PDA

View Full Version : Дневниче



ramaiana
01-11-2009, 15:04
Ето тук може да си споделяме как се е развил денят ни в любовен план и да си помагаме един на друг :)
Вие сте...

Re5peC7
01-11-2009, 15:07
любовен план съм ги замръзил неща за известно време, че вече ми писна..

PreciousDiamond
01-11-2009, 15:08
Ох благодаря ти имах нужда :-) 8-)
Беше ебахти тъпия, гаден , шибан, малоумен ден честно ! Няма такъв ! Толкова много въпроси останали без отговори , а може би и въпроси , на които не искам да знам отговора .. :?

aka6a_vamp
01-11-2009, 15:12
е мойта тема е същата... :x

angelcheeee_93
01-11-2009, 15:13
нищо ново за сега :(

vetev
01-11-2009, 15:17
амии то вярно 4е деня все още не е свършил... ;д оба4е за сега си4ко е супер с гаджето вкъщи съм само лошо 4е ни се провалиха плановете да излизаме защото е студено но няма проблеми :) ина4е дотук деня ми е супер и си4ко е на 6 :):):) ^^

sexita
01-11-2009, 15:20
Аз си оправях косата и се гримирах и сега отивам на работа.
Ще си гледкам филми и ще лъскам вентилатори на компютри...и ще си мълча 12 часа 8)

VerryBerry
01-11-2009, 15:21
Само по срещи ходя..мързи ме вече.. :smt010 :smt011

sexita
01-11-2009, 15:22
На мен пък в този студ никъде не ми се излиза

VerryBerry
01-11-2009, 15:27
По кафетата винаги е топло :) А аз от 2 седмици вс ден след дс или урок-там..направо няям време да спя 8-)

pussycat_dolls15
01-11-2009, 15:28
Ще ви кажа ако има нещичко ново. :)

galu6a
01-11-2009, 15:30
emi dneksa u4eh i na kompa n6 interesno

aka6a_vamp
01-11-2009, 15:31
дееба плагиятите.... :-x

sexomanka
01-11-2009, 15:45
Вчера правих секс с новата си любов!
След като той свърши,получих смс...от бившия..
Винаги се сеща за мен,когато е късно.
Обичам го!

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 15:54
нищо ново за сега :(

taffy
01-11-2009, 16:03
Ох благодаря ти имах нужда :-) 8-)
Беше ебахти тъпия, гаден , шибан, малоумен ден честно ! Няма такъв ! Толкова много въпроси останали без отговори , а може би и въпроси , на които не искам да знам отговора .. :?

Ух даа.. Толкова въпроси и никакъв отговор.. няма и да има.. Подмина ме като пътен знак.. Е, не баш.. Ама пак.. пуу, ама съм смотанаа.. :-x

hahavteen
01-11-2009, 16:07
Ми писа ми в скайп.. Или по-скоро аз го заговорих което си беше грешка тъй като явно нямаше какво да ми каже и ме отряза след 10 минути с оправданието че има много да учи.. :?
Мразя когато хората не знаят какво искат и само ме объркват :x

V1k1tYyY
01-11-2009, 16:10
днес беше поредният ден,в който не се случи нищо.нищичко.не го виня ,не е длъжен.нали не сме заедно вече.но някак си не мога да свикна с мисълта,че е възможно никога повече да не ме погледне,е така,нежно, както ме гледаше тогава.и пак си мислех цял ден за него.едно и също.а знам,че е тъпо.но няма как да спра.и само чакам и чакам да стане нещо ,а не става.пак се убедих,че любовта е един шит.

Kostadin_682
01-11-2009, 16:13
Мило дневниче преди 2 часа бях адски много нервиран, но пак си оставам най-щастливия човек на планетата :smt008

myNameIsImmortal
01-11-2009, 16:16
Вчера правих секс с новата си любов!
След като той свърши,получих смс...от бившия..
Винаги се сеща за мен,когато е късно.
Обичам го!

Ъъ ?!

По темата: Нищо интересно - повечето време от деня си го прекарах в опити за правене на панделка за подарък и от толкова много пъти се оказа, че или ще правя обикновенна панделка или утре ще тичам до магазина да купя панделка.

pussycat_dolls15
01-11-2009, 16:48
Ами,деня беше много интересен и много хубав!

beb4yy
01-11-2009, 16:52
Пф смотан ден любимия ми човек не е до мен бла бла :?

FucKtheSyStem
01-11-2009, 16:54
Поредния тъжен ден когато него го няма :-k По-лошото е че незнам дали го осъзнава :-#

Punisherrr
01-11-2009, 17:11
Ми...ден като всеки друг... все така сме си далеч един от друуг...аз си правя нещичко тук..той си е на работа там... ии така.. НО УТРЕее вече ще е друга приказка :smt050

myNameIsImmortal
01-11-2009, 17:21
Ми...ден като всеки друг... все така сме си далеч един от друуг...аз си правя нещичко тук..той си е на работа там... ии така.. НО УТРЕее вече ще е друга приказка :smt050

Оффтопик: Обаче аватара ти яко радва :)

sexita
01-11-2009, 17:28
Страх ме е да звънна на Анастасиос :?

Kostadin_682
01-11-2009, 17:34
Страх ме е да звънна на Анастасиос :?
а бе звънни му бе

pussycat_dolls15
01-11-2009, 17:41
Страх ме е да звънна на Анастасиос :?
Давай потърси го! :grin:

Lysit0
01-11-2009, 17:53
Скарани сме от известно време с моя,защотонещо почна да ме забравя 'леко'....не сме се чували да речем от 2 седмици...аз съм инат ама и той се оказа инат 8-) :? ..............

Adwokat
01-11-2009, 17:55
Вчера ходих към ВН и правих секс.. и после на диско в Плазза... :) и днеска са пребрах... :) голямо е*ане падна... ама какво да се прави живота е такъв... :P 8-)

hahavteen
01-11-2009, 18:05
Страх ме е да звънна на Анастасиос :?

Е нали имаше друг сега... :-o

sexita
01-11-2009, 18:11
Страх ме е да звънна на Анастасиос :?

Е нали имаше друг сега... :-o

Да,но с него няма да стане нищо :?

miloto_girl_4e
01-11-2009, 18:22
Днеска кво в любовен план... бях първо на урок, после се видяхме с моя и бяхме на билярд :) Нищо интересно .. :)

sunbeamz
01-11-2009, 18:43
Скарани сме от известно време с моя,защотонещо почна да ме забравя 'леко'....не сме се чували да речем от 2 седмици...аз съм инат ама и той се оказа инат 8-) :? ..............

Я я я сподели... щото при мене е същата история... :x

Lysit0
01-11-2009, 19:00
Скарани сме от известно време с моя,защотонещо почна да ме забравя 'леко'....не сме се чували да речем от 2 седмици...аз съм инат ама и той се оказа инат 8-) :? ..............

Я я я сподели... щото при мене е същата история... :x

Нещо не върви на добре.....той не се сеща за мен на последък.Ама и аз спрях да му звъня....щом не иска няма да го насилвам я. 8)
А при теб kak e?

pussycat_dolls15
01-12-2009, 10:49
Е не може всичко да е наред! 8-)

SiNiStEr
01-12-2009, 11:54
Ми как да е,той е щастлив с нея,аз съм сама и все още страдам за него...
...супер нали ?

Lysit0
01-12-2009, 12:06
Ми как да е,той е щастлив с нея,аз съм сама и все още страдам за него...
...супер нали ?


нещо не схванах 8-)
Не е ли твое гадже??........ Oo oO

mahoni
01-12-2009, 13:22
ne sum go vijdala dva dni :( lipsva mi iskam da go gu6na :) dano dnes mi se obadi 4e ina4eee mnogo lo6o za nego :-D :-D

sexita
01-12-2009, 13:28
Чувствам се ужасно зле и ужасно сама. Не мога да ям,не мога да спя..не си намирам място!
Изгубих всичко и не си го признавам..за пръв път съм толкова сломена.
От толкова избори паднах на земята и никой не ми подаде ръка.
:cry: :cry: :cry: :cry:
Имах всичко и свикнах с него,сега го нямам...
Сякаш нямам и себе си. Изгубила съм се отдавна и ме боли,че съм слаба.
Искам само да обичам и да ме обичат. Защо е толкова трудно за мен...

SiNiStEr
01-12-2009, 15:55
Ми как да е,той е щастлив с нея,аз съм сама и все още страдам за него...
...супер нали ?


