PDA

View Full Version : Прецакана...



ramaiana
01-11-2009, 11:00
Оставих всичко и се изправих срещу всички за да му покажа,че съм истинска...
През цялото време ме уверяваше,че трябва да му се доверя и да се отпусна...да не крия чувствата си и да им дам пълна свобода...
Всичко му дадох...
И сега нямам нищо...
Оставих се да се залъгвам,че ще я зареже и че ще ме прави щастлива и обичана...радвах се на милите му думи и му вярвах като малко дете.
И след като това стана...не можа да ме излъже,че е щастлив от избора си.
Сега е раздвоен,а аз съм наранена...
Никога не съм се оставяла на мъж да прави това с мен! Винаги съм подтискала чувствата си,за да не бъда наранена.
Не мога да го обвинявам,
...не мога да простя на себе си,че се подцених заради един мъж!

sexa_na_kompleksa
01-11-2009, 11:04
Не си виновна ти, че си повярвала, а той, че те е лъгал!
Просто продължи напред без него! Нямаш нужда от такъв лицемер!

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 11:07
Не си виновна ти, че си повярвала, а той, че те е лъгал!
Просто продължи напред без него! Нямаш нужда от такъв лицемер!

Напълно съм съгласна! :)

Никога не оставяй един мъж да те води в живота. Би било огромна грешка... сега го осъзнаваш, но е твърде късно.
Не се доверявай на никой, хората са лоши.
И не слушай сърцето си, то нерядко би те подвело.

Claustrophobia
01-11-2009, 11:07
прави сте и 2те :)

Anf3tamin4o
01-11-2009, 11:08
Напълно съм съгласна! :)

Никога не оставяй един мъж да те води в живота. Би било огромна грешка... сега го осъзнаваш, но е твърде късно.
Не се доверявай на никой, хората са лоши.
И не слушай сърцето си, то нерядко би те подвело.




Никога не оставяй един мъж да те води в живота. Би било огромна грешка

Това не може да се каже че е за всички мъже.Просто не е попаднала на стабилен;)

aka6a_vamp
01-11-2009, 11:09
свиквай..мъжете са гадни,долни и мазни копелета,който не ги интересуват чувствата ни и мислят само с к*ра си :)

Seducti0n
01-11-2009, 11:13
Отлично знам как се чувстваш и аз преживях подобно нещо, с разликата, че не му отдадох всичко и добре, че не го направих... щях горчиво да съжалявам...

Ти обаче не го прави, тоест недей да съжаляваш, да се самообвиняваш, самонараняваш и т.н- , достатъчно е направил онзе нехранимайко за да ти развали живота.

Единственото, което можеш да направиш е да си вземеш поука и да не се заниманаш повече с обвързани момчета...

ramaiana
01-11-2009, 11:14
Не е лицемер...
Той е човек,който е страшно свестен и отговорен...
Когато е казвал онези неща ги е мислил...но с времето нещата се променят.
Казваше,че не му пука за приятелката му и че не я иска,но ето,че сега,когато се разделиха вече не е така. Аз няма как да му помогна в случая. Заедно са 4 години,не мога да се сравня с нея. Никога няма да мога да бъда това,което той очаква от мен-да бъда като нея.

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 11:16
Напълно съм съгласна! :)

Никога не оставяй един мъж да те води в живота. Би било огромна грешка... сега го осъзнаваш, но е твърде късно.
Не се доверявай на никой, хората са лоши.
И не слушай сърцето си, то нерядко би те подвело.




Никога не оставяй един мъж да те води в живота. Би било огромна грешка

Това не може да се каже че е за всички мъже.Просто не е попаднала на стабилен;)

Все пак живота си е нейн и тя трябва да си го живее както сметне за добре. Мразя да ми се месят в живота и в действията! :)
Няма значение дали е стабилен или не, той си живее неговия живот, тя нейния!

Re5peC7
01-11-2009, 11:17
ами не напразно хората са казали "За да оцениш нещо,трябва да го изгубиш" така е станало и при него..не знам дали е обич или просто свикване..все пак 4 години не са никак малко..имат толкова спомени заедно, че не е истина..и сега изведнъж се слага край..говорил е онези неща, защото така ги е чувствал, но тогава момичето е било още до него..ти си избираш пътя..пожелавам ти да избереш правилния :) успех

leoparda93sl
01-11-2009, 11:18
Без съмнение,че повечето момчета мислиме със долната глава но има и такива,които са супер свестни ще си намериш някой ден такова момче,защото го заслужаваш :) През това време да не ти пука.Каквото и да става горе главата и напред.Успех :-)

pussycat_dolls15
01-11-2009, 11:24
Свиквай с лъжите! 8)

Seducti0n
01-11-2009, 11:27
А защо трябва да бъдеш като приятелката му?
Ако тоя я харесва такава каквото е, защо се е занимавал с теб, защо ти е дал освания да храниш напразни надежди, че ще се раздели с нея?? :x

Lysit0
01-11-2009, 11:28
Явно трябва да го оставиш и да продължиш на пред.Той явно няма да приме раздялата с нея,и няма да те обича както е обичал нея......все пак си поговори пак с него,опитай се да изгладите отношенията.

