PDA

View Full Version : Панделка



myNameIsImmortal
01-11-2009, 12:16
Нещо последно време всички напускаха малко теми та сега и аз реших да пусна една 8-)
Не знам в кой друг раздел да я пусна, но пък е свърза с любов и затова тук.
Та направо към въпроса:
Понеже реших сега да подаря на момичето в което съм влюбен една от любимите ми нейни снимки вчера ходих и я изкарах във Фотото и взех една рамка за снимката. Та исках лично да я опаковам с целуфан и т.н. и да сложа една панделка, но тук идва проблема - не мога да правя панделки 8-) Та търсих из гоогле.бг дали има някакво инфо за направата им как да се направи, но нищо не можах да намеря.
Ако някой може да помогне да дава съвети и обяснения 8-)

Мерси много :)

Едит: Като разбера как се прави ще дам снимки как е станало за тези които се интересуват.

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 12:21
По цветарските магазини продават готови панделки и само ги лепваш отгоре и си готов! 8-)
Не ти трябва да се занимаваш, защото е доста трудно да я направиш идеална.

angelcheeee_93
01-11-2009, 12:25
там дето има целуфани,трябва да има и готови панделки,даже може да дадеш да ти залепят панделкаата :)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 12:26
По цветарските магазини продават готови панделки и само ги лепваш отгоре и си готов! 8-)
Не ти трябва да се занимаваш, защото е доста трудно да я направиш идеална.


Ем то ся в момента тука цветарския магазин и книжарницата където се продават не са отворени, понеже почиват в неделя.
Затова остава вариант-а да я направя собсвеноръчно и няма да е от голямо значение дали ще бъде много къдърна 8-) важното е, че е от сърце :smt007

Та ако можете поне някакви насоки да ми дадете как да я направя, поне да мяза на нещо, щото пък без панделка ще е грозно :(

PreciousDiamond
01-11-2009, 12:27
Както си връзваш обувките 8-)

Kostadin_682
01-11-2009, 12:28
По цветарските магазини продават готови панделки и само ги лепваш отгоре и си готов! 8-)
Не ти трябва да се занимаваш, защото е доста трудно да я направиш идеална.


Ем то ся в момента тука цветарския магазин и книжарницата където се продават не са отворени, понеже почиват в неделя.
Затова остава вариант-а да я направя собсвеноръчно и няма да е от голямо значение дали ще бъде много къдърна 8-) важното е, че е от сърце :smt007

Та ако можете поне някакви насоки да ми дадете как да я направя, поне да мяза на нещо, щото пък без панделка ще е грозно :(
Offtopic:
Брато не мога да помогна... :?

myNameIsImmortal
01-11-2009, 12:33
[quote=myNameIsImmortal]
Offtopic:
Брато не мога да помогна... :?
Няма нищо, се ще се изтормозя да измисля нещо :)
Може и да изхабя 1 ролка от хартията за панделки ама няма значение 8-) Все пак момичето си заслужава и то много http://forum.svatbata.bg/Smileys/kolobok/girl_in_love.gif

Kostadin_682
01-11-2009, 12:35
[quote=myNameIsImmortal]
Offtopic:
Брато не мога да помогна... :?
Няма нищо, се ще се изтормозя да измисля нещо :)
Може и да изхабя 1 ролка от хартията за панделки ама няма значение 8-) Все пак момичето си заслужава и то много http://forum.svatbata.bg/Smileys/kolobok/girl_in_love.gif
I see you're fall in love too 8-)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 12:37
да, така е :)

Anf3tamin4o
01-11-2009, 12:38
В 1-вия момент помислих че става дума за панделка от форума ни :)

Kostadin_682
01-11-2009, 12:39
В 1-вия момент помислих че става дума за панделка от форума ни :)
и аз така... :razz: 8-)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 12:39
В 1-вия момент помислих че става дума за панделка от форума ни :)
:D то нещо нея от много време не съм я виждал да пуска мнения..
явно се е зарибила с някой арен момък 8-)

