PDA

View Full Version : Подарък с панделка -- Развръзка!



myNameIsImmortal
01-12-2009, 11:52
Та ето какво се случи след като станах от пц-то в 23.30 и отидох да завършвам подаръка.
2 пъти го опаковах, защото самата му форма е леко изкривена и се се получаваха някакви гадни чупки, които ме дразнеха. Накрая след като го опаковах за всеки случай направих една нова панделка и я взех в джоба на якето си, като много внимавах да не я спескам за да не получи някаква напълно неразбираема форма. След това сложих въпросния подарък:

http://prikachi.com/users/nakov/241E.jpg

в чантата си вече опакован и си легнах. Но не можах да заспя много лесно. Постоянно в главата ми идваха различни ситуации на това което може да се случи и не исках да си планирам какво ще кажа, или как ще постъпя, защото почти в 98% от случаите не се случва това което сме планирали, затова реших да оставя всичко на съдбата. Въртях се бая, дори ми потекоха няколко сълзи..
На другия ден /т.е. днес/ станах и тръгнах в училище като цял ден сърцето ми туптеше доста по-забързано от обиновенно. Имах дори и класна по Български език и Литература /ЗИП/ и докато попълвах въпросите (понеже беше под формата на тест, а класната по БЕЛ /ЗП/ ще бъде под формата на Литературно-интерпретативно съчинение/ си мислих само за нея. След това 5тия час не го карах, защото ходих до цветарския магазин да закупя по-хубава панделка - направиха ми 2, които определено бяха по-зле от моята панделка :? и затова сложих моята, като седнах на стълбите и я сложих внимателно за да бъде здрави прикрепено:

http://prikachi.com/users/nakov/242j.jpg

Така всичко което се отнасяще за опаковането - изработката на пантелката и овиването с опаковъчната хартия беше направено от мен и по-важното направено от сърце :smt007
Настъпи момента в който тя трябваше да дойде и да се случи тъй чаканото от мен събитие. Докато минаваше по дългия коридор, понеже аз бях в единия край а тя в дръгия и през главата ми минаха всички моменти които съм имал с нея, всичките 94 смс-а които съм и пратил за Лека нощ, думите които ми каза когато ме прегърна за 1ви път "Дай да си те прегърна" /това беше края на Ноември месец/ абсолютно всичко ми мина през главата за броени секунди и просто я гледах как вървеше и се усмихваше сладко. Когато дойде имаше лека прегръдка и ме пита какво правя... но понеже междучасията бяха намалени на по 5 минути и всичко трябваше да стане много бързо защото те бяха започнали и тя трябваше да ходи в час и не исках да я задържам и подадох 2 лисчета закачени с кламери, в които бях написал 2 малки стихотворенийца и след това тя каза, че ще трябва да тръгва и аз и казах да изкака и докато изричах тези думи и подадох подаръка и казах "Надявам се да ти хареса и след като го видиш можеш да ми кажеш колко ти е харесал" след което добавих "не е опакован по най-добрия начин, но направих това което можах" след което ме прегърна с всичка сила и усетих как главата и се опира до рамото ми и аз също я пристиснах към мен и през това време си мислех за силните чувства които изпитвам към нея..
После тръгна и в момента в които тръгна надолу разделихе ръце.
После аз си отидох в стаята като през цялото време докато учителя ни разказваше урока и другите говореха, тя не излизаше от ума ми.

И ето ме сега тук, разказваш изторията..
Можеби исках да и прошепна нежно в ухото:
"Докато гледаш порадъка си преди да заспиваш, ще знаеш кои са най-прекрасните очи за мен, ще гледаш момичето в което съм влюбен толкова много и съм готов да направя всичко за него" Нещо подобно, но не ми се отдаде възможност.. можеби исках и да и кажа "Както казват че целувките правят хората щастливи, така искам да проверя дали е вярно и да разбера дали мога да си заслужа един шамар" след което да е целуна нежно по бузката, но можеби не е било писано..