нещо не схванах 8-)
Не е ли твое гадже??........ Oo oO
мии преди имаше нещо между нас,после разбрах,че той се зарибява с тая другата съвсем случайно,дори нямаше смелоста да ми го каже...

soul1199
01-12-2009, 16:12
be6e adskiq den,razbrah,4e biv6iq me obi4a taka silno,4e me iska otnovo,razbrah,4e gadjeto iska po-skoro sex,no i izpitva ne6o kum men,oburkana sum,biv6iq ne mi e ot grada,nz i az go obi4am,no 6e se vidim 4ak proletnata :(

FucKtheSyStem
01-12-2009, 16:51
Скапан ден..Тренировката днес се оказа по-скоро губене на време :( А аз продължавам да мисля само за негоо :shock: :?

sexita
01-12-2009, 19:31
Аз съм луда!
Отидох до Анастасиос,защото телефонът му е изключен 2ри ден откакто звъня и си мислех че се крие от мен.
Колата му я нямаше...в тях никой.
В пощенската му кутия обаче имаше много бележки и писма,което ми подсказа,че не си е идвал. Дори някои бяха от преди нова година.
Сега ми олекна. Може и да се оправим. Явно грешно съм му се сърдила,че е в БГ и не се обажда...явно не е бил в България 8)

evelinka1122
01-12-2009, 19:35
любовен план ли ? болен е!! как да се видим?!?! болен е... баси тъпото... мн искам да го видя... :( :( баси

hahavteen
01-12-2009, 19:37
Както каза един приятел "на тва момче май му говорят духовете" :?
Както последните 3 дена сякаш не съществувах днеска изведнъж ми пише и ми казва че снимката ми на аватара е много хубава и не знам си какво и един час само шегички и закачки...
Не мога да го разбера... :?

HePeAJIeH
01-12-2009, 19:54
Искаме се от две години но обстоятелствата не позволяват да се случи това което искаме.Това е един от онея самотни дни когато не ти се прави нищо...не съм в депресия но ми е доста тъжно и ми се иска да пребия някой направо..тя ми липсва постоянно.. сега съм сам в стаята на тъмно гледам през прозореца зимната картина и се чудя за пореден път... "кога слънцето и мен ще огрее?"

sexita
01-12-2009, 19:58
Както каза един приятел "на тва момче май му говорят духовете" :?
Както последните 3 дена сякаш не съществувах днеска изведнъж ми пише и ми казва че снимката ми на аватара е много хубава и не знам си какво и един час само шегички и закачки...
Не мога да го разбера... :?

...мъже 8)

Adwokat
01-12-2009, 20:10
12.01.09 Бях цял ден на работа като лудите :)

sexita
01-12-2009, 20:28
И ние цяла нощ в работата мълчахме като пукели 12 часа 8)

hottie
01-12-2009, 20:30
много работа..тази седмица ще се озоря определено ! А и във форума много работа :D

секситке какво работиш ти вече?Май не си в макдоналдс

sexita
01-12-2009, 20:37
Не....в интернет клуб работя.
За това съм тука вече денонощно :D

krem4et0
01-13-2009, 08:27
Смотан ден-скарана съм с наш`те, с гаджето няма да се видя днес, защото ще излизам с приятелки. Чухме се по телефона и говорихме половин час. По-скоро му се пооплаквах. И.......той ми е подкрепата и опората просто. Без него ще гръмна...Мъчно ми е, че няма да го видя поне за малко, но той сега е на работа, а после аз тичам на педагогически съвет с 10 точки дневен ред. Ще гласувам до утре сутринта......

mahoni
01-13-2009, 08:44
uf trqbva da u4a be hora v ponedelnik imam izpit :( ne6to mi e mnogo nervno i sum stanala dosta zlobna :-D ne6to vsi4ki mnogo me draznqt pfff :D

PreciousDiamond
01-13-2009, 08:49
Хах ... Бръкнах си със спиралата в окото 8-)
Мило дневниче, моля те, направи така , че на някои хора да им дойде акъл в главата :x 8-)

hooliganka89
01-13-2009, 08:58
Ми вчера се скарах с гаджето и снощи не спа у нас,а сега не го знам къде е,не му се обаждам и той на мен...Вече ми писна от всичко.Искам ей така да си стоя и за нищо да не мисля,омразна ми от проблеми и от кавги.

NaNa_SladuRana
01-13-2009, 09:13
"Животът тече си тихо, нормално,
проблясъци някакви - просто банално.
Дните отлитат бавно, беззвучно.
Емоции няма... Без тебе е скучно!"

Горе долу това е животът ми в близките 4/5 месеца

sexita
01-13-2009, 11:46
Сутринта Анастасиос ми прати смс от Гърция,че е добре,да не се притеснявам,че има неща,които го задържат в Гърция и че още не знае кога ще си дойде,но ще ми звънне веднага. Че му липсвам :oops:
Не съм го виждала от преди Бъдни вечер :-k
Много ми липсва и искам да си го гушна. Само аз си знам какво преживях докато го нямаше и какво ли не мислех за него.
Дори бях решила,че сме скъсали и, че е в БГ,но се крие от мен :cry:
И се ядосвах...направих голяма каша и е добре,че всичко отмина бързо и разбрах,че съм прецакана,но пък все още мога да си го върна.
Реших да говоря с него и отидох в тх. Би трябвало да си е там..но го нямаше.
Пощенската му кутия беше пълна с писма и бележки отпреди Нова Година,което значеше,че не си е идвал...
Отдъхнах си...
Смятам да продължа напред с него...все едно нищо не е станало.
Явно просто съдбата пренареди така нещата за да си дам поука и да ме насочи в правилния път за сега...
Щастлива съм,че не останах сама...малко съм гузна,защото дефакто излиза ,че съм изневерила,но...мисля просто да забравя.
Каквото било-било.
Не мисля да му разказвам каквото и да било...искам само да му се нарадвам,защото и без това постоянно ми беше криво,че избора ми не е правилен,след като постоянно мисля за него.
Дано всичко е наред! Дано! Дано! Дано! [-o<

soul1199
01-13-2009, 13:13
oh obi4am go,iskam da sum s nego,neska,kato 4yh glasa my po tela,kakto bqh v lo6o nastroenie,zablestqh,ysmihvah se,bqh adski 6astliva,mislim varqnta da se vidim na Sv.Valentin,po sredata na putq,no nz :( a gadjeto po4na pove4e da se interesyva ot men,nz,nz,kakvo da pravq :(

Adwokat
01-13-2009, 13:43
Спах до 13.30.... и смятам да си почина днес, че съм в почивка :) и приказвах с бившото си гадже... което все обичам... и ми задади въпроса.. спа ли вече с друга? :-o

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2009, 13:49
На мен пък ми е зверски апатично всичко. Не стига, че навън времето е сиво, ами и в мен е такова.
За капак и осъзнах, че явно в 'нормалните модерни' двойки си е съвсем в реда на нещата никой от никого да не се интересува и денонощните им разговори да се въртят около това колко много се обичат, колко много си липсват, колко се обичат, колко си липсват, колко се..... бла-бла. :?

krem4et0
01-13-2009, 13:56
^А дали е така?

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2009, 14:04
Сигурно е така, ако човекът по принцип не се интересува, не задава въпроси, пък ако случайно чуе нещо го пропуска покрай ушите си и не го запомня... Сигурно е въпрос на характер... Знам ли...
Аз не съм такава. Винаги съм се интересувала от близките до мен хора, още повече от момчето до мен и ми е странно подобно поведение, но нали уж много ме обича. Вероятно наистина е нормално... :?

krem4et0
01-13-2009, 14:18
Аз не мисля, че е нормално. Живо се интересувам какво става с половинката ми. Той-също. Снощи му се обадих в 12, говорихме 10 минути, защото имах проблем. Днес ми се обади и пак разговаряхме половин час за моя проблем. Нали за това се обичаме-да си помагаме, дори и тази помощ да се изразява в едно просто обаждане по телефона, за да види чувстваш ли се нормално след криза или просто в изслушване на проблема ти.....

Това обаче е обект на друга тема....

И за да е в унисон с темата и с мнението ми-той е моето дневниче. Казвам му всичко и си споделяме абсолютно всичко
:-)

hottie
01-13-2009, 14:23
Браво Лили ! :) Много се радвам, че имаш новини от Тасос и че всичко е наред.

traka
01-13-2009, 14:31
Сутринта Анастасиос ми прати смс от Гърция,че е добре,да не се притеснявам,че има неща,които го задържат в Гърция и че още не знае кога ще си дойде,но ще ми звънне веднага. Че му липсвам :oops:
Не съм го виждала от преди Бъдни вечер :-k
Много ми липсва и искам да си го гушна. Само аз си знам какво преживях докато го нямаше и какво ли не мислех за него.
Дори бях решила,че сме скъсали и, че е в БГ,но се крие от мен :cry:
И се ядосвах...направих голяма каша и е добре,че всичко отмина бързо и разбрах,че съм прецакана,но пък все още мога да си го върна.
Реших да говоря с него и отидох в тх. Би трябвало да си е там..но го нямаше.
Пощенската му кутия беше пълна с писма и бележки отпреди Нова Година,което значеше,че не си е идвал...
Отдъхнах си...
Смятам да продължа напред с него...все едно нищо не е станало.
Явно просто съдбата пренареди така нещата за да си дам поука и да ме насочи в правилния път за сега...
Щастлива съм,че не останах сама...малко съм гузна,защото дефакто излиза ,че съм изневерила,но...мисля просто да забравя.
Каквото било-било.
Не мисля да му разказвам каквото и да било...искам само да му се нарадвам,защото и без това постоянно ми беше криво,че избора ми не е правилен,след като постоянно мисля за него.
Дано всичко е наред! Дано! Дано! Дано! [-o<


Е ти ме уби...
и като се сетя за една друга тема, дето казваше, че и в новия си влюбена не каша ами не знам какво си забъркала. Нищо важното е, чв знеш на кого истински държиш и внимавай да не се издадеш. Човека е бил възпрепятсван и както се доказва вече многократно, жената си мисли най-лошото и прави големиииии грешки.

