PDA

View Full Version : Отмъщение :s



lips of an angel_F
01-12-2009, 14:54
Ето и ситуацията в която се намирам-преди известно време стана така че провалих шансовете си с момчето което харесвам.Споделих с една приятелка на коята знаех че мога да разчитам,казах и всичко и ми олекна Боже колко ми оклена,но уви приятелите вече не са това което бяха.Една вечер някои ми изпрати пълномощно в Skype и ми каза че ме познава каза ми всичко за мен и аз много се изплаших.По-късно''непознатият'' ми каза че е именно момчето което харесвам.Каза ми че всичко е ок и няма проблем да сме заедно даже написа че и ме обича..И според вас каква беше реакцията ми :grin: :grin: :grin: до след 10 минути докато не разбрах че това е била просто моята приятелка стигнала далеч с базика си :( :( е тогава всичко се преобърна и за мен вече нищо нямаше вече значение,защото бях почнала да забравям този човек и от тогава не спирам да мисля за него :shock: :shock: Е сега искам да накарам тая да си плати (да обясня че не сме в едно даскало и не излизаме заедно) Според вас правилна ли е постапката й и дайте предложения за отмъщение :-x :-x

AFT
01-12-2009, 15:17
Супер тъпа и детска постъпка от нейна страна. На твое място много яко щях да я напсувам, но отмъщението не е начинът. Някой ден тя ще си хареса някой, а той ще се изгаври с чувствата и' и ще разбере какво е. ;]

fashion4etyy
01-12-2009, 15:27
Супер тъпа и детска постъпка от нейна страна. На твое място много яко щях да я напсувам, но отмъщението не е начинът. Някой ден тя ще си хареса някой, а той ще се изгаври с чувствата и' и ще разбере какво е. ;]

ами като са на 13 ква постъпка искаш да е :-D

ruger
01-12-2009, 15:59
Ийй голямата работа.На мен знаеш ли колко номера са ми правили?