Та това беше засега от мен :)
Благодаря на тези, които отделиха време за да прочетат историята ми :)

vesito13
01-12-2009, 12:04
Е човече и продължаваш да ме радваш , все повече и повече :) Между другото много ама многооооооооо яко си хлатнал по това момиче . Подаръка се е получил доста добре , ако аз го правех сигурно нямаше да е и половината от това :-D А панделката си е идеална ;) Момичето си се личи , че се е израдвало . И си падаш доста романтик , определено , като цяло мил човек си :) Интересно ми е ако тръгне с теб какви ли неща ще направиш за нея :-D Снощи забравих да ти пожелая успех и да стискам палци , но всичко пак се е минало идеално :) Радвам се за теб :smt011

angelcheeee_93
01-12-2009, 12:07
браво пич,добре си се справил,сигурна съм че и е харесало :)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 12:08
За нея бих направил какво ли не, дори бих отисъл с букет от 9 рози в 00.00 часа да я изкарам пред тях по пижама и да я целуна.. просто не мога да опиша колко силни чувсва изпитвам към нея..
Но най-много ми е гадно затова, че все още нищо не ми е казала.. понеже тя беше разбрала, че я харесвам още на 31 октомври, и аз след това на 15ти ноември и признах всичко и досега нали продължаваме така да си пишем, да се заговаряме, да се прегръщаме понякога, но все още няма нищо.. и безизвестието е най-гадното състояние.. когато не знаеш какво ще се случи.. :(
Но щом е за нея ако трябва дори ще чакам още толкова.. :smt060

pussycat_dolls15
01-12-2009, 12:08
Моля! :) А сега искам да те попитам ти си много влюбен вижда се,а ти знаеш ли дали тя е влюбена в теб?

angelcheeee_93
01-12-2009, 12:13
За нея бих направил какво ли не, дори бих отисъл с букет от 9 рози в 00.00 часа да я изкарам пред тях по пижама и да я целуна.. просто не мога да опиша колко силни чувсва изпитвам към нея..
Но най-много ми е гадно затова, че все още нищо не ми е казала.. понеже тя беше разбрала, че я харесвам още на 31 октомври, и аз след това на 15ти ноември и признах всичко и досега нали продължаваме така да си пишем, да се заговаряме, да се прегръщаме понякога, но все още няма нищо.. и безизвестието е най-гадното състояние.. когато не знаеш какво ще се случи.. :(
Но щом е за нея ако трябва дори ще чакам още толкова.. :smt060

защо не я попиташ най-после дали иска да е с теб :wink:

myNameIsImmortal
01-12-2009, 12:14
Моля! :) А сега искам да те попитам ти си много влюбен вижда се,а ти знаеш ли дали тя е влюбена в теб?
Еми не мога да кажа със сигорност, дали е влюбена в мен или не е.
Понякога си мисля, че е, а понякога не.. Имаше 1момент в който докато си писахме стана въпрос за миналия и приятел и се дразенеше заради сегашното момиче с което е той, но след това каза нещо от сорта "какво се ядосвам.. сега си ти ;) " не знам..
Ако изпитва нещо към мен ще се радвам, а ако не и след това си останем само приятели ще се опитам да "забравя" чувствата си..
И след това да си останем приятели, защото никога не съм и няма да се скарам с момиче, да я обидя и нагрубя, защото не е искала да е с мен.. Това, че не съм и допаднал не означава, че заслужава грубо отношение.
:)

pussycat_dolls15
01-12-2009, 12:17
Моля! :) А сега искам да те попитам ти си много влюбен вижда се,а ти знаеш ли дали тя е влюбена в теб?
Еми не мога да кажа със сигорност, дали е влюбена в мен или не е.
Понякога си мисля, че е, а понякога не.. Имаше 1момент в който докато си писахме стана въпрос за миналия и приятел и се дразенеше заради сегашното момиче с което е той, но след това каза нещо от сорта "какво се ядосвам.. сега си ти ;) " не знам..
Ако изпитва нещо към мен ще се радвам, а ако не и след това си останем само приятели ще се опитам да "забравя" чувствата си..
И след това да си останем приятели, защото никога не съм и няма да се скарам с момиче, да я обидя и нагрубя, защото не е искала да е с мен.. Това, че не съм и допаднал не означава, че заслужава грубо отношение.
:) Благодаря ти за отговора.

galu6a
01-12-2009, 12:34
Много красива стория пожелавам ти един хубав Happy and :)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 12:36
Много красива стория пожелавам ти един хубав Happy and :)
Благодаря - както казват "От твоята уста /в случая пост/ в божиите уши" :)

Axe_vs_Sword
01-12-2009, 12:53
И аз да те поздравя :smt023

myNameIsImmortal
01-12-2009, 12:55
И аз да те поздравя :smt023
Мерси много :)

aka6a_vamp
01-12-2009, 12:57
тва,ака някой го направи за мен.. :-# браво,тва момиче е късметлийка :(

myNameIsImmortal
01-12-2009, 13:01
тва,ака някой го направи за мен.. :-# браво,тва момиче е късметлийка :(
ей, недей да се натъжаваш - ще се намери някой който дори ще направи много повече аз теб, дори повече от това което правя за това момиче ;)
А затова не можа да кажа, дали е късметлийка, защото все още не е дала оконачтелен отговор :( и се надявам скоро да се появи този отговор, защото 2 месеца стоя в очакване, и продължавам да се влюбвам все повече и повече.. :)

Balmy_I
01-12-2009, 13:03
Едно голямо Браво :grin: личи си,че много си се постарал,дано чувствата ти бъдат споделени скоро...много успехчета :) Това,което си направил за нея е много специално и съм сигурна,че го е оценила ;]

hahavteen
01-12-2009, 13:04
Абе всичко е много яко - и историята, и как си увил подаръка, и рамката ама само не разбрах защо й подаряваш НЕЙНА снимка... :-o

myNameIsImmortal
01-12-2009, 13:07
Абе всичко е много яко - и историята, и как си увил подаръка, и рамката ама само не разбрах защо й подаряваш НЕЙНА снимка... :-o
Защото все още не сме се снимали - преди шяхме да се снимаме няколко пъти и все нещо ставаше или и 2мата бързахме занякъде или нямаше време и затова..
А защо и подарявам нейна а не моя ?! - Защото вечер когато заспива и поглежда към нея да се сеща кое е момичето в което съм влюбен толкова много, да си спомна всичките неща които съм правил от сърце за нея, да знае, че когато тя гледа снимката аз си мисля за нея.. ето затова :)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 13:08
Едно голямо Браво :grin: личи си,че много си се постарал,дано чувствата ти бъдат споделени скоро...много успехчета :) Това,което си направил за нея е много специално и съм сигурна,че го е оценила ;]
Благодаря много, и аз също се надявам :)

3oPuTy
01-12-2009, 13:11
Хах браво за панделката :) Малко по-различна се е получила,но все пак се е получила :) Успех за напред и нека всичко свърши с Happy End :)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 13:18
Хах браво за панделката :) Малко по-различна се е получила,но все пак се е получила :) Успех за напред и нека всичко свърши с Happy End :)
Мерси много :)
А относно панделката, сложих нея, защото тяе дет ги куих нещо не ми харесваха въобще :? и затова си сложих моята, пък няма нищо, че не е много добре направена и подаръка не е перфектно опакован - не съм перфектен а и дори преди да и го дам и се извиних, ако сметне че не е много добре опакован :)

Blab
01-12-2009, 13:28
Gledai da se zapazi6, mom4e!
(S naj-dobri 4uvstva)

Kostadin_682
01-12-2009, 13:32
Както ти казах по скайп вчера...
Шапка ти свалям човк...
Евала ще се радвам да разбере колко много я обичаш, и да признае какво правиш за нея, само един малък съвет:
Не навлизай в прекалено приятелски отношения с нея, защото ще страдаш...
Айде и успех... :wink:

myNameIsImmortal
01-12-2009, 13:36
Както ти казах по скайп вчера...
Шапка ти свалям човк...
Евала ще се радвам да разбере колко много я обичаш, и да признае какво правиш за нея, само един малък съвет:
Не навлизай в прекалено приятелски отношения с нея, защото ще страдаш...
Айде и успех... :wink:
Мерси много брат.. и аз много ще се радвам ако осъзнае колко много означава за мен.. :)
А това за приятелсвото - ако не изпитва чувства ще си останем приятели, не знам дали ще сме най-добри и т.н. но няма да я "заеба" и като я видя да гледам на другата страна, все едно не я виждам :)

Kostadin_682
01-12-2009, 13:40
Както ти казах по скайп вчера...
Шапка ти свалям човк...
Евала ще се радвам да разбере колко много я обичаш, и да признае какво правиш за нея, само един малък съвет:
Не навлизай в прекалено приятелски отношения с нея, защото ще страдаш...
Айде и успех... :wink:
Мерси много брат.. и аз много ще се радвам ако осъзнае колко много означава за мен.. :)
А това за приятелсвото - ако не изпитва чувства ще си останем приятели, не знам дали ще сме най-добри и т.н. но няма да я "заеба" и като я видя да гледам на другата страна, все едно не я виждам :)
Мхм... аз не знам дали бих могъл да остана приятел с някоя бивша... да съм до нея и да знам, че никога няма да мога да я имам... някак си гадно... Но ти не си като мен :wink: ... за това ... горе главата и продължавай в същия дух, пък каквото дойде това... с насила нищо не става :?