Hurtmore
01-13-2009, 14:46
съвсем нормален ден... оправях се, даскало, ТОЙ ми писа да не повярваш ама не го отразих много много, просто ми писна и така (:

sexita
01-13-2009, 15:15
Е ти ме уби...
и като се сетя за една друга тема, дето казваше, че и в новия си влюбена не каша ами не знам какво си забъркала. Нищо важното е, чв знеш на кого истински държиш и внимавай да не се издадеш. Човека е бил възпрепятсван и както се доказва вече многократно, жената си мисли най-лошото и прави големиииии грешки.

Права си...много се забаламосах и се подведох напоследък.
Влюбена бях и все още съм,но нещата се обърнаха и сега трябва да забравя.
И не съм казала,че знам че точният човек е Тасос...аз ако знам,няма да се колебая...просто...в мен го чувствам...без да го мисля.
Влече ме винаги към него...какъвто и да е..и дори да нямам бъдеще с него предпочитам да споделя сегашното си ежедневие с него,пък каквото ще да става. Каквато и да е съдбата ми ще си я живея...лесна, трудна...начин няма.

Радвам се,че сега няма нещо,което да ни пречи и ще му се реванширам.

traka
01-13-2009, 15:55
Успех и щом те влече значи има нещо повече. Може и да не си готова за това и да не го осъзнаваш, но е факт че държиш на него :)

Kostadin_682
01-13-2009, 16:51
Мило дневниче, днес оправих вратата на колата, остана ми само калника :grin:

TooLittelTooLate
01-13-2009, 16:52
Най-обикновен гаден ден, който премина с фалшивата ми усмивка и престопреното щастие. И все по-тудно ми става да се правя, че не ми пука, но ще се справя (надявам се). :)

donkihot
01-13-2009, 17:03
ми...любимия е далече и не спирам да си мисля за него,но пък една съученичка...ми говори само колко е як един пич,колко по-добър от моя е...е,вярно е,че найстина е доста сладък,умен,красив и вярно.че е луд по мен,но пък аз съм си влюбена в един единствен...а този????май просто ми се иска да флиртувам с него...нищо сериозно...ама тази приятелка...

hahavteen
01-13-2009, 19:57
Бла бла цял ден бях университета и после като се прибрах си подготвях един реферат за утре и нямах време да седя в скайп...
По едно време забелязах че е онлайн (което се случва изключително рядко в последно време защото учи за изпити) обаче нямах време да му пиша. И сега като се освободих той не е вътре и ми е някво много такова едно...
Искам да го видя и да го гушна.. Искам пак да пътуваме заедно и да сме 24 часа един до друг и да ми държи ръката...
Пффф толкова си се дразня! На 20 ще стана тая година а се държа като 13-годишна като стане дума за НЕГО! :?

SiNiStEr
01-14-2009, 10:00
Едвам се прибрах до дома,пуснаха ни ваканция...
опитвам се да го забравя,но не мога...

pussycat_dolls15
01-14-2009, 10:03
Готини неща! :grin: Помагам на една моя приятелка за една момче. :grin:

sexita
01-15-2009, 15:30
Играх си ЦС цял ден :D :D :D
Луда съм..
И той влезна...мисля че ставаме пак приятели и се радвам.
По-добре,отколкото постоянно да се избягваме и да си мълчим

maLchy
01-15-2009, 15:37
голяма лигня беше ходихме на кафе и си изкарахме супер яко нямам оплаквания от този ден :grin:

soul1199
01-15-2009, 18:48
hybavo mina denq,do sega gledah mn qko film4e,no az pak si mislq za nego,a toi 6om si zel vay4er i mi zvunna :grin: obi4am goo :( :smt007i ne moga da spra da si mislq,za nego,4akam s neturpenie Sv.Valentin dano pone togava yspeem da se vidim :oops: :mrgreen: :::

nVm
01-15-2009, 19:08
беше гаден деня много тежко мина :( само се карахме той ми викаше говореше ми ужасно още не мога да забравя :shock: вътре направо ме гори от болка чесно :(

Дано утре е по добър ден :-k :cry:

soul1199
01-15-2009, 19:16
беше гаден деня много тежко мина :( само се карахме той ми викаше говореше ми ужасно още не мога да забравя :shock: вътре направо ме гори от болка чесно :(

Дано утре е по добър ден :-k :cry: za kakvo se skarahte?moga li da ti pomogna s ne6o? :)

nVm
01-15-2009, 19:31
беше гаден деня много тежко мина :( само се карахме той ми викаше говореше ми ужасно още не мога да забравя :shock: вътре направо ме гори от болка чесно :(

Дано утре е по добър ден :-k :cry: za kakvo se skarahte?moga li da ti pomogna s ne6o? :)

винаги се караме,че аз не съм се държала добре - той е този,който се дръжи зле и много обича да ми казва,че никой друг не би ме търпял такава каквата съм,той ме изкара ужасна :-# вече почвам да си мисля,че аз нещо не съм наред ...не е вярно дори аз го виждам..само продължава да ме обвинява да ми се качва на главата,а аз винаги гледам да оправям нещата с добро само мили неща му говоря с нищо не съм го обидила,а той понякога колко ме обижда :-# незнам как да издържа...жалко,че го обичам още след всичко

loveyo
01-15-2009, 19:44
тъпо тъпо тъпо...
едва се прибрах заради шибания митинг после с приятеля ми решихме да се затапваме и да спорим... :?

BigFakeSmile
01-15-2009, 21:46
аз момчета не ща..не мога да понасям никой..лелее тряя ми помощ :shock: xD

Adwokat
01-15-2009, 22:36
Dneska... bqx cql den na work.. i bqx sam.. i imax mnogo rabota v restoranta.... i sum kapnal :D

hahavteen
01-15-2009, 23:34
Оууу прекрасно е!
От 9 часа вечерта си пиша с него а сега е 1 и половина и само закачки и много смях и е чудесно! :grin:

cherinka
01-16-2009, 06:54
Абе, вчера събуждам се към 12ч. и очите ми още затворени, набарах си телефона някъде измежду пода вкъщи, отварям лявото око, набарах вече написания, но неизпратен смс за рожденния ден на една бившо-настояща изгора 8-) пратих смс-а и продължих да спя. Ставам аз към 14-15ч. сядам на компютъра, паля цигара, сипах си кока кола и що да видя в скайп. Човека на линия. И понеже съм много добричка и всеотдайна му писах "кво става, как си?"
и кво браааааааатче, 3 часа и кусур нямам отговор :shock: а го гледам на линия. И не, не е като да не е бил пред компютъра и да не е прочел какво съм му писала. БЕШЕ ТАМ! И не получих никакъв отговор. А с него сме си на чисто приятелски отношения, с нищо не съм го провокирала да ме намрази, или да получа някакъв жест на нехаресване от него, нито съм направила нещо детинско, глупаво и малоумно.
Просто бях ОТЧТИВА с поредния мухъл.
Най-тъпото от всичко идва, че аз НЕ исках и НЕ съм очаквала някакъв знак на благодарност за шибания смс за рожденния му ден.
До сега на всички бивши гаджета съм честитяла рожденните им дни, и от доста от тях не съм получава отговор и не ме е ебало дали ще ми кажат МЕРСи или не. Правих го ей така, да им покажа, че съм човечна, че още има хора, които като скъсат с гадже не го намразват.
До няква степен го правех и ей така, заради тъпите им постъпки спрямо мен. Аз съм на принципа "Отвръщай с усмивка на всяко зло". ;)

И НЕ МЕ ЕБЕ ЗА РОЖДЕННИКА. ТОЙ ВИДЯ, ЧЕ МУ ПИША! ЧЕ ГО ПИТАМ КАК Е! ЗАЩОТО НА ДНЕШНО ВРЕМЕ ДОРИ ПРИЯТЕЛИТЕ ТИ НЕ СЕ СЕЩАТ ДА ТЕ ПИТАТ КАК СИ! А АЗ СЕ ИНТЕРЕСУВАМ ОТ ЧУВСТВАТА НА ДРУГИТЕ! БОЛИ МЕ ЗА ФАКТА, ЧЕ ТОЙ ЗНАЕШЕ, ЧЕ СЪМ ТАМ, МОЖЕШЕ ДА МИ ОТГОВОРИ. ПОНЕ ЕДНА ШИБАНА ЕМОТИКОНКА ДА БЯХ ПОЛУЧИЛА, ЕЙ ТАКА ОТ УЧТИВОСТ!
МА НЕ ЧОВЕК, ТЕ ВСИЧКИ НАГЛИ, ПОДЛИ, ЕГОИСТИЧНИ!
Евала, ще просперират много!

