PDA

View Full Version : Интернет



Biskfitka
01-12-2009, 12:24
Още една тъпа тема от мене ама.... :(
Оня ден ми праинсталираха пц-то....от тогава нета ми прекъсва постоянно,не доставя съобщения в скайп...и страници бавно отваря :x Преди малко някъв техник от БТК беше тука....прай квото прай 8-) и накрая каза,че нета ми е добре.Обаче проблема си остана :? Тъ искам да питам...възможно ли е да трябва да се инсталира някаква програма...след преинсталирането на пц-то :-o

jambo_bs
01-12-2009, 13:33
Какво имаш предвид?Бавен ти е интернета ли ...... обясни по - подробно :)

Biskfitka
01-12-2009, 13:44
Какво имаш предвид?Бавен ти е интернета ли ...... обясни по - подробно :)Ох само ако можех да го обясня 8-)
Ами бавен е да...и то много.А някои страници въобще не ги отваря...за скайп няма да говоря..там е трагично...постоянно прекъсва нета....а техника от БТК каза,че проблема не е в нета...
И затова питам дали трябва да се направят някакви настойки след преинсталирането на пц-то...защото от както го преинсталирах и го има тоя проблем :)

П.П.Не знам дали трябва да отбележа,че съм с модем 8-)

jambo_bs
01-12-2009, 13:47
Виж си скоростта но щом техникът ти е казал че проблема не е там значи е така.(не винаги) Има такива антивирусни които не позволяват на компютъра да има връзка с интернет преди да напишеш парола :? Кажи с коя антивирусна си :)

Biskfitka
01-12-2009, 13:48
Виж си скоростта но щом техникът ти е казал че проблема не е там значи е така.(не винаги) Има такива антивирусни които не позволяват на компютъра да има връзка с интернет преди да напишеш парола :? Кажи с коя антивирусна си :)Avast

И преди си бях с нея...и нямах проблеми :(

jambo_bs
01-12-2009, 13:50
От разстояние нищо немога да ти кажа.Трябва аз да съм на компютъра за да видя. :( Иначе така от далече има стотици варианти ..... дори не си предстяваш колко :)

Biskfitka
01-12-2009, 14:03
Мерси :)

Chokoev
01-12-2009, 14:14
Кой ти преинсталира Windows-а? Възможно е да драйвърите за мрежовата карта да рпаят проблем. Кажи за проблема си на човека който е преинсталирал компютъра.



П.С.
Хах излезна, че сме от един град ;)

Biskfitka
01-12-2009, 14:29
Кой ти преинсталира Windows-а? Възможно е да драйвърите за мрежовата карта да рпаят проблем. Кажи за проблема си на човека който е преинсталирал компютъра.



П.С.
Хах излезна, че сме от един град ;)Еми фр на баща ми....той още тогава като го преинсталира и започна да сваля програми видя ,че нета е ужасен,но каза,че тва няма общо с пц-то... :?
А от драйвъри и мрежови картии...не разбирам и нз.... 8-) :? :)

Biskfitka
01-12-2009, 14:39
А възможно ли е проблема да е от модема... :?

Chokoev
01-12-2009, 15:01
Малко вероятно да е от модема.

Най-добре дай на някой друг да го преинсталира предполагам, че приятеля на баща ти е омотал нещо с драйвърите.

Biskfitka
01-12-2009, 16:15
Ами...вече веднъж ми се е налагало да сменям модема....и затова мисля,че и от това може да е...
А утре ще ходя в магазина откъдето си купих пц-то....защото там ми го инсталираха..качиха програмите и др глупости 8-) Би трябвало да могат да ми помогнат...
:) :(

Biskfitka
01-14-2009, 19:02
Най-добре дай на някой друг да го преинсталира предполагам, че приятеля на баща ти е омотал нещо с драйвърите.Точно тва беше. 8-)

Мерси за отговорите... :)

Biskfitka
01-16-2009, 11:52
Кой ти преинсталира Windows-а? Възможно е да драйвърите за мрежовата карта да рпаят проблем. Кажи за проблема си на човека който е преинсталирал компютъра.



П.С.
Хах излезна, че сме от един град ;)


Проблема момиче е в модема, малоумниците от БТК нищо не става от тех!
Пробвах им интернета за 1 месец - пълна боза, имаше моменти в които нета прекъсваше по 10-на пъти за 10 минути, само че аз бях с WiFi рутър...обади се на келешите от БТК и ги викни да ти погледнат модема, и пак ти казвам, ако имаш друг доставчик по добре се премести от БТК НИЩО НЕ СТАВА!! 8-) тва че нета не става е друг въпрос.... 8-) Не беше от модема (тоя път)

Biskfitka
01-16-2009, 14:21
Амиии като закарах пц-то да видят кво му е..казаха че или трябва нова мрежова карта или е нещо от преинсталацията..и беше от преинсталацията де... :?