PDA

View Full Version : Анален секс



bogzfaggot
01-12-2009, 01:42
Искам да почна да правя анален секс с приятеля си,подчертавам ИСКАМ не ме кара той,обаче наистина ацки мн ме боли...и нз кфо да правя,не ми е мн приятно когато ме чука с пръст,обаче наистина искам да пробвам,дайте някакви съвети

A_Loving_Girl
01-12-2009, 02:24
Надявам се това да ти помогне==>> http://www.tialoto.bg/article.php?cat=4&id=3394

SoFarSoG00d
01-12-2009, 07:38
Използвай лубриканти.

x3eme
01-12-2009, 10:52
Надявам се това да ти помогне==>> http://www.tialoto.bg/article.php?cat=4&id=3394
в сайта който ти е дала A_Loving_Girl пише много точно :)

krem4et0
01-12-2009, 12:16
Отпусни се, ползвайте лубрикант и презерватив, настрой се на тази вълна, прави го в легнала положение. По корем например е доста приятно. Най-важното-бъди спокойна и го направи с човек, на който наистина имаш доверие.

soregashi
01-12-2009, 12:22
Най-малко боли в кучешката поза. Трябва да сложите МНООООГО лубрикант и да си мушка пръстите с лубрикант преди да започне, също така да сложи лубрикант и на члена си и да го разнесе. Да започне бавно, а после както ви дойде... ъ-ъ-ъ и си направи клизма, задължително.

NeSumJenaTi
01-12-2009, 12:23
Лубриканти,федерос и много стимулация с пръсти и ще стане.Гарантирам!

krem4et0
01-12-2009, 12:27
Отпусни се, ползвайте лубрикант и презерватив, настрой се на тази вълна, прави го в легнала положение. По корем например е доста приятно. Най-важното-бъди спокойна и го направи с човек, на който наистина имаш доверие.

Креми, загледа ли се в никът на ?авторката? :)

Какво му има?

soregashi, мен пък в тази поза ме боли. Просто има чупка и не е особено приятно. Все едно се блъска в стена и трябва да се закриви. По-лесно ми е легнала по корем.

krem4et0
01-12-2009, 12:31
Може и да е. Ама той анусът си е един и същи и при двата пола, а съветите важат с пълна сила и в този случай.

soregashi
01-12-2009, 12:34
soregashi, мен пък в тази поза ме боли. Просто има чупка и не е особено приятно. Все едно се блъска в стена и трябва да се закриви. По-лесно ми е легнала по корем.

Ами правил съм го с няколко момичета и всичките ги болеше повече по корем отколкото кучешката :? Явно е въпрос на анали :D

NeSumJenaTi
01-12-2009, 12:36
Най-малко боли в кучешката поза. Трябва да сложите МНООООГО лубрикант и да си мушка пръстите с лубрикант преди да започне, също така да сложи лубрикант и на члена си и да го разнесе. Да започне бавно, а после както ви дойде... ъ-ъ-ъ и си направи клизма, задължително.


Всъщност от физическа гледна точка най-много НЕ боли когато жената е легнала по гръб , а мъжът е с лице към нея! Но пак казвам , че това е от физическа гледна точка,все пак различни хора , различни организми и различни степени на болка!

bqsna_teenagerka
01-12-2009, 12:37
хах е щом те боли... как ще правите. . за анален секс трябва 1во да си направиш клизма за да няма изненади и 2ро с вазелин..и той д ае много внимателен..защото иначе последиците може да са фатални

NeSumJenaTi
01-12-2009, 12:39
хах е щом те боли... как ще правите. . за анален секс трябва 1во да си направиш клизма за да няма изненади и 2ро с вазелин..и той д ае много внимателен..защото иначе последиците може да са фатални


Клизмата не е задължително , това "освобождаване" от страна на жената зависи най-вече от темпото и до колко е дълбоко проникването . Не винаги има изненади

soregashi
01-12-2009, 12:46
хах е щом те боли... как ще правите. . за анален секс трябва 1во да си направиш клизма за да няма изненади и 2ро с вазелин..и той д ае много внимателен..защото иначе последиците може да са фатални


Клизмата не е задължително , това "освобождаване" от страна на жената зависи най-вече от темпото и до колко е дълбоко проникването . Не винаги има изненади Недей така. Един нормален пенис е достатъчно дълъг, че да отпуши нещата

NeSumJenaTi
01-12-2009, 12:49
хах е щом те боли... как ще правите. . за анален секс трябва 1во да си направиш клизма за да няма изненади и 2ро с вазелин..и той д ае много внимателен..защото иначе последиците може да са фатални


Клизмата не е задължително , това "освобождаване" от страна на жената зависи най-вече от темпото и до колко е дълбоко проникването . Не винаги има изненади Недей така. Един нормален пенис е достатъчно дълъг, че да отпуши нещата

Да,така е.Но аз говоря не за дължина , а за дълбочина . Някои мъже за да не причиняват болка не си го вкарват целия.

aka6a_vamp
01-12-2009, 12:51
стига с тоя анален секс бе леле...само се чудите в коя дупка да ви турят к*ра...

bogzfaggot
01-12-2009, 13:26
Не не не,спокойно не съм гей :Д,просто попр ми викаха благо педала :д на ебавка и за тва ника ми е така,спокойно момиче съм

mirmark
01-12-2009, 14:02
Използвай лубриканти.

+1

Lolitta
01-12-2009, 15:28
Лубриканта е задължителен, дори има и едни слециално за анален секс, уж обезболяващи.И трябва да се отпуснеш, защото като си се свила просто няма да успее да ти го вкара :) Иначе и мен на задна ме боли, най- много ми харесва лъжички, така не ме боли.Или легнала по корем.