Тва вече е отделен въпрос, че бях поканена на рожденния ден и не отидох. В последния момент се отказах. Приятелите му ме викаха. Щяло да е безинтересно без мен.
Евала! Всеки един такъв мъж се нуждае от такива приятели, на които да им е по-интересно с бившето му гадже, отколкото със самия него! ЕЕЕЕЕЕЕЕВВВВВВАААААААЛЛЛЛ ЛЛАААААААААА!

та тва е в общи линии за "любовния ми ден" (разказвам ви за вчера, тъй като не съм спала от вчера и още ми се брои за некво ежедневие ахаххахахахах)
оф

в заключение ще кажа:
Бъдете учтиви хора! Ей така напук на всички смръдльовци!
Тоя кретен няма да ме накара да спра да се усмихвам на всеки следващ негоподобиен индивид!
Имам хубава усмивка и ако ще, ще си е вра и перя на когото си поискам!

ImmortalForever
01-16-2009, 15:21
Мило дневниче,
Мразя тази долна софианско-старозагорска курва, която ме изчука с пръст в гъза и ми взе приятеля.А те бях просто the best frineds.Мисля да я бутна с кола, така че да излезе отзад до багажника, да я пребия с лост и да я залея с сярна киселина.Ще я излежа с кеф. 8) разследвам всичко за нея.Ще й го върна. :o 14 етажа добре ще й дойдат.. :booooomb: Пък той е много сляп...Не вижда колко е дебела и грозна....Баси тъпите дни.. В стремежа си да го забравя, се превърна в част от мен... I hate this part.!!

pussycat_dolls15
01-16-2009, 15:25
Моят ден се разви добре! 8)

soul1199
01-16-2009, 15:27
neska be6e 6yr den,sytrinta moeta lubov mi prati v 6h sms :shock: posle v dsk,praihme mizerii,sly6ah myzika v 4asa po Bzo i zaspah,a az sum na purviq 4in,i gospodina mi kaza na kraq na 4asa da my razkaja sunq si :lol: :lol: posle sled dsk,trugnahme yj na kafe,a qdahme :shock: posle v reisa,moita fr mi razkazva za nqkvi nindji :lol: a sq zaminaam na kafe :shock: lo6oto e 4e vali :lol: :lol:

Bellatrix
01-16-2009, 15:56
Мило дневниче,
Мразя тази долна софианско-старозагорска к***а, която ме изчука с пръст в гъза и ми взе приятеля.А те бях просто the best frineds.Мисля да я бутна с кола, така че да излезе отзад до багажника, да я пребия с лост и да я залея с сярна киселина.Ще я излежа с кеф. 8) разследвам всичко за нея.Ще й го върна. :o 14 етажа добре ще й дойдат.. :booooomb: Пък той е много сляп...Не вижда колко е дебела и грозна....Баси тъпите дни.. В стремежа си да го забравя, се превърна в част от мен... I hate this part.!!
И аз мислех така за една подобна шаврантия, която пък беше моя най-добра приятелка преди да се изчука с гаджето... Ама нищо не направих и ся ме е яд. :D Действай! :wink:

Ем, днеска беше готин ден. Имах само 3 часа даскало, в които си оформих 6 по етика и право за срока, после при гаджето, ама бяхме навън та бях на Ноу секс. Единият от двамата ми най-добри приятели (геят) ще се забива с ново гадже та стискам палци тоя да е по-готин от другите... А, скарах се с втория бест фр. за няква реплика от гангстерски филм.

Adwokat
01-16-2009, 15:59
Днес спах до 15.00 защото почивам и може да се каже че малко съм си починал... 8)

ImmortalForever
01-16-2009, 17:13
Мило дневниче,
Мразя тази долна софианско-старозагорска к***а, която ме изчука с пръст в гъза и ми взе приятеля.А те бях просто the best frineds.Мисля да я бутна с кола, така че да излезе отзад до багажника, да я пребия с лост и да я залея с сярна киселина.Ще я излежа с кеф. 8) разследвам всичко за нея.Ще й го върна. :o 14 етажа добре ще й дойдат.. :booooomb: Пък той е много сляп...Не вижда колко е дебела и грозна....Баси тъпите дни.. В стремежа си да го забравя, се превърна в част от мен... I hate this part.!!
И аз мислех така за една подобна шаврантия, която пък беше моя най-добра приятелка преди да се изчука с гаджето... Ама нищо не направих и ся ме е яд. :D Действай! :wink:

Ем, днеска беше готин ден. Имах само 3 часа даскало, в които си оформих 6 по етика и право за срока, после при гаджето, ама бяхме навън та бях на Ноу секс. Единият от двамата ми най-добри приятели (геят) ще се забива с ново гадже та стискам палци тоя да е по-готин от другите... А, скарах се с втория бест фр. за няква реплика от гангстерски филм.


Ще действам, ми чи как.Тъпото курве онз ден ми вика по скайп : "Ние с него сме достатъчно близки" дееба шибаната курва да еба, майката путката шъ еба...Ай чш....
И аз имам едни приятел, който е гей- излиза много по срещи, ама май от скоро е нацелил човека..Знаех си че в София ще открие сродна душа..Жив и здрав да ми е!

Bellatrix
01-16-2009, 17:15
Мило дневниче,
Мразя тази долна софианско-старозагорска к***а, която ме изчука с пръст в гъза и ми взе приятеля.А те бях просто the best frineds.Мисля да я бутна с кола, така че да излезе отзад до багажника, да я пребия с лост и да я залея с сярна киселина.Ще я излежа с кеф. 8) разследвам всичко за нея.Ще й го върна. :o 14 етажа добре ще й дойдат.. :booooomb: Пък той е много сляп...Не вижда колко е дебела и грозна....Баси тъпите дни.. В стремежа си да го забравя, се превърна в част от мен... I hate this part.!!
И аз мислех така за една подобна шаврантия, която пък беше моя най-добра приятелка преди да се изчука с гаджето... Ама нищо не направих и ся ме е яд. :D Действай! :wink:

Ем, днеска беше готин ден. Имах само 3 часа даскало, в които си оформих 6 по етика и право за срока, после при гаджето, ама бяхме навън та бях на Ноу секс. Единият от двамата ми най-добри приятели (геят) ще се забива с ново гадже та стискам палци тоя да е по-готин от другите... А, скарах се с втория бест фр. за няква реплика от гангстерски филм.


Ще действам, ми чи как.Тъпото курве онз ден ми вика по скайп : "Ние с него сме достатъчно близки" дееба шибаната к***а да е**, майката п****та шъ е**...Ай чш....
И аз имам едни приятел, който е гей- излиза много по срещи, ама май от скоро е нацелил човека..Знаех си че в София ще открие сродна душа..Жив и здрав да ми е!
Ем то в София е пълно с Би-та и гейове и в известна степен са по-добри от която и да е най-добра приятелка. Тя би из**кала гаджето ти, той и да иска, няма да стане... :D

ImmortalForever
01-16-2009, 17:18
^ Да ти кажа гейовете са много добри приятели,наистина.В смисъл, изслушват те, разбират те, даже по-добре от един хетеросексуален мъж поянкога.. :-o Права си, подкрепям те на 100 %

Ivalinka
01-16-2009, 17:20
любовен план :-o то няма такъв :-D

sexita
01-16-2009, 18:35
Пак се почна май...объркана...
Абе...ебала съм го! Тасос си идва и всичко на кино! Аз го ОИЧАМ,ОБИЧАМ,ОБИЧАМ! Мамка му! Защо никога не си го признавам. Не е ли това грешката ми...защо не съм му казала,караме 5ти месец!
Нямам сили да бутам това лудо ежедневие...свикнах с филмите...няма да се опитвам да живея нормално вече. Оставям се на филма да ме влачи...пък...където ми отведе. 8) Как може да се раздвоявам!!! Не искам да руша семейства,не искам да руша и моя живот. Не искам да му вярвам!
Никаква вяра на хората...достатъчно ми е променливото ми аз...та да се доверя на другите. Давам го на инстинкт и квото дойде.
Ако ме впечатли ще ме има...но вече му трябват много усилия. А аз обичам,обичам,обичам! И се побърквам от страха от това! Не знам кой заслужава да го обичам!

galu6a
01-16-2009, 18:40
ми аз с бях на даскало въранх се спах а първо получих любовно обиснение от един обужател :-D говор по тела с мойто момче и му казвах колко мн го ОБИЧАМ и ще продължавам да го обичам :)

galu6a
01-16-2009, 18:40
ми аз с бях на даскало въранх се спах а първо получих любовно обиснение от един обужател :-D говор по тела с мойто момче и му казвах колко мн го ОБИЧАМ и ще продължавам да го обичам :)

sunbeamz
01-16-2009, 18:49
Скарани сме от известно време с моя,защотонещо почна да ме забравя 'леко'....не сме се чували да речем от 2 седмици...аз съм инат ама и той се оказа инат 8-) :? ..............

Я я я сподели... щото при мене е същата история... :x

Нещо не върви на добре.....той не се сеща за мен на последък.Ама и аз спрях да му звъня....щом не иска няма да го насилвам я. 8)
А при теб kak e?

А,ами ние не се бяхме чували две седмици също... и аз супер ядосана такава му пиша смс,що поне не ми каже какво се случва с връзката ни... при което той не ми отговаря на смс-а и аз вече направо откачам от ярост и на другия ден ми писа смс-че че е наказан и няма телефон и интернет (техните живеят в миналия век :lol: ) и тъй... ама пак ми стана гадничко... При вас какво става?

soul1199
01-17-2009, 10:02
za sega denq vurvi na dobre,spah do 11,gledah tv i sq na kompa,posle 6e hodq na kafe,nqma da e koi znae,kakuv den,teq dni sum mn ymorena,ne moga da se naspq :-o

MissBianka
01-17-2009, 11:38
Ох, объркана съм.. тези дни съм ужасно изнервена.. абсолютно всичко си го изкарвам на него.. непрекъснато търся проблем във връзката ни..внушавам си какви ли не глупости и постоянно се караме :( той се чувства зле защото не му вярвам... не разбира с какво е загубил доверието ми... и се опитва да ме разбира,понася всичките ми настроения,извинява ми се за всичко (независимо дали е винивен или не),прави всичко за мен... знам че той не е виновен.. просто толкова пъти съм била наранявана от какви ли не глупаци,че просто вече нямам сили да вярвам на хората,много ми е трудно.никога не сам вярвала че ще ми се случи,но ето че става.и това съсипва човека който най-малко го заслужава... защо той трябва да плаща за грешките на идиотите с които съм била ](*,) ](*,)
А аз наистина го обичам... не съм обичала така... и ме е страх..
Мисля че днес ще се видим и ще забравя всички глупости,които са ми в главата и всичките паранои... просто ще му се радвам :-)

sexita
01-17-2009, 12:46
Никакво развитие за днес.
Играя си CS и си почивам.
Утре съм дневна с единия...после другия трябва да си дойде...
Дано всичко е наред :(

hahavteen
01-17-2009, 12:51
Мило, дневниче реших че вече ми писна от всички и всичко и никой не искам и от никой нищо не очаквам. Точка!

hottie
01-17-2009, 12:54
На мен ми писна от измислените националисти, омръзна ми от нетолерантността на хората, омръзна ми от злобата и от мрънкането. Омръзна ми всички да са негативно настроени и да заразяват останалите с този им негативизъм.

Искам добри, усмихнати и позитивни хора. Мамка му !

NaNa_SladuRana
01-17-2009, 12:54
аз съм си едно объркано хлапе,особено в момента

MissBianka
01-17-2009, 19:18
току що се прибрах и се чувствам страхотно :grin: :grin: няколко часа с него.... мммм... :-) но не ми стигат :( той е моето съкровище! просто е невероятен!забравям за всичко когато съм с него. постоянно се смеем,лигавим си се и се базикаме за нещо :P :-D никога не ми е скучно!виждаме се всеки ден,даже понякога по няколко пъти,а когато не можем да се видим дори за малко... ииии.. постоянно ми звъни и ми казва колко му липсвам :smt060 :smt060 Обичам гоооооооооооооооооооооооо оооооооооооооооо :grin: :smt049 :smt049 :smt049

Kostadin_682
01-17-2009, 19:19
Мило дневниче, днес за пореден път разбрах, че живота е ши*ан и трябва да разчитам само, и единствено на себе си...

holyshade
01-17-2009, 19:41
kakto vseki drug den...syper tup :@

SkendY_F
01-17-2009, 21:14
Тегля майна на всичко в скапания живот и се отдавам на човека,който обичам!За мен няма нищо по-важно!Намерих истинската любов и ще се боря за нея,каквото и да ми струва!И това не е от днес!Просто днес го казвам гласно пред хората!Нека слабите ми завиждат за любовта,която имам!Нищо не може да ме спре!Заставам пред всичко и всеки за любовта ми!

aka6a_vamp
01-17-2009, 21:15
Мило дневниче,днес беше странен ден...накрая се изпишках.

Kostadin_682
01-17-2009, 21:24
Мило дневниче,днес беше странен ден...накрая се изпишках.
...

aka6a_vamp
01-17-2009, 21:26
Мило дневниче,днес беше странен ден...накрая се изпишках.
...
нали ти каах,че ми е лигаво 8-)

got2Bthe1
01-17-2009, 21:29
Mило дневни4е 4увствам се яко преебан ску4но ми е и ми се иска да се метна през прозореца , бирата ми свършва цигарите също скоро наще ше земат да се приберат ... :-o

Neftochimic
01-17-2009, 21:31
Мило дневниче,днес беше странен ден...накрая се изпишках.
mnogo si se razligawila ot izwestno wreme :? :-D

adrenal1n
01-17-2009, 21:32
Мило дневниче,днес беше странен ден...накрая се изпишках.
mnogo si se razligawila ot izwestno wreme :? :-D
В криза сме, човек :o

aka6a_vamp
01-17-2009, 21:33
е само днес де... :( 8-)

StayFly
01-17-2009, 21:33
^А така, ше си кажете всичко!

Neftochimic
01-17-2009, 21:36
Мило дневниче,днес беше странен ден...накрая се изпишках.
mnogo si se razligawila ot izwestno wreme :? :-DИване! НЕма ми пипаш жената! :x :lol:
аз не пипам, само барам 8-)
и нямаше нужда да ме прекръстваш за да ми го кажеш :P

aka6a_vamp
01-17-2009, 21:39
Как може да се лигавите така?!я по-сериозно,моля :?




:razz: :razz:

Neftochimic
01-17-2009, 21:39
ъхъм....
+ това, тва име не ме кефи хич. xD

Neftochimic
01-17-2009, 21:42
просто така ти се струва... 8)

Neftochimic
01-17-2009, 21:45
просто така ти се струва... 8)хммммм съмнизъл ме е яко 8)
най-вероятно...
айде лека ви :smt010

Neftochimic
01-17-2009, 21:45
просто така ти се струва... 8)хммммм съмнизъл ме е яко 8)
най-вероятно...
айде лека ви :smt010

aka6a_vamp
01-17-2009, 21:46
адиос мочачос

AiKaTa
01-18-2009, 10:38
Днес-... сутрин в която осъзнах, колко глупави неща се случват с живота ми, и колко висока степен на зависимост от пари и секс е придобил живота... :(

soul1199
01-18-2009, 11:44
mn mi e sky4no,iska mi se da izlqza s moita fr.-ama tq zybri za klasnata 8-) 8-) a s nego ne6a da izlizam,ne mi e zabavno,iskam po-burzo da doide Sv.Valentin-togava 6e go vidq-nai -posle :smt007 :smt007 :smt007

Kostadin_682
01-18-2009, 11:47
Мило дневниче, днес беше един прекрасен слънчев ден
Слязох долу при любовницата, изправих калника, :grin: ... изчистих я хубавичко, измих я, и сега лъщи ли лъщи :grin: :grin: :grin:

sexi_06
01-18-2009, 12:52
Днес е един ужасен ден за мен. Той има рожден ден,а аз немога да съм до него.А най-лошото,е че не се знае кога ще се видим. :lol: :lol: :lol: вече се разочаровам от живота. Никой неможе да ме разбере. :lol: :lol: :lol:

sexita
01-19-2009, 09:38
Трябваше да си дойде вчера вечерта...но още го няма :x Оф...писна ми :-x
Не знам въобще какво става..само "добре съм","добре съм"...нищо друго... :booooomb:
Сега отивам на среща...съжалявам :?