myNameIsImmortal
01-12-2009, 13:42
Както ти казах по скайп вчера...
Шапка ти свалям човк...
Евала ще се радвам да разбере колко много я обичаш, и да признае какво правиш за нея, само един малък съвет:
Не навлизай в прекалено приятелски отношения с нея, защото ще страдаш...
Айде и успех... :wink:
Мерси много брат.. и аз много ще се радвам ако осъзнае колко много означава за мен.. :)
А това за приятелсвото - ако не изпитва чувства ще си останем приятели, не знам дали ще сме най-добри и т.н. но няма да я "заеба" и като я видя да гледам на другата страна, все едно не я виждам :)
Мхм... аз не знам дали бих могъл да остана приятел с някоя бивша... да съм до нея и да знам, че никога няма да мога да я имам... някак си гадно... Но ти не си като мен :wink: ... за това ... горе главата и продължавай в същия дух, пък каквото дойде това... с насила нищо не става :?
Да, насила хубост не става.. сега просто мога просто да продължавам да и доказвам какво означава за мен и да продължавам да чакам :)

Re5peC7
01-12-2009, 13:44
много хубаво си направил братко, поздравления и аз също си падам по такива неща..и често ги правех за приятелката си...много е готино да видиш радоста в очичките на обичания човек..няма такова удоволствие :) продължавай в същия дух ;) за момичето съм сигурен, че те е оценила и скоро ще се получат нещата както трябва

myNameIsImmortal
01-12-2009, 13:51
много хубаво си направил братко, поздравления и аз също си падам по такива неща..и често ги правех за приятелката си...много е готино да видиш радоста в очичките на обичания човек..няма такова удоволствие :) продължавай в същия дух ;) за момичето съм сигурен, че те е оценила и скоро ще се получат нещата както трябва
Благодаря много.. :)
Да - наистина е така, дори просто когато я видях да идва към мен забравих за всичко и си спомних и кога за 1ви път ме прегърна, спомних си блясъка в очите и.. :oops: Дано наистина нещата да потръгнат защото толкова много съм влюбен в нея, че дори не мога да го опиша с думи :smt007

FiRe_LaDy
01-12-2009, 13:54
Браво на теб!Супер хубав е станал подаръка!Малко са момчетата като теб в днешно време!Дано да бъде с теб!Желая ти го от сърце!Ти го заслужаваш....успех :)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 13:57
Браво на теб!Супер хубав е станал подаръка!Малко са момчетата като теб в днешно време!Дано да бъде с теб!Желая ти го от сърце!Ти го заслужаваш....успех :)
Благодаря много :)

AFT
01-12-2009, 16:39
Мен пък не ме кефи. Цялата идея с нейна снимка не ме кефи. Розовата панделка не ме кефи. Супер сладникавите обяснения в любов на автора също не ме кефят. И не защото 'обичам да хейтя', а защото наистина не ме кефи.

ImmortalForever
01-12-2009, 16:42
:?

myNameIsImmortal
01-12-2009, 16:48
Мен пък не ме кефи. Цялата идея с нейна снимка не ме кефи. Розовата панделка не ме кефи. Супер сладникавите обяснения в любов на автора също не ме кефят. И не защото 'обичам да хейтя', а защото наистина не ме кефи.
1во: Обосновавам се: Нейна снимка казах по горе защо и да цитирам отново: Защото вечер когато заспива и поглежда към нея да се сеща кое е момичето в което съм влюбен толкова много, да си спомна всичките неща които съм правил от сърце за нея, да знае, че когато тя гледа снимката аз си мисля за нея..
2ро: Розово: Супер цвят за момиче и много подхождаше на зеленото.
3то: Обичам да се обяснявам и да казвам нещата такива каквито са.

4то: Правя го за момичето, а не за теб и не е важно дали на теб ще ти хареса или не, а дали на нея ще и хареса. А за това, че обичаш да 'обичаш да хейтиш' но не ти харесва заради това, а защото наистина не ти харесва - всеки си има лично мнение и има право да го изразява - все пак сме в свободна държава

ImmortalForever
01-12-2009, 16:51
^ ....Тя само изказа мнение...
Свобода на словото....

Kostadin_682
01-12-2009, 16:54
Мен пък не ме кефи. Цялата идея с нейна снимка не ме кефи. Розовата панделка не ме кефи. Супер сладникавите обяснения в любов на автора също не ме кефят. И не защото 'обичам да хейтя', а защото наистина не ме кефи.
1во: Обосновавам се: Нейна снимка казах по горе защо и да цитирам отново: Защото вечер когато заспива и поглежда към нея да се сеща кое е момичето в което съм влюбен толкова много, да си спомна всичките неща които съм правил от сърце за нея, да знае, че когато тя гледа снимката аз си мисля за нея..
2ро: Розово: Супер цвят за момиче и много подхождаше на зеленото.
3то: Обичам да се обяснявам и да казвам нещата такива каквито са.

