PDA

View Full Version : подарък за Св.Валентин :p



byby0202
01-12-2009, 14:23
hi,all.Iskam da vi pomolq da mi dadete ideq za podaruk za mom4e na SV.Valentin.Zna4i toi e na 14,metal e,ne si pada mn mn po takiva lubovni raboti,ama vi molq za pomo6t.Hodim ot mesec,toi e syper i toi 6e mi vzeme n6.Pomolih edna fr da go pita,kakvo i toi kazal,4e o6e ne e izmislil.Znam,4e e o6e rano,no trqabva da sum podgotvena,pls pomognete mi! :-)

Axe_vs_Sword
01-12-2009, 14:26
Плакат на Slipknot :D

aka6a_vamp
01-12-2009, 14:28
иди в На тъмно или метал шопа..няма как да не намериш нещо

Nefarian
01-12-2009, 14:30
get a life ...

myNameIsImmortal
01-12-2009, 14:30
Еми като е Метъл /отични какъв вид по-точно, понеже и аз съм метъл - слушам най=много метъл и рок, но не млата роми, не нося кубинки, просто слушам групите, които ми харесват и нося тениски на някои от групите/ можеш да му подариш някоя тениска на любимата му група или например тесниска от портокал.ком с текст като I <3 Metal или например някакъв медальон на любимата му група.
Отиваш в Метъл Хевън /Metal Heaven/, На Тъмно или някой друг метъл магазин и ще харесаш нещо - има голямо разнообразие ;)

Едит: А ако в града от който си няма метъл магазин драсни ми 1 лс да ти дам линк на on-line магазин На тъмно където нещата директно до вас ги доставят на не висока цена ;)

byby0202
01-12-2009, 14:35
ami nosi kybinki,sly6a ot maluk metal,znam,koi grypi sly6a-Rammstein,Korn,Metalicca,Slipknot i t.n./ne sum ot Sofiq/nqkakvi drygi predlojeniq :) 6e sum vi mn blagodarna :-)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 14:38
ami nosi kybinki,sly6a ot maluk metal,znam,koi grypi sly6a-Rammstein,Korn,Metalicca,Slipknot i t.n./ne sum ot Sofiq/nqkakvi drygi predlojeniq :) 6e sum vi mn blagodarna :-)
само да поправя пише се Metallica 8-)

По темата: Еми ако искаш http://www.natamno.com/e-shop/11/13.html
Това е он-лайн магазина На Тъмно. Ако си харесаш нещо, независимо откъде си ти го доставят ;)
Дано да съм помогнал :)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 14:41
Ако ми подарят такава вратовръзка, много ще се кефя и ще я нося с официална риза 8-) 8-)
http://www.natamno.com/e-shop/files/1189769781_16.jpg

m3talmania
01-12-2009, 14:49
Албум на любима група? Мен лично много би ме зарадвал...

Axe_vs_Sword
01-12-2009, 14:51
Meн пък би ме зарадвал медальон (желателно петолъчка) или както казах - плакат :)

galu6a
01-12-2009, 14:53
за да не пускам нова тема тук можете да пишите ако няма нищо против авторката и др подаръци или напрмер какво сте подарили миналите години :)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 14:59
Meн пък би ме зарадвал медальон (желателно петолъчка) или както казах - плакат :)
нарича се пентаграм ;) Аз дори имам такова.
А пенграграма е синвол на петте велики принципа: Любов, Мъдрост, Истина, Правда и Добродетел. Затова има 5 лъча.. :)

aka6a_vamp
01-12-2009, 15:02
пентаграма е знака на Дявола...

byby0202
01-12-2009, 15:06
за да не пускам нова тема тук можете да пишите ако няма нищо против авторката и др подаръци или напрмер какво сте подарили миналите години :)nqmam ni6o protiv :) ta posledno,kakvo e pentagrama,6ot ve4e se oburkah 8-) ina4e ne e lo6a ideqta za medaliona

myNameIsImmortal
01-12-2009, 15:19
пентаграма е знака на Дявола...
Обичам да се обосновавам та сега ще го направя отново ;)

1. Значение на Пентаграма.

Използването на Пентаграма датира от дълбока древност. Той е Соломонов знак и с този символ са си слежили много окултни школи с цел - своето духовно повдигане. Пентаграмът е символ на петте велики принципа: Любов, Мъдрост, Истина, Правда и Добродетел. Това са петте качества, които трябва човек да изработи в себе си, за да стане съвършен. Във всичко пулсира живият Бог и хората, рано или късно, ще осъществят Божия замисъл - чрез силите на Пентаграма да намерят пътя към истинкия живот.

