PDA

View Full Version : Държавата (град) на вашите мечти?



hulalu
01-12-2009, 13:29
koq e durzhavata (gradut) kudeto shte ili mislite ,che shte ste shtaslivi?
...i zashto? :wink:




*Заглавие на Кирилица!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

Dundy
01-12-2009, 13:37
Испания,северната част както и скандинавските страни

hulalu
01-12-2009, 14:46
Испания,северната част както и скандинавските страни
:wink: dobur izbor,n0 zashto :?:

iPurple
01-12-2009, 14:57
Ima mnogo strani v Evropa kakto i Amerika kudeto bih bila 6tastliva..

Dundy
01-12-2009, 15:29
Испания,северната част както и скандинавските страни
:wink: dobur izbor,n0 zashto :?:
за Испания:мисля че точно за тази част г-жата каза,че прилича на България по природа и плажовете били супер,та ми се ще да ги видя.Пък Испания като цяло не ми се струва лошо място за живеене.А скандинавските страни ми се струват някак магически.Нз как да го обясня ама мн би ми харесало там

Sarge
01-17-2009, 11:51
Германия и скандинавските страни :smt060

An4eSsS__
01-17-2009, 15:37
България :smt054

ThePowerOfLove
01-17-2009, 20:24
Америка може би :) Кефи ме :) ..много филми гледам ;)

Darkkiss
01-18-2009, 02:47
София/България

По красиво място от това няма(т.е като ги няма шибаните селяни)

Sarge
01-18-2009, 07:57
Точно от софия да няма по-красиво място. ПХАХАХАХАХА много си зле пич :D .

Kostadin_682
01-18-2009, 08:15
Претенций нямам стига да съм с момичето, което обичам :-)

Darkkiss
01-19-2009, 02:55
Точно от софия да няма по-красиво място. ПХАХАХАХАХА много си зле пич :D .

Ти какво очакваш бе ваще да ти обесняват колко е красива София като по време на Живков селяци като тебе не са могли да живеят там и всичките пари на БГ идваха в София а сега секи шибан селянин дошъл в СФ и почнал да я псува даже и да се прави на тарикат че да решава проблемите със задръстването....

Решението: Селяни махаите се от моя град!!!

magneziq
01-25-2009, 09:54
Ellsworth,Louisiana,USA-супер красиво местенце

Hysteric_Bitch
01-25-2009, 12:16
Испания не може да се сравнява с България.

Аз искам в Русия.

TheBlackRose
01-27-2009, 06:59
Винаги съм искала да живея в Ню Йорк или Лос Анджелис.За сега обаче съм в Бостън.След като завърша сигурно ще се преместя,но има прекалено много време до тогава :) А иначе тези градове,и най-вече Ню Йорк,винаги са ме привличали.Не мога да кажа конкретна причина,но се запалих по тях от ученическите си години,когато започнах да слушам рап... :D

Darkkiss
01-27-2009, 11:03
Винаги съм искала да живея в Ню Йорк или Лос Анджелис.За сега обаче съм в Бостън.След като завърша сигурно ще се преместя,но има прекалено много време до тогава :) А иначе тези градове,и най-вече Ню Йорк,винаги са ме привличали.Не мога да кажа конкретна причина,но се запалих по тях от ученическите си години,когато започнах да слушам рап... :D

като отидеш ще се разочароваш

iPurple
01-27-2009, 11:21
Винаги съм искала да живея в Ню Йорк или Лос Анджелис.За сега обаче съм в Бостън.След като завърша сигурно ще се преместя,но има прекалено много време до тогава :) А иначе тези градове,и най-вече Ню Йорк,винаги са ме привличали.Не мога да кажа конкретна причина,но се запалих по тях от ученическите си години,когато започнах да слушам рап... :D

като отидеш ще се разочароваш
I za6to puk da se razo4arowa? :)

Darkkiss
01-27-2009, 11:32
Винаги съм искала да живея в Ню Йорк или Лос Анджелис.За сега обаче съм в Бостън.След като завърша сигурно ще се преместя,но има прекалено много време до тогава :) А иначе тези градове,и най-вече Ню Йорк,винаги са ме привличали.Не мога да кажа конкретна причина,но се запалих по тях от ученическите си години,когато започнах да слушам рап... :D

като отидеш ще се разочароваш
I za6to puk da se razo4arowa? :)

каквото и да говоря за вас са само лъжи... филмите супер яко са ви промили мозъка и трабва да поживеет там че да видите кфа идиотщина е...

iPurple
01-27-2009, 11:38
Винаги съм искала да живея в Ню Йорк или Лос Анджелис.За сега обаче съм в Бостън.След като завърша сигурно ще се преместя,но има прекалено много време до тогава :) А иначе тези градове,и най-вече Ню Йорк,винаги са ме привличали.Не мога да кажа конкретна причина,но се запалих по тях от ученическите си години,когато започнах да слушам рап... :D

като отидеш ще се разочароваш
I za6to puk da se razo4arowa? :)

каквото и да говоря за вас са само лъжи... филмите супер яко са ви промили мозъка и трабва да поживеет там че да видите кфа идиотщина е...
Bila sum dostatu4no wreme tam za da razbera 4e ne e nikakwa "idiot6tina".

Darkkiss
01-27-2009, 11:54
Винаги съм искала да живея в Ню Йорк или Лос Анджелис.За сега обаче съм в Бостън.След като завърша сигурно ще се преместя,но има прекалено много време до тогава :) А иначе тези градове,и най-вече Ню Йорк,винаги са ме привличали.Не мога да кажа конкретна причина,но се запалих по тях от ученическите си години,когато започнах да слушам рап... :D

като отидеш ще се разочароваш
I za6to puk da se razo4arowa? :)

каквото и да говоря за вас са само лъжи... филмите супер яко са ви промили мозъка и трабва да поживеет там че да видите кфа идиотщина е...
явно не си била/ или си от тея селяните дето сичко що има 2+ магазина е супер яко
Bila sum dostatu4no wreme tam za da razbera 4e ne e nikakwa "idiot6tina".

iPurple
01-27-2009, 13:12
Винаги съм искала да живея в Ню Йорк или Лос Анджелис.За сега обаче съм в Бостън.След като завърша сигурно ще се преместя,но има прекалено много време до тогава :) А иначе тези градове,и най-вече Ню Йорк,винаги са ме привличали.Не мога да кажа конкретна причина,но се запалих по тях от ученическите си години,когато започнах да слушам рап... :D

като отидеш ще се разочароваш
I za6to puk da se razo4arowa? :)

каквото и да говоря за вас са само лъжи... филмите супер яко са ви промили мозъка и трабва да поживеет там че да видите кфа идиотщина е...
явно не си била/ или си от тея селяните дето сичко що има 2+ магазина е супер яко
Bila sum dostatu4no wreme tam za da razbera 4e ne e nikakwa "idiot6tina".

Za teb wseki s razli4no ot tvoeto mnenie e ili selqnin ili idiot... Ne si prawi izvodi za nqkoi koito ne poznava6. Osven tova men ne me vulnuvat magazinite. Dryg e vuprosa, 4e imam razli4na ot tvoqta gledna to4ka.

Darkkiss
01-27-2009, 14:03
Винаги съм искала да живея в Ню Йорк или Лос Анджелис.За сега обаче съм в Бостън.След като завърша сигурно ще се преместя,но има прекалено много време до тогава :) А иначе тези градове,и най-вече Ню Йорк,винаги са ме привличали.Не мога да кажа конкретна причина,но се запалих по тях от ученическите си години,когато започнах да слушам рап... :D

като отидеш ще се разочароваш
I za6to puk da se razo4arowa? :)

каквото и да говоря за вас са само лъжи... филмите супер яко са ви промили мозъка и трабва да поживеет там че да видите кфа идиотщина е...
явно не си била/ или си от тея селяните дето сичко що има 2+ магазина е супер яко
Bila sum dostatu4no wreme tam za da razbera 4e ne e nikakwa "idiot6tina".

Za teb wseki s razli4no ot tvoeto mnenie e ili selqnin ili idiot... Ne si prawi izvodi za nqkoi koito ne poznava6. Osven tova men ne me vulnuvat magazinite. Dryg e vuprosa, 4e imam razli4na ot tvoqta gledna to4ka.

Да искаш живота ти да е прост испълнен с прости неща... Аз пък искам живота да ми е разнообразен испълнен с различни и напреднали неща....

iPurple
01-27-2009, 14:09
Xora - mnogo, mneniq - razli4ni. I kakvo te interesuva jivota mi? Gledai si tvoq.
izpulnen :)

woshataa
01-27-2009, 17:45
париж е градът който ме впечатлява най-много и ми е интересно ако имам възможност да живея там ..

hAshoo
01-27-2009, 17:46
Австрия/Виена 8)

Darkkiss
01-27-2009, 17:50
Австрия/Виена 8)

поздрави

бил съм там 3 пъти

не човек е
супер красиво място!!!

kalashnik
01-28-2009, 17:03
Освен Българи, можеби Русия и по-точно Москва, защото това е един наистина красив град, както и Санкт-Петербург, и Новгород.

tItEufFf
01-28-2009, 17:51
Обожавам Брюксел...
Дори ми хареса повече от Париж.

Иска ми се един ден да живея там :)

jane_17
01-28-2009, 18:07
New York, London.. tova sa gradovete, koito sa mi strast ot malka.. :)
No.. tui kato vuprosut e i kude mislite, 4e 6te ste naistina 6tastlivi otgovarqm -> Mainz (Germany) :smt007 li4ni pri4ini ;)

BrokenInnocence
01-28-2009, 18:45
Някъде из Върмонт, Сащ мисля... много гори, а на мен са ми слабост... или някъде из малките градчета в Ирландия...

mickelangelo
02-20-2009, 15:30
остров Окинава ... къщичка .. до плажа .. типично японски стил .. това ми е мечтата ..

windowlicker
02-20-2009, 22:08
Искам само с най-добри намерения да кажа да не бъркате туризма с имиграцията. И аз много хубави неща си ги мислех преди да замина, ама... иначе така като се замисля, ако гледам от гледна точка на туризъм, ама за живеене (леле дори и аз не съм сигурна, че го разбрах това :D ) бих си избрала Сан Франциско!

zai4ety13
02-21-2009, 17:06
скандинавските страни...атм някъде.Например Норвегия:) мн харесвам тези държави.толкова е красиво,толкова ледено.да можеш да се пързаляш цял следобед,а после да се прибереш вкъщи и да пиеш горещ шоколад и да четеш книга до топлата си камина:)) мн ми харесва.Знам че там е доста студеничко но...
Други държави в които бих искала да живея са може би Париж(заради модата) или пък Германия-просто Германия си я харесвам.Нещо винаги ме е привличало в тази държава.А и в Германия може да отида да живея и уча при братовчедка ми в Берлин след като завърша гимназия

XxRoSxX
02-22-2009, 11:38
Живея в Лондон от 6 години :oops: пълен ужас. Не бих казала че съм щастлива а точно обратното.. всички искат да напускат България, но трябва да ви кажа, че където и да съм пътувала из Европа по-красиво място от България няма ! Навсякаде другаде хората са по-различни, няма го българският манталитет... само като излезнеш от БГ можеш да я оцениш.. ако не ме приемат в университет др. година се прибирам без да ми мигне окото. Иначе като градове Париж и Рим са уникални но не бих живяла там освен ако не ми се наложи. :-o

LiveFlower
02-22-2009, 12:16
Със сигурност няма да е в чужбина.

От местата,които съм обиколила до момента се спирам на Велико Търново и Варна,не са ми точно мечта,но бих се радвала....
А Търново :smt007

An4eSsS__
02-24-2009, 15:31
От България по-хубаво място няма според мен. Това че е малко беднотия ии т.н е вярно, НО най-щастлива бях там! Когато всичките ти близки хора и роднини са до теб ... винаги ще ти помогнат с каквото могат, а в чужбина си сам и гледаш да изкараш колкото се може повече пари. Е това ли е живота - Праи, пари пари ..
Но от друга страна пък ако нямаш пари неможеш да имаш нищо .. раздвоена съм, но когато завърша университет тук, ще се върна :)

БЪЛГАРИЯ N1 :-)

malone
02-24-2009, 19:38
От България по-хубаво място няма според мен. :) И все пак ако има такова за мен това е Канада.Останал съм с добри впечатления от тази страна,тъй като имам прияели там и макар малко субективно мнение от всичко което съм слушал един умален вид рай.

Darkkiss
02-24-2009, 19:52
От България по-хубаво място няма според мен. :) И все пак ако има такова за мен това е Канада.Останал съм с добри впечатления от тази страна,тъй като имам прияели там и макар малко субективно мнение от всичко което съм слушал един умален вид рай.

ако си от село канада е идиалното място за тебе...

malone
02-24-2009, 20:22
От България по-хубаво място няма според мен. :) И все пак ако има такова за мен това е Канада.Останал съм с добри впечатления от тази страна,тъй като имам прияели там и макар малко субективно мнение от всичко което съм слушал един умален вид рай.

ако си от село канада е идиалното място за тебе...От град съм,тъй обясни защо е идиалното място явно си запознат.

Darkkiss
02-24-2009, 21:32
От България по-хубаво място няма според мен. :) И все пак ако има такова за мен това е Канада.Останал съм с добри впечатления от тази страна,тъй като имам прияели там и макар малко субективно мнение от всичко което съм слушал един умален вид рай.

ако си от село канада е идиалното място за тебе...От град съм,тъй обясни защо е идиалното място явно си запознат.

щото са селяни там...

teenems
02-25-2009, 11:15
Ima mnogo strani v Evropa kakto i Amerika kudeto bih bila 6tastliva..

Япония и Китай също ..

kristo
02-25-2009, 11:41
царска България в периода 1926-1941 г. е идеалния вариант за законова, социална и стабилна икономически и външнополитически страна :)

hahavteen
02-25-2009, 13:08
Дрезден :grin:
И съм адски щастлива че имам възможността да живея тук. От малка ми беше мечта 8-)

6napiii
03-07-2009, 09:17
принципно мн обичам да пътувам ... но не мисля, че щастието се определя от мястото, където си, а това с кой си ... но ако тр да избирам може би Ню Йорк или Барбадос (лични причини) :grin: :grin: :grin:

Sweet_Play_F
03-07-2009, 16:18
Америка Скандинавските страни и Франция :smt069

tItEufFf
03-08-2009, 10:19
Преди си мечтаех за Брюксел. Хубаво е. Живея близко, макар и във Франция (10 минути път с кола). Но...сивото време не се трае. Просто..да виждаш веднъж седмично слънцето за няколко минути не е работа.

Може би Марсилия.. До морето...

Родом съм от Варна и искам да живея до морето...

ShadyRecords
03-09-2009, 20:15
Ню Йорк,Лос Ангелис,Маями и Ню Йорк е щат а не е град... града е Манхатън

Darkkiss
03-09-2009, 20:54
Ню Йорк,Лос Ангелис,Маями и Ню Йорк е щат а не е град... града е Манхатън

манхатън е острова в средата
New York e целия град

благодаря ти...

hahavteen
03-09-2009, 21:36
http://de.wikipedia.org/w/index.php?title=Datei:5_Boroughs_Labels_New_York_C ity_Map_Julius_Schorzman.png&filetimestamp=20050819022121
Всъщност Манхатън е нещо като квартал...

MerguL_4eto0o
03-11-2009, 12:24
Bih iskala da jiveq v Los Angeles ili Miami ama ne mislq 4e 6tqh da sam mn mn 6tastliva kao jiveq tam..super golemi plaen s vsqkakfi hora.. :D :D :D :D

eg_missy_
03-15-2009, 19:09
Токио, Санкт Петербург и Хамбург :)))

Jumbie483
03-16-2009, 19:05
Във Франция или Германия...
Иначе за градове.. не мога да кажа с точност. Във Франция, може би Париж, а за Германия, нямам представа. Берлин, Хамбург....
Мечтите ми все са тук из Европа, но както се очертава май ще ходя в Америка :(

Nen0RmalniK
03-19-2009, 19:52
държавата - България. Град - такъв без цигани,турци и с чист въздух(демек някъде в балкана) ;) забелязах,и че никой друг не каза България.. засрамете се !!! после пишете теми защо всички напускат България..

StillLovingYou
03-29-2009, 08:14
БЪЛГАРИЯ, естествено. Нямам предпочитания за град, всички градове са красиви по своему. Но по принцип харесвам София. Като прочетох всички постове, оставам с впечатлението, че всички, които не са написали България, е трябвало да се родят там, където са написали. А след това да дойдат в България и тя да се превърне в страната на мечтите им. Защото всички чужденци, които са посетили България я харесват, само българите не я. А тези, които искат да живеят в Америка, гледат прекалено много филми и не са наясно с истинската ситуация там. Ако на някой му харесва САЩ, той е комерсиалист. Защото не си представям как страна, направена от бетон, без никаква природа, може да впечатли някого... Ако България се прочисти от предатели като ВАС, ще стане цвете. Защото ВИЕ сте основният проблем на страната МИ. Именно вие, които не осъзнавате какъв късмет имате, че сте се родили в страна с прекрасна природа и вековна славна история. Държава, от която са се страхували византийци, османци, сърби, гърци и още стотици народи... Държава, която е печелила битки, векове, преди Америка въобще да е била открита. Вместо всички заедно да се опитаме да направим нещо за България, за да не е такова положението, каквото е в момента, някои просто предпочитат да напуснат потъващия кораб. В България трябва да останат само истински патриоти и хора, за които България е единствена и са горди, че това е тяхната Родина. Пожелавам ви в най-скоро време да се изселите в Америка, Испания, Германия, Англия или където си поискате, но след това да ви е забранено да се върнете пак тук. И без това няма да е голяма загуба, нали така и така не харесвате нищо българско :)

Disrespect
03-29-2009, 08:25
Варна

boog
03-29-2009, 12:38
В България естествено, някъде из балкана може би :-o :)

fall_out_girl
03-31-2009, 15:54
Ами аз искам да живея в България колкото и зле да е положението в момента...Иначе много искам да отида в Камбоджа,Ямайка.Гватемала.. ..

YouCantStopMe
03-31-2009, 18:42
Не знам къде искам да живея..
нооо ужасно много искам да посетя Германия. :)

Bubbly
03-31-2009, 19:55
StillLovingYou нали осъзнаваш че говориш като раздразнен първокласник? Защото ВИЕ сте основният проблем на страната МИ.
Пожелавам ви в най-скоро време да се изселите в Америка, Испания, Германия, Англия или където си поискате, но след това да ви е забранено да се върнете пак тук.
Темата е за мечти- тоест малко въображение и празни приказки. Това, че желанията на останалите понякога не съвпадат с твоите, не е причина да им лепваш етикети като родоотстъпник и тн. Прекрасно е, че харесваш България и между другото много българи я харесват и то не заради славната история или прекрасната природа, а просто защото им е родина. Защото много страни имат богата история, а природата е красива навсякъде, но родното място си е едно, независимо дали си роден в Боливия, Либия или Корея. Естествено е всеки да търси това, което няма в момента. Друг е въпросът, че реалността е в пъти по- различна от мечтата. :D
ПП По темата-не мога да си представя да живея само в един град. На моменти харесвам по-малките, друг път тълпите от хора и оживлението, гори, планини, бетон, студено или топло. Обичам разнообразието.

