PDA

View Full Version : Леко обърнака



IfSyYy
01-12-2009, 15:58
Здр. всъщност незнам защо пиша ... просто съм изпаднала в някакъв вид лека дептерия ии просто незнам какво да правя . Чуствам се адски зле и никой не ме разбира , не мога да споделя с приятелките си , защото те едва ли биха ме разбрали ... и затова реших да пиша тук...
Така проблема ми е следния тръгнах с едно момче от съжеление , просто вече ми писна да ми се моли и т.н. Той не е кой знай колко свестен не мога да кажа , че изобщо по някакав начин би ме направил щастлива , но аз винаги гледам другите да са щастливи.. Иии... за проблема защо се чуствам така..преди няколко месеца бях с едно момче което страшно много ме нарани до преди няколко седмици ( може би 2 или 3 ) броях дните в които вече не сме заедно и т.н. общо взето истоята е дълга няма да я разказвам ... Та мисълта ми беше , че от това мое раззочарование аз се отдръпнах от момчетата и изобщо не искам да имам нищо общо с никой ... но от известно време се запознах с едно момче , той е доста по голям от мене.. но е адски мил виждала сам го само няколко пъти , не мога да кажа , че го познавам и т.н. но си пишем доста често , винаги ми говори мили неща и т.н. но той едва ли има нещо в предвид ... Със времето започнах да си променям мнението за това дали отново да си позволя да бъда наранена от някое момче и тази антипатия кам момчетата ...
Просто искам някой да ме обича , не искам толкова много , ама аз съм карък и се ми се падат такива изживей момента и толкова..или пък дай да я хвана тая щот за ся ме кефи и некфи такива..
Оффф цялата тема няма никакъв смисал даже незнам какво съм написала ... просто исках да го кажа на някой и да споделя с някой не искам кой знай какви съвети ... то едва ли ще може да се кажи нещо по темата ноо се пак исках да си го кажа...

myNameIsImmortal
01-12-2009, 16:05
Еми да ти кажа, не всички момчета са еднакви..
Това, че някой те е наранил, след това не означава, че не трябва да се влюбваш или да не показваш чувствата си на друго момче. Ако го познаваш добре, както казваш е мил и добър изпитваш нещо към него му дай шанз и му отвърни със същото.. просто не всички момчета са еднакви.. Ето затова например ако това момче е свясно и иска една прекрасна връзка с теб, заради този който те е наранил няма да има възможност да те направи щястлива..
Нямам какво друго да кажа.. само мога да ти пожелая успех в решаването на проблема :)

lori
01-12-2009, 16:08
Мисля, че дори и да се опитваш по някакъв начин да избягаш от това да бъдеш наранена, все някога ще ти се случи...А колкото до това момче, с което си пишете, опознай го малко повече, кой знае, може и да се получи нещо между вас, само времето ще го покаже. Всеки, който е бил нараняван със сигурност ще разбере какво ти е, но след време може би ще гледаш с усмивка на тези моменти. Затова според мен няма смисъл от тази "антипатия" към момчетата. Пожелавам ти успех :smt051

galu6a
01-12-2009, 16:14
Начи първо горе главата.Всеки минава през този преиод да бъде наