PDA

View Full Version : Да убием любовта!



pandelka
01-11-2009, 15:37
Понякога се налага - в името на нещо по-важно. Например - той/тя е гадже на най-добрият/та ти приятел/ка. Или има такива различия, че е очевидно, че нищо няма да се получи. Или пък просто той/тя не те обича, не изпитва НИКАКВИ чувства към теб!

Как тогава да потушим пожара в сърцата си? Как да убием най-бързо и безболезнено зараждащата се любов, така че да не ни боли (много)? И трябва ли изобщо да убиваме любовта?

sexita
01-11-2009, 15:39
И мен ме интересува.
Винаги съм се лекувала с друг мъж...
За това винаги има някой до мен.

PreciousDiamond
01-11-2009, 15:41
Еми то де да ставаше толкова лесно ... :? Според мене..начин , да убиеш любовта НЯМА .. трябва просто да изчакаш да отмине с времето, което също не винаги става . Абе с две думи - любовта е гадно нещо 8-)

aka6a_vamp
01-11-2009, 15:41
и за мен тва е вариянта-намирам си друг.

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 15:44
Любовта не може да се убие, може само да се подтисне дълбоко вътре в душата. И въпреки това не спира да боли... :?
Не е толкова лесно! Просто трябва да се продължи напред и да не се мисли толкова за НЕЯ.

Dark_Angel_F
01-11-2009, 15:45
Лично при мен нещата котио са лекували любовта са или нова любов или време ... дълго време !

Axe_vs_Sword
01-11-2009, 15:47
Eto kak da q ranim: sus tozi, koito iska6 da ubie6 4uvstvata kum nego, si predstavi nqkoe ujasno ne6to, naprimer ne6to ot filma THE X FILES 8-) seriozno, slu4aino si predstavih edin epizod i malko ponaranih edna slaba lubov 8-)
Izvinqvam se za latinicata

elsy
01-11-2009, 15:49
Любовта не може да се убие, може само да се подтисне дълбоко вътре в душата. И въпреки това не спира да боли... :?
Не е толкова лесно! Просто трябва да се продължи напред и да не се мисли толкова за НЕЯ.


Така е... но понякога просто нищо не помага...

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 15:50
Eto kak da q ranim: sus tozi, koito iska6 da ubie6 4uvstvata kum nego, si predstavi nqkoe ujasno ne6to, naprimer ne6to ot filma THE X FILES 8-) seriozno, slu4aino si predstavih edin epizod i malko ponaranih edna slaba lubov 8-)
Izvinqvam se za latinicata

На базата на внушения? :shock:
При мен никога не се получава, даже и да си представя, че е сериен убиец и изнасилвач. 8-)

V1k1tYyY
01-11-2009, 15:56
любовта не може да бъде убита.всъщност,започнем ли да опитваме,в крайна сметка осъзнаваме колко силна е станала.единственото,което можем да направим,е да я игнорираме.и след време,ако имаме късмет,тя сама изчезва.

Axe_vs_Sword
01-11-2009, 16:04
Eto kak da q ranim: sus tozi, koito iska6 da ubie6 4uvstvata kum nego, si predstavi nqkoe ujasno ne6to, naprimer ne6to ot filma THE X FILES 8-) seriozno, slu4aino si predstavih edin epizod i malko ponaranih edna slaba lubov 8-)
Izvinqvam se za latinicata

На базата на внушения? :shock:
При мен никога не се получава, даже и да си представя, че е сериен убиец и изнасилвач. 8-)


:oops: Ami az ot tozi film si predstavih kak q namiram v edin sud, potopena v zelena te4nost... of stiga tolkova 8-) 8-) i zagubih interes kum neq
8-) ama da se ima v predvid 4e q haresvah mnogo slabo :?