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-12-2009, 13:38
най добре си ми е вкъщи :( ... в русе съм израснала и сега 1 година откакто имиграрах разбирам че в България си ми е най хубаво ... :( където и да ида все ще им се чудя и на ак1ла и на поведението а в бг съм си свикнала. .. ех начи.. та това ми е мястото където бих се чувствала щастлива..

pingvincheto
04-13-2009, 15:08
Искам да си живея тук в България,стига само тази държава малко да се промени...да няма толкова престъпност, да не те е страх в 9 часа вечерта да се прибереш,да спре да се строй толкова,защото България ще се превърне в една изкревена фантазия и представа на политиците да я направят като Щатите може би.Искат да изсекат всичко,навсякъде където има и малко горичка да построят бетонна сграда.Унищожават България непрекъснато.Жал ми е,че такива хора ни управляват,които явно изобщо не се интересуват от това какво се случва със Родината ни.Това е ужасно;(

kristo
04-13-2009, 17:00
a[N]D[i]T[k]a]най добре си ми е вкъщи :( ... в русе съм израснала и сега 1 година откакто имиграрах разбирам че в България си ми е най хубаво ... :( където и да ида все ще им се чудя и на ак1ла и на поведението а в бг съм си свикнала. .. ех начи.. та това ми е мястото където бих се чувствала щастлива..
Ето това е истината- Родината си е Родина и никога не можеш да имаш друга. Колкото и тук да има лишения(най-вече финансово-икономически)< тук ни е мястото. Бягството в чужбина не е решаване на проблема нито индивидуално за отделния българин "X", нито за всички българи, а само негово задълбочаване. Това е все едно да бъдеш осиновен от чуждо семейство, което да кажем е богато, но те ограничава в много отношения и ти налага един коренно различен начин на живот и мислене от този, който ти е изградило твоето биологично семейство- не става, няма истинско щастие! Само в родното семейство можеш да бъдеш истински щастлив. Просто това е ген, който не може да се измени, ген, който се е предавал от столетия, даже хилядолетия от поколение на поколение.

kasidy
04-15-2009, 20:13
Оо искам да живея във Франция - не знам защо , просто съм влюбена във всичко френско (това как прозвучаааа :D ) Може би е от това , че уча този език ли ... не знам.

Другото ми мечтано място за живеене е Австралия. Убий ме, но не знам защо точно. Помня , че веднъж бях гледала в Глобусът или Другата България репортаж за някакъв писател, който живееше там ... имаше къща на брега на океана до колкото помня, а на 100 м от къщата започваше и планина. Красота :)

Aniiiii
05-23-2009, 14:11
Искам да видя как се живее в Америка, като например New York, НО
най-много искам да си се върна в България, колкото и да ми харесва тук в Лондон, всичко българско ми липсва толковаа многооо :(

Така че България е най-хубавото място за мен!

mobstagirl
05-24-2009, 08:05
Ирландия, САЩ, Аржентина, Чили, Перу, Италия, Украйна /за сега/

kitty9410
05-25-2009, 17:37
Италия-влюбена съм в страната и в езика и най-вече в италианската музика,но пък не ми се иска да напускам България тук също си ми харесва. :)

Zodiac
05-26-2009, 13:24
Още като бях малък и като идвало лятото съм викал "Коголенче,коголенче"
Та некя изясна, Cogolin супер супер близко до Sainte-Tropez,Sainte-Maxime,Sainte-Rapha

Aniiiii
05-26-2009, 14:49
^^^ ЛЕле страхотно е :smt055 :)

kitty9410
05-26-2009, 15:32
Чученце кога ще ме водиш на гости да ти дойда? :lol: :lol: :-P

Zodiac
05-27-2009, 12:06
когато искаш :-) :D

Lacroix
05-29-2009, 19:42
Градове - Лондон или Ню Йорк

viketuyu
06-29-2009, 01:03
Лос Анджелис!!!
защо? - чесно казано не съм няпълно обедена !! просто когато видя нещо свързано с холивут нещо с Л.А. и изпитвам някаква носталгия при положение че не съм стъпвала там !! изпитвам някакво странно обожание нямам думи простоо .. :smt007 :smt007

Witch94
07-09-2009, 23:00
Япония/Токио.Най-голямата ми мечта е да ида там.И живея, за да я реализирам. 8)

kalashnik
07-20-2009, 09:08
То малко смешно звучи, но го казвам напълно сериозно: Южна Осетия, град Орчосан. Там имам един познат, който е наемник в армията на южноосетинците и ми прати снимки и е много красиво.

dan40123
07-20-2009, 09:23
Варна

schhhhhhh
08-10-2009, 16:17
Женева и Париж са страшно красиви градове (h). Но Лондон ми е слабост, това ми е най-любимият град ( след родния ми в Бг естествено )

gigaherz
08-19-2009, 18:54
kristo написа:

Ето това е истината- Родината си е Родина и никога не можеш да имаш друга. Колкото и тук да има лишения(най-вече финансово-икономически)< тук ни е мястото. Бягството в чужбина не е решаване на проблема нито индивидуално за отделния българин "X", нито за всички българи, а само негово задълбочаване. Това е все едно да бъдеш осиновен от чуждо семейство, което да кажем е богато, но те ограничава в много отношения и ти налага един коренно различен начин на живот и мислене от този, който ти е изградило твоето биологично семейство- не става, няма истинско щастие! Само в родното семейство можеш да бъдеш истински щастлив. Просто това е ген, който не може да се измени, ген, който се е предавал от столетия, даже хилядолетия от поколение на поколение.

Еми не си прав - познавам българи, които са избягали на запад и са много доволни от решението си. Така че това си е решение на проблема за много българи. А относно гена - да и аз бях голям родолюбец(не фанатизиран), обаче един ден, като си отворих очите за ставащото в България, разбрах защо хората преди мен са избягали и оттогава коренно си смених мнението за България.

По темата: Навсякъде във Австрия, Германия или Швейцария. Все пак фаворити са ми Виена, Берлин, Кьолн, Франкфурт на Майн, Магдебург, Хайделберг, Дрезден, Бон, Цюрих и Базел.

Абе навсякъде в тия три държави :D

tsoko
08-19-2009, 21:22
Пази БОЖЕ слапо да прогледне ! ;)

amk933
08-19-2009, 21:57
Лично аз, ако съм извън България, както е почти ясно за сега, бих живял в:
Los Angeles , CA, US
New York, NY, US
Miami, FL, US
Chicago, IL, US
Copenhagen, DK
Monaco, FR
Doha, QR
Dubai, UAE

На всяко от тези места без изключение бих живял и имам желание да живея! :)

MaRiYa_86
08-21-2009, 12:47
България >> Варна :grin:

pateto94
08-23-2009, 21:21
Ot malka nai - golqmata mi mechta e da jiveq v USA ... aaam za grad mislq 4e Chicago ... vsi4ko davam za Amerika ;-) ;]

amk933
08-23-2009, 22:01
Ot malka nai - golqmata mi mechta e da jiveq v USA ... aaam za grad mislq 4e Chicago ... vsi4ko davam za Amerika ;-) ;]

И не бъркаш. :smt023 ;-)

Само пиши на кирилица, че ще ти трият постовете. :)

prk
08-25-2009, 08:40
Виена

elito6754
08-25-2009, 09:08
Париж, Франция.
Барселона, Испания.
Милано, Италия.
Лондон, Великобритания.
Сидни, Австралия.
Сантяго, Чили.

Това са местата, където бих искала да живя, но не са подредени по най-желано място. Просто изброявам. :)

playerman
08-28-2009, 05:53
Юнайтет стайсе ми искам в UsA :D :D

devi
08-28-2009, 09:27
Осака, Япония! :)

mrtn
08-31-2009, 08:52
Маями, също бих посетил остров Ибиза :grin: :grin:

Mianimal
09-01-2009, 14:13
Харесвам Лондон ( вече съм бил там ) , а от българските Варна

montana6
09-04-2009, 00:35
Страната е Германия, а градът е Вилемсхафен.

adskoty
09-07-2009, 18:17
Аз съм си националистка и си оставам такава до край харесвам си държавата колкото и наивно да звучи обажавам и града в който живея след време може и да замина да работя и да живея в друга страна,но ще се върна България защото се гордея с тази страна. :smt049 :smt007

Sarge
09-09-2009, 15:29
Zodiac, страшна къща. Е затова понякога завиждам, че не съм някъде в чужбина. Но и това време ще дойде.

monityY
09-15-2009, 12:19
Мечтата ми е Венеция.. искам да го посетя този град и смятам да го направя.. защото е наистина мн красиво там.. но за живеене някак си.. мисля че не става.. иначе място на което бих искала да живея.. да го кажем общо-USA !

REPRESSED
09-26-2009, 09:44
Исландия - Рейкявик/ Олафсфьордур (детска мечта) ;D
Русия - Питер.

TomTailor
09-26-2009, 09:48
LasVegas :)

bloodymirror
09-27-2009, 12:36
Америка :grin:

devil97
09-27-2009, 16:39
Америка,Ню Йорк :grin: :grin:

bubals
09-27-2009, 17:09
незнам като стана на 18 ако получа зелена карта бих обикаля цела америка каде ли не бих отишал :D :D :D :D :D :D

kristo
09-28-2009, 15:07
Аз съм си националистка и си оставам такава до край харесвам си държавата колкото и наивно да звучи обажавам и града в който живея след време може и да замина да работя и да живея в друга страна,но ще се върна България защото се гордея с тази страна. :smt049 :smt007
Най-накрая и един разумен човек да се изкаже в тема бъкаща с малоумни американофилски изцепки за "великия" Сащ и колко "прекрасен" бил живота в тая измислена държава.

bubals
09-28-2009, 15:14
--------------------------------------------------------------------------------

adskoty написа:
Аз съм си националистка и си оставам такава до край харесвам си държавата колкото и наивно да звучи обажавам и града в който живея след време може и да замина да работя и да живея в друга страна,но ще се върна България защото се гордея с тази страна.