4то: Правя го за момичето, а не за теб и не е важно дали на теб ще ти хареса или не, а дали на нея ще и хареса. А за това, че обичаш да 'обичаш да хейтиш' но не ти харесва заради това, а защото наистина не ти харесва - всеки си има лично мнение и има право да го изразява - все пак сме в свободна държава
хахах евала братле, как само я затапи... :razz: :razz: :razz:

myNameIsImmortal
01-12-2009, 16:54
^ ....Тя само изказа мнение...
Свобода на словото....
случайно казах: А за това, че обичаш да 'обичаш да хейтиш' но не ти харесва заради това, а защото наистина не ти харесва - всеки си има лично мнение и има право да го изразява - все пак сме в свободна държава
Не съм тръгнал да говоря простащини и да псувам.. просто казах какво мисля след поста който беше даден.. :)

LovelyGirl
01-12-2009, 18:06
Малееее КОЛКО ХУБАВО :cry: \:D/ =D>
Наистина си личи колко много я обичаш :)
Дано да се получи с нея :) Пожелавам ти много успех.
Това,че ти си направил сам всичко е много сладко :)

Ох как се разнежих,защо моето слънце не е тук да ме гушне :-D :-)

AFT
01-12-2009, 18:08
Мен пък не ме кефи. Цялата идея с нейна снимка не ме кефи. Розовата панделка не ме кефи. Супер сладникавите обяснения в любов на автора също не ме кефят. И не защото 'обичам да хейтя', а защото наистина не ме кефи.
1во: Обосновавам се: Нейна снимка казах по горе защо и да цитирам отново: Защото вечер когато заспива и поглежда към нея да се сеща кое е момичето в което съм влюбен толкова много, да си спомна всичките неща които съм правил от сърце за нея, да знае, че когато тя гледа снимката аз си мисля за нея..
Сигурна съм, че точно това ще си мисли.
2ро: Розово: Супер цвят за момиче и много подхождаше на зеленото.
Кой ти каза, че щом си момиче значи харесваш розовото?
3то: Обичам да се обяснявам и да казвам нещата такива каквито са.
Хубаво, че и' казваш какво чувстваш към нея, но лично на мен тея шоколадови признания и т.н. хич не ми се нравят и затова казах, че не ме кефи.
4то: Правя го за момичето, а не за теб и не е важно дали на теб ще ти хареса или не, а дали на нея ще и хареса. А за това, че обичаш да 'обичаш да хейтиш' но не ти харесва заради това, а защото наистина не ти харесва - всеки си има лично мнение и има право да го изразява - все пак сме в свободна държава
Ама ако бях казала, че ми харесва, дали щеше да изръсиш, че мнението ми няма значение? Щом няма значение, защо пусна тема с тоооолкова големи подробности? Можеше още в първата тема да питаш как се прави панделка и накрая на постнеш снимка на получилото се. ;] 'обичам да хейта' не случайно е в кавички by the way, може би трябваше да се досетиш, че всъщност не обичам да хейтя, но тук така съм известна (така казват) и го казах, за да не почнат хипер готините и оригинални съфорумници да се заяждат.


Просто ако не ти пукаше, както твърдиш, нямаше да ми се обясняваш с първо, трето, десето, а да кажеш 'добре' и да подминеш.

beachy_bunny
01-12-2009, 18:16
Мен пък не ме кефи. Цялата идея с нейна снимка не ме кефи. Розовата панделка не ме кефи. Супер сладникавите обяснения в любов на автора също не ме кефят. И не защото 'обичам да хейтя', а защото наистина не ме кефи.
1во: Обосновавам се: Нейна снимка казах по горе защо и да цитирам отново: Защото вечер когато заспива и поглежда към нея да се сеща кое е момичето в което съм влюбен толкова много, да си спомна всичките неща които съм правил от сърце за нея, да знае, че когато тя гледа снимката аз си мисля за нея..
2ро: Розово: Супер цвят за момиче и много подхождаше на зеленото.
3то: Обичам да се обяснявам и да казвам нещата такива каквито са.

4то: Правя го за момичето, а не за теб и не е важно дали на теб ще ти хареса или не, а дали на нея ще и хареса. А за това, че обичаш да 'обичаш да хейтиш' но не ти харесва заради това, а защото наистина не ти харесва - всеки си има лично мнение и има право да го изразява - все пак сме в свободна държава
xxx a защо си мислиш , че всички момичета харесват розовото ... :? това е глупаво ... и да те светна розово отина на светло синьо , но не и на зелено ... нa зелено отива бананово ...