Zaharinka
01-11-2009, 16:05
Намираш утеха другаде,някоя я намират в приятели,алкохола,бял прах други мъже 8-)

OpenedSky
01-11-2009, 16:11
Е да бе , как ше я убивате ? Гадняри :D Няма начин да я убиеш , дори да тръгнеш с друг .....

bebchence
01-11-2009, 16:26
Започнем ли да мислим за това как да я убием започваме още повече да я чувстваме,единственото нещо е да спреш да мислиш за определения човек макар че и това незнам как може да стане :lol: абе сложна работа :D

glamouros
01-11-2009, 16:33
Понякога се налага - в името на нещо по-важно. Например - той/тя е гадже на най-добрият/та ти приятел/ка. Или има такива различия, че е очевидно, че нищо няма да се получи. Или пък просто той/тя не те обича, не изпитва НИКАКВИ чувства към теб!

Как тогава да потушим пожара в сърцата си? Как да убием най-бързо и безболезнено зараждащата се любов, така че да не ни боли (много)? И трябва ли изобщо да убиваме любовта?

Аз така и не разбрах как да стане. Но мога да кижа едно нещо със сигурност - любовта сама умира. Едно сърце не може да обича само. :) Знам го защото така стана при мен. След време просто ти притръпва. :)

hahavteen
01-11-2009, 16:36
Ако е зараждаща се тогава проблема не е голям.
Спираш да се самонавиваш, намираш си с какво да се занимваш или просто си харесваш друг...
По-сложно е ако приключиш връзка в която си вложил много но и там нещата се оправят с времето.
Аз в момента съм влюбена в някой. Той обаче се държеше странно. Ту ми даваше надежди ту се правеше че нищо не разбира. Когато му казах че го харесвам призна и той че има чувства но момента не е подходящ. В началото ми стана малко кофти обаче това не значи че ще се опитам да "убия" любовта. Просто вече нямам надежди и очаквания и съм на принципа каквото стане и ми е малко по-добре :wink:

pussycat_dolls15
01-11-2009, 16:36
След определено време чувството за болка отминава.

Metal_kids
01-11-2009, 16:45
М незнам аз лично не виждам алтернатива любовта да се убие..освен ,ако спрем напълно да чувстваме което е невъзможно :-o

Punisherrr
01-11-2009, 16:52
Понякога се налага - в името на нещо по-важно. Например - той/тя е гадже на най-добрият/та ти приятел/ка. Или има такива различия, че е очевидно, че нищо няма да се получи. Или пък просто той/тя не те обича, не изпитва НИКАКВИ чувства към теб!

Много са ми странни всички тия неща и как им се вживявате...

За първото - Не бих си правила илюзии и не бих влагала чувства.
Второто - Тук пък изобщо не бих си тровила живота да се занимавам...що за залъгване?!
И третото - Същото и тук...как ще обичам някой,който не желае да се занимава с мен изобщо. За мен всичко трябва да е взаимно и преди изобщо да се впусна в нещо опознавам човека и преценявам до къде може да се стигне,защото е много тъпо да се залъгваш сам ;)

Поне аз така виждам нещата. И до сега не ми се е случвало да изпадам в някви такива положения...явно не греша много.

beb4yy
01-11-2009, 16:55
Завираш дълбоко в себе си шибаната болка и чакаш да отмине но и до тогава ще боли

pussycat_dolls15
01-11-2009, 17:36
Животът е такъв и ние трябва да го приемем! :)

Victim_0f_L0v3
01-11-2009, 17:40
Еми то де да ставаше толкова лесно ... :? Според мене..начин , да убиеш любовта НЯМА .. трябва просто да изчакаш да отмине с времето, което също не винаги става . Абе с две думи - любовта е гадно нещо 8-)
и аз съм на същото мнение xD

pussycat_dolls15
01-11-2009, 17:42
НЕ МОЖЕМ ДА ОБИЕМ ЛЮБОВТА!

Adwokat
01-11-2009, 17:43
Алкохола помага момичета 8-) 8-) :P

BaiToq
01-11-2009, 18:11
Понякога се налага - в името на нещо по-важно. Например - той/тя е гадже на най-добрият/та ти приятел/ка. Или има такива различия, че е очевидно, че нищо няма да се получи. Или пък просто той/тя не те обича, не изпитва НИКАКВИ чувства към теб!