Най-накрая и един разумен човек да се изкаже в тема бъкаща с малоумни американофилски изцепки за "великия" Сащ и колко "прекрасен" бил живота в тая измислена държава.
_________________





кирсо вярно е ,че искам да отида в америка да вида що за живот е но никои не е казал ,че ще остана там или ,че е наи великата държава или некви такива до колко знам в филмите бая бая са преовиличили ама бая....

amk933
09-28-2009, 15:55
--------------------------------------------------------------------------------

adskoty написа:
Аз съм си националистка и си оставам такава до край харесвам си държавата колкото и наивно да звучи обажавам и града в който живея след време може и да замина да работя и да живея в друга страна,но ще се върна България защото се гордея с тази страна.

Най-накрая и един разумен човек да се изкаже в тема бъкаща с малоумни американофилски изцепки за "великия" Сащ и колко "прекрасен" бил живота в тая измислена държава.
_________________





кирсо вярно е ,че искам да отида в америка да вида що за живот е но никои не е казал ,че ще остана там или ,че е наи великата държава или некви такива до колко знам в филмите бая бая са преовиличили ама бая....

Виж Америка си има и предимства и недостатъци. Аз не съм достатъчно промит като повечето българи в САЩ, които се превъзнасят таз ане ли се, за да ти кажа, че всичко е кеф и развлечение. Образованието е по-добро, парите са повече, чистотата е на съвсем различно ниво, спокойно е, богато е. Но не е вярно, че няма престъпност - да по-сигурно е като цяло, но има места, в които ако попаднеш се молиш по-бързо да те гръмнат. Здравната система е частна и една линейка струва 1000 долара, само за да дойде и нищо друго. Има някои услги, които са по 16 - 40 пъти по-скъпи специално в здравеопазването. И няма ги тези разходки с прители, които в България можеш да си правиш, просто защото разстоянията са огромни и за да стигнеш до центъра ти трябват 30 минути път с кола. Да вярно е, обаче, че на 16 имаш книжка. И зеленчуците, плодовете и сиренето и кашкавалите са ужасТ. И, за да успееш трябва да си скъсаш задника от работа. 8-) Другото е ок. Това на кратко.

bubals
09-28-2009, 16:08
bubals написа:
--------------------------------------------------------------------------------

adskoty написа:
Аз съм си националистка и си оставам такава до край харесвам си държавата колкото и наивно да звучи обажавам и града в който живея след време може и да замина да работя и да живея в друга страна,но ще се върна България защото се гордея с тази страна.

Най-накрая и един разумен човек да се изкаже в тема бъкаща с малоумни американофилски изцепки за "великия" Сащ и колко "прекрасен" бил живота в тая измислена държава.
_________________





кирсо вярно е ,че искам да отида в америка да вида що за живот е но никои не е казал ,че ще остана там или ,че е наи великата държава или некви такива до колко знам в филмите бая бая са преовиличили ама бая....


Виж Америка си има и предимства и недостатъци. Аз не съм достатъчно промит като повечето българи в САЩ, които се превъзнасят таз ане ли се, за да ти кажа, че всичко е кеф и развлечение. Образованието е по-добро, парите са повече, чистотата е на съвсем различно ниво, спокойно е, богато е. Но не е вярно, че няма престъпност - да по-сигурно е като цяло, но има места, в които ако попаднеш се молиш по-бързо да те гръмнат. Здравната система е частна и една линейка струва 1000 долара, само за да дойде и нищо друго. Има някои услги, които са по 16 - 40 пъти по-скъпи специално в здравеопазването. И няма ги тези разходки с прители, които в България можеш да си правиш, просто защото разстоянията са огромни и за да стигнеш до центъра ти трябват 30 минути път с кола. Да вярно е, обаче, че на 16 имаш книжка. И зеленчуците, плодовете и сиренето и кашкавалите са ужасТ. И, за да успееш трябва да си скъсаш задника от работа. Другото е ок. Това на кратко.

mene nai ve4e me radva 4istota ne moga da jiveq kato prase da gledam na sekade bokluci....sry za latinicata

RadioMan
09-28-2009, 18:16
Да не правя , мн офтопика да кажа на ника adskoty , напълно съм сагласен с тебе и аз съм си националист харесвам си града в които съм роден с съм израснал и имам толкова мн спомени , че ще ми е мн трудно да ги забравя ако се преместя в друга държава или град .

kristo
09-29-2009, 20:09
--------------------------------------------------------------------------------

adskoty написа:
Аз съм си националистка и си оставам такава до край харесвам си държавата колкото и наивно да звучи обажавам и града в който живея след време може и да замина да работя и да живея в друга страна,но ще се върна България защото се гордея с тази страна.

Най-накрая и един разумен човек да се изкаже в тема бъкаща с малоумни американофилски изцепки за "великия" Сащ и колко "прекрасен" бил живота в тая измислена държава.
_________________





кирсо вярно е ,че искам да отида в америка да вида що за живот е но никои не е казал ,че ще остана там или ,че е наи великата държава или некви такива до колко знам в филмите бая бая са преовиличили ама бая....

Виж Америка си има и предимства и недостатъци. Аз не съм достатъчно промит като повечето българи в САЩ, които се превъзнасят таз ане ли се, за да ти кажа, че всичко е кеф и развлечение. Образованието е по-добро, парите са повече, чистотата е на съвсем различно ниво, спокойно е, богато е. Но не е вярно, че няма престъпност - да по-сигурно е като цяло, но има места, в които ако попаднеш се молиш по-бързо да те гръмнат. Здравната система е частна и една линейка струва 1000 долара, само за да дойде и нищо друго. Има някои услги, които са по 16 - 40 пъти по-скъпи специално в здравеопазването. И няма ги тези разходки с прители, които в България можеш да си правиш, просто защото разстоянията са огромни и за да стигнеш до центъра ти трябват 30 минути път с кола. Да вярно е, обаче, че на 16 имаш книжка. И зеленчуците, плодовете и сиренето и кашкавалите са ужасТ. И, за да успееш трябва да си скъсаш задника от работа. 8-) Другото е ок. Това на кратко.
В цял свят в момента системата общо взето е една и съща- и в САЩ, и в България, и в Англия, и т. н. Почти навсякъде правителствата за казионни на световните олигарси и по един или друг начин са проводени от тях. Престъпност, здравни проблеми, боклуци, храна- почти навсякъде, макари някъде в по-голяма степен(като у нас), някъде в по-малка(като в Швеция да кажем) тези проблеми си ги има и не могат да се решат чрез налаганата либерално-демократична система, а напротив- именно тя влошава нещата и задълбочава проблемите. Общо взето всички сме в кюпа- да, някои получават 1000 евро заплата на месец, други като нас- 200-300, но като цяло както казах системата е една и съща, а парите почти никога не стигат, защото данъците са много големи навсякъде. Затова се заблуждават тези, които си мислят, че само в България е зле, а навсякъде другаде по света, особено в Америка всичко е прекрасно. По-добре да си останем в България и да се опитаме да я направим едно по-добро място за живеене за всички ни, отколкото да странстваме по света като бездомни кучета в търсене на стопанин. А и Родината си е Родина- хубава или лоша, за нас тя трябва и си е най-доброто място за живеене. Тя е като семейството- обичаш я с всичките и силни и слаби страни, защото както семейството не си го избираш, така и Родината не си я избираш. Ти просто се раждаш в нея и това е- съдба. Аз се радвам, че съм се родил в България и никога не бих си променил мнението :)

amk933
09-29-2009, 21:20
^Виж в Америка, ако работиш колкото в България, особено някои професии, ще получаваш в пъти повече. В САЩ също така има и щати, в които изобщо няма данъци като Флорида, Северна Дакота и Южна Дакота. И е значително по-чисто. Да здравната система е доста далеч от българската не като качество на услугите ами като достъпност. Но опеделено е страшно чисто. Просто като излезеш сигурно и бос да ходиш няма да се изцапаш. Чак изкуствено чисто изглежда. Но както казах някои храни, като плодовете и зеленчуците и сирена, млека и т.н. са пълен ужасТ. На вид са страшно хубави - на вкус не знаеш зеле ли е, краставица ли... Има и хубави продукти но са в еко магазините, а там цените са :-s . Аз се радвам, че съм се родил в България, но винаги съм се питал как щеше да е, ако се бях родил в Армения или САЩ и не мога да си го представя. :o

kristo
09-29-2009, 21:40
Ами всякак си прав, но всичко се плаща по един или друг начин. Включително и в щатите, в които говориш, че не се плащат данъци. Няма как да знам и да съм сигурен, но по пътя на логиката си мисля, че цените на стоките ще са доста завишени щом не плащат данъци, просто защото пари от някъде трябва да се избиват и населението не може да не се таксува под една или друга форма. Сега може да не плащат ток, вода и парно, но сигурно наистина има някакви такси, иначе не виждам логика щата само да ти дава, ти да взимаш и да не възвръщаш нищо :-o

Що се отнася до храните- мога да ти кажа как е в Испания, понеже имаме познати, които живеят там. Казват, че например киселото и прясното мляко издържат и не се развалят няколко месеца. Това означава, че са фрашкани с консерванти с пъти повече от нашите стоки, което означава, че направо се тровят. Така че високите технологии и стандарт на живот не винаги предлагат здравословен живот. Даже човек от много охолен иначе живот понякога се изнежва и изчерпва много бързо, понеже високата техника често е свързана с посегателства срещу природата и неприродо-съобразен живот :)

Така че не е чак толкова страшно това, че имаме трудности в живота, както се казва всяко зло за добро, а и кризата не може да продължава вечно :)

amk933
09-30-2009, 13:24
^Ами не знам за Северна Дакота и Южна Дакота защо няма никакви такси, но цените определено не са нещото, което ги компенсира, защото това са едни от по-западналите щати и е сравнително евтино... :) Флорида е, защото има много урагани и е много влажно, та трудно се издържа дълго там.

