PDA

View Full Version : Трилъри..!



BigFakeSmile
01-11-2009, 22:05
начии..трябва ми съвет..по принцип съм твърде емоционално слаба.. :D :D ако ме разбирате..ако имам вътрешен проблем не мога да се справя с него.. :? ии когато гледам трилъри.. :D мн насериозно и навътре ги приемам...след като гледах Предизвестена смърт 2 (The Ring) ме беше страх да се обърна..да видя кво има зад мен.. :D :D ама тва продължи мн време..може би щот бях малка..от тогава на сам съм се заклела да не гледам никакви трилъри..обаче пак си гледам..и пак ги приемам така..но вече не ме е страх след като свършат :D :D сега пак даваха Предизвестена сърт 1 (мразя го тоя филм :D :D ) и го гледах..и пак мии ено такоз :хХ :D :D не е както преди но..се пак..начи въпроса ми е как да не приемам тея филми така навътре..мн е гадно.. :shock:
П.С на 16 съм не че съм страхливо лапе..просто го приемам душевно :D :D дано да сте разбрали..

raduna
01-11-2009, 22:17
това си е природа...не мисля, че може да се промени :wink:

HardcoreSyndrome
01-11-2009, 22:18
Много е просто, не гледай трилъри!

Valhala
01-11-2009, 23:47
това си е природа...не мисля, че може да се промени :wink:

С времето ще свикне :)

BrainlessROCKBABY
01-12-2009, 18:23
и аз съм тъй. 1 път по бТВ даваха Предизвестена смърт 1 и 2 едно след друго, и после ме беше страх да отида до кенефа! ама иначе си има 1 тръпка, и затова продължавам да гледам :D

bishop
01-13-2009, 20:27
А след като гледа предизвестена смърт получи ли обаждане по телефона, в което ти казват че ще умреш след 7 дни? :lol: :lol: Не виждам какво им се плашите толкова на тия филми.