D0ll
01-11-2009, 12:50
В 1-вия момент помислих че става дума за панделка от форума ни :)
:D то нещо нея от много време не съм я виждал да пуска мнения..
явно се е зарибила с някой арен момък 8-)
абе и в скайп нещо я няма,сигурно няма нет 8-)

3oPuTy
01-11-2009, 13:05
Не знам до колко ще ме разбереш,но ще се опитам да ти обясня :-D
1.Взимаш лентата и започваш да увиваш около пръстите (колкото повече я увиваш,толкова по-обемна ще стане,но не прекалявай)
2.Махаш я от пръстите си :-D и както е навъртяна я сгъваш леко по дължина :) Там където е ръбчето режеш по едно триъгълниче от двете страни,но не много големи за да не се скъса лентата през средата :) Ще се получи нещо ей такова >< в средата :)
3.Вземаш една много тънка и малка лентичка от панделката и връзваш това тясно място >< :)
4.След това започваш да изваждаш пластовете и да ги оформяш :)



Дано поне си схванал намека :D А ако нищо не се получи просто направи една обикновенна панделка :)

leoparda93sl
01-11-2009, 13:08
В 1-вия момент помислих че става дума за панделка от форума ни :)
и аз така... :razz: 8-)

и аз тай :D :D :razz: :razz: :razz: 8-)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 13:09
3oPuTy мерси многооооооооооооо :grin: Аз отивам да почвам опитите да видим дали ще измайсторя нещо и довечера ще гледам да снабдя със снимки да видите какво се е получило :)
И мерси много още 1 път

pussycat_dolls15
01-11-2009, 13:10
Както си връзваш обувките.

pussycat_dolls15
01-11-2009, 13:10
PreciousDiamond написа:

Както си връзваш обувките Cool

myNameIsImmortal
01-11-2009, 13:11
Както си връзваш обувките 8-)
е аз не искам такава :D
а пък аз ходя с кецове и не им връзвам връзките а седят върте напъхани 8-)

pussycat_dolls15
01-11-2009, 13:13
Един единствен път правих панделка и то беше за подарък. :)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 13:19
Един единствен път правих панделка и то беше за подарък. :)
То това пак си е подарък :)
Айде аз изчезвам 8-)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 13:39
1ви опит: Не е много сполучлив, но да се надяваме да успея да направя нещо по-свясно 8-)

http://prikachi.com/users/nakov/239m.jpg

Kostadin_682
01-11-2009, 13:41
1ви опит: Не е много сполучлив, но да се надяваме да успея да направя нещо по-свясно 8-)

http://prikachi.com/users/nakov/239m.jpg
охоо браво братле keep it up :smt011

PreciousDiamond
01-11-2009, 13:44
Е малко на лайненце мяза 8-) Дано втория опит да е по-добър 8) Въй ма и аз колко съм гадна .. :shock: 8-)

Kostadin_682
01-11-2009, 13:47
Е малко на лайненце мяза 8-) Дано втория опит да е по-добър 8) Въй ма и аз колко съм гадна .. :shock: 8-)
как ни тъ е срам да говориш такива работи... ти си гадно същество :shock:

PreciousDiamond
01-11-2009, 13:49
Подписа ти не ми харесва ! ^^

Kostadin_682
01-11-2009, 13:52
Подписа ти не ми харесва ! ^^
мхм.. песничката е супер... направо и се кефя много... много добър бас има 8-)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 13:58
2ри опит: Почти същото :( Явно не ме бива в правенето на панделки

http://prikachi.com/users/nakov/240U.jpg

Kostadin_682
01-11-2009, 13:59
2ри опит: Почти същото :( Явно не ме бива в правенето на панделки

http://prikachi.com/users/nakov/240U.jpg
ааа тая е по добра... евала :) :grin:

myNameIsImmortal
01-11-2009, 13:59
Е малко на лайненце мяза 8-) Дано втория опит да е по-добър 8) Въй ма и аз колко съм гадна .. :shock: 8-)
наистина обаче си мяза, и то доста 8-)
Мани мен ще ме е срам да и го подаря..
Трябва да и го дам и да и кажа "Чао" и да избягам 8-) 8-)

