PDA

View Full Version : Кофти шампоани



SuperBadSuperFresh
01-11-2009, 17:56
Та,въпроса ми е има ли шампоани (балсами или маски),които не влиаят добре на косата ви и какво точно усещате като забележите че нещо не е наред.
Мойта коса например стой супер сплескана и на клечки ако с сложа маската на Гарниер-Repair and shine :o

Dundy
01-11-2009, 17:57
на мен от шаумата ми става мн бързо мазна

Giva
01-11-2009, 17:59
Аз си мия косата с Wash&Go обаче в последно време страшно бързо се омазнява и смятам да го сменям :?

Ou7taControL
01-11-2009, 18:55
Аз си мия косата с Wash&Go обаче в последно време страшно бързо се омазнява и смятам да го сменям :? да аз сум чувала че е дорбе да се сменя шампоана през известно време :)

elli4ka93
01-11-2009, 19:01
Аз от шаумата ...също ии от на гарниер маската не си слагам в корените....

Giva
01-11-2009, 19:04
Аз си мия косата с Wash&Go обаче в последно време страшно бързо се омазнява и смятам да го сменям :? да аз сум чувала че е дорбе да се сменя шампоана през известно време :)

Да вярно е наистина.Сама се убедих вече.Смятам да си взема или Елсев или някой друг и дано да се оправи положението

Kallyn4eto
01-11-2009, 19:44
Аз си мия косата с Wash&Go обаче в последно време страшно бързо се омазнява и смятам да го сменям :? да аз сум чувала че е дорбе да се сменя шампоана през известно време :)

Да вярно е наистина.Сама се убедих вече.Смятам да си взема или Елсев или някой друг и дано да се оправи положението

същия случай и при мен....
аз си взех някакъв от аптеката Ducray Sabal...нещо такова, но е малко странен, демек слагаш си на главата, изплакваш....после пак но го втриваш в косата, но само по скалпа и двата пъти ... оставяш го около 3 мин. Изплакваш...при мен действа...че дори и няма нужда от балсам. Малко се поувлякох, но можеш да пробваш. Малко е скъпичък за шампоан /17-18 лв./ Забравих да кажа че се ползва два пъти в седмицата. Малко се поувлякох...то си пише как се употребява, може и в аптеката да ти кажат. оопс доста се отклоних.

П.С. И елсев съм ползвала, ако не се лъжа розовия /абе за мазна коса/...добри са ми впечтленията ;)

YourFavoriteMistake
01-11-2009, 19:44
Аз от шаумата ...също ии от на гарниер маската не си слагам в корените....

еми то никоя маска не трябва да се слага в корените, а само по дължината на косата, иначе се омазнавя.

Puky
01-12-2009, 11:43
На Елсев всички без розовата версия ми правят косата много мазна и сплесната .. и Head&Showder -- най-гадния шампоан два пъти съм го изпилзвала през живота си мразя го :o :o

Dark_Angel_F
01-12-2009, 13:22
От маската с моментален ефект на Garnier - Repair & Shine косата ми се утежнява и супер бързо се омазнява... Също този ефект се получава и като изпзолвам шампоан на Dove silk нещо си .

Madness
01-12-2009, 13:31
Ужасно много харесвам как мирише шаумата,ама шанс..ужасен е.

Giva
01-12-2009, 16:17
Днес си взех Елсев (розовия),изкъпах се с него и косата ми стана по-блестяща.Дано с него не се омазнява толкова бързо както с другия :?