Това за стоките и за млякото трябва да ти кажа, че вече не е много по-различно и в България. Имам едно кисело мляко българско в хладилника, което от 3 месеца седи там и нищо му няма...Сам си прави изводите за какво иде реч. Но съм съгласен, че поне знаем какво ядем, а не се чудим пластмаса ли е.

А кризата мога да ти кажа, че поне в САЩ и дойде края, а в България не е много ясно какво ще се случи. :)

adskoty
10-02-2009, 19:58
--------------------------------------------------------------------------------

adskoty написа:
Аз съм си националистка и си оставам такава до край харесвам си държавата колкото и наивно да звучи обажавам и града в който живея след време може и да замина да работя и да живея в друга страна,но ще се върна България защото се гордея с тази страна.

Най-накрая и един разумен човек да се изкаже в тема бъкаща с малоумни американофилски изцепки за "великия" Сащ и колко "прекрасен" бил живота в тая измислена държава.
_________________





кирсо вярно е ,че искам да отида в америка да вида що за живот е но никои не е казал ,че ще остана там или ,че е наи великата държава или некви такива до колко знам в филмите бая бая са преовиличили ама бая....

Виж Америка си има и предимства и недостатъци. Аз не съм достатъчно промит като повечето българи в САЩ, които се превъзнасят таз ане ли се, за да ти кажа, че всичко е кеф и развлечение. Образованието е по-добро, парите са повече, чистотата е на съвсем различно ниво, спокойно е, богато е. Но не е вярно, че няма престъпност - да по-сигурно е като цяло, но има места, в които ако попаднеш се молиш по-бързо да те гръмнат. Здравната система е частна и една линейка струва 1000 долара, само за да дойде и нищо друго. Има някои услги, които са по 16 - 40 пъти по-скъпи специално в здравеопазването. И няма ги тези разходки с прители, които в България можеш да си правиш, просто защото разстоянията са огромни и за да стигнеш до центъра ти трябват 30 минути път с кола. Да вярно е, обаче, че на 16 имаш книжка. И зеленчуците, плодовете и сиренето и кашкавалите са ужасТ. И, за да успееш трябва да си скъсаш задника от работа. 8-) Другото е ок. Това на кратко.

Ся съгласна съм с тебе,че е по-добро място за живеене е има закони,ред справедливост,но аз имам чувствот,че няма дамого да живея там.

adskoty
10-02-2009, 20:02
Да не правя , мн офтопика да кажа на ника adskoty , напълно съм сагласен с тебе и аз съм си националист харесвам си града в които съм роден с съм израснал и имам толкова мн спомени , че ще ми е мн трудно да ги забравя ако се преместя в друга държава или град .

Еи то имало и умни хора тука ве :) Ако обстоятелствата не принождаваха българите да заминават щеше да е прекрасно :)

adskoty
10-03-2009, 10:39
^Виж в Америка, ако работиш колкото в България, особено някои професии, ще получаваш в пъти повече. В САЩ също така има и щати, в които изобщо няма данъци като Флорида, Северна Дакота и Южна Дакота. И е значително по-чисто. Да здравната система е доста далеч от българската не като качество на услугите ами като достъпност. Но опеделено е страшно чисто. Просто като излезеш сигурно и бос да ходиш няма да се изцапаш. Чак изкуствено чисто изглежда. Но както казах някои храни, като плодовете и зеленчуците и сирена, млека и т.н. са пълен ужасТ. На вид са страшно хубави - на вкус не знаеш зеле ли е, краставица ли... Има и хубави продукти но са в еко магазините, а там цените са :-s . Аз се радвам, че съм се родил в България, но винаги съм се питал как щеше да е, ако се бях родил в Армения или САЩ и не мога да си го представя. :o


Кефя се на хора като тебе =;

detelina101
10-07-2009, 17:42
Америка :grin:

juliana_joli
10-09-2009, 20:04
Ей народе, здравейте и от мен! За страна в която искам да живея .. доста е колеблив отговора ми поради простата причина че майка ми се омъжи повторно и заминахме да живеем в Гърция.. Мога да кажа, че толкова много оцених България какво място заема в сърцето ми (не че и преди да тръгнем не ми беше адски тежко), че чак се плаша.. Минал е някъде месец откакто за последно бях в БГ и на 2рата седмица исках да се връщам.. не знам дали е заради приятелите.. заради родината.. заради градовете, в които съм живяла или нещо друго, виждам България като наркотик.. просто ми е нужна за да оцелея колкото и тъпо да звучи.. Просто се чувствам яко "lost" като съм далеч от родината и ме боли адски много.. Не че някога някой се е отнесъл зле тук с мен или не е направил нещо за да се почувствам по-добре, но просто ми липсва манталитета на българите.. Та сега по темата.. винаги съм си представяла моето мечтано бъдеще на някой остров, не много населен.. или малко градче близо до морето.. но като се замисля ако е далеч от бг няма да издържа.. :D

blue_ice
10-11-2009, 12:13
Страната която винаги ми е харесвала и съм смятала за престижна - това е Великобритания. Дано в бъдеще да продължа образованието си там :) :)

LuxurySk0B
10-18-2009, 07:20
Хахаха Испния не може да се сравняв с България :lol: :lol: Само човек който не е ходил и не я е виждал може да каже такова нещо.
Аз съм си щастлив в Гърция

sweet_queen
11-06-2009, 11:39
Моите мечтани местенца са :
*Ирландия - където и да е в страната
*Франция - Ница
*Австрия - Виена
*САЩ - Лос Анджелис

*Ирлания - от малка ме влече тази страна ...не знам какво по-точно,но може би това се дължи и на факта,че обожавам ирландската музика. мисълта за безкрайните зелени хълмове и като цяло за красотата на тази държава ме изпълва с чувство за свобода и щастие. 8-)

*Ница - бях там преди 2 години и се влюбих в това място.Моренце,прекрасно слънчево време,палмички,много приятни хора...беше страхотно.Даже не исках да се връщам :-D

*Австрия - не съм ходила още там и си нямам напредстава как е положението,но съм чувала страхотни отзиви за нея.Може би много ми харесва,защото си ни е ближичко,хората са с близък до нашия манталитет,климатичните условия са добри,много е чистичко и зелено , а и отдавна се каня да науча немски така че за мен би било удоволствие да отида там. :oops:

*Лос Анджелис - имам братовчеди там,които непрекъснато ме карат да им отида на гости и се надявам искрено някой ден да успея,но като цяло са ми необходими доста финансови средства не само за транспорт,но и въобще за живот и обучение там.Виждала съм снимки,много е красиво и хубавото е че няма да се чувстваш като изолирания от обществото чужденец,защото масовото население там е такова.А може би по-скоро ме влече заради повечето холивудски актьори,певци и т.н. :P

LovelyGirl
11-06-2009, 12:15
^ Вземи ме с теб като решиш да ходиш в Ел Ей 8-)
Това ми е най-голямата мечта, да отида в САЩ :-k

courtney
11-09-2009, 13:07
Англия. :smt007 Мечта ми е от ужасно много време и съвсем наскоро тотално се убедих, че искам да отида там. Лондон е невероятен град, много обичам дъжда, но не знам дали бих могла да му свикна на времето, за сметка на това където и да е в Англия ме устройва. Много се надявам да продължа образованието си там, но не си се представям да се установя и да живея след като завърша. Всъщност, не мога да си се представя никъде. Силно се надявам, че ще мога да се върна в България и да си живея тук, но се съмнявам, че ще е възможно.

EarthShaker
11-12-2009, 08:22
за образование.. бих се прежалил за Холандия или Франция. Но с оглед на това, което съм си избрал да уча няма да се случи, защото ме очакват 10ина години университетски живот.

SunnyTime
11-14-2009, 07:04
Лондон и Los Angeles!!!Това е мечтата ми и ако ми се отдаде възможност да живея в един от градовете няма и да се замисля даже!

BERCUT
11-15-2009, 14:21
Влюбен съм в родния Екатеринбург и искам като навърша 18 да се върна там.

revolver
11-15-2009, 16:03
Май само на мен ми се живее в Истанбул 8-)

Влюбен съм в тоя град .Пълен с история и такива неще .Както и да е догодина отивам да уча там :P

ZipFail
11-15-2009, 17:19
И пълен с турци също 8-)

kristo
11-15-2009, 20:31
Най-стабилната и добре уредена държава е Германия, тя трябва да ни бъде примера за подражание, а не САЩ! Ето това е държава в истинския смисъл на думата- и исторически, и в съвременен план. Ред и дисциплина, трудолюбие, национално достойнство, всичко това отличава Германия от измислените държави Англия, САЩ и Франция. Защото германците са си постигнали всичко с честен труд и много работа, а англичани и французи са взели всичко наготово и грабейки световните богатства. Германците със свои собствени ресурси постигнаха много повече от тях. Затова винаги са били пример за сметка на изброените останали "велики сили".

amk933
11-15-2009, 20:51
Най-стабилната и добре уредена държава е Германия, тя трябва да ни бъде примера за подражание, а не САЩ! Ето това е държава в истинския смисъл на думата- и исторически, и в съвременен план. Ред и дисциплина, трудолюбие, национално достойнство, всичко това отличава Германия от измислените държави Англия, САЩ и Франция. Защото германците са си постигнали всичко с честен труд и много работа, а англичани и французи са взели всичко наготово и грабейки световните богатства. Германците със свои собствени ресурси постигнаха много повече от тях. Затова винаги са били пример за сметка на изброените останали "велики сили".

Да със всичко. Чак 2 световни войни са докарали, от което би следвало да са много горди и да се радват на хубавата си история. Причинили са един от най-големите геноциди в човешката история. И са изплатили репарациите и са излязли от великата депресия благодарение на тлъста финансова инжекции от САЩ. Е кое им е толкова хубавото? Англия е със 100 пъти по-славна история. Франция също. САЩ е ясно, че като говорим за история, няма много място.

Pwnmaster
11-15-2009, 22:40
New York,baby 8-)
Защо ли?Просто това е уникален град.Даунтауна е заобиколен от невороятни сгради, а събърб местата са перфектно устроени за живеене.Като баскетболен фен там ще гледам едни от най-великите-New York Knicks!
http://images.fanpop.com/images/image_uploads/1998-New-York-Knicks-new-york-knicks-37353_1024_768.jpg

DeSt1nY
11-16-2009, 17:35
Винаги съм искал да посетя Калифорния или по-точно Лос Анджелис. Просто да разбера, какво по дяволите му харесват на тоя Холивуд :D ](*,)

kristo
11-17-2009, 10:02
Най-стабилната и добре уредена държава е Германия, тя трябва да ни бъде примера за подражание, а не САЩ! Ето това е държава в истинския смисъл на думата- и исторически, и в съвременен план. Ред и дисциплина, трудолюбие, национално достойнство, всичко това отличава Германия от измислените държави Англия, САЩ и Франция. Защото германците са си постигнали всичко с честен труд и много работа, а англичани и французи са взели всичко наготово и грабейки световните богатства. Германците със свои собствени ресурси постигнаха много повече от тях. Затова винаги са били пример за сметка на изброените останали "велики сили".

Да със всичко. Чак 2 световни войни са докарали, от което би следвало да са много горди и да се радват на хубавата си история. Причинили са един от най-големите геноциди в човешката история. И са изплатили репарациите и са излязли от великата депресия благодарение на тлъста финансова инжекции от САЩ. Е кое им е толкова хубавото? Англия е със 100 пъти по-славна история. Франция също. САЩ е ясно, че като говорим за история, няма много място.
Глупости, точно Англия си Франция докараха света до две световни войни, Германия просто искаше да разруши крадливия и несправедлив световен ред, който тия мародери и мошеници докараха, и ред, който изцяло ощетяваше Германия.

Били осъществили най-големите "геноциди", да бе да, кой го твърди това, някои хорица с еврейски фамилии, нали? Айде стига си вярвал в преувеличаванията за Холокоста, защото и там нещата не са на 100% доказани. Да, има избити несправедливо евреи, но дали евреите не предизвикаха германския гняв сами с десетилетия наред източване на германската икономика? Не, че оправдавам германците в случая, но пък и евреите са си много виновни затова, което им се случи и все пак ми се струват нереални твърденията за 6 милиона избити евреи, при положение, че още преди да започне реално нацисткия терор над евреите, голяма част от тях напускат Германия, а след това и Европа.

Франция и Англия имали "славна" история, в какво се изразява? Точно те осъществяват най-големите геноциди- избиха десетки милиони индианци, африканци, ограбиха им богатствата, заробиха ги! Това са твоите любими "хуманни" и "цивилизовани" франсета и английски помияри, които за нищо не стават. Единствено германците са достоен и честен народ, който заслужава уважение, защото са трудолюбиви и сами си оправиха държавата въпреки дълги векове опити за геноцид над тях и страната им.

amk933
11-17-2009, 10:43
^Все едно Германия не е имала колонии в Африка...

А за това че евреите са сплотени и силни, не са виновни те. Дай да тръгнем да избивам всички, които са малко по-влиятелни? Никой народ не е виновен за това, че някой кретен е тръгнал да ги избива. Още повече, че евреите не са правили проблеми в Германия, освен че са били богати и заради това - трън в очите на останалите.

И нека не си говорим глупости. Точно пък Англия и Франция са били против световната война и заради това Хитлер си е заграбвал територии по варварски начини и против волята на хората като в Австрия например. Точно Германия си е виновна за войните, пък ти криви историята както искаш - твой си е избора.

kristo
11-17-2009, 12:32
Хитлер на първо място си връща заграбените германски етнически територии от Франция, Полша и Чехословакия. После започва и с негерманските територии- това вече е глупост и не го подкрепям. Но преди това връща изконни немски територии, заграбени от съседите на Германия.

После точно евреите са били обсебили германската икономика още отпреди Първата световна война, именно затова още оттогава се появява антисемитизъм сред германския народ. Защото повече от половината банкери в германия са били евреи, така че доста са навредили на Германия.

После Германия има няколко мижави колонии в Африка, от които на практика нищо не печели. истината е, че големия колониален пай го налапват по втория начин англичаните и наглите франсета.

И точно с тази си политика- да владеят почти всички световни богатства, англичаните и французите са най-виновни за двете световни войни. А Хитлер се е появил като естествена реакция на англо-френския монопол, съсипващ Германия, защото тя е плащала непосилни репарации и не й се е давала никаква възможност за възвращаемост и нормализиране на икономиката.

Pwnmaster
11-18-2009, 21:54
^А ти щом си голЕм патриот знаеш нещо за Германия-Ние сме им печелили битките, а те са ни губили войните!

ZipFail
11-18-2009, 22:23
^А ти щом си голЕм патриот знаеш нещо за Германия-Ние сме им печелили битките, а те са ни губили войните!
Баш така си е :lol:

BeezyJey
11-19-2009, 07:46
Испания , скандинавските страни и Америка..а също и Австралия :D :P

kristo
11-19-2009, 09:48
^А ти щом си голЕм патриот знаеш нещо за Германия-Ние сме им печелили битките, а те са ни губили войните!
Първата световна война да- но Втората без да водим битки Германия ни връща Македония, Западните покрайнини и Беломорието, както и южна Добруджа.

И не мога да разбера каква е тази омраза срещу една от единствените страни, които почти винаги са ни били коректен съюзник и са ни уважавали за разлика от Франция, Англия, САЩ и Русия, които винаги са ни изигравали и прецаквали за сметка на Сърбия, Гърция и Румъния.

amk933
11-19-2009, 11:13
Хитлер на първо място си връща заграбените германски етнически територии от Франция, Полша и Чехословакия. После започва и с негерманските територии- това вече е глупост и не го подкрепям. Но преди това връща изконни немски територии, заграбени от съседите на Германия.

Той за тези, които са си негови, главно Судетската област, си ги получава със сългасието на Англия и Франция. Но нали е лакома свиня, трябва и още и още...Нито Австрия е била негова, нито Чехия, нито Полша.

После точно евреите са били обсебили германската икономика още отпреди Първата световна война, именно затова още оттогава се появява антисемитизъм сред германския народ. Защото повече от половината банкери в германия са били евреи, така че доста са навредили на Германия.

Те са били немски евреи. Какво са навредили на Германия, като са си работили тихо и спокойно? Дай във ОАЕ да избият половината банкери, защото са чужденци!? :?

После Германия има няколко мижави колонии в Африка, от които на практика нищо не печели. истината е, че големия колониален пай го налапват по втория начин англичаните и наглите франсета.

Малко или много Германия си има колонии, така че да не излизаме с номерата, понеже тя е имала няколко по-малко, значи не е виновна. Колкото са нагли франсетата, толкова и немците.

И точно с тази си политика- да владеят почти всички световни богатства, англичаните и французите са най-виновни за двете световни войни. А Хитлер се е появил като естествена реакция на англо-френския монопол, съсипващ Германия, защото тя е плащала непосилни репарации и не й се е давала никаква възможност за възвращаемост и нормализиране на икономиката.

Никаква възможност? Нима? Точно Америка е наляла една кофа пари в Германия след депресията, за да може да си плати репарациите и да се стабилизира. Много странно как изпусна точно тази част...

LoveXAngel
11-20-2009, 02:49
New York City е Номер 1 ;)

ch0c0late44
01-11-2012, 15:05
L.A. и NYC..още не съм решила кое от двете ще е.
И изобщо да обиколя ( и да живея в ) Америка ми е мечта.

awerw
01-11-2012, 15:08
В България си е най-добре :D

CSKA_FOREVER
01-13-2012, 12:24
Словения ( в някой малък град)! :) Ходих миналата пролет! :) Няма нищо общо с България..Абсолютно различно.
Честно казано където и да отида ще съм щастлива и ще се чуствам добре!..Но по далеч от България! :S

awerw
01-13-2012, 18:58
като цяло добре се ориентирате по чужбина, но кой ще пази българското тук в България....

Concussion
01-13-2012, 19:33
^Разбрахме те. Определено България не е държава на ничии мечти. Вече как си я представяш за в бъдеще е друг въпрос, но бъдещето й никак не зависи от нас, тези "отгоре" отдавна са начертали бъдещето на тази страна, а в момента то се случва.
Колкото до градът на моите мечти - град Комо... невероятно градче! И също, обожавам Рим! Ах, дано мога някога да го посетя...