Kostadin_682
01-11-2009, 14:01
Е малко на лайненце мяза 8-) Дано втория опит да е по-добър 8) Въй ма и аз колко съм гадна .. :shock: 8-)
наистина обаче си мяза, и то доста 8-)
Мани мен ще ме е срам да и го подаря..
Трябва да и го дам и да и кажа "Чао" и да избягам 8-) 8-)
а бе глупости... аз даже подаръка не съм го опаковал... 8-) .. дано не ме чуят... че... :razz: 8-)

pussycat_dolls15
01-11-2009, 14:02
:grin:

myNameIsImmortal
01-11-2009, 14:03
2ри опит: Почти същото :( Явно не ме бива в правенето на панделки

http://prikachi.com/users/nakov/240U.jpg
ааа тая е по добра... евала :) :grin:

ся ще направя още 2-3 опита да видим дали ще се получи нещо по-добро или на трябва да се задоволя :)

PreciousDiamond
01-11-2009, 14:07
Е тая е малко по - добре 8-)

galu6a
01-11-2009, 14:10
чакаме да видим и ако може после целия подарък в готов вид

а може ли да ти предложа нещо тъй като предполагам подаръка е в правоъгълна форма може просто да го направиш на кръст хващаш ли и наистина да вържеш панделката както си вързваш обувките ще стане много сладурско :)

SoFarSoG00d
01-11-2009, 14:11
Купи си готова панделка,има всякакви размери и цветове,лично те съветвам не я опаковай,ами просто сложи панделката в края на рамката,също така и една роза :)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 14:13
Купи си готова панделка,има всякакви размери и цветове,лично те съветвам не я опаковай,ами просто сложи панделката в края на рамката,също така и една роза :)
Значи можеш да прочетеш от 1ва страница съм писал, че няма да мога да купя, понеже днес не работят местата откъдето мога да закупя и затова трябва да я направя собсвеноръчно :)

galu6a
01-11-2009, 14:14
това с розата е много добро

малко съм нахална но може ли да видим и снимката :grin: :grin: :grin:

myNameIsImmortal
01-11-2009, 14:15
чакаме да видим и ако може после целия подарък в готов вид

а може ли да ти предложа нещо тъй като предполагам подаръка е в правоъгълна форма може просто да го направиш на кръст хващаш ли и наистина да вържеш панделката както си вързваш обувките ще стане много сладурско :)
да, това е супер идея, но има едно голямо НО - самата рамка е правоъгълна но е извита и като се погледне отгоре изглежда ето така като скобата ( и не знам дали ще се получи добре.

Подаръка ще го покажа преди да го опаковам и след като го опаковам. Само да се стигне до там :)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 14:18
това с розата е много добро

малко съм нахална но може ли да видим и снимката :grin: :grin: :grin:
може, после ще я снимам преди да я опаковам. Но това с розата ще го измисля.
А иначе 1 път бях ходил до тях да и дам една книга и и бях сложил и 1 шоколад, и бях написал:
След като го изядеш и се насладиш на вкусът му се сети за това:
Сладък е всеки момент, по-сладък от шоколад. Става дума за всеки момент в който си мисля за теб, всеки момент в който съм бил до теб и мога да твърдя, че си единсвеното нещо което е по-сладко от шоколад. :oops:

jambo_bs
01-11-2009, 14:19
И аз незнам как става фокуса :?

