PDA

View Full Version : Нормалната хигиена на едно момче



TheRealisT
01-12-2009, 10:51
В тази тема искам да споделите каква е според вас идеалната хигиена или поне минималната която трябва да поддържа едно момче, за да няма нежелани ефекти.
П.С. прекаленото търкане не води до нищо хубаво,както си мислят някои.
Моля пускайте сериозни мнения.Момчешката хигиена не е по-маловажна от момичешката! :)

UFOs
01-12-2009, 12:37
Ми нормално е ние момчетата всеки път след голяма нужда да си мием дупетата :D ,за да са чисти,а покрай него и малкия приятел.. :-D

EarthShaker
01-12-2009, 17:45
специално за 'малкия приятел' е добре да се мие всеки ден, но не прекалено много пъти, защото се е получавало, така че от многото сапун да изсъхва прекалено много, което е още по-неприятно...

просто не трябва да се прави компромис с хигиената... все пак на никой не му е приятно отсрещния да му мирише на лошо.. нал тъй 8-)

Boyd
01-12-2009, 18:39
Аз съм си изградил някакъв режим. Сутрин ставам, отивам до тоалента (малка и голяма нужда), отивам в банята за душ и излизам. След това всичко е чисто, само когато ходя през деня по малка нужда, но то е доста рядко - нямам проблеми с бъбреците.

Свършваш всичко и се измиваш/къпеш, за да не ти мирише цял ден после.

Nitroglycerin
01-13-2009, 16:30
Ами минимална хигиена е поне веднъж дневно да си вземаш душ,редовно почистване на устната кухина вода за уста (с четка изтаняваш емайла на зъба) редовно сменяне на бельото,редовно почистване на ушите с четка и рязане на ноктите и това е за да нямаш проблеми.

k1ana
01-13-2009, 19:19
абе недеи се къпи сас седмици а с белиото си ходи сас жълто небе базикам се аз ако не се изкупа 2 дена и ше полудея бате секиден хув душ

PepiDesigns
01-13-2009, 20:02
Сутрин и вечер се мие малкия приятел.
Са банята .. баси ..
Аз съм стигал до къпане през 2-3 дни ..
Но обичам всяка вечер да тегля душ ..

Хигиената е на първо място и винаги.

След ставане , и преди лягане ..

EarthShaker
01-13-2009, 20:11
вечер пък зако :lol:

PepiDesigns
01-13-2009, 20:13
вечер пък зако :lol:

Подписа ти сам го казва
хич да не е

Не , просто .. не знам.
Изградил съм ти тоз навик , и си карам по него.
И без това не съм "Стандартен" мАж , мисля , че е идеално.

EarthShaker
01-13-2009, 20:16
харби 8-)

batkodoki
01-13-2009, 21:24
В тази тема искам да споделите каква е според вас идеалната хигиена или поне минималната която трябва да поддържа едно момче, за да няма нежелани ефекти.
П.С. прекаленото търкане не води до нищо хубаво,както си мислят някои.
Моля пускайте сериозни мнения.Момчешката хигиена не е по-маловажна от момичешката! :)

важно е не само "колко" но и с "какво" Момчето постига нужният ефект!

измиване един-два пъти седмично с антибактериален сапун/гел е задължително. но не повече иначе ефекта ще е обратен!

пишока и дупето се мият при всекидневният душ не с "каквото има" а с бебешки или неутрални сапуни/гелове/шампоани.

неспазването на горните две условия води да излъчвате неприятния за мъжете, но приемлив за ответния пол аромат на "хуйовина" му казват старите хора.
нека да е ясно - не иде реч за смегма, нито за "мръсна пишка". просто този орган е така устроен и затова служи препуциума - да разпръсква полови феромони комбинирани с някаква телесна миризма като носител, това е атавизъм от животинското ни начало

scanadal
01-14-2009, 08:29
Да си мие редовно зъбите,тялото също поне един път на ден,да си сменя дрехите с чисти редовно.Това според мен е достатъчно,за да се чувства свежо,комфортно през деня.

lheLLboyl
01-16-2009, 11:52
душ един път на ден // аз предпочитам сутрин :) :) :)