LookAtMeNow
01-14-2012, 09:37
Miami,Havana или NY STATE OF MIND

fairyy1
01-14-2012, 09:42
Ню Йоркккк .. ;DD

sweet_bunny
01-15-2012, 11:55
Пуерто Рико

kamenski88
01-15-2012, 13:44
Франция е държавата на мечтите ми. Има същата хубава и разнообразна природа като нашата, но разгърната на по-голяма площ. Кеф ти ски на Френските алпи, кеф ти море, палми и пясък в Кан и на Френската ривиера. Има и тучни зелени равнини в равнинната част. Определено Франция не се изчерпва с Париж! :)

Concussion
01-15-2012, 15:19
Мечта ми е да посетя Версайския дворец <3 Красота!

smnna.
01-21-2012, 20:49
NYC, California, Los Angeles :))

watergirlblue
01-26-2012, 13:16
Аз съм италианка , живея в Милано, ходя на училище в София искам да уча в Харвард и да живея в ЮАР...от всичките страни имам познати и се надявам това да ми помогне...но живота ми е супер як..бих казала че съм отраснала по летища и самолети...:ДД но познавам много от чуждите култури и бих казала че всяка е уникална сама по себе си и няма едни по яки от други...всяка култура има нещо дето другите го нямат...:)

watergirlblue
01-26-2012, 13:18
^Разбрахме те. Определено България не е държава на ничии мечти. Вече как си я представяш за в бъдеще е друг въпрос, но бъдещето й никак не зависи от нас, тези "отгоре" отдавна са начертали бъдещето на тази страна, а в момента то се случва.
Колкото до градът на моите мечти - град Комо... невероятно градче! И също, обожавам Рим! Ах, дано мога някога да го посетя...

а била ли си в Милано?

toad
01-26-2012, 21:20
Австралия ...

Cold_Tearsss
01-26-2012, 21:39
а била ли си в Милано? Аз съм бил. Хубав град, но е много замърсен въздуха. Иначе моделките там са страхотни.

Cold_Tearsss
01-26-2012, 21:39
България е моята страна.

watergirlblue
01-27-2012, 18:04
Аз съм бил. Хубав град, но е много замърсен въздуха. Иначе моделките там са страхотни.

Прав си за въздуха, но в България е далеч по-замърсено всички...И естествано моделките --> магазини --> шопинг!...Обичам си Милано...ако пак ходиш кажи...:Д

Cold_Tearsss
02-02-2012, 14:52
Прав си за въздуха, но в България е далеч по-замърсено всички...И естествано моделките --> магазини --> шопинг!...Обичам си Милано...ако пак ходиш кажи...:Д Не бих се съгласил, че тук е по-замърсено. След този месец ще отида, тъкмо за намаленията, че зимният ми гардероб има нужда от промяна. :D

ronyrony
02-03-2012, 12:47
Ню Йорк ,всичко е една идеа по-добре от България

watergirlblue
02-04-2012, 12:37
Не бих се съгласил, че тук е по-замърсено. След този месец ще отида, тъкмо за намаленията, че зимният ми гардероб има нужда от промяна. :D

охооо...добре....идваш на гости! ;)

letroa
02-06-2012, 23:55
melbourne,australia

Glamour92
02-07-2012, 09:42
като цяло добре се ориентирате по чужбина, но кой ще пази българското тук в България....
въпрос много на място...правило ми е впечатление как мои познати говорят с неприязън(!) за собствената си държава и как нямали търпение да си оберат крушите,колкото се може по-бързо и да запрашат към Германия или не знам си къде и повече никога да не им стъпи подметката на родна земя...Ако ги питаш защо, се започва с "много цигани/смотани заплати/обречена държава/блабла" ... баш поведение на палубни плъхове,при (уж) потъващ кораб...
Всеки си има глава на раменете,за да решава (и не при всички мотивът да заминат е толкова повърхностен) аз обаче си оставам тук,в България

windowlicker
02-07-2012, 17:20
Glamour92, радвам се за теб, че се чувстваш пълноценен заради причината, че оставаш в България, но това според мен не е достатъчно. Ако идеята ти е че си смел и силен затова че седиш в България,а тези, които напускат са палубни плъхове, трябва да се замислиш дали всъщност не се изисква нещо повече. Ако да речем един човек се бори за свободата или там каквото го тревожи относно дадена държава-браво. Но според мен самата "саможертва" на даден човек да седи на потъващ кораб не го прави герой. Вместо да им гледаш в паничката на другите, аз препоръчвам да спомогнеш за развитието на България.

lisi4ety
02-07-2012, 17:58
Искам да живея някъде на острова :) Мечта ми е да посетя Лондон.. но да живея там не мисля, че е много подходящо, колкото и да ми се иска.
Знам, че е адски изтъркано, но супер много се кефя и на Ню Йорк. (Не, не съм 14 годишна фенка на Gossip girl)

nIkEnCeTy_bE
02-08-2012, 08:29
Навсякъде извън България може би. Любимата ми държава е Испания, искам да отида там, но не за постоянно. Иначе пак за екскурзии искам да посетя Ню Йорк, Норвегия, Англия, Гърция. А за постоянно бих избрала Германия. Първата причина, защото сестра ми е там, а втората заради учението и начина на живот.

granger
02-08-2012, 08:32
Фен съм на Северните ширини ... не знам. Най-много си обичам България и искам тук.Но в една паралелна вселена бих се радвала на Гьотеборг , Стокхолм, Осло, Копенхаген. Нещо от този сорт :D

Glamour92
02-08-2012, 08:36
Glamour92, радвам се за теб, че се чувстваш пълноценен заради причината, че оставаш в България, но това според мен не е достатъчно. Ако идеята ти е че си смел и силен затова че седиш в България,а тези, които напускат са палубни плъхове, трябва да се замислиш дали всъщност не се изисква нещо повече. Ако да речем един човек се бори за свободата или там каквото го тревожи относно дадена държава-браво. Но според мен самата "саможертва" на даден човек да седи на потъващ кораб не го прави герой. Вместо да им гледаш в паничката на другите, аз препоръчвам да спомогнеш за развитието на България.

Далеч бях от мисълта,че е просто ще кукна на едно място,правейки се на мъченик...Имам разни планове,които ще направя всичко възможно да реализирам в България и да,ако успея ще имам макар и не много голям принос към развитието и. Сравнението с плъховете пък беше предназначено към вечно мърморещите умници,които често просто искат да се махнат от тук,без да знаят накъде отиват и какво ще правят-стига да не е в "разпадащата се държава" ... Които не спират да се оплакват от това и онова,но и не търсят никакъв начин да го променят-просто искат да се чупкират и да се насадят наготово в някоя друга държавица,оправяйки се по лесния начин...

windowlicker
02-08-2012, 15:25
И аз като бях в България за последно ми направо много голямо впечатление колко много хора се оплакват главно за пари. В същото време тези хора не правеха абсолютно нищо, за да си променят състоянието. Беше по-лесно да се оплакват... Аз да ти кажа личното ми мнение, тези хора не биха успели в чужбина. Мит е, че е лесно. Моето мнение е, че особено в началото е много трудно даже. Вече разликата идва по-нататък. В един момент осъзнаваш, че труда, който си положил си е струвал. А хората, които се оплакват в България, ще се оплакват където и да са.

wildsoul
02-08-2012, 21:45
Ами искам да съм гражданин на света. Сещате се- сутринта закуска в Париж, вечерта вечеря в Ню Йорк. Искам да видя свят меко казано... Не искам да се задържам на едно място... Да имам приятели навсякъде, а ако намеря и любим човек с който да си обикаляме тоя невероятен свят бих бил наистина щастлив. За място, което наистина искам да е посетя бих казал Палау- уникална красота е там също и Бора-Бора.

flawless_
02-09-2012, 07:26
Ами искам да съм гражданин на света. Сещате се- сутринта закуска в Париж, вечерта вечеря в Ню Йорк. Искам да видя свят меко казано... Не искам да се задържам на едно място... Да имам приятели навсякъде, а ако намеря и любим човек с който да си обикаляме тоя невероятен свят бих бил наистина щастлив. За място, което наистина искам да е посетя бих казал Палау- уникална красота е там също и Бора-Бора.

А откъде пари за този райски разкош
или може би в мечтите си пътуваш ти.
Откъде като, тука нямаме пукнат грош,
моля, отговори.

anql4etyyy11
02-09-2012, 19:45
Ами искам да съм гражданин на света. Сещате се- сутринта закуска в Париж, вечерта вечеря в Ню Йорк. Искам да видя свят меко казано... Не искам да се задържам на едно място... Да имам приятели навсякъде, а ако намеря и любим човек с който да си обикаляме тоя невероятен свят бих бил наистина щастлив. За място, което наистина искам да е посетя бих казал Палау- уникална красота е там също и Бора-Бора.

Хубаво е човек "да види свят". Все пак светът не започва на Капитан Андреево и не свършва на Калотина.

anql4etyyy11
02-09-2012, 20:25
За град - Лос Анджелис и Мелбърн. Имат всички предимства на Варна (море, плажове, хубави лета) без минусите - нагли хора, дупки по улиците, лайна и отпадъци в Морската, много мръсотия, зима, сняг, студ, цигани, поп-фолк. Това че Варна е най-хубавия ни и развит град и че туризма крепи икономиката е ясно, но не ме кефи, защото и той е кенеф. По-малък от другите, но все пак кенеф. Пък вътрешността на БГ е тотално изостанала.

Амм за държава може би САЩ, но само някои градове като Лос Анджелис, но не целия град а само Бевърли Хилс - обожавам го и искам да живея в там и да се разхождам по Родео драйв и Санта Моника булевард. Далас също не е лош, топъл е но няма море.

Хората в Бевърли хилс живеят в рая на земята - вечно лято, никаква зима и сняг (макар че ако искат имат сняг наблизо - в планината, но в самия Лос Анджелис няма сняг и зима), море, пясък, палми, хората имат много пари и нищо не им липсва. В БГ няма хора с такава класа, тук дори и политиците и известните личности са селяндури и простаци от Лили Иванова през Николета Лозанова до Преслава! Не знам друга държава с такива гадни и досадни известни личности като БГ. А и тук по дискотеките само чалга пускат, няма ретро фенове като мен в тая страна!

Също ми харесва и Унгария - хубава природа, хубави хора и прекрасния град Будапеща през който тече Дунава. Имам много приятели от там. Франция пък има много хубави вина и приказна природа, разнообразна като нашата но на по-голяма територия. Все пак Париж не е цяла Франция както си мислят повечето хора в БГ. Мен лично ми харесват Кан, Ница, Лион. Е и Париж, де, но само центъра.