ramaiana
01-11-2009, 11:28
ами не напразно хората са казали "За да оцениш нещо,трябва да го изгубиш" така е станало и при него..не знам дали е обич или просто свикване..все пак 4 години не са никак малко..имат толкова спомени заедно, че не е истина..и сега изведнъж се слага край..говорил е онези неща, защото така ги е чувствал, но тогава момичето е било още до него..ти си избираш пътя..пожелавам ти да избереш правилния :) успех
Така е...прави си.
Имат много проблеми и доста са поохладняли през цялото това време,но...все пак наистина имат много общи неща.
Не знам какво ще прави той...не знам какво да правя и аз,но се чувствам много гадно. Защото прекарваме по 12 часа един до друг и като знам как беше вчера...как 12 часа не си отворихме устата и колко пъти ми се приреваваше,че не издържам на това.
Но какво мога да направя. След 5-6 часа пак ще трябва да бъдем заедно цяла нощ...един до друг. Не ми се ходи на работа. Как да не мисля за него след като постоянно е около мен :cry:

Re5peC7
01-11-2009, 11:35
ами не напразно хората са казали "За да оцениш нещо,трябва да го изгубиш" така е станало и при него..не знам дали е обич или просто свикване..все пак 4 години не са никак малко..имат толкова спомени заедно, че не е истина..и сега изведнъж се слага край..говорил е онези неща, защото така ги е чувствал, но тогава момичето е било още до него..ти си избираш пътя..пожелавам ти да избереш правилния :) успех
Така е...прави си.
Имат много проблеми и доста са поохладняли през цялото това време,но...все пак наистина имат много общи неща.
Не знам какво ще прави той...не знам какво да правя и аз,но се чувствам много гадно. Защото прекарваме по 12 часа един до друг и като знам как беше вчера...как 12 часа не си отворихме устата и колко пъти ми се приреваваше,че не издържам на това.
Но какво мога да направя. След 5-6 часа пак ще трябва да бъдем заедно цяла нощ...един до друг. Не ми се ходи на работа. Как да не мисля за него след като постоянно е около мен :cry:
да до една степен наистина не можеш да спреш да мислиш за него, защото е пред теб...но ти като го видиш съм сигурен, че почваш да си мислиш всички тея депресиващи неща и става адски трудно..можеш да се опиташ да го виждаш само като човек с който сте имали общо без да се вдълбаваш в това какво ви е било общото..сега всичко е още прясно и ще ти е трудно, но започни да пробваш..щом те избие пак на спомени обръщаш погледа и почваш да гледаш и мислиш за друго..прави нещо което да ти отнема вниманието

ImmortalForever
01-11-2009, 11:36
Така е трябвало да стане..Не съжалявай!Успех...Горе главата...

ramaiana
01-11-2009, 11:41
Все се забърквам в каши...не знам какво да правя... :-k
Гледам да се дистанцирам,но самата работа не го позволява.
И хората ще почнат да питат какво е станало...пфф...няма да е никак леко.

balu4ka
01-11-2009, 11:44
Ти се гордей,че си била истинска и откровенна.Той може да е отговорен и т.н,но това,че иска да бъдеш като другата не го прави такъв.Той требва да те обича за това което си ти!А ако не,просто продължи на пред нека се върне при оная. :?

Neftochimic
01-11-2009, 12:21
свиквай..мъжете са гадни,долни и мазни копелета,който не ги интересуват чувствата ни и мислят само с к*ра си :)
айде бе...
не всички са такива....
има и изключения...
може да са малко но ги има... :>

myNameIsImmortal
01-11-2009, 12:23
свиквай..мъжете са гадни,долни и мазни копелета,който не ги интересуват чувствата ни и мислят само с к*ра си :)

По математика не са ли ви учили, че не при всички задачи има общ знаменател ?! :-o

FiRe_LaDy
01-11-2009, 12:27
Не си виновна ти, че си повярвала, а той, че те е лъгал!
Просто продължи напред без него! Нямаш нужда от такъв лицемер!

Подкрепям :o

ramaiana
01-11-2009, 12:40
Оставих и приятелят си...и не знам дали ще мога да го върна...уффф...
Толкова си промених прецеката за мъжете последните дни,че не знам...
Как мога да вярвам на думите на друг човек след като дори не знам дали аз няма да променя становището си.
За това не се вярва...не че говорим лъжи като се обясняваме в любов...просто любовта е много трудна за поддържане и задържане.
Мисля,че доста си пасвахме и щяхме да бъдем чудесна двойка,но обстоятелствата са други. Не знам дали ще се съберат с неговата приятелка,не знам дали няма да се съберем пак с него...
Много ми е трудно и не знам какво да направя сега. Да стоя и да чакам не е в мой стил. Ако се върна при бившия пак няма връщане назад и не знам...
Защо стана така :-k Ужасно е. Дава ми надежди и аз искам да му покажа,че съм свястна и мога да приема избора му,но времето в неизвестноста ме убива.
Винаги съм се страхувала от чакане.
Страхувах се,че прекалено много време ще трябва да му отнеме раздялата с нея...сега се страхувам,че прекалено много време ще му отнеме правенето на избора...аз или тя.
Тя разбра за мен по ужасен начин и му е сърдита,не знам дали ще му прости...не знам нищо и това ме побърква.

leoparda93sl
01-11-2009, 12:49
Горе главата и напред каквото и да стане :) Повярвай ми ще успееш да опредолееш това.Успех :-)

П.П. На колко си?

Kostadin_682
01-11-2009, 12:51
Напълно съм съгласна! :)

Никога не оставяй един мъж да те води в живота. Би било огромна грешка... сега го осъзнаваш, но е твърде късно.
Не се доверявай на никой, хората са лоши.
И не слушай сърцето си, то нерядко би те подвело.




Това не може да се каже че е за всички мъже.Просто не е попаднала на стабилен;)
мхм... така е

ramaiana
01-11-2009, 12:56
Скоро ставам на 20...
Ще гледам тази вечер да поговоря с него,да видим как се развиват нещата с приятелката му...
Тази вечер си идва приятелят ми от Гърция и ако такова...ще му звънна да видя какво става и с него...
Имам да изчистя 15-20 компютъра този месец и ако не мога да издържам присъствието му ще си намеря "работа"
Абе...очаква ме тежка вечер,ама...няма как...
Предполагам че с времето ще свикна с това и ще приема,че нещата обърнаха посоката си...

sladka__droga
01-11-2009, 13:07
Не си виновна ти, че си повярвала, а той, че те е лъгал!
Просто продължи напред без него! Нямаш нужда от такъв лицемер!

+

aka6a_vamp
01-11-2009, 13:56
свиквай..мъжете са гадни,долни и мазни копелета,който не ги интересуват чувствата ни и мислят само с к*ра си :)
айде бе...
не всички са такива....
има и изключения...
може да са малко но ги има... :>
и така да е аз говоря от личен опит и само на такива съм попадала..

Kostadin_682
01-11-2009, 13:57
свиквай..мъжете са гадни,долни и мазни копелета,който не ги интересуват чувствата ни и мислят само с к*ра си :)
айде бе...
не всички са такива....
има и изключения...
може да са малко но ги има... :>
и така да е аз говоря от личен опит и само на такива съм попадала..
споко някой ден ще намериш ;-)

aka6a_vamp
01-11-2009, 14:00
тая мисъл ме крепи,Коце :)

summer_mo0n
01-11-2009, 14:01
Не си виновна ти, че си повярвала, а той, че те е лъгал!
Просто продължи напред без него! Нямаш нужда от такъв лицемер!

+1

mmKamm
01-11-2009, 14:23
случвало ми се е нещо подобно и за тва не мога да ти кажа какво да правиш...тва което научих е да не се доверявам повече на нещо с "пълнеж в гащите" няма смисъл..

pussycat_dolls15
01-11-2009, 14:29
Случвало ми се е подобно нещо,но то минава сле д определено време. :)

PreciousDiamond
01-11-2009, 14:46
Все едно разказваш моята история преди време, само че при мене стана така, че аз не издържах и сложих край на всичко... :? Обаче ..и до ден днешен си поддържам връзка с това момче и винаги като ми пише , или като ми се обади нещо в мене трепва ... :? Просто остана един спомен ... колкото гаден,толкова и невероятно хубав...

ramaiana
01-11-2009, 19:10
Сега седи до мен и играе на LineAge,аз седя до него и си слушам музика...от 2 часа започна смяната и не сме си проговорили...
Не знам какво да му кажа...каквото и да е.
Искам просто да си говорим поне. Има още 10 часа да седим така...не мога!

Hilary_
01-11-2009, 20:08
Не се опитвай да бъдеш като "другата"... бъди себе си той такава те е харесвал преди... иначе в този случай незнам какво бих могла да те посъветвам... ако е толкова мъчително за теб по добре се опитай да го забравиш въпреки всичко и ако той се върне...незнам ти сама си прецени дали би могла да му простиш или да му откажеш?! :(

ramaiana
01-12-2009, 13:36
Те са се сдобрили вече...аз съм виновна за всичко!
Всички се настроиха срещу мен,а той се държи безразлично за да не ми дава надежди.
Всичко се срина...
Не исках да става така.Изгубих го като колега и приятел,изгубих познатите си...мислят ме за курва и само въртят интриги. И как да се защитя,като дефакто наистина така станаха нещата.
Повярвах му,че не си струва да е с нея и че ме иска и сега аз обрах пешкира,заради неговото променено мнение.

curka87
01-13-2009, 06:39
Аз мога само да ти кажа , че трябва да си силна. Още от самото начало е трябвало да си наясно , че каквото и да стане в очите на другите все ти ще си лошата. Но това не бива да те притеснява. Трябва да вдигнеш глава и да продължиш напред. В крайна сметка ти не си виновна ,че си се влюбила в неподходящия човек .Всеки прави грешки. Не се впрягай на чуждите думи и продължавай да бъдеш себе си. Ще видиш , че с времето всичко ще отмине.
Аз винаги в подобни ситуации казвам : " Данък обществено мнение не плащам". Запомни го и не робувай на хорските приказки.