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:23
Мен пък не ме кефи. Цялата идея с нейна снимка не ме кефи. Розовата панделка не ме кефи. Супер сладникавите обяснения в любов на автора също не ме кефят. И не защото 'обичам да хейтя', а защото наистина не ме кефи.
1во: Обосновавам се: Нейна снимка казах по горе защо и да цитирам отново: Защото вечер когато заспива и поглежда към нея да се сеща кое е момичето в което съм влюбен толкова много, да си спомна всичките неща които съм правил от сърце за нея, да знае, че когато тя гледа снимката аз си мисля за нея..
Сигурна съм, че точно това ще си мисли.
2ро: Розово: Супер цвят за момиче и много подхождаше на зеленото.
Кой ти каза, че щом си момиче значи харесваш розовото?
3то: Обичам да се обяснявам и да казвам нещата такива каквито са.
Хубаво, че и' казваш какво чувстваш към нея, но лично на мен тея шоколадови признания и т.н. хич не ми се нравят и затова казах, че не ме кефи.
4то: Правя го за момичето, а не за теб и не е важно дали на теб ще ти хареса или не, а дали на нея ще и хареса. А за това, че обичаш да 'обичаш да хейтиш' но не ти харесва заради това, а защото наистина не ти харесва - всеки си има лично мнение и има право да го изразява - все пак сме в свободна държава
Ама ако бях казала, че ми харесва, дали щеше да изръсиш, че мнението ми няма значение? Щом няма значение, защо пусна тема с тоооолкова големи подробности? Можеше още в първата тема да питаш как се прави панделка и накрая на постнеш снимка на получилото се. ;] 'обичам да хейта' не случайно е в кавички by the way, може би трябваше да се досетиш, че всъщност не обичам да хейтя, но тук така съм известна (така казват) и го казах, за да не почнат хипер готините и оригинални съфорумници да се заяждат.


Просто ако не ти пукаше, както твърдиш, нямаше да ми се обясняваш с първо, трето, десето, а да кажеш 'добре' и да подминеш.
Отговарям ня всички ;) Така че.. се ми е 1

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:24
xxx a защо си мислиш , че всички момичета харесват розовото ... :? това е глупаво ... и да те светна розово отина на светло синьо , но не и на зелено ... нa зелено отива бананово ...

Ъъ, случайно я познавам ?!
А относно кой цвят за кое си отива мерси - ще го запомня и следващия път ще се погрижа да бъдат правилните цветове :)

LovelyGirl
01-12-2009, 18:25
Добре де какво се заяждате с момчето?Ако за вас някой беше направил и половината от това което той е напраил щеше да се разтопите сигурно и да скачате до небето,а тук говорите,че зелено отивало на бананово...Това ли е най-важното??
Не стига,че е направил всичко сам и иска да сподели,а вие упреквате само..

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:26
Малееее КОЛКО ХУБАВО :cry: \:D/ =D>
Наистина си личи колко много я обичаш :)
Дано да се получи с нея :) Пожелавам ти много успех.
Това,че ти си направил сам всичко е много сладко :)

Ох как се разнежих,защо моето слънце не е тук да ме гушне :-D :-)
Мерси много :) Радвам се че ти е харесало.
А относно твоето мило като го видиш ще си те прегърне, та и от мое име даже :P

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:28
Добре де какво се заяждате с момчето?Ако за вас някой беше направил и половината от това което той е напраил щеше да се разтопите сигурно и да скачате до небето,а тук говорите,че зелено отивало на бананово...Това ли е най-важното??
Не стига,че е направил всичко сам и иска да сподели,а вие упреквате само..
Мерси много, че ме подкрепи, но всеки има право да изрази мнението си - както казах: в свободна държава сме.. :-P

PreciousDiamond
01-12-2009, 18:30
AFT спри да се заяждаш .. На теб не ти харесва, но на нея й харесва, какъв е проблема? :?

Колкото до другото момиченце - Вземи си лепни една лилава панделка на задника и недей да се изказваш неподготвена..

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:32
AFT спри да се заяждаш .. На теб не ти харесва, но на нея й харесва, какъв е проблема? :?

Колкото до другото момиченце - Вземи си лепни една лилава панделка на задника и недей да се изказваш неподготвена..
Мерси много за подкрепата :-)

AFT
01-12-2009, 18:44
Никъде не видях да пише, че темата е само за похвали колко е смел, колко е прекрасен и колко розовото си отива със зеленото. :/ Казах, че не се заяждам, но просто не ми харесва, а авторът реши да се обяснява като ощипана мома. С напълно спокоен тон го казах, дори не псувах, god damn it. o_O

LovelyGirl, както казах - не се заяждах. Дори сега не се заяждам. Просто не може всички да са на едно мнение. Той сподели какво е направил и би трябвало да очаква и негативни мнения, нали? Е, моето беше такова - казах, че не ме кефи и наистина е така. Тогава?

aka6a_vamp
01-12-2009, 18:48
стига спам!Напраихте темата на гъз..

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:48
Еми ?! И аз казах, че няма нищо - всеки има вкус, всеки има лучно мнение :)

sku
01-12-2009, 18:48
Уау много готин подарък!!! Браво на тебе! Стискам ти палци всичко да се получи между вас :P

ShaLqLqLqXa
01-12-2009, 18:49
Евала пич!!! Друго не знам какво да кажа. Написал си го невероятно, а самото изпълнение сигурно е било още по-готино! :)
Пожелавам ти много късмет с нея. :-)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:49
Уау много готин подарък!!! Браво на тебе! Стискам ти палци всичко да се получи между вас :P
Мерси :)

aka6a_vamp
01-12-2009, 18:50
аа деееба не мога ли да кажа гъъзз :x без да ме цензурира мамата му

leoparda93sl
01-12-2009, 18:50
Никъде не видях да пише, че темата е само за похвали колко е смел, колко е прекрасен и колко розовото си отива със зеленото. :/ Казах, че не се заяждам, но просто не ми харесва, а авторът реши да се обяснява като ощипана мома. С напълно спокоен тон го казах, дори не псувах, god damn it. o_O

LovelyGirl, както казах - не се заяждах. Дори сега не се заяждам. Просто не може всички да са на едно мнение. Той сподели какво е направил и би трябвало да очаква и негативни мнения, нали? Е, моето беше такова - казах, че не ме кефи и наистина е така. Тогава?

And I turn around with a great smile and you go with my white ass across eight mile.По темата:супер е братле надявам се момичето да го оцени и дал бог и тя да е влюбена във теб и да ти отвърне със същото.Успех :wink:

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:51
Евала пич!!! Друго не знам какво да кажа. Написал си го невероятно, а самото изпълнение сигурно е било още по-готино! :)
Пожелавам ти много късмет с нея. :-)


Мерси многоо :grin:

П.П. А аз на теб ще стискам палци да ти махнат бана от стария ник :)

littlebaby
01-12-2009, 18:51
AFT спри да се заяждаш .. На теб не ти харесва, но на нея й харесва, какъв е проблема? :?

Колкото до другото момиченце - Вземи си лепни една лилава панделка на задника и недей да се изказваш неподготвена..

И къде се е заяла? :-D Изказала е мнението си,макар да е негативно.
На мен също не ми допада идеята,че с сложил нейна снимка / можеше да изчака да се снимат заедно /.Не ми харесват и баналните, бозави словоизлеяни, които можеха да се кажат много по - кратко и ясно.За мен поне,ефектът щеше да е много по-силен.
И все пак авторът заслужава едно браво, постарал се е.
Дано поне се събере с момичето. :wink:

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:52
And I turn around with a great smile and you go with my white ass across eight mile.По темата:супер е братле надявам се момичето да го оцени и дал бог и тя да е влюбена във теб и да ти отвърне със същото.Успех :wink:
Мерси брат :)

beachy_bunny
01-12-2009, 18:54
Добре де какво се заяждате с момчето?Ако за вас някой беше направил и половината от това което той е напраил щеше да се разтопите сигурно и да скачате до небето,а тук говорите,че зелено отивало на бананово...Това ли е най-важното??
Не стига,че е направил всичко сам и иска да сподели,а вие упреквате само..
Мерси много, че ме подкрепи, но всеки има право да изрази мнението си - както казах: в свободна държава сме.. :-P
хм .. не съм се заяждала .. хубаво се е получило .. браво на момчето .. просто му дадох няколко полезни съвета ... и ми направи впечетление , че каза , че розовото е подходяш цвят за момиче ... лично на мен не ми допада ... ;]

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:55
AFT спри да се заяждаш .. На теб не ти харесва, но на нея й харесва, какъв е проблема? :?

Колкото до другото момиченце - Вземи си лепни една лилава панделка на задника и недей да се изказваш неподготвена..

