PDA

View Full Version : Как сте се...



Found_a_lover
01-11-2009, 19:43
Как сте се запознали с бившето/сегашното си гадже? :) Любопитна съм :oops: Извинявам се, ако темата се повтаря.. :)

babity
01-11-2009, 19:45
С приятелките ми го измислихме преди около 5 - 6 години (невидим е) :razz: :razz: :razz: :razz:

FiRe_LaDy
01-11-2009, 19:49
Ми със сегашния ми си бяхме писали преди доста време,защото ми казах,че той е момчето за мен и реших да го видя на какво прилича и му поисках снимка,а той ме изряза тактично,че нямал.Аз го напсувах и всичко приклучи ... след повече от година бяхме на купон заедно.Там го видях,но не ми направи впечатление и дори не се запознахме.После започнах д аис го харесвам и да му пиша и един ден излязохме на кафе ... иии до днес :D Иначе както той ми го натяква постоянно - не сме се запознавали официално :?

jambo_bs
01-11-2009, 19:49
Приятели ни запознаха :-D

myNameIsImmortal
01-11-2009, 19:51
Еми аз в момента не ходя с момичето в което съм влюбен, но ще разкажа накратко как се запознахме:

Значи преди в училище постоянно сме се засичали, но така и така не сме се запознавали, просто се знаехме кой кой е. И 1 ден след като се прибрах ми беше дала + в регистрацията ми в www.impulse.bg и аз и върнах естествено + ;) ;) и след това тя ме намери по скайп. И когато започнахме училище се поздравявахме и си разменяхме по някоя друма когато се засечехме на стълбите в училище. И постепенно започнах да се влюбвам в нея и така до сегашния момент :)

Kostadin_682
01-11-2009, 19:51
Тоя форум :razz: 8-)

Viche
01-11-2009, 19:53
Мии щото ние с компанията висим понякога в едно даскало и през лятото там я видях и нея,един приятел ми даде скайпа й,писахме си сума ти време по скайп,защото е срамежлива :D ии един ден излязохме,после на другия излязохме само двамата и..станаха нещата и така вече 4 месеца :grin: 8) 8-)

cinderella_gugutka
01-11-2009, 19:59
ми един приятел ни запозна и веднага по4увствахме привли4ането :-)

Lysit0
01-11-2009, 20:03
Със сегашният в един нощен клуб...

Fantomche
01-11-2009, 20:08
az bqh s priqteli na edna pika toi mina pokrai nas i pozna edin ot moite fr zastoq se i taka :grin:

SoAfraid
01-11-2009, 20:44
Метна ме през прозореца в училище и така ме свали, за жалост вече не сме заедно. Сериозен съм :)

ShaLqLqLqXa
01-11-2009, 20:47
Чрез майка ми в скайп. :)

Chokoev
01-11-2009, 21:56
Братовчедка и е виновна за 4 години робство... и продължават да се увеличават ... тц тц тц ;)

1nnocenT
01-11-2009, 22:00
с бившето се запознахме на една сутрин в леглото на един купон...бая се стреснах в 1-вия момент :)

zvQr_nO_s_ChAr
01-11-2009, 22:54
Е мойту не е толкова интересно, колкото на останалите... Ем.. Той дойде в моя град един ден с един свой приятел.. имахме общи познати.. запозхаме се и така, после започнахме да си чатим по скайпа, но и двамата приемахме всичко на шега.. Иии... най - накрая той реши, че иска да е с мен.. и аз исках да съм с него.. и опаааа нещата готови 8-) Преместих се в неговия град и сега ми е близко и мога по често да го тормозя :-D :P

InVic7us
01-12-2009, 00:03
губех час и с част от момичетата от класа решихме да отидем за бързо на кафе някъде наблизо..отиваме ние, но нямаше места..междувременно едно момиче видя свои приятели и седнахме при тях уж за малко..то се запознахме нали сички, но единия страшно много ми беше симпатичен..не спрях да го гледам..ебати срамното се получаваше, тъкмо се обърна към него да го видя, то и той в същия момент гледа към мен..и така няколко пъти, после аз не се върнах в час..останахме само двамата останалите си отидоха и такам... за съжаление вече не сме заедно, но въпреки това не съжалявам, защото станахме много близки приятели, а едва ли ако бяхме се задържали повече време щяхме да сме в толкова добри отношения, както сега :)

cherinka
01-12-2009, 06:17
Със сегашната ми бъдеща потенциална половинка го бях виждала няколко пъти в едно заведение, в което работех лятото на 2007ма.
После го даваха по телевизора, после му издирих никнейма в един форум, вземахму скайпа (най-нагло 8-) ) (смисъл, една приятелка си го беше харесала и рекох да й помогна) и тя сама се разбра с него да излезат да се видят, ама ме взема с нея, и стана така, че той си хареса мен. 8-)

Интересното в случая е, че и с другата ми настояща бъдеща потенциална половинка се запознахме по същия начин 8-) заведението -> TV -> skype -> купон

Чудя се кой от двамата ще превари другия и ще бъде вечната ми дълга и обична потенциална половинка. :-D

Аман от тоя потенциал...

littlebaby
01-12-2009, 08:14
Запознахме се чрез един общ приятел в irc и се оказа,че ми е съсед :D Писахме си известно време,в началото ми говорише едни простотии и аз много му се дразних :-D После пък мойта приятелка го хареса,та леко се изпокарахме с нея.В един мрачен,студен,зимен ден излезнахме :-D ,но нещата нещо не се получиха.После ту поддържахме връзка,ту не...И най-накрая след 2години,сме си заедно(почти година и 2месеца :grin: :smt007 )

deepinlove
01-12-2009, 08:31
Може би трябва да започна с това че се познавахме като деца ( той живееше за кратко в съседния вход) и даже сме си ходили на гости. После след повече от 10 години се презапознахме, като няколко дена по късно той си написа телефона на ръката ми и написа 12импулса в минута :D (бъзикаше се просто). Май от тогава започнаха забивките които траяха доста дълго, по моя вина де аз нали веднъж го отрязъх :oops:

Но сега все още се обичаме и от един месец даже живеем заедно.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

mickelangelo
01-12-2009, 09:15
мой приятел от класа .. ходеше с нейната приятелка :)

darla
01-12-2009, 09:42
Rabotihme zaedno...za purvi put go vidqh v ofisa,posle se zasqkohme v edna diskoteka,posle 2sedmici ne se bqhme vijdali i govorihme po cqla no6t po telefona(koito e imal ot onezi karti na Mtel s bezpl.ragovori ot 21:00 do 05:00 6te razbere),posle pak se vidqhme v ofisa,igrahme bowling i posle i dvamata preoburnahme zemqta naopaki,za da sme zaedno!Zaslujava6e si! :-)

iiirish
01-12-2009, 09:44
запознахме се чрез работата ни :-D