PDA

View Full Version : Изгорено - помощ



5e5cuTy
01-11-2009, 14:42
Преди малко си изгорих ръката отгоре и сега е ужасно зачервена и с раничка. Правя си студени компреси и я мажа с кремове, но ме е страх да не остане белег, защото е доста голямо.. Някой знае ли какъв крем да си взема за изгаряне или да питам направо в аптеката? И по-важното - ще остане ли белег? :( :( :(

DiScOnEcTeD
01-11-2009, 14:56
Преди малко си изгорих ръката отгоре и сега е ужасно зачервена и с раничка. Правя си студени компреси и я мажа с кремове, но ме е страх да не остане белег, защото е доста голямо.. Някой знае ли какъв крем да си взема за изгаряне или да питам направо в аптеката? И по-важното - ще остане ли белег? :( :( :(
ми зависи колко топло е било смисъл при някой остава при други не ... но за всеки случай ходи в аптеката и земи някакфо мазило за белези и прави комреси .... дано да не остане белег :-) :-) :-) :-)

brokeninside13
01-11-2009, 15:03
ami az znam edin krem koito sama trqbwa da si go zemesh t.e ako si w sofiq shte e super... w kostinbrod ima edna jena koqto si go prawi toq krem.. plemennicata mi si beshe izgorila liceto s wrqla supa kogato bheshe na 3 - 4g., i w pirogow kazaxa che shte si ostanat tezi belezi .. to kwi belezi naprawo rani iii sega mazaxme q s tozi krem i sega nqma i pomen iobshto ot nishto!! :grin: super krem i az imax belezi ot kotkata mi i sega racete mi sa kakto se kazwa kato "bebeshko dupe" :-D ta shte prowerq i shte ti kaja za tozi krem ot kude tochno koi blok i ako ti se zanimawa estestweno mojesh da otidesh ;-) no powqrwai mi mnogo pomaga 8)

justt
01-12-2009, 15:47
PAN THE NOL Spray [Спрей-пяна] ...това помага!!

BurningDesire
01-12-2009, 15:51
Тва отгоре написаното се чете Пантенол и е малко скъпичко, ама е ефективно. Може да я мажеш и с мас, пак ума ефект. А btw като малък брат ми си залепи цялата длан на горещия котлон, ама сега няма никакъв белег.

DiScOnEcTeD
01-12-2009, 17:19
PAN THE NOL Spray [Спрей-пяна] ...това помага!! абе на мен нищо не помогнаа ... но незнам на теб може и да ти помогне :)

deepinlove
01-12-2009, 17:25
Пробвай и с Deflamol

justt
01-13-2009, 10:38
PAN THE NOL Spray [Спрей-пяна] ...това помага!! абе на мен нищо не помогнаа ... но незнам на теб може и да ти помогне :)

мии.. то явно зависи и от кожата.. :?

btw: ..не е много скъпоо.. около 8-9 лева.. : ))

mysterious93
01-13-2009, 15:23
za belezite...znam 4e contratubex pomaga ako ti ostanat i gi maji dokato sa po novi..ima i edno vitasin mn pomaga za rani :)