И къде се е заяла? :-D Изказала е мнението си,макар да е негативно.
На мен също не ми допада идеята,че с сложил нейна снимка / можеше да изчака да се снимат заедно /.Не ми харесват и баналните, бозави словоизлеяни, които можеха да се кажат много по - кратко и ясно.За мен поне,ефектът щеше да е много по-силен.
И все пак авторът заслужава едно браво, постарал се е.
Дано поне се събере с момичето. :wink:
Мерси за пожеланията. :)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 18:56
Добре де какво се заяждате с момчето?Ако за вас някой беше направил и половината от това което той е напраил щеше да се разтопите сигурно и да скачате до небето,а тук говорите,че зелено отивало на бананово...Това ли е най-важното??
Не стига,че е направил всичко сам и иска да сподели,а вие упреквате само..
Мерси много, че ме подкрепи, но всеки има право да изрази мнението си - както казах: в свободна държава сме.. :-P
хм .. не съм се заяждала .. хубаво се е получило .. браво на момчето .. просто му дадох няколко полезни съвета ... и ми направи впечетление , че каза , че розовото е подходяш цвят за момиче ... лично на мен не ми допада ... ;]
Ако беше на мястото на момичето, на което подарявах подаръка, щеше да бъде друг цвят, защото щом съм влюбен в теб трябва да знам какви цветове предпочиташ и какви неща харесваш ;)

elsy
01-12-2009, 18:57
Ехх, хубава история :) Успех с момичето :)

LovelyGirl
01-12-2009, 19:17
Добре де какво се заяждате с момчето?Ако за вас някой беше направил и половината от това което той е напраил щеше да се разтопите сигурно и да скачате до небето,а тук говорите,че зелено отивало на бананово...Това ли е най-важното??
Не стига,че е направил всичко сам и иска да сподели,а вие упреквате само..
Мерси много, че ме подкрепи, но всеки има право да изрази мнението си - както казах: в свободна държава сме.. :-P
хм .. не съм се заяждала .. хубаво се е получило .. браво на момчето .. просто му дадох няколко полезни съвета ... и ми направи впечетление , че каза , че розовото е подходяш цвят за момиче ... лично на мен не ми допада ... ;]

На мен ми се стори,че се заяждаш,за това така реагирах :)
Ако наистиниа не е било така,извинявай :)

Но знам колко е гадно да се радвам толкова много на нещо,което си направил и много си се старал и на края някой да ти каже нещо лошо за него :)

malone
01-12-2009, 19:52
В този раздел специално хиляди теми в които се пита дали романтиката е актуална е ти доказваш че все още е на мода.Дано момичето оцени твоят жест и да не те размотава така.Жалко е от нейна страна да те държи в неведиен.Дано този жест да даде отговор на всичките ти въпроси.

myNameIsImmortal
01-12-2009, 19:54
В този раздел специално хиляди теми в които се пита дали романтиката е актуална е ти доказваш че все още е на мода.Дано момичето оцени твоят жест и да не те размотава така.Жалко е от нейна страна да те държи в неведиен.Дано този жест да даде отговор на всичките ти въпроси.
Благодаря много :)
Наистина ще е по-добре в по-скоро време да разбера дали ще стане нещо между нас или не, защото междинното състояние е най-гадно.. :(
Затова остава само надеждата :)

pussycat_dolls15
01-13-2009, 12:49
Какво харесваш в нея? :) Надявам се,да не ставам много нахална с мойте въпросчета.

Hilary_
01-13-2009, 13:46
Лелеееостанах с отворена уста....супер готино си описал всичко...случката ... това което си искал и което си напрвил... много мило си постъпил и съм сигурна че ще го оцени...ако не го направи е голяма глупачка!!! Успех ти пожелавам!!! :wink:

myNameIsImmortal
01-13-2009, 14:27
Лелеееостанах с отворена уста....супер готино си описал всичко...случката ... това което си искал и което си напрвил... много мило си постъпил и съм сигурна че ще го оцени...ако не го направи е голяма глупачка!!! Успех ти пожелавам!!! :wink:
Мерси много! :)

myNameIsImmortal
01-13-2009, 14:31
Така, Много се е зарадвала за подаръка и ми благодари много! :)
Мерси много на тези които ми пожелахте Happy End :)

А дали ще има Happy End ще се опитам да разбера на 18.01.2008 година когато стават точно 99 дни откакто се влюбих в нея.. :)


Това е засега по темата.
Моля някой модератор да я заключи, по желание на автора :)

П.П.
Когато дойде деня ще ви разкажа какво се е случило..

МЕРСИ НА ВСИЧКИ :-)

Adwokat
01-13-2009, 14:39
Браво на тебе :)

krem4et0
01-13-2009, 14:44
Така, Много се е зарадвала за подаръка и ми благодари много! :)
Мерси много на тези които ми пожелахте Happy End :)

А дали ще има Happy End ще се опитам да разбера на 18.01.2008 година когато стават точно 99 дни откакто се влюбих в нея.. :)


Това е засега по темата.
Моля някой модератор да я заключи, по желание на автора :)

П.П.
Когато дойде деня ще ви разкажа какво се е случило..

МЕРСИ НА ВСИЧКИ :-)
Заключвам!