PDA

View Full Version : какво да правя ..



masterbin
01-11-2009, 21:50
Здр .. проблемът ми е следния значи сложил съм си парола на картата с памет и съм я забравил казаха ми че след кало я фрагментирам ще я махна но ... не икза и не изка когато я вкарам в компа тои мисли след което ме пита дали да я фрагментира ( а аз вече съм го направил) след това потвърждавам и то ми казва че нямало нищто в USB-to демек не чете картата :( какво да правя

masterbin
01-11-2009, 22:21
дайте мнения де :(

ViolentSaint
01-11-2009, 22:47
Имах преди време подобен проблем с една флашка. Само не разбрах Фрагментирал ли си я или Форматирал! ?!?!?!
Ако си я форматирал (което мисля, че имаш предвид) сложи я на Уин Виста да видим дали ще ти се оправи.
В моя случай нещо ми се бъгна флашката и всеки път като я сложех на компа ми (Win XP) ме пита за формат аз го давам и после не иска да я отваря. Един път случайно реших на един лаптоп да я сложа (с Win Vista) и се отвори нормално и се оправи. Не знам как и защо, но си бачка и до ден днешен :)

masterbin
01-11-2009, 23:13
Имах преди време подобен проблем с една флашка. Само не разбрах Фрагментирал ли си я или Форматирал! ?!?!?!
Ако си я форматирал (което мисля, че имаш предвид) сложи я на Уин Виста да видим дали ще ти се оправи.
В моя случай нещо ми се бъгна флашката и всеки път като я сложех на компа ми (Win XP) ме пита за формат аз го давам и после не иска да я отваря. Един път случайно реших на един лаптоп да я сложа (с Win Vista) и се отвори нормално и се оправи. Не знам как и защо, но си бачка и до ден днешен :) знаех си че е това преди време с един фр дойдохме в нас на моя комп и тои ме помоли да му прехвърля от едната карта на другата защото на неговия комп не изкаше .. мерси явно трябва да пробвам на старата печка ...