PDA

View Full Version : гаден проблем



hiphopplaystation
01-11-2009, 18:52
Здравейте,
от скоро си имам гадже обаче не мога да се целувам и се чудя как да и го кажа 8-) 8-) 8-)

StayFly
01-11-2009, 18:54
Офф боже..

ELiTyYy
01-11-2009, 18:54
:lol: :lol: :lol:

adrenal1n
01-11-2009, 18:55
Ем скивай по-надолу :D Прочети "гайда" и върви при нея :-D


Да, трябва да се целуваш суперски. Нейните устни не служат само да смучат (каквото и да е).
Сега, трябва да знаеш нещо за целуването. Най-добре го правят онези пичове, които се целуват като мацки. Това не означава, че трябва да станеш гей или някакъв лигльо. Напротив. Н-а-п-р-о-т-и-в!
И така, няма какво да говорим – доброто целуване може да запали смазващо сексуално-революционно-изкъртващо усещане.
Така че е време да опресниш техниката за целуване.
Айде, попивай
1. Ближи
Оближи леко устните си, точно 1 минута преди да впиеш пастта си в нейните плътни, сочни уста (каква дума – уста, м-хм).
С допълнителната влажност устните ти няма да изглеждат сухи и груби и няма да залепнат за нейните.
Внимание: По-добре е да се оближете, отколкото да се нацапате с балсам за устни. Няма по-добър лубрикант от слюнката, а и да лъхаш на мацката на ягодка или черешка, си е извратено.
Както и да е, обаче не е лошо по принцип да слагаш балсам (когато не се целуваш - има и без вкус) не е лигаво, така устните ти няма да приличат на шкурка и да й издереш устната кухина.
2.Дъхни, бе снежен
Да не забравиш свежия дъх. Измий си зъбите, прасни ментови дъвки и бонбони, за да не лъхаш на сметище
3.Технично
Обгърни с ръка едната част от лицето й, пръстите ти да са обхванали врата й, като палеца ти да е изправен до ухото й. Този плътски контакт е много секси и означава подчинение и демонстрация на мъжественост, тя се чувства малка, сладка, сгушена в големия мъжкар, който сега ще я целуне, а след това ще я...Ъ-ъ-ъ, така де.
Зрителният контакт преди целувката е жизненоважен. Гледай с дълбочина, докарай страст в погледа, микс между бесен пират и бедуински натрапник и я гледай така няколко секунди (с една дума поглед, „лошо ти се пише, малкото ми сладко пиленце!“).
4.Стилно
След като вече имаш контакт с росните й устни, си затвори зъркелите докато не спреш да я целуваш. Да я гледаш докато я мляскаш, е все едно да се правиш на Франкещайн. Така че не бъди някакъв циклоп и не гледай.
И. И. И. И прави го бавно. Не я целувай рязко, бързо, по 34 пъти в секунда, все едно й налита някой прилеп. Полека. Бавно и влажно.
5.Не я лигави
Недей като сте се целунали по устата да я лигавиш по лицето. Така щеш-не щеш ще я омажеш с лиги. Не е много приятно. Мокри устни с мокри устни е ок, но да си влачиш лигавата уста по лицето й си е простотия. Не си някой помияр да й се лигавиш.
И другото. Контролирай си секрета като я целуваш. Не си на обмен на слюнка. Не й харесва, дори на хипопотам не би му харесало
6.Езика
Много моля. Езикът ти не е свредел или бургия. Не е нужно да го сучеш и стрелкаш в устата й все едно искаш да й избиеш някой зъб. Тя зъболекар си има.
7.Женска му работа
Според анкета на списание Shape, на 91% от мацките им харесва техниката момиче срещу момиче.
Изводите: Момичетата целуват по-бавно от момчетата и техните езици се движат по-бавно в устата. Това е печелившото целуване. Прави си изводи

hiphopplaystation
01-11-2009, 18:55
офф абе заебете ме

aka6a_vamp
01-11-2009, 18:55
тряя да се притесняяш как ще и кажеш,че си малоумен.