Как тогава да потушим пожара в сърцата си? Как да убием най-бързо и безболезнено зараждащата се любов, така че да не ни боли (много)? И трябва ли изобщо да убиваме любовта?

Изтрезней!

tuzaro
01-11-2009, 18:24
ако беше по близо, щяхме да го потушим пожара 8-)

BaiToq
01-11-2009, 18:25
НЕ МОЖЕМ ДА ОБИЕМ ЛЮБОВТА!
Но можем да пишем правилно! :razz:

yahhooo
01-11-2009, 18:40
Психясали откачалки?! Как ще "О"биете любовта като неможете да я видите.....

Hilary_
01-11-2009, 19:11
Ами не може да се забрваи просто ей така... ако успееш с друг ще е добре ако не...ще трябва да изтърпиш болката и да се опитваш всеки ден да правиш нещо различно...иначе...не виждам изход!!! :(

monotonous
01-11-2009, 19:14
Ако има начин никога повече да не виждам конкретния човек, или да го виждам много рядко, е добре.
Скоро ми се случи човек, когото харесвах преди година (тогава не се получи), да се върне пак в живота ми за определено време (и пак не се получи) и сега пак ми е гадно заради това.
Не го обичам в никакъв случай, но го бях харесала доста.
Бих искала да останем приятели, но като сравня с миналия път, в който загубихме контакт за 7-8 месеца, и сега няма да е по-различно, и, предполагам, ще е за по-дълго.
Освен някоя случайна среща или непринуден чат в Скайп, едва ли ни очаква нещо по-различно.
:(

Mi6inka
01-11-2009, 19:32
уфф май това със замесител (ново гадже) не помага всеки път..поне при мен... започвам да сравнявам иии става още по-зле... Макар ,че все пак е най-добрия вариант явно... Аз лично оставам да си излезе болката като рева докато очи не ми останат...след това си казвам"я се стегни,здраве да е,има хора,които биха те оценили" и продължавам.... гледам да излзиам повече,да общувам с нови хора,да се запознавам с нови хора...иии така лека полека...

babity
01-11-2009, 19:34
Смърт! Либофта на сапун!

Kostadin_682
01-11-2009, 21:05
Колкото и да се опитвате не можете да убиете любовта... истинската любов.. тя остава за цял живот...

Axe_vs_Sword
01-11-2009, 21:07
Колкото и да се опитвате не можете да убиете любовта... истинската любов.. тя остава за цял живот...Честити 1000 мнения 8-)

Kostadin_682
01-11-2009, 21:10
Колкото и да се опитвате не можете да убиете любовта... истинската любов.. тя остава за цял живот...Честити 1000 мнения 8-)
Мерси .. това ми беше 1000-дното мнение :) :-o

babity
01-11-2009, 21:12
'Бе смърт бе! Ше я изтребим, истинска, не истинска ши я убия ако я срещна! :o :D

Kostadin_682
01-11-2009, 21:13
'Бе смърт бе! Ше я изтребим, истинска, не истинска ши я убия ако я срещна! :o :D
:razz: :razz: 8-) 8-)

babity
01-11-2009, 21:15
Един прав десен и повече "райски" газ и ше умре гадта гадна, мръсна смотана!! Хейт!

BigFakeSmile
01-11-2009, 21:23
и за мен тва е вариянта-намирам си друг.

ако си наистина влюбен..да те боли всяка секунда за него/нея другите не помагат..

hottie
01-11-2009, 21:26
И мен ме интересува.
Винаги съм се лекувала с друг мъж...
За това винаги има някой до мен.

това е най-добрия лек :oops:

1nnocenT
01-11-2009, 21:27
Колкото и да се опитвате не можете да убиете любовта... истинската любов.. тя остава за цял живот...+1

mihichkaaa
01-11-2009, 21:39
Еми то де да ставаше толкова лесно ... :? Според мене..начин , да убиеш любовта НЯМА .. трябва просто да изчакаш да отмине с времето, което също не винаги става . Абе с две думи - любовта е гадно нещо 8-)
+1 съгласна съм напълно