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 14:30
И двата ти опита са доооста несполучливи! 8-)

Keep trying! :D :-)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 14:35
И двата ти опита са доооста несполучливи! 8-)

Keep trying! :D :-)


еми така е, и аз го виждам сам :(
ама няма какво да се прави.. некадърното си е некадурно както се казва :D :D ама се пак да се надявам да успея да скалъпя нещо..
ако не ще вида майка да я катърдисам да направи една :)

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 14:37
За кога ти трябва да е готово всичко? Смисъл кога си замислел да и го подариш? :)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 14:40
За кога ти трябва да е готово всичко? Смисъл кога си замислел да и го подариш? :)


ми мисля за утре.. ако майка като си дойде ми направи панделка и стане добре и го опаковам - утре, а ако не може утре вечерта да мина през тях или други ден в даскало :)

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 14:43
За кога ти трябва да е готово всичко? Смисъл кога си замислел да и го подариш? :)


ми мисля за утре.. ако майка като си дойде ми направи панделка и стане добре и го опаковам - утре, а ако не може утре вечерта да мина през тях или други ден в даскало :)

Еми нали утре ще са отворени магазините? :) Отиваш, взимаш една панделка, лепваш я и веднага отиваш да и я подариш.
Дори като тръгваш към тях можеш да минеш през магазина и после продължаваш. :P

vesito13
01-11-2009, 14:45
Аз бих те посъветвала , да направиш както преди мен казаха на кръст и просто да го завържеш , както си връзваш обувките . След това оставаш малко от панделката да виси , разцепваш я на няколко части по дължина и след това просто накъдряш с една ножица . Доста по-лесно е и стига да може да го направиш както трябва , би се получило добър ефект . Между другото това момиче е късметлийка с момче като теб :)

myNameIsImmortal
01-11-2009, 14:49
Аз бих те посъветвала , да направиш както преди мен казаха на кръст и просто да го завържеш , както си връзваш обувките . След това оставаш малко от панделката да виси , разцепваш я на няколко части по дължина и след това просто накъдряш с една ножица . Доста по-лесно е и стига да може да го направиш както трябва , би се получило добър ефект . Между другото това момиче е късметлийка с момче като теб :)
Еми то още с нея не ходим ама от 1 месец и половина знае какви чувсва изпитвам към нея, но не ми е дала окончателен отговор.. и така като не знам е много гадно :( ама се опитвам да се спрявам..
Иначе сме се прегръщали доста пъти, но нищо не е окончателно.. :)

П.П. Ще пробвам да видя как ще стои така на кръст направено :)

П.П.2. ShaLqLqLqXa ами и това също което каза е вариянт. През голямото да претичам до центъра да купя някаква хубава панделка и да я лепна :)

pandelka
01-11-2009, 14:53
Ооо аз мога да правя панделкии :grin:

myNameIsImmortal
01-11-2009, 14:54
Ооо аз мога да правя панделкии :grin:
Еми ела до нас да ми направиш една за подаръка и още 3-4 да имам за по-нататъка 8-)

galu6a
01-11-2009, 15:03
кога ще качиш снимка на снимката и на цялостния подарък,че вече нямам търпение :-D

pandelka
01-11-2009, 15:05
Ооо аз мога да правя панделкии :grin:
Еми ела до нас да ми направиш една за подаръка и още 3-4 да имам за по-нататъка 8-)

Може... 8-)

angelcheeee_93
01-11-2009, 15:11
браво розовката панделка е страхотна,ех и моят приятел ако можеше сам да направи такава щях да му ръкопляскам :D :D :D

myNameIsImmortal
01-11-2009, 16:07
Снимка с подаръка който иска да види мога да дам на ЛС, затова който иска да праша на ЛС, докато не съм почнал да го опаковам ;)

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 19:54
Снимка с подаръка който иска да види мога да дам на ЛС, затова който иска да праша на ЛС, докато не съм почнал да го опаковам ;)

Защо направо не постнеш снимката? :)

Adwokat
01-11-2009, 19:58
Както си връзваш обувките 8-)

ахах +2 8-) 8-)

SunShinePearl
01-11-2009, 20:00
В 1-вия момент помислих че става дума за панделка от форума ни :)
и аз така... :razz: 8-)
me too :D

myNameIsImmortal
01-11-2009, 20:00
Снимка с подаръка който иска да види мога да дам на ЛС, затова който иска да праша на ЛС, докато не съм почнал да го опаковам ;)