SkendY_F
01-19-2009, 10:37
Днес един изключително глупав ден!Цял ден на практика...в автобуса се посмяхме доволно...сега ще спя и след това ще пиша теми!Искам да съм си до моето мило...да се гушкам... :( надявам се скоро да се видим...

sexita
01-19-2009, 12:20
Абе...не излизах никъде..спах.
Ся ще хода на работа...нощна съм... 8)
Играе ми се билярд

MissBianka
01-19-2009, 12:43
бясна съм!!!!!!!!! писна ми вече :-x :-x :-x :x :x :x как е възможно най-проклетите същества на света да са станали даскали :-x :-x :-x

за какво учих като побъркана за последните контролни като пак иска да ме изпитва :o :o :o и на всичкото отгоре така ще ме затапи че пак няма да изкарам 6 :booooomb: :booooomb: :booooomb: оформям се за 5,50 и пак иска да ме изпитва кучкааааааааааааааааааааа ааааааааааааааа :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067 :smt067

hahavteen
01-19-2009, 12:49
Уууу чудесен ден :grin:
Откакто спря да ми пука се чувствам доста по-спокойна.
Ходих да изхарча малко пари и си купих много глезотийки и съм супер доволна :grin:
В любовен план нищо не става ама не съм сигурна и че искам. В петък съм намислила да ходя сама на дискотека и може и да се получи нещо :-D :oops:

Lyubeto
01-19-2009, 21:38
Poredniq shiban den , porednata vecher prekarana pred kompa , poredniq pyt v koito toi mi lipsva... :booooomb:

PreciousDiamond
01-20-2009, 06:57
Еми кашлям като пред умиране 8-) Ама иначе в любовен план : Продължавам да си го обичам толкова мноооого [-( :-) :-)

raichEbaichE
01-20-2009, 08:45
Еми кашлям като пред умиране 8-)
и аз така 8-) и снощи си поревах за първата любов,а сега отивам да гледам волейболен мач на звездите от 8 клас :D

FucKtheSyStem
01-20-2009, 08:49
Деня се очертава скапан,нищо интересно.Спи ми се, а трябва да тръгвам за даскало :( В любовен план-нищо.Още ми се сърди и не отговаря като му звъня.. :-#

D0ll
01-20-2009, 09:45
Poredniq shiban den , porednata vecher prekarana pred kompa , poredniq pyt v koito toi mi lipsva... :booooomb:


:( и аз така

DiabolicAngel
01-20-2009, 12:42
Все същото.Нищо ново и интересно. 8-)

ANTIHUMAN
01-20-2009, 12:48
typnqqqqqqqq i rev i tyjno nastroenie!

ramaiana
01-20-2009, 13:05
Гузна съм и разочарована от себе си...
Мисля,мисля,мисля... 8) Трябва ми промяна.
Огромна!
Цяла нощ обмислях нещата и съм много объркана...трябва ми постоянство за едно хубаво нещо.
Спах след нощната смяна и се събудих в 14:30...спинкаше ми се,но обещах да му звънна като се събудя...и нямах търпение.
Говорихме си половин час...каза,че ще излиза и че после ще си направи нов скайп и ще говорим...
А аз мисля,мисля,мисля 8)

aka6a_vamp
01-20-2009, 14:36
Като изключим,че щяха да ме изнасилят беше чудесен ден :)

Kostadin_682
01-20-2009, 14:38
Цял ден тъпея на хубава музика... Same old shit :?

MaLkaTa_LaDy
01-20-2009, 17:23
Снощи не можех да заспя от вълнение. :grin: Даскало мина толкова тъпо. Имах чувството, че всяка секинда минава като цял час. Много ме боли главата. Корема също... :(

hahavteen
01-20-2009, 17:37
Бааааахти дългия ден....
Станах в 5 и се прибрах в 18:30 :?
Ама всички около мене бяха много мили и разни непознати хора ми се усмихваха и беше супер приятно нищо че главта ме цепи и не си чувствам краката :-D
И си купих нов лак и пиличка и едни лепенки като камъчета за ноктите и седи много сладко :D :oops:

crazy_girl96
01-20-2009, 17:53
нищо ново за сега :(

sentient_
01-20-2009, 19:14
Деня ми не беше успешен, не стана това което очаквах. Изкарах си го от приятеля ми, после съвеста ми се обади, но разбира се от гордост все още не съм му звъннала да се извиня.Дано утре е по добре :x

SunSmile
01-20-2009, 19:24
Най - шибания ден!!! Не стига, че съм болна, сега имам температура ...
Прекарах 7 часа в тъпото даскало и си стрових живота просто... и утре ще е същото сигурно... и така до петък или понеделник, докато свърши срока... :( :x
Пък относно другото.... днес май го видях за първи път на живо, ама ме беше срам да кажа каквото и да било, а той ми се "скара" защо не съм му казала нищо... Срам ме беше, ко да направя...
Ама да не се заплесвам по момчета, че има по - важни неща да върша! :(

WondeR TeddY
01-20-2009, 19:54
Ха много тъп ден ... 8-) от сутринта ме боли корема (дойде ми :( ), на даскало едва издържах, тъпата кучка по химия ме изпита, на всичкото отгоре класната ми искаше да говори с майка ми заради разни закаснения и накрая си го изкарах на моето момче всичко тва и таййй ... :D ае карай де ще мине и тва :)

Kostadin_682
01-20-2009, 19:58
Мило дневниче, деня ми започна скапано, после нещата се промениха...
и сега си мягам щастлив, мислейки си за един човек, едно много добро същество :-)

stop_looking_at_me
01-21-2009, 00:42
:)

ANTIHUMAN
01-21-2009, 09:13
Zdrawei! :) 4udq se samo, sebe si li naranqwam ili drugite, a moje bi te me naranqwat?! :-o :?
Dyrja na nqkogo, a tozi 4ovek bqga ot men!
Mamka mu 6te se opravq, ama ne znam koga. Prodyljavam napred ni6to 4e ot 1 godina si kazwam tova : ,,Ot utre se promenqm'' tova utre nqma da doide skoro. Kakto i da e.
Ni6to, utre sy6to e den! :)

krem4et0
01-21-2009, 10:06
Има мъгла и ми е супер вкиснато. Изкарах си го на децата. Направо ги хвърлих в тъча с днешното си поведение. Бяха по-кротки и от водата и по-ниски от тревата. Сега ще ям, а после трябва да пиша семестриални казуси. Към 16 часа планирам да сготвя-мусака :D Честно казано обаче грам нищо не ми се прави. но времето ме притиска и няма начин :(

hottie
01-21-2009, 10:46
Супер гаден ден, много работа...а навън мрачно, което определено не ми оправя настроението.
Бих хапнала от мусаката на кремчето обаче :)

SunSmile
01-21-2009, 12:13
поредния тъп, скучен, изморителен ден.... Да беше станало както исках... ехеее нямаше да има по - щастлива от мен! Да, ама не! Пък и тва мрачно и дъждовно време хич не ми действа по - добре.... дано не ми се обади днес, щото ще си го изкарам на него и ще го натоварвам с моите проблеми, а той си има достатъчно глупости на главата.... Сега с малко шопинг се надявам да ми мине малко, но като се върна и като знам колко много имам да уча... ми е ясно, че всичко е изгубено! .... :(

HePeAJIeH
01-21-2009, 12:23
Така.. 7 ден вкъщи ! Тая шарка вече минава ама ми се иска вече да излезна.Никой не ме търси...освен ако аз не се сетя никой няма да се сети за мене.Скапаняци и педали.Ама не ми пука вече и заради това сега ми е на кеф :)



П.С Кремче,метни 1 порцийка мусака за Шумен :-D

soul1199
01-21-2009, 13:16
smotan,smotan den!! :-x taq po ae me odrqza,kato q pomolih da me izpita :-x :-x :o ne mi davat da sqdam na kompa/ 8-) sega sum nai-setne tyka de/toi ne mi se obajda,a mi pi6e nqkfi stranni sms-i,nqmam pari v tela,zaradi tupata glasova po6a,na moita fr. :-x ytre 6e e tejuk den 8)

TooLittelTooLate
01-21-2009, 14:05
Да, поредния отвратителен ден от тая седмица....всичко ми върви на криво, направо не знам вече...Имам чувството, че тая седмица всичко е против мен и всеки гледа как да ме ядоса или да ми направи деня по-гаден...С нетърпение чакам тая седмица да свърши....