Hilary_
01-11-2009, 18:57
абе кво сички го нападнахте ебати... :x
ами ако темата ти не е ебавка мога само да ти кажа че няма учебник нито уроци за целувките... на мен преди ми казаха просто да правя това което момчето/момичето прави в устата ти така да се каже... и спокойно... :) после бързо се заучава... :) Успех ти желая!!! :wink:

Adwokat
01-11-2009, 19:15
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: :razz: Ужас :)

Prophecy
01-11-2009, 19:19
Незнам кво всички почнахте да флодите , винаги си има 1ви път, пича не се е научил още , вие веднага подигравките , вие сте били същите тай че мекия за вас , .. а колкото до теб , ми братле има време ще се научиш недей се притеснява . А ако твойта приятелка е добра във целувките , вече е разбрала че не може се целуваш мн добре тай че прави си извод ... няма да те остави заради целувките ти споко :-D

Neftochimic
01-11-2009, 19:51
Здравейте,
от скоро си имам гадже обаче не мога да се целувам и се чудя как да и го кажа 8-) 8-) 8-)
и кво като не си се?
тва не означава, че трябва да се страхуваш, че ще се издъни или нещо от сорта...
просто започваш да я целуваш, пъхаш си езика ф устата й и започваш да го въртиш, да й смучеш устните и такива раути... (хях)
и ако го направиш тва без да те е страх или да се тревожиш за нещо, тя едва ли ще разбере, че ти е било за първи път...

adrenal1n
01-11-2009, 19:54
просто започваш да я целуваш, пъхаш си езика ф устата й и започваш да го въртиш, да й смучеш устните и такива раути... (хях)
и ако го направиш тва без да те е страх или да се тревожиш за нещо, тя едва ли ще разбере, че ти е било за първи път...


6.Езика
Много моля. Езикът ти не е свредел или бургия. Не е нужно да го сучеш и стрелкаш в устата й все едно искаш да й избиеш някой зъб. Тя зъболекар си има. :)

Chokoev
01-11-2009, 22:01
То това по рождение си го умееш

mickelangelo
01-12-2009, 09:33
Толкова е просто... просто .опитай .. ще ти хареса ... а и лесно ще се ориентираш .... 8) :smt058

naia
01-12-2009, 10:49
:grin:

soregashi
01-12-2009, 12:14
Целуни я и тя ще разбере :-D :-D :-D

myNameIsImmortal
01-12-2009, 12:14
Отиваш при нея и и казваш
"Съжелявам много, но не мога да се целувам, и ми трябва някой който да ме научин и ти си най-подходящата за тази работа" и би трябло да ти скочи направо :-D
Опитай, пък като има чувства не ми се вярва да те скъса понеже не можеш да се целуваш.. ;)

aka6a_vamp
01-12-2009, 12:30
[b]Отиваш при нея и и казваш
"Съжелявам много, но не мога да се целувам, и ми трябва някой който да ме научин и ти си най-подходящата за тази работа" и би трябло да ти скочи направо :-D

Ъмм зависи...ако е некой уродлив или има лош дъх може и да не му скочи 8-)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 12:39
Отиваш при нея и и казваш
"Съжелявам много, но не мога да се целувам, и ми трябва някой който да ме научин и ти си най-подходящата за тази работа" и би трябло да ти скочи направо :-D

Ъмм зависи...ако е некой уродлив или има лош дъх може и да не му скочи 8-)
е това сега е друг въпрос 8-) ама щом вече ходят би трябвало да не е много голям проблем :)

Balmy_I
01-12-2009, 13:48
Да зема да пусна тема "Как се дъвчи дъвка" :grin: да не би някой да те е учил на това...общо взето едно и също е :-D просто се притеснявай за това какво ще си говорите за да няма тема "Ама какво да и кажа" и мисли за това как да я задържиш занапред,за целуванието...ще свикнеш,ама по-добре не и го изцепвай:Найш к'во немога да са целувам! :D Смело напред и успех :grin: :-)