3. Основно значение на Пентаграма според Учителя.

Пентаграмът представлява човек с разтворени ръце и крака. Петте му върха са израз на пет важни стъпки за повдигането на човешката душа. В Библията те са свързани с великите събития, станали на петте известни планински върха:
Арарат, Мория, Синай, Тавор и Голгота.

източник: http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/pentagram/pentagram.html

aka6a_vamp
01-12-2009, 15:20
да знам,но в днешно време повечето хора знаят значението му,като знака на Дявола

Kostadin_682
01-12-2009, 15:23
Хм... може би Кутия бонбони и Букет Цветя, и целувка :-) :)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 15:26
да знам,но в днешно време повечето хора знаят значението му,като знака на Дявола
Да - така е, но в дейсвителност е съвсем друго.
Но даже в 1 филм в който участва Jack Black, в който се разказва са перото на съдбата, се появява дявол, но след това го запечатват в земята и за следи остава синвола пентаграм, т.е. че под този синвол дявола не може да премине, понеже 5те страни синволират Любов, Мъдрост, Истина, Правда и Добродетел. :)


Съжелявам, че оспамих темата.. :(

pussycat_dolls15
01-12-2009, 15:30
Албумче! 8)

byby0202
01-12-2009, 15:42
да знам,но в днешно време повечето хора знаят значението му,като знака на Дявола
Да - така е, но в дейсвителност е съвсем друго.
Но даже в 1 филм в който участва Jack Black, в който се разказва са перото на съдбата, се появява дявол, но след това го запечатват в земята и за следи остава синвола пентаграм, т.е. че под този синвол дявола не може да премине, понеже 5те страни синволират Любов, Мъдрост, Истина, Правда и Добродетел. :)


Съжелявам, че оспамих темата.. :(np :) stana mi interesno,ta moje bi 6e izbera pentagrama,6e razgledam metal shopa :) Kostadin_682-momi4e sum,ne vurvi da my kypq cvetq,po-skoro toi na mene :) mesri vse pak :)

Nefarian
01-12-2009, 15:56
Пентаграмът е знакът на Бафомет ..

hahavteen
01-12-2009, 16:14
Хора сори ама сте много зле! Св.Валентин е празник на любовта а не личен празник така че се подаряват символи на любовта а не неща свързани с интересите на някой си :?
Подари му картичка, албум, ваша снимка в рамка, напиши му стихотворение, плюшено нещо си, ключодържател във формата на сърчице което се разделя и едната половина за теб другата за него, бла бла... Е такива клиширани неща се подаряват а не вратовръзки и медальони... Те са за Р.Д., Коледа, И.Д.,... :-o

galu6a
01-12-2009, 16:53
Съгласна съм с slun4ice ти пак може да му подариш нещо което си си набелязала ,но ще е още по хубаво с една валентинка и в нея да напишеш какво изпитваш към него.Така подаръка ти ще е още по-хубав

ShaLqLqLqXa
01-12-2009, 18:33
иди в На тъмно или метал шопа..няма как да не намериш нещо

aka6a_vamp
01-12-2009, 18:35
с тоя св.Валентин..аз па е напраа тема,кво ще си самоподарим тея дет сме сами и нема да ни подарят нищо :x шибан ден

Prestigio
01-12-2009, 19:13
с тоя св.Валентин..аз па е напраа тема,кво ще си самоподарим тея дет сме сами и нема да ни подарят нищо :x шибан ден

нещо от сърце ;]

myNameIsImmortal
01-12-2009, 19:17
с тоя св.Валентин..аз па е напраа тема,кво ще си самоподарим тея дет сме сами и нема да ни подарят нищо :x шибан ден

нещо от сърце ;]
да оточня - не да крънеш някоя част от сърцето, щото ще те заболи много, ами направо цялото си сърце да му подариш 8-) 8-)








-------------------------
Извинете ме: избивам комплекси

------------------------
Или просто така си мисля ?!

-------------------------
По-добре да не мисля :razz:

Prestigio
01-12-2009, 19:24
с тоя св.Валентин..аз па е напраа тема,кво ще си самоподарим тея дет сме сами и нема да ни подарят нищо :x шибан ден

нещо от сърце ;]
да оточня - не да крънеш някоя част от сърцето, щото ще те заболи много, ами направо цялото си сърце да му подариш 8-) 8-)








-------------------------
Извинете ме: избивам комплекси

------------------------
Или просто така си мисля ?!

-------------------------
По-добре да не мисля :razz:

abe az govorq kvo 6te si samopodarim

myNameIsImmortal
01-12-2009, 19:28
abe az govorq kvo 6te si samopodarim

упс, извинявам се... Еми какво да си самоподаря, какво да си самоподаря..
Можеби нов чифт чорапи - по-меки и по пухкавки та да ми топлят, все пак от краката най-лесно се разболява 8-) 8-)

hahavteen
01-12-2009, 19:43
Пффф и аз ще си самоподарявам щото тая година за първи път от 3 години насам ще съм сама :?
Мисля да е розов лаптоп ама да видим :D

PreciousDiamond
01-12-2009, 19:45
Пффф и аз ще си самоподарявам щото тая година за първи път от 3 години насам ще съм сама :?
Мисля да е розов лаптоп ама да видим :D

Обичам те , хайде да се оженим ! 8-) Вече мога да ти дам идея за подарък , за да не се чудиш - розов лаптоп ! :shock: Мерси мноого , ти си най-добрата съпруга на света :-) 8-)

Mbp3eJlaH
01-12-2009, 19:52
Пффф и аз ще си самоподарявам щото тая година за първи път от 3 години насам ще съм сама :?
Мисля да е розов лаптоп ама да видим :D

Обичам те , хайде да се оженим ! 8-) Вече мога да ти дам идея за подарък , за да не се чудиш - розов лаптоп ! :shock: Мерси мноого , ти си най-добрата съпруга на света :-) 8-)

tva e vul6ebnata dumi4ka
i rozov da e nema da go otkaja 8-)

myNameIsImmortal
01-12-2009, 19:54
Мен пък сестра ми ще ми донесе след 2 дни от Англия Samsung Tocco, а на татко Samsung Omnia :P направо с тоя телефон ще се родя за 2ри път.. само с 2 бутона - другото е тъчскрийн

BringYourOwnBeer
01-12-2009, 19:56
pff На тъмно не е никъв металски шоп. Там само се набутват някви малки курветини, които искат да се издокарат. Отношението е едно никво се едно с в магазин за обувки. влязох веднъж и излязох. Във варна до на тъмно има един магазин Ozz - е това вече е магазин, има сичко, хората са приятни. Тъй че по добре кажи кой град си да ти помогнат по добре.

BaiToq
01-12-2009, 19:56
hi,all.Iskam da vi pomolq da mi dadete ideq za podaruk za mom4e na SV.Valentin.Zna4i toi e na 14,metal e,ne si pada mn mn po takiva lubovni raboti,ama vi molq za pomo6t.Hodim ot mesec,toi e syper i toi 6e mi vzeme n6.Pomolih edna fr da go pita,kakvo i toi kazal,4e o6e ne e izmislil.Znam,4e e o6e rano,no trqabva da sum podgotvena,pls pomognete mi! :-)
1 ирикия 8-)

hahavteen
01-12-2009, 19:59
Пффф и аз ще си самоподарявам щото тая година за първи път от 3 години насам ще съм сама :?
Мисля да е розов лаптоп ама да видим :D

Обичам те , хайде да се оженим ! 8-) Вече мога да ти дам идея за подарък , за да не се чудиш - розов лаптоп ! :shock: Мерси мноого , ти си най-добрата съпруга на света :-) 8-)

Хахахахаха :D Никой не обичам повече от себе си така че розов лаптоп ще има само за мене :D

Mbp3eJlaH
01-12-2009, 20:06
Пффф и аз ще си самоподарявам щото тая година за първи път от 3 години насам ще съм сама :?
Мисля да е розов лаптоп ама да видим :D

Обичам те , хайде да се оженим ! 8-) Вече мога да ти дам идея за подарък , за да не се чудиш - розов лаптоп ! :shock: Мерси мноого , ти си най-добрата съпруга на света :-) 8-)

Хахахахаха :D Никой не обичам повече от себе си така че розов лаптоп ще има само за мене :D

6to laje6 ?
mene obi4a6 pove4e.. 4akam da idva tva ne6to 4e da mi go podari6 :oops:

aka6a_vamp
01-12-2009, 20:07
с тоя св.Валентин..аз па е напраа тема,кво ще си самоподарим тея дет сме сами и нема да ни подарят нищо :x шибан ден

нещо от сърце ;]
да оточня - не да крънеш някоя част от сърцето, щото ще те заболи много, ами направо цялото си сърце да му подариш 8-) 8-)








-------------------------
Извинете ме: избивам комплекси

------------------------
Или просто така си мисля ?!

-------------------------
По-добре да не мисля :razz:

abe az govorq kvo 6te si samopodarim
аз па ше си самоподаря термусни чорапки,да ме топлят в самотните нощи 8-)

hahavteen
01-12-2009, 20:10
Хахаахаах леле хора какво ви сторих с тия думички :D
Аз даже не съм сигурна още дали ще го поръчвам. За сега само разглеждам :-D
Може да си подаря и просто червеничко плюшено сърчице :smt001 :P :D

Mbp3eJlaH
01-12-2009, 20:12
Хахаахаах леле хора какво ви сторих с тия думички :D
Аз даже не съм сигурна още дали ще го поръчвам. За сега само разглеждам :-D
Може да си подаря и просто червеничко плюшено сърчице :smt001 :P :D
az 6ti podarq takova
ti na mene laptopa

myNameIsImmortal
01-12-2009, 20:45
aka6a_vamp



аз па ше си самоподаря термусни чорапки,да ме топлят в самотните нощи 8-)





abe az govorq kvo 6te si samopodarim

упс, извинявам се... Еми какво да си самоподаря, какво да си самоподаря..
Можеби нов чифт чорапи - по-меки и по пухкавки та да ми топлят, все пак от краката най-лесно се разболява 8-) 8-)

имаме еднакви мечти :razz: :razz: 8-)

PreciousDiamond
01-12-2009, 20:48
Боже .. а остава 1 месец дотогава .. Не ми се мисли като наближи още.. На една страница 5-6 теми сигурно ще има ... :-o

nickolai
01-21-2009, 20:10
Здравейте
тъи като наближава 14-ти Февруари и аз както всяка година се чудя какво да купя на любимия ми човек,преди ми е било доста по лесно в избора защото избирах подарък за момиче с което съм от скоро и не ми е правело впечатление какво ще взема,защото връзките ми не са били толкова сериозни,но сега съм с едно момиче,което мн мн обичам и сме заедно вече почти година и се чудя какво да избера!Може би се чудите защо задавам този въпрос тук,след като трябва аз да знам какво да и взема след като сме толкова време заедно,но искам нещо различно,нещо което наистина да я зарадва,нещо готино!
Надявам се да ми помогнете!
Благодаря ви предварително и съжалявам ако съм задал въпроса си некоректно!

PreciousDiamond
01-21-2009, 20:11
Боже .. а остава 1 месец дотогава .. Не ми се мисли като наближи още.. На една страница 5-6 теми сигурно ще има ... :-o

^^ АЗ какво ви казах :lol:

Kostadin_682
01-21-2009, 20:14
Боже .. а остава 1 месец дотогава .. Не ми се мисли като наближи още.. На една страница 5-6 теми сигурно ще има ... :-o

^^ АЗ какво ви казах :lol:
ти си медиум 8-) аз, и преди съм ти казвал 8-)

Whyniser
01-21-2009, 20:29
А не мерси.Последния път,когато ходех за подарък с 1 идиот :X .Нема такъв изрУд:!:Утепахме аз тоя и още 1 приятел 3 часа и половина докато си намери забележете РОЗОВО ЦИКЛАМЕНО МЕЧЕ. :-D . Какво ли не правихме?Това е прекалено розово,онова е бело пък,ако го пръсне със шпрей няма да стане,това е много голямо,онова пък не е мече и т.н.Нема го забрава тоя ден 8-)

solejko
06-26-2010, 11:40
Пентаграмът служи на Доброто ,когато е обърнат нагоре /като човек,който е с главата нагоре/.
Има достатъчно снимки в мрежата.Достатъчно е да напишете в някоя търсачка ПЕНТАГРАМ .

3oPuTy
06-26-2010, 12:13
Пентаграмът служи на Доброто ,когато е обърнат нагоре /като човек,който е с главата нагоре/.
Има достатъчно снимки в мрежата.Достатъчно е да напишете в някоя търсачка ПЕНТАГРАМ .
... И за к'ъв х*й ти трябваше да "съживяваш" тема,която е от преди година и нещо?! :-x

hahavteen
06-26-2010, 12:56
Темата е стара.