PDA

View Full Version : За изневярата...



aaasdfghjklll
01-12-2009, 13:58
Осъзнах, че изневярата е навсякъде около мен, около другите...изневерявали са ми, приятелски двойки си изневеряват...Когато започнах сериозна връзка с бившия ми приятел бях твърдо убедена, че не бих му простила изневяра, но когато разбрах, че ми е изневерил, тръшках се, сърдих се, ревах, но в крайна сметка му простих, защото реших, че не е кой знае какво, само един секс, отишъл е направо в тях на*бал я е и си е заминал, без да я води по кафета, да я сваля, без някой въобще да знае за това...и след време научих, че той пак изневерява с някаква, обаче си я води на дискотека, кафенца, разходчици и не можах да приема това, че го научих от други и че ме прави по този начин на луда и скъсах с него...той рева, моли се, ама аз си знам моето...та, въпросното момиче знаеше за мен и аз просто не можех да проумея що за момиче и що за човек ще го направи това- да излиза с момче, за което знае, че си има приятелка и то от години...и ето сега аз съм от другата страна...никога не съм мислила, че ще го направя, че ще съм в подобна ситуация...фактически той й изневерява с мене...и просто започва да ми става кофти за нея малко..започвам да си мисля какъв човек съм станала аз?!
Другото нещо, за което си промених мнението е че не може да има връзка без някаква изневяра......невъзможно е...все едния ще го направи, както винаги едния обича повече от другия...вие какво мислите?

aka6a_vamp
01-12-2009, 14:05
и просто започва да ми става кофти за нея малко.
Моля?!Малко кофти...я се сети на теб кво ти е било и тогава,си помисли дали трябва да ти е малко кофти!

aaasdfghjklll
01-12-2009, 14:08
и просто започва да ми става кофти за нея малко.
Моля?!Малко кофти...я се сети на теб кво ти е било и тогава,си помисли дали трябва да ти е малко кофти!
Ама тя не е тази дето излизаше с бившия, ами друга с чиито приятел аз излизам в момента...се едно й правя това, което оная овца преди време ми направи на мене..

aka6a_vamp
01-12-2009, 14:09
да разбрах те,не съм малоумна...няма значение кое е момичето...което и да е,ще се чувства по начина,по който си се чувствала и ти.

Bellatrix
01-12-2009, 14:48
да разбрах те,не съм малоумна...няма значение кое е момичето...което и да е,ще се чувства по начина,по който си се чувствала и ти.
+437656750937393055. Много ги мразя тия изпълнения. Хем знаеш какво е, хем го причиняваш.
Оф,ффс, не може ли просто хората да са верни и да не залитат по чуждо!!

soul1199
01-12-2009, 14:51
да разбрах те,не съм малоумна...няма значение кое е момичето...което и да е,ще се чувства по начина,по който си се чувствала и ти.
+437656750937393055. Много ги мразя тия изпълнения. Хем знаеш какво е, хем го причиняваш.
Оф,ффс, не може ли просто хората да са верни и да не залитат по чуждо!!+1 :?

CryForMe
01-12-2009, 15:05
еми секи гледа на него да му е добре и поставя себе си на първо място. затова другото момиче, знаейки за теб е продължило да се вижда с приятеля ти, затова ти продължаваш да се виждаш с новото момче, въпреки че знаеш, че си има приятелка. така сме хората ... егоисти.

Kostadin_682
01-12-2009, 15:10
да разбрах те,не съм малоумна...няма значение кое е момичето...което и да е,ще се чувства по начина,по който си се чувствала и ти.
+437656750937393055. Много ги мразя тия изпълнения. Хем знаеш какво е, хем го причиняваш.
Оф,ффс, не може ли просто хората да са верни и да не залитат по чуждо!!+1 :?
+2
Ба*и хората ... не можете ли да си стоите при еднин/а ? Щом не можете тогава значи не обичате истински... при положение знаеш колко е гадно ... го правиш и ти ? о.О е тва не моа да го разбера... а бе големи сте оправяйте се...

myNameIsImmortal
01-12-2009, 15:28
Най-гадната черта в характера: отмъщението.. :?