DiabolicAngel
01-21-2009, 14:31
Тъжно ми еееееееееееееееее! :neutral:

MissBianka
01-21-2009, 14:45
Милото ми Слънчице днес дойде до мойто даскало,въпреки че беше нощна смяна и беше адски уморен.дойде само за да ми донесе бележка за да си извиня едни отсъствия.. :smt060 бях слезнала в голямото междучасие да закусвам в лукоил и докато бях в тоалетната той дошъл... и излизам аз и гледам него пред вратата с една роза :-) Съкровището ми.. винаги така ме изненадва :smt057 :smt007 :-)

Fantomche
01-21-2009, 21:46
oooooo ami mai ne6tata se razvivat dobre..ni6to ne se znae :) ako ima nqkakva promqna na ronta 6te spordelq :grin:

Kostadin_682
01-21-2009, 21:47
Деня беше добър, но аз съм пълен идиот, и прецаках деня точно на края... :? ](*,)

soul1199
01-22-2009, 07:58
za sega vs vurvi na dobre,nq hodq neska na dsk,subydih se v 10h i sq sig 6e izlizam :)

mahoni
01-22-2009, 09:10
нещо немога да се събудя още :-D много ми е гадно слънцето още не ми е звънял снощи му бях бясна и бях решила да скъсам с него но днес вече ми мина и немога да го направя аз го обичам :( но знам че той ще ми звънне утре защото ще иска да е сигурен че ми е минало, той знае че бързо ми минава :-D :-D

krem4et0
01-22-2009, 10:33
Наработих се за днес. Оформих вече 1 клас....Утре ще оформям повече. не останаха много доволни, ама.....да са чели. 1 ученичка ме ядоса. Много мразя такова отношение към дисциплината ми. А аз взех да ставам много зла нещо.......не се харесвам така и ще ме намразят децата.

Трябва да правя 1 макрос, ама хич не ми е ясно от къде да го почна...Без преподавател е много трудно да учиш и да разбереш нещо.

В общи линии чакам да стане 8, че да се видя с мъжо и да се закотвим пред телевизора......мисля да го налазя днес, защото вчера беше уморен и ми се опъна :D

Kostadin_682
01-22-2009, 10:47
Наработих се за днес. Оформих вече 1 клас....Утре ще оформям повече. не останаха много доволни, ама.....да са чели. 1 ученичка ме ядоса. Много мразя такова отношение към дисциплината ми. А аз взех да ставам много зла нещо.......не се харесвам така и ще ме намразят децата.

Трябва да правя 1 макрос, ама хич не ми е ясно от къде да го почна...Без преподавател е много трудно да учиш и да разбереш нещо.

В общи линии чакам да стане 8, че да се видя с мъжо и да се закотвим пред телевизора......мисля да го налазя днес, защото вчера беше уморен и ми се опъна :D
Охоо и даскалка имаме във форума... 8-)

krem4et0
01-22-2009, 11:10
Виж профила ми...по Информатика, ИТ, Програмиране и Икономическа информатика.......

HePeAJIeH
01-22-2009, 12:00
Събудих се в 1 и 30 ! Скоро трябва да седна да попрегледам малко уроците...варицелата е на изчезване вече и оздравявам. В любовен план... нищо.

TheNewReligion
01-22-2009, 12:53
Днес бях с любимите си обувки. Момчето, което харесвам ме настъпи 3 пъти "без да иска". Благодарих му троснато, а той взе че ми се развика и ме заплаши, че щял да ме блокира в скайпа. :lol: ИИииии ще си разплета чорапите като ме блокне! Нещо много му се е вдигнало самочувствието, въпреки че не му показвам симпатиите си. Лази ми по нервите и чувствам как започва да ме интересува все по-малко. :smt026

lifelesscorpse
01-22-2009, 13:03
не знам как се чувствам,честно.некво никво ми е едно такова...скапано.толкова мн искам отново да го видя,да го прегърна...ще трябва да си чакам още.гадно е,когато родителите ти са прекалеееено строги и дори не ти дават да излизаш и то без основание.сложно е...не ми се говори.искам да крещя.мразя тази болка.както и да е...малко остана...просто още няколко дни...цели векове...оф тази болка е ужасна,особено,когато си почти безсилен пред родителите си.
също така днес разбрах,че всички в класа ми са бати шибаняците(в нов клас съм тази година и затова).от всичките 25 говеда(едно,от които съм аз) само няколко човека си струват.оф никой да не ми се мярка пред очите,че ще го убия. :smt067 :smt068 :smt070 :smt062 :smt066 :smt065 :smt063 :smt071 :smt072 :smt075 :smt027 :booooomb: :evil:

Kostadin_682
01-22-2009, 14:42
Виж профила ми...по Информатика, ИТ, Програмиране и Икономическа информатика.......
cool 8-)

SunSmile
01-22-2009, 15:07
Оо днес беше хубав ден, като изключим физическото ми състояние, темепратурата и болестта..... Писах си смс на милото и той ми звънял човека, само че така бях заспала, че нищо не съм чула :-D Да намери време в динамичното си ежедневие и да се обади и аз да заспя.. :-D Утре ще си го чуя! Много си го обичкам и много ми липсваа! :(

hahavteen
01-22-2009, 15:34
Малко ме ядосаха някои хора ама карай.
Цял ден само с учене се занимавах че имам едни реферати да подговям и доникъде не съм..
Слава Богу имах малко време между 2 срещи с колеги и ходих на пазар. Купих си 1 рокля, 1 пола, 3 тънки пуловерчета и 2 чифта ръкавици :grin: :grin: Утре имам само една лекция рано сутринта и след нея мисля да ходя за обувки и после ще се закотвя в нас да уча че... :(

Adwokat
01-22-2009, 16:05
почивка 8-) :P

PreciousDiamond
01-22-2009, 16:14
Мило дневниче, моля те , превърни се в златната рибка и ми изпълни 3 желания !
1. Нека да се върна във Варна .. моооля те.
2. Ако това не стане - поне убий малоумните хора около мен !
3. Или просто убий МЕН !

Kostadin_682
01-22-2009, 16:15
Мило дневниче, моля те , превърни се в златната рибка и ми изпълни 3 желания !
1. Нека да се върна във Варна .. моооля те.
2. Ако това не стане - поне убий малоумните хора около мен !
3. Или просто убий МЕН !
:-# :-# :-# :-#

Kostadin_682
01-22-2009, 16:34
Отивам на разходка... :idea: :!: :?: :arrow:

fairytale
01-22-2009, 17:30
Ми чакам да ми се обади приятеля ми.Няма друго за коментиране.

HipHopBlond
01-22-2009, 17:38
Мило дневниче, моля те , превърни се в златната рибка и ми изпълни 3 желания !
1. Нека да се върна във Варна .. моооля те.
2. Ако това не стане - поне убий малоумните хора около мен !
3. Или просто убий МЕН !
:-# :-# :-# :-#

:lol: :lol: :lol: :lol:

pussycat_dolls15
01-22-2009, 17:49
:) 8)

Kostadin_682
01-22-2009, 18:14
Мило дневниче, моля те , превърни се в златната рибка и ми изпълни 3 желания !
1. Нека да се върна във Варна .. моооля те.
2. Ако това не стане - поне убий малоумните хора около мен !
3. Или просто убий МЕН !
:-# :-# :-# :-#

:lol: :lol: :lol: :lol:
Какво ми се смееш бе перушан? :x

PreciousDiamond
01-22-2009, 18:15
Мило дневниче, моля те , превърни се в златната рибка и ми изпълни 3 желания !
1. Нека да се върна във Варна .. моооля те.
2. Ако това не стане - поне убий малоумните хора около мен !
3. Или просто убий МЕН !
:-# :-# :-# :-#

:lol: :lol: :lol: :lol:
Какво ми се смееш бе перушан? :x

Шшш .. по - полека с брат ми !

Kostadin_682
01-22-2009, 18:18
Мило дневниче, моля те , превърни се в златната рибка и ми изпълни 3 желания !
1. Нека да се върна във Варна .. моооля те.
2. Ако това не стане - поне убий малоумните хора около мен !
3. Или просто убий МЕН !
:-# :-# :-# :-#

:lol: :lol: :lol: :lol:
Какво ми се смееш бе перушан? :x

Шшш .. по - полека с брат ми !
По добре той да го кара по полека...

PreciousDiamond
01-22-2009, 18:20
Аве я се успокой малко и ти .. какво ти е виновен той ?

Kostadin_682
01-22-2009, 18:23
Аве я се успокой малко и ти .. какво ти е виновен той ?
нищо не ми е виновен... просто да престане да се смее на чуждото нещастие... щото ако той беше на мое място едва ли щеше да му е хубаво някой да се подиграва... както и да е...

TheBlackRose
01-22-2009, 19:04
Амии събудих се до милото ми.Той още спеше-не може да приеме климата ук,не му се отразява добре нито времето,нито пътуването,нито шума...Кофти му е и то доста-свикнал е на тишина.Както и да е.След това двамата с гаджето на френдката ми излязоха-бяха на интервю за работа,която получиха.Щастливи са,че ще са заедно.Ние двете също се радваме за тях.Ние не можем да си намерим подходящо работно място,а разбрахме,че долу-горе е абсурд да сме заедно.Вечерта почти не говорихме-всички сме изпаднали в депресия май.Звъннах на брат ми,който сега бил в Испания на концерт.Ехх оня ден беше в България бе!Звъннах и на Дамян(един много близък френд).Скарал се с неговата,че звъннах и на нея-опраеха се.Чух се с майка и татко-много сме им липсвали и дрън-дрън-дрън...Преди малко милото си легна,че бил уморен,а утре щели да ходят да купуват кола-още не сме се настанили и веднага търсят удобства. :-D :-D Иии така 8)

soul1199
01-23-2009, 10:39
nqmam vay4er :-x spi mi se :grin:

Kostadin_682
01-23-2009, 12:17
Спи ми се :(

SwEeT_pAiN_F
01-23-2009, 12:23
Скапан ден... некарах първите 4 часа в даскало... трябваше да се видим в 8:30 но както винаги той се успа... и към 9:30 се видяхме.В 11 без нещо замина на работа а аз на училище...прибрах се в къщи папах и сега скучая имам да пиша домашно за курса утре..Мисля си за него...мъчно ми е и ми е ревливо... лигава раота днеска.

krem4et0
01-23-2009, 12:35
Пак оформях. Бях добричка-под 4 няма никой при мен за днес де. Иначе ще напиша само 2 3-ки, ама те тия хубавци са за две. Дойде 1 бивша съученичка на изпити (още кара средно) и лафихме 2 часа. Свърших служебна работа на майка ми и сега ще правя едни тестове...

Довечера сме на кафе аз с мама, Иво и майка му. Ходим 4 години и нещо, а още не се познават официално. Ще ги запознаваме :D

ANTIHUMAN
01-23-2009, 20:00
Za sega vsi4ko e normalno! Opraviha se problemite, no prodyljavam da haresvam edin 4ovek ot 1 godina! Sega se poqwi i 2-ri 6te se opravq . . . nqkoi den, a da byda s tqh e nevyzmojno!

jane_17
01-24-2009, 01:29
1вата ми *любов* днес има рожден ден... принципно не поддържам връзка с него (не съм го виждала от зимата на 2007ма) но от няколко дни насам не съм си го избила от главата... Сигурно заради най-добрия му приятел, който преди няколко дни дойде до даскалото да ми съобщи,че са се чули (моя човек живее в Англия) и той го помолил да дойде да провери как съм... и да ми прати поздрави... Беше супер мило... толкова години минаха.. а той никога не е забравял за мен... не знам.. тъпо се чувствам.. миналата година тактично пропуснах рождения му ден... но.. тази може и да драсна няколко реда :]
Дразня се на това, че този човек винаги ще е специален за мен :( :booooomb:

kukli4kata001
01-31-2009, 14:31
постояно си мисля за ено момче,което хресвам страшно много и той май в блюбен в друго момиче и просто знам,че така нищо няма да стане :( гледала съм и в импулс какво е писал за нея и приятелите му говорят за нея...просто колкото и да го харесвам с всеки ден,чувставата ми намаляват.И ако аз чакам той да ми пише по скайп да се запознаем или нещо такова..знам че това няма да се случи,но пък и аз да му пиша и да разбера гадната истина не искам :-k хората правилно са казали,че истината боли...не знам вече какво да мисля,писна ми да се залъгвам,че имам шанс с него и може би той ме харесва.И аз не знам вече,простооооооо... :-o :-o :-o :-o :-o

Di
01-31-2009, 14:55
тряя излъжа майка ми що няма да ида в пон. на училище,, да си науча текстовете по АЕ,и още един проблем който вероятно до сряда ще изчезне от главата ми..

me0001
01-31-2009, 18:48
Поредното разочарование.. :smt085

Bellatrix
01-31-2009, 19:40
Днес гаджето сготви китайско, а аз си играх да го разсейвам, използвайки стари заучени женски техники 8-)

FucKtheSyStem
01-31-2009, 20:40
Деня беше хубав с приятелки и се разсеях малко..Вечерта,сама в очакване той да влезе в скайп,което така и не стана.. :booooomb: ;(

hisy
05-07-2009, 15:08
ми..днес не се случи нищо интересно :D

NaNa_SladuRana
05-07-2009, 15:20
Не се бяхме виждали 2/3 дни и много му се зарадвах,но за съжеление той както винаги ме нападаше с целувки :D чудесен е,помогна ми със задачките,които не бях свършила.Гушкахме си се,ядохме чипс,лиговихме се,но и говорихме за много сериозни неща :-) Някой ден томно тези обикновенните дни,които с нищо не се различават от останалите ще ми липсват най-много :(

kuklichka_bg
05-07-2009, 15:38
Разбрах, че имам 6 по химия 8-) 8-) 8-)
преписвах тетрадки като луда, и си развалих диетата :(
иначе ко да стане.Малко ли неща ставаха ваканцията.И вече не си мисля за негоо :P 8-) Доволна съм от днессс

moneycomeme
05-07-2009, 15:45
...люююбовенн плАн...Напоследък съм позанемарила тази част..

Sweetytoo
05-07-2009, 15:53
Чувствам се страхотно!!! :grin: Откакто съм във Варна тая седмица съм си набелязала един сладур,пък да видим какво ще стане...Ама и той ме загледа :) Откакто скъсахме не съм си търсила приятел-вече 3 месеца!Ама въобще не ми е мъчно за него,не ме заслужаваше!!! :? :? :?

GossipGirl89
05-07-2009, 16:05
Пфф... ами зле мина общо взето. Адски сдухано ми е от няколко дни... Проблема е, че май още не съм преодоляла чувствата си към бившия, за когото мислех, че вече е преодолян... Беше ми нужна 1 година и 3 месеца, за да усетя безразличие спрямо него и тамън се бях отърсила и зарадвала вече, че всичко мина и не знам какво стана... Лафихме си една вечер с него по телефона и от дума на дума ми каза "Не ме обичаш вече, а?" обаче по такъв начин го каза, че едва ли не ме накара да се почувствам виновна, че не го обичам вече :( И оттогава не знам какво ми стана, тотално се обърках и ме налегна зверската депресия и сдух... Почти всяка вечер плача и не знам какво да правя... Така се надявах, че всичко е свършило вече, а сега пак навлизам в тоя гаден ш*бан ад на болката ... :( И най-тъпото е, че дори не знам какво изпитвам... Толкова ми е объркано и сдухано, че не знам дали го обичам още, изобщо не мога да открия причината за тоя сдух... Тойъ пък от своя страна е страхотно безразличен, има си приятелка и си се занимава с нея-логично, между нас всичко свърши и няма място дори за надежди, че нещо може отново да се получи ама аз и надежди си храня е такова... Не знам, при мен целият проблем идва може би от това, че не мога да се примиря, че признава новата му за по-добра от мен... В интерес на истината аз бях тази, която сложи края, но въпреки това не мога и не мога да се примиря, че сега ми разправя, че тя била по-сладка от мене и не знам си кво... Тва направо ме побърква! Не мога да търпя някой да ме подценява и унижава по този начин. Аз си знам колко струвам и дали съм по-добра от нея, но ме дразни факта, че постоянно ми натяква кво правил с нея, как тя тва, тя онова.... А не мога да спра да си говоря с него щото като го направя става още по-зле. Изпадам в няква тотална деперсия... Ни така, ни иначе ми е добре и изобщо вече не знам какво да правя :(

cinderella_gugutka
05-07-2009, 16:14
еми всъщност .... в момента не съм влюбена.имах нужда от малко по4ивка след вси4ки хубави и след това супер гадни неща .но .... понякога ми е малко самотно.и въпреки това по-добре така защото едва ли бих могла да понеса още някое разо4арование

dragonfly92
05-07-2009, 19:54
ами аз днес правя 8 месеца със приятеля ми и ми е гадно защото ще го видя чак другата седмица :(

YouCantStopMe
05-07-2009, 20:01
^Честито.. да се обичате много. :-D
При мен не върви.. никак.
Но.. не се учудвам много...очакваше се.
Не мога да кажа,че ми е безразлично,но знам,че имам много по-важни проблеми от това.

Sweetytoo
05-08-2009, 07:27
Мило дневниче,ако е възможно да се умре от скука-да съм се разложила!

ПС:как се слага аватар в тоя форум? :x

Kostadin_682
05-08-2009, 10:03
Мило дневниче,ако е възможно да се умре от скука-да съм се разложила!

ПС:как се слага аватар в тоя форум? :x
Щракаш тука:
http://www.teenproblem.net/f/profile.php?mode=editprofile
После скролваш най-долу намираш къде пише:
"Динамичен Аватар:
Въведете URL, от където Аватара ще се зарежда директно."
Влизаш в http://prikachi.com/ качваш снимка и слагаш адреса на снимката в полето на аватара и натискаш "Прати"