Защо направо не постнеш снимката? :)


Защото мисля да го направя когато подаръка е готов.
Да покажа подаръка опакован и след това неопакован :)

П.П. Аз след малко отивам да го заръшвам и утре е кулминацията. Затова стискате ми палци! И даже ще пусна нова тема за да разкажа подробно какво е станало

Kostadin_682
01-11-2009, 20:02
Снимка с подаръка който иска да види мога да дам на ЛС, затова който иска да праша на ЛС, докато не съм почнал да го опаковам ;)

Защо направо не постнеш снимката? :)


Защото мисля да го направя когато подаръка е готов.
Да покажа подаръка опакован и след това неопакован :)

П.П. Аз след малко отивам да го заръшвам и утре е кулминацията. Затова стискате ми палци! И даже ще пусна нова тема за да разкажа подробно какво е станало
Айде братле успех утре ... :) ще стискаме палци :) :grin:

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 20:14
Снимка с подаръка който иска да види мога да дам на ЛС, затова който иска да праша на ЛС, докато не съм почнал да го опаковам ;)

Защо направо не постнеш снимката? :)


Защото мисля да го направя когато подаръка е готов.
Да покажа подаръка опакован и след това неопакован :)

П.П. Аз след малко отивам да го заръшвам и утре е кулминацията. Затова стискате ми палци! И даже ще пусна нова тема за да разкажа подробно какво е станало
Айде братле успех утре ... :) ще стискаме палци :) :grin:

Целия форум е под напрежение и чакаме развръзката! :grin:

myNameIsImmortal
01-11-2009, 20:19
Благодаря много на всички ви!
Утре очаквайте тема: Подарък с панделка - РАЗВРЪЗКА и най-подробно ще ви разкажа какво е станало :)

Kostadin_682
01-11-2009, 20:21
Благодаря много на всички ви!
Утре очаквайте тема: Подарък с панделка - РАЗВРЪЗКА и най-подробно ще ви разкажа какво е станало :)
Ще чакаме с нетърпение :)

cherinka
01-12-2009, 07:23
В 1-вия момент помислих че става дума за панделка от форума ни :)
и аз..

Към автора: Можеш ли да връзаш вратовръзка?

Същото е..
не мога да ти го обесня по писмен начин.. има мъже, които не могат да го изговорят, камоли да вържат вратовръзка, ама май и аз съм като тях.. само с практика става 8-)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 10:32
В 1-вия момент помислих че става дума за панделка от форума ни :)
и аз..

Към автора: Можеш ли да връзаш вратовръзка?

Същото е..
не мога да ти го обесня по писмен начин.. има мъже, които не могат да го изговорят, камоли да вържат вратовръзка, ама май и аз съм като тях.. само с практика става 8-)
да, вратовръзка мога да вържа, дори знам 3 начина на връзване - т.е. 3 различни възела мога да направя :)

П.П. В момента започвам да пиша темата за това как е станало..

Kostadin_682
01-12-2009, 10:34
В 1-вия момент помислих че става дума за панделка от форума ни :)
и аз..

Към автора: Можеш ли да връзаш вратовръзка?

Същото е..
не мога да ти го обесня по писмен начин.. има мъже, които не могат да го изговорят, камоли да вържат вратовръзка, ама май и аз съм като тях.. само с практика става 8-)
да, вратовръзка мога да вържа, дори знам 3 начина на връзване - т.е. 3 различни възела мога да направя :)

П.П. В момента започвам да пиша темата за това как е станало..
Добре очакваме я с нетърпение, дано да си имал късмет :)

pussycat_dolls15
01-12-2009, 10:39
Благодаря много на всички ви!
Утре очаквайте тема: Подарък с панделка - РАЗВРЪЗКА и най-подробно ще ви разкажа какво е станало :)
Ок!Ще чакаме! :oops: