E то онова не се вписва въобще в представата ми за филм , някви леви грачат 2 часа ..

MirCa1
01-27-2009, 09:20
ммм... книгата много по рулз от филма ( как се изказах лапешки )
Всъшност грешката ми беше , че първо гледах филма ... след това почнах да чета книгата ...
Всъшност отнчало филма много ми хареса , но след като вече почти свършвам книгата ( уха за 2 дена :D ) съм 100% твърда , че така наречените "фенове" на "здрач" ако не са прочели поне една книга от поредицата или поне първата ... то... нищо не могат да разберат от филма .... толкова бързо се развива действието вътре ... хората които не са я чели ще усятат само " сладникавото "
Иначе филма е добър,но не се доближава до книгата :))
П.с. За по чуствителните хоракоито искат да гледат филма - да си вземат носни кърпи :-D :-D

нес.
01-27-2009, 17:46
Е,аз изгледах чак вчера докрая филма,и днеска още веднъж го изгледах.Знам че това стна много късно..но по добре късно отколкото никога.
Първо ще кажа по долу-горе хронологичен ред,какво мисля че моментите..

Отначало да кажа,че началото много ми хареса.Беше направено много хубаво.
Първият ден в училище ..еми ..когато с-во Кълен се появиха,беше много яко.И особенно когато Едуард се появи разбира се.He is totally georgeos,obviosly.И усмивката му точно в този момент беше уникална..
Когато бяха в час по биология,ми стана много..странно и не ми хареса,когато той я видя и си сложи ръката така на устата.Смисъл сигурно е било единственият начин да се изиграе,но не ми хареса много.Но следващите сцени напълно изтриха от паметта ми тази сцена,така че беше перфекто.
След това според мен Роб си изигра ролята страхотно,Наистина беше трудно но той се справи невероятно.Песните които звучаха за фон,и то същност музиката беше многомного добра.Например когато Едуард спаси Бела от ония камион,беше много силна сцена,с страхотна музика.Също така да спомена колко много ми хареса Карлайл,беше много добър.Погледите които си подхърлаха през цялото време бяха много добри,едва ли можеше да се изиграят по-добре.
Когато Бела свърза онези думички и разбра че Едуард е вампир,също сцената беше придружена от много подходяща музика.А до сцената на поляната,нячма какво да кажа освен че двамата бяха много красиви,иначе очаквах да се задържат повече там.Когато Едуард спаси Бела от онези идиоти беше моного добър момент,погледите му бяха ненадминати,наистина повярвах.Когато стигнаха до ресторанта..ами това беше една от любимите ми сцени от филма.Беше ми много романтично,имаше хубави реплики,и хубаво изиграти роли.Например когато той каза:"Изпитвам нужда да те защитавам".Беше доста чувствено ,също така :"Вече нямам сили,да стоя далеч от теб",незнам защо но тези реплики наистина ме докоснаха.И изпитах доколкото е възможно чувствата на Едуард.
Идвам на сцената когато двамата отидоха заедно на училище.Направо ме накара да се усмихвам,беше много красив там,с тези очила,и с чаровната си,красива усмивка.И когато каза "Онова момче не гледа.Не,и той погледна" беше много смешно.Когато я заведе в дома си също беше много забавна сцена.Ники м/у другото много добре игра.Хареса ми изпълнението и.А когато Алис се появи и каза"Наистина ухаеш страхотно" Едуард как погледна само.Беше страхотно.Всички бяха много забавни,особено еМЕТ.
И сега БЕЙЗБОЛА.Охх беше много много добре направена,просто съм без думи.И на фона на Supermassive black holl беше нещо велико.Алис много ми хареса,и като каза "It' time." Когато Емет и Едуард паднаха бяха много сладки,и почнаха да се смеят.Оуу и когато Бела каза на Розали "You're out" беше много добро,как я заби само..И сега идва реда на Джейм,Виктория и Лоурън..Беше много яко като спряха и се събраха.И когато Едуард каза на Бела да си пребере косата и Розали :"Като чели това ще помогне.Мога да усетя миризмата и от другият край на игрището".беше супер.-
Също така ме изуми играта на Кам,незнаех че толкова amazing.Голяма кариера ще има този човек.Когато най сетне Едуард и Бела си тръгнаха,и котао бела трябваше да излъже баща си ми стана много мъчно,наистина изпитах болката и.

И накрая по същество..
Сцената в балетното студио беше за мен най-най силната сцена.Кристен игра невероятно,страхотно,велик о мога да кажа.Наистина пресъздаде болкатa която изпитва.След като мина и страхотна игра на Роб и Кам и Ашли,идва ред на най-тъжната сцена,когато Едуард трабваше да изпиe отровата от Бела.Просто..не мога да намеря подходящите думи..Роб игра прекрасно,когато започна да узсмучва кръвта и когато вече беше готово и когато Карлайл му каза "Спри.Намери сили",почнах да плача..За фон толкова тъжната и много красива песен на Роб "Let me sign",и когато си спомни за всички моменти там наистина разбрах колко красива,истинска и чиста любов той изпитва към Бела.Опитах се да разбера какво същност изпитва,колко изклюбчително трудно му е да спре,и щом се разчувствах може да се каже че разбрах долу-горе.Наистина разбарх че той не може,няма начин да живее без нея,че прави всичко възможно и невъзможно тя да бъде добре и че това е толкова красиво и истинско,че чак невъзможно.
Просто беше наистина много силно,да не говорим за Кристен която го изигра толкова добре,както и естенствено за Роб.Беше толкова нежен момент,просто колкото и пъти да гледам тази сцена,и колкото и пъти да слушам тази песен за фон винаги ще плача,и ще си припомням истинските чувства.Това беше кулминацията и за това беше филма,да осетиш любовта която изпитват те,за това че не могат да живеят разделени...

Последната сцена на бала,беше също много красива с много красива песен,когато той я придърпа към себе си и я сложи на краката си беше толкова ..изключително красиво.

Има още неща които много харесах,и мисля че този филм не е изцепка,е винаги може и по-добре,но мисля че беше добре направен,за да можем да почувстваме чувствата които и героите изпитват,нали всичко е най-вече за това?
Беше невероятен наистина,страхотен избор на актьори!

ArcticMonkey
01-28-2009, 09:50
^ книгата чела ли си? 8-)

нес.
01-28-2009, 14:12
Наистина са изпуснати страшно много моменти от книгата,и повечето неща не трябваше да се казват на тези сцени,които те бяха избрали,можеха и по-добре да се справят за да стане наистина истинско.Можеше да не объркват така историята ,и да я правят толкова различна,но с това което беше дадено мисля че актьорите се справиха добре и че беше силно направено.
Това исках да кажа,и аз не съм съгласна с някои от решенията на режисьора,и с тези моменти.Например не трябваше Бела да казва на Едуард че знае че е вампир в тази гора или на поляната трябваше да стават много повече неща,и първата целувка не беше в стаята и..но като цяло са пресъздали идеята добре.

chester_love
01-28-2009, 20:11
има го на много места..първо потърсете..качеството не е много добро,но става за гледане,който иска повече по кината :)