Esperanza
02-09-2012, 20:31
Тун,Берн,Цюрих-Швейцария
Brighton & Hove-U.K
Glasgow,Edinburgh-Scotland
...Америка ми е твърде далече..дори и да отида в чужбина,винаги бих се връщала в родината :)

vovka
02-09-2012, 21:59
За град - Лос Анджелис и Мелбърн. Имат всички предимства на Варна (море, плажове, хубави лета) без минусите - нагли хора, дупки по улиците, лайна и отпадъци в Морската, много мръсотия, зима, сняг, студ, цигани, поп-фолк. Това че Варна е най-хубавия ни и развит град и че туризма крепи икономиката е ясно, но не ме кефи, защото и той е кенеф. По-малък от другите, но все пак кенеф. Пък вътрешността на БГ е тотално изостанала.

Амм за държава може би САЩ, но само някои градове като Лос Анджелис, но не целия град а само Бевърли Хилс - обожавам го и искам да живея в там и да се разхождам по Родео драйв и Санта Моника булевард. Далас също не е лош, топъл е но няма море.

Хората в Бевърли хилс живеят в рая на земята - вечно лято, никаква зима и сняг (макар че ако искат имат сняг наблизо - в планината, но в самия Лос Анджелис няма сняг и зима), море, пясък, палми, хората имат много пари и нищо не им липсва. В БГ няма хора с такава класа, тук дори и политиците и известните личности са селяндури и простаци от Лили Иванова през Николета Лозанова до Преслава! Не знам друга държава с такива гадни и досадни известни личности като БГ. А и тук по дискотеките само чалга пускат, няма ретро фенове като мен в тая страна!

Също ми харесва и Унгария - хубава природа, хубави хора и прекрасния град Будапеща през който тече Дунава. Имам много приятели от там. Франция пък има много хубави вина и приказна природа, разнообразна като нашата но на по-голяма територия. Все пак Париж не е цяла Франция както си мислят повечето хора в БГ. Мен лично ми харесват Кан, Ница, Лион. Е и Париж, де, но само центъра.


О боже, прости и!
В Лос анджелис нямало цигани. Ми там е по зле и оттука, американците си имат мексиканците, които са тяхните мангали, и ако трябва да сме честни са много по агресивни и гадни от нашите джагали. Много филми гледате деца, много холивудски филми. Знаеш ли кви гета - негровски и латино имат в ла? Такива че ако влезеш там ще се накендзаш и ще те наебат 20 пъти преди да излезеш оттам, а после ще те хвърлят наебана в някоя канавка

flawless_
02-10-2012, 07:13
Истината е че където и да отидеш, пари ти трябват. "Хората в Бевърли хилс живеят в рая на земята" - само хората които могат да си позволят да го имат този рай и лукс. Мнозинството ходят на две тежки работи, че и на трета тръгват понякога, за да могат да се издържат, и при тях никак не е розово. Е, разбира се, друг свят е там, има цивилизация, развит свят, но не мога да завиждам на някоя леличка дето се бъхти и чисти тоалетни, ама пък живее в Бевърли Хилс, Маями или Ню Йорк, разбираш ли. Е, виж, на заможните/богатите има за какво да им се завиди. Раят можеш да си го направиш и тук, в България, и навсякъде по света, стига пари да имаш. Но за хората които искат просто да видят нормални взаимоотношения, свят, и които искат да бъдат оценени, а не да бъдат тъпкани, да отиват на Запад. Тук няма да има оправия, не се надявайте, казвам ви го.

MusicalCherry
02-10-2012, 09:56
London - United Kingdom
Glasgow и Edinburgh-Scotland
New York - North America
France - Paris
Melbourne - Australia
Много бих искала да посетя въпросните градчета, особено първите три.. те определено са ми мечта. :)

rome0
02-10-2012, 11:12
Ню Йорк,
Почти целия свят се е концетрирал там, сигурно няма нациалност, която не можеш да срещнеш.. а тръпката, че си в "центъра" на неща си заслужаща...
предполагам, че го идеализирам твърде много, но бих живял там със сигурност..

Blab
02-10-2012, 11:30
Ню Йорк,
Почти целия свят се е концетрирал там, сигурно няма нациалност, която не можеш да срещнеш.. а тръпката, че си в "центъра" на неща си заслужаща...
предполагам, че го идеализирам твърде много, но бих живял там със сигурност..
да, и културите така приятно са се скашкали...
//ако избирам мегаполис, в който да живея (а аз не мога да живея в малък град), бих се спряла на Сеул, като по-добра алтернатива на американските лудници. привлича ме с дуализма си, културата, поне географската си отдалеченост от Запада. търся корен аз, не гмо плодове.;

Marseille
02-10-2012, 13:43
Marseille - France
E това е !

flawless_
02-10-2012, 18:41
да, и културите така приятно са се скашкали...
//ако избирам мегаполис, в който да живея (а аз не мога да живея в малък град), бих се спряла на Сеул, като по-добра алтернатива на американските лудници. привлича ме с дуализма си, културата, поне географската си отдалеченост от Запада. търся корен аз, не гмо плодове.;

Значи в мегаполис искаш да живееш ти.
Малките градчета не понасяш.
Сега разбирам злобата ти.
В тебе е развала.
Човек има нужда от своето уединение.
А в Големия град е пълно разложение.
За човек на изкуството това е убийство.
Вместо любов между двама - чекиджийство.
Любовта на боговете няма граници.
Ученици без раници.
Човек има нужда от своята мечта,
но забрави за Големия град - в селото е тя!

anql4etyyy11
02-11-2012, 11:46
И Италия е хубава, особено Рим. Въобще обичам държави където и зимата е топло и почти никога не пада сняг. Мразя зимата и студа. А и освен това искам да се махна от българските звезди, които са навсякъде - баба Лили, курви като Мария Илиева, Преслава пръдлата, Галена, педераси като Миро, Азис, Криско, тъпи водещи като Венета Райкова, Слави, онази свиня от Тази сутрин Ана Цолова, Николета Лозанова, Златките, политиците ни. Абе не знам друга държава където известните личности да са такива долни отрепки, дори в САЩ не са чак толкова противни!

flawless_
02-11-2012, 12:21
///////////////////

flawless_
02-11-2012, 12:22
И Италия е хубава, особено Рим. Въобще обичам държави където и зимата е топло и почти никога не пада сняг. Мразя зимата и студа. А и освен това искам да се махна от българските звезди, които са навсякъде - баба Лили, курви като Мария Илиева, Преслава пръдлата, Галена, педераси като Миро, Азис, Криско, тъпи водещи като Венета Райкова, Слави, онази свиня от Тази сутрин Ана Цолова, Николета Лозанова, Златките, политиците ни. Абе не знам друга държава където известните личности да са такива долни отрепки, дори в САЩ не са чак толкова противни!

Еей, много си негативна, бе момиче! Никой не те кара да ги гледаш. Да, и на мен ми писна от простотията, ама не е здравословно да изпитваш такава ненавист към всичко и всички. Не ти прави чест да говориш така за звезда като Лили Иванова. В България има много свестни хора, просто повечето не ги дават по телевизията.

sladk0t0odidi
02-11-2012, 12:25
Хавай и Испания ...

Glamour92
02-11-2012, 13:15
@anqlchetyyy11-е,тебе пък какво те греят звездите не мога да разбера ? О.о просто си живей собствения живот и не ги отразявай-не е трудно
ако пък това ти е причината да емигрираш-е,честито спечели първа награда за най-ретардираното оправдание на света ...

anql4etyyy11
02-11-2012, 15:13
Glamour92 глупости, не може да се игнорират защото плакатите им са на всеки ъгъл, мутрите им са нон стоп по телевизора, а в дискотеките само въртят Преса и Галя. Човек и да иска да ги игнорира не може, не съм кон с капаци а и те навсякъде се врат, да не би случайно да не ги забравят за минута хората. И това е една от причините, не най-важната, нито единствената за да напусна.

flawless_
02-11-2012, 17:21
Ама нея изтъкваш, мойто момиче, при това положение на държавата, ти си се концентрирала върху това че в дискотеките пускали Преслава! Ми браво, на мен пък не ми пречи щото бях забравила че съществува тази жена докато ти не ми напомни. Вместо да гледам Горещо с Райкова, нищо не ми пречи да превключа на някой класически концерт по другата телевизия, или на каквото друго си поискам. Не е ли така? Твой проблем е че издребняваш толкова. Пожелавам ти скоро да погледнеш по друг начин на нещата. Ебаси простотията.

summerxtime
02-12-2012, 17:20
Москва.От малка си ми е мечта :D
http://i41.tinypic.com/6zrf5i.jpg

anql4etyyy11
02-12-2012, 21:54
Общо взето ми харесват места с мека зима с малко или още по-добре никакъв сняг и градове на море/океан или с голяма река. :)

berrynia
02-13-2012, 11:00
в Москва се живее сравнително трудно

summerxtime
02-15-2012, 08:19
в Москва се живее сравнително трудно
Знам.За съжаление :(

flawless_
02-15-2012, 11:13
Никъде не е лесно... :wink:

LookAtMeNow
02-16-2012, 12:26
О боже, прости и!
В Лос анджелис нямало цигани. Ми там е по зле и оттука, американците си имат мексиканците, които са тяхните мангали, и ако трябва да сме честни са много по агресивни и гадни от нашите джагали. Много филми гледате деца, много холивудски филми. Знаеш ли кви гета - негровски и латино имат в ла? Такива че ако влезеш там ще се накендзаш и ще те наебат 20 пъти преди да излезеш оттам, а после ще те хвърлят наебана в някоя канавка

Расист.. боклук