ImmortalForever
01-12-2009, 15:40
Права си, не може!Все някой ще сгафи, ако бях на твойо място, хич нямаше да ми бъде кофти за тая, H2SO4 в лицето й и ще видиш как ще е само твой...

П.П.Днес съм брутална! 8)

EeeBobii
01-12-2009, 15:42
Ако човек обича истински и държи много на човека до себе си никога нема да трагне даго нараниява по тоя начин.. :)

Kostadin_682
01-12-2009, 15:43
Права си, не може!Все някой ще сгафи, ако бях на твойо място, хич нямаше да ми бъде кофти за тая, H2SO4 в лицето й и ще видиш как ще е само твой...

П.П.Днес съм брутална! 8)
Пфф най- тъпото мнение, което някога съм чел... баси какви сте вие такива хора бе? заради някакъв си там който и кръшка ще заливам приятелката му с киселина... бахти съвета даваш...

ImmortalForever
01-12-2009, 15:46
Права си, не може!Все някой ще сгафи, ако бях на твойо място, хич нямаше да ми бъде кофти за тая, H2SO4 в лицето й и ще видиш как ще е само твой...

П.П.Днес съм брутална! 8)
Пфф най- тъпото мнение, което някога съм чел... баси какви сте вие такива хора бе? заради някакъв си там който и кръшка ще заливам приятелката му с киселина... бахти съвета даваш...

Въобразявам ли си или понякога се заяждаш с мен.Замълчах си в една дурга тема, но сега батка Nein..
Мнението си го поясних защо е такова, защото днес ме избива на тъпизми, садизъм и бруталности.Вторто което е-каквито сме такива сме.
Не съм го говорила сериозно...
Ей шъй еи....

Kostadin_682
01-12-2009, 15:47
Права си, не може!Все някой ще сгафи, ако бях на твойо място, хич нямаше да ми бъде кофти за тая, H2SO4 в лицето й и ще видиш как ще е само твой...

П.П.Днес съм брутална! 8)
Пфф най- тъпото мнение, което някога съм чел... баси какви сте вие такива хора бе? заради някакъв си там който и кръшка ще заливам приятелката му с киселина... бахти съвета даваш...

Въобразявам ли си или понякога се заяждаш с мен.Замълчах си в една дурга тема, но сега батка Nein..
Мнението си го поясних защо е такова, защото днес ме избива на тъпизми, садизъм и бруталности.Вторто което е-каквито сме такива сме.
Не съм го говорила сериозно...
Ей шъй еи....
Би ли ми пояснила къде съм се заяждал с тебе?

ImmortalForever
01-12-2009, 15:48
Права си, не може!Все някой ще сгафи, ако бях на твойо място, хич нямаше да ми бъде кофти за тая, H2SO4 в лицето й и ще видиш как ще е само твой...

П.П.Днес съм брутална! 8)
Пфф най- тъпото мнение, което някога съм чел... баси какви сте вие такива хора бе? заради някакъв си там който и кръшка ще заливам приятелката му с киселина... бахти съвета даваш...

Въобразявам ли си или понякога се заяждаш с мен.Замълчах си в една дурга тема, но сега батка Nein..
Мнението си го поясних защо е такова, защото днес ме избива на тъпизми, садизъм и бруталности.Вторто което е-каквито сме такива сме.
Не съм го говорила сериозно...
Ей шъй еи....


Би ли ми пояснила къде съм се заяждал с тебе?



В една друга тема , не ми се търси сега, беше нещо за мъжете, които не плачели..Няма значение..Мир да има..

Kostadin_682
01-12-2009, 15:52
Права си, не може!Все някой ще сгафи, ако бях на твойо място, хич нямаше да ми бъде кофти за тая, H2SO4 в лицето й и ще видиш как ще е само твой...

П.П.Днес съм брутална! 8)
Пфф най- тъпото мнение, което някога съм чел... баси какви сте вие такива хора бе? заради някакъв си там който и кръшка ще заливам приятелката му с киселина... бахти съвета даваш...

Въобразявам ли си или понякога се заяждаш с мен.Замълчах си в една дурга тема, но сега батка Nein..
Мнението си го поясних защо е такова, защото днес ме избива на тъпизми, садизъм и бруталности.Вторто което е-каквито сме такива сме.
Не съм го говорила сериозно...
Ей шъй еи....


Би ли ми пояснила къде съм се заяждал с тебе?



В една друга тема , не ми се търси сега, беше нещо за мъжете, които не плачели..Няма значение..Мир да има..
мда май се сещам... там бях казал, че даже и момчетата плачат (казах за себе си) и ти тогава каза, че сме били безчувствени ... както и да е... та с моя пост не искам да влизам в пререкания с теб или който и да било във форума... това място е създадено, за помагане на хората, не подтикване към заливане на някой с киселина... или може би греша ? :-o

ImmortalForever
01-12-2009, 15:54
^ Океу.. Аз казах мир да има.Това е мое мнение, да брутално, но факт- има го.Никой не иска пререкания с никого.Айде да не осираме темата на момичето :):):)

purple__love
01-12-2009, 16:13
Другото нещо, за което си промених мнението е че не може да има връзка без някаква изневяра......невъзможно е...все едния ще го направи, както винаги едния обича повече от другия...вие какво мислите?


ooo,vuzmojno e...ipone spored men imah po4ti 2-godi6na vruzka...razdelihme se....i sme si kazvali vsi4ko,absoliutno vsi4ko i az znam,4e toi ne mi e izneverqval,6toto be6e lud po men i az po nego....taka 4e e vuzmojno takva vruzka da ima...no naistina e kofti tova,koeto pravi6....no e nqkakvo kato 4e li zaslujeno produljenie....pone az taka mislq!

MiTKo3
01-12-2009, 16:40
Не е страшна самата изневяра, а човека с който ти изневерява.

pussycat_dolls15
01-12-2009, 16:53
Така е! :)

chaotic
01-12-2009, 17:36
Другото нещо, за което си промених мнението е че не може да има връзка без някаква изневяра......невъзможно е...все едния ще го направи, както винаги едния обича повече от другия...вие какво мислите?


ooo,vuzmojno e...ipone spored men imah po4ti 2-godi6na vruzka...razdelihme se....i sme si kazvali vsi4ko,absoliutno vsi4ko i az znam,4e toi ne mi e izneverqval,6toto be6e lud po men i az po nego....taka 4e e vuzmojno takva vruzka da ima...no naistina e kofti tova,koeto pravi6....no e nqkakvo kato 4e li zaslujeno produljenie....pone az taka mislq!
И аз см на товето мнение , че е възможно , всичко зависи от човека..

Mi6inka
01-12-2009, 17:58
това може би подсъзнателно е като отмъщение (макар че момичето с чието приятел се забиваш не го заслужава,но...) смисъъъл.. както примерно в някаква връзка са те наранявали в следващата ти нараняваш (може би подсъзнателно дори)..не е задължително да е така де,ама така си мисля... И да все пак не е правилно,ти сама каза,че знаеш че е гадно,че не ти е в ценностите... Кофти ситуация.

ShaLqLqLqXa
01-12-2009, 18:13
Всеки човек си мисли, че едва ли не е имунизиран срещу нещо, но когато му се случи нещата придобиват коренна разлика. Природа... какво да я правиш. :-D
Сега постави се на мястото на момичето, спомни си какво ти е било на тебе... скъсай с това момче! Нито тя, нито ти заслужавате той да си играе с вас по този начин.
А това, че в една връзка нямало как да мине без изневяра, не е вярно! Хората са различни. За едни изневярата си е сериозно нещо. :)

curka87
01-13-2009, 11:34
Според мен също е един вид отмъщение, това което правиш, заради това , което са ти причинили на теб. Но това не е правилно, защото ти вече знаеш какво е чувството ти да си измамена по този начин...не е приятно, нали?
А по другия въпрос дали във всяка връзка има изневяра- аз не мисля , че това е така. Според мен ако двама човека наистина се обичат, то те не би трябвало да изпитват нужда от някой друг. Още повече, че ако наистина обичаш човека до теб, то никога не би могъл да си позволиш да му при1иниш подобна болка.

Re5peC7
01-13-2009, 11:43
единия винаги обича повече... а изневеряват на тези които никога не биха го причинили на своята половинка... :( тъжно, но много често факт!

aaasdfghjklll
01-13-2009, 19:29
О боже хора защо живеете в някакъв измислен свят...ако се обичаме не бихме си позвалили да изневерим дрън дрън врели некипели...слезте малко на земята и вижте реалността каква е! Ние всичко си казваме бла бла...ти от къде си убедена, че наистина всично ти казва?! Просто не мога да повярвам, че все още има толкова заблудени хора...

shadow4e
01-13-2009, 19:47
Това с "казването на всичко" звучи мноого наивно, иначе и аз първата година половина му вярвах на 100%, после почнаха издънките/не с изневеряване/.


П.п. Аз не съм изневерявала, а с приятеля ми сме заедно почти 4 години вече.

beachy_bunny
01-13-2009, 19:56
е браво бе ... преди месеци си ревала , защото някой ти е изневерил със някаква ... а сега ти си тази някоя ... знаеш много добре как си се чувствала ... какво е унижението ... , а сега го причиняваш на нея ... еми да ти кажа малко ти е това което ти е причинил бившия ти ... едно чукане било ама нали е чукал нея не теб .. хах разбираш ли къде е номера .. хах после нали е водил нея по дискотеки докато ти си стояла във вас и си му писла смс-и " мило липсваш ми " докато той са е раздавал на дансинга със нея :D :D :D хах малко ти е :D

aaasdfghjklll
01-13-2009, 20:10
еми точно там е тънката разлика за изневярата, която явно не си усетил/а- едно е само да я чука, а съвсем друго е вече да я разкарва насам натам та даже и без да я е чукал

menta_loverka
01-13-2009, 21:42
И аз съм била в същото положение..знам, че ако тя разбере ще и е кофти, но прави си кефа и гледай да взимаш от него с пълни шепи за да не се чувстваш виновна..или и прати смс да и кажеш

Adwokat
01-13-2009, 22:36
единия винаги обича повече... а изневеряват на тези които никога не биха го причинили на своята половинка... :( тъжно, но много често факт!

Такаа е за съжаление... и да коментираме тука защо се случвало и т.н........ нищо няма да се промени... :(

Wrathchild
01-14-2009, 06:27
Малко е смело да твърдиш, че не съществува двойка без изневяра, тъй като нямаш оглед на ВСИЧКИ връзки...
Изневеряват тези, които не уважават половинката. Какво говорим за обич. Просто явно не обичат толкова, колкото твърдят. Дори да видят някоя готина мацка, ей така от уважение към приятелката си, не биха я изтаковали. Важи и за двата пола, впрочем. Относно 'отворените' връзки вече е по-различно, там самата двойка си е полигамна, другия знае и няма против. Като съответно той прави същото.

krem4et0
01-14-2009, 06:52
Разбира се, че има връзки и без изневяра. И не само идеални връзки без изневери. Знам и за проблемни взаимоотношения, но хората пак са си верни. Както каза Wrathchild това е елементарно уважение към половинката. Още повече, ако сте прекарали много време заедно. Дължиш й поне това-да си открит и честен, да кажеш, че искаш да си с други, да съумееш да прекъснеш връзката, защото вече си пожелал нещо странично.
И като говорех за проблемни връзки, визирам приятелска двойка, която по принцип си е в доста лоши отношения 70% от времето. И двамата са си първи и когато момчето стана студент, му щукна, че иска да спи с други жени, за да види какво е. Е, нито преспа с други, нито заряза приятелката си. Понякога над нагона и инстинкта стоят по-важни неща.

Barbie
01-14-2009, 19:30
Значи, аз съм безумна романтичка и винаги съм вярвала, че ако обичам с цялото си сърце и давам на човека до мен цялата любов, от която се нуждае, цялото си доверие, искреност и честност, мога да имам съвсем чиста любов - без лъжи, без изневери, без игрички... След прилагане в действие на гореспоменатия план, обаче, разбрах, че приятелят ми ми е изневерил...на два пъти. Вярно, преди време. Само дето моята идея за чиста любов отива на кино. Тъй като освен че съм романтичка, за мен всичко е или черно, или бяло. Няма средно положение. Една любов или ще е всичко, или нищо. Та аз в момента съм малко объркана. Опитвам се да простя - не мога. Просто любовта ми вече не е същата. И вес пак съм упорита като магаре.

Но в крайна сметка зная, че мога единствено за собствените си действия да отговарям. И не вярвам някога сама да тръгна срещу собствените си идеализирани виждания за любовта. Ако съм с някого, то не мога да бъда с друг. Точка.

Иначе, от другата страна съм била. Приятелят ми излизаше с мен, докато още беше с предишната си приятелка. Отношенията им не вървяха. А аз знаех какво искам - него. И бях убедена, че ме обича, още преди той да го е разбрал. Когато човек желае нещо, се бори за него. Пък и в една връзка никога не може да навлезе трети човек, ако някой не допусне това да се случи. Тогава не изпитвах кой знае каква вина като излизах с момче, което си има приятелка, както не виня и момичетата, с които ми е изневерявал. Вината е изцяло негова. Той е поел отговорност към мен, той е предал доверието ми. Третият човек може да си прави каквото му е на сърце.

В последно време като чуя за изневери се отвръщавам. Просто ме полазват тръпки. Развила съм непоносимост. Защото знам колко тежко го преживявам. Но това не значи, че съм започнала да го приемам като нещо нормално. Точно обратното - станала съм още по-крайна. Не смятам, че някога ще направя компромис с честността, уважението и любовта, които очаквам от една връзка. Колкото и опровержения на приказните си идеи за любов да срещам...

pussycat_dolls15
01-14-2009, 19:33
Най-гадната черта в характера: отмъщението.. :?

Wrathchild
01-14-2009, 19:34
Барби, такава любов ще получиш ако си с човек, с убеждения като твоите. Поне в това отношение, за другите - могат да се пренебрегнат в този случаи. Но ако и двамата нямат еднакво мнение за верността между партньорите, рано или късно идва такъв момент.

Barbie
01-14-2009, 19:37
Барби, такава любов ще получиш ако си с човек, с убеждения като твоите. Поне в това отношение, за другите - могат да се пренебрегнат в този случаи. Но ако и двамата нямат еднакво мнение за верността между партньорите, рано или късно идва такъв момент.

Ами ние уж и двамата сме ревниви, и двамата не толерираме изневярата, и двамата искахме искрени и честни отношения, бяхме най-добри приятели.....ама...

Явно нещата винаги са по-сложни и по-многопластови, от колкото когато така си говорим "принципно" и "на теория"...

Wrathchild
01-14-2009, 19:41
Барби, такава любов ще получиш ако си с човек, с убеждения като твоите. Поне в това отношение, за другите - могат да се пренебрегнат в този случаи. Но ако и двамата нямат еднакво мнение за верността между партньорите, рано или късно идва такъв момент.

Ами ние уж и двамата сме ревниви, и двамата не толерираме изневярата, и двамата искахме искрени и честни отношения, бяхме най-добри приятели.....ама...

Явно нещата винаги са по-сложни и по-многопластови, от колкото когато така си говорим "принципно" и "на теория"...Само дето е изневерил и на теб и на бившата. Това е показателно. Давам пример от първокласен източник - мен самата. Изневерих на бившия със сегашния. Много пъти. Причините много пъти съм ги описвала във форума, няма смисъл да ги намесвам и тук (ако се интересуваш - ЛС), факт е, че се случваше. В същото време съм много против изневярата и определено бих зарязала за такова нещо. И сега не бих си го позволила, човека до мен не го заслужава. Но вече ако системно го правех, то тогава... явно нещата щяха да стоят по-различно, от колкото както ги описвам. Надявам се разбра на къде бия.

thelostone
01-14-2009, 19:49
Не разбирам, защо по дяволите изобщо трябва да мъчиш човека до себе си с изневери, ако нещо не ти изнася слагаш край и това е. И съм убедена че има връзки, в които няма изневяра, аз никога не съм изневерявала, нямам и намерение, не защото се правя на моралистка, а защото не виждам смисъл да наранявам някой към който съм имала чувства. А ако човек е имал истински чувства към някой, някаква следа от тях винаги остава. Та към "изневеряващите", спрете да се тръшкате, така или иначе не сте обичали.

Barbie
01-14-2009, 19:56
Аз разбирам на къде биеш, но все пак не се чувствам достатъчно голям познавач на човешката душа, че да си позволя да заклеймявам някого като "сериен кръшкач" :) Нали се сещаш, че зад всяко човешко действие стоят хиляди други фактори, събития, предпоставки и тн. Аз все пак вярвам в добрата природа на човека и в способността му да се променя, да се учи и да става по-добър. И не смея да предвиждам какво даден човек би или не би направил в бъдеще. Мога само да знам как аз самата възприемам това, което е направил в миналото. И тъй като аз съм много критична, хич не ме бива да прощавам. Но живея в един вечен вътрешен спор, защото в крайна сметка монетата винаги има две страни, а аз съм склонна винаги да виждам само тази, дето аз си знам. И се боря с този си недостатък. (Та за туй така на шизофрения ме избива.)

И въпреки всичко, докато се опитвам да разбера защо някой ме е предал, в ситуация, в която аз самата не бих си позволила да му причиня същото....си имам едно на ум, че хората сме различни и може би никога няма да разбера защо някой е направил нещо...и може би никога няма да мога правилно да преценя до колко е било правилно или грешно.

Затова повтарям, че колкото повече осъзнавам, че всеки друг е много различен от мен и може да ме изненада по най-неприятни начини, толкова повече оценявам факта, че имам власт над собствените си действия и решения и мога да реша да живея така, както намирам за най-правилно и да бъда човека, когото желая да съм. Това май ме кара да се чувствам маааалко по-добре :)

Бас ловя, че няма човек, дето да схване на къде бия 8-)

Wrathchild
01-14-2009, 19:59
Не съм твърдяла, че моето мнение е правилно. Много пъти съм го казвала, това, което важи за моята връзка, не важи непременно за твоята. Просто казвам как стоят според мен нещата, дали са така според теб... ти си знаеш.
Впрочем, никой не познава човешката душа. Тя просто е толкова цветна и с толкова много нюанси, че нито едно око не може да разпознае всичките едновременно... И ако познаваш душата на един, то на друг може и никога да не опознаеш...
ПП: Няма нужда да правя догадки на къде биеш. Ти си каза всичко достатъчно ясно.

partychild
01-15-2009, 05:41
Другото нещо, за което си промених мнението е че не може да има връзка без някаква изневяра......невъзможно е...все едния ще го направи, както винаги едния обича повече от другия...вие какво мислите?


ooo,vuzmojno e...ipone spored men imah po4ti 2-godi6na vruzka...razdelihme se....i sme si kazvali vsi4ko,absoliutno vsi4ko i az znam,4e toi ne mi e izneverqval,6toto be6e lud po men i az po nego....taka 4e e vuzmojno takva vruzka da ima...no naistina e kofti tova,koeto pravi6....no e nqkakvo kato 4e li zaslujeno produljenie....pone az taka mislq!
И аз см на товето мнение , че е възможно , всичко зависи от човека..на същото мнение..от 2 години и 2 месеца съм с моя приятел..на 150 километра и не сме си изневерявали ...така че това са глупости някой като каже няма начин все някой изневерява :?

sweetchef
01-15-2009, 08:00
Ти си неориентиран човен парво правиш едно после си сменяш мнението и правиш друго общо взето и ти незнаеш какво искаш.Просто помисли как си се чувствала ти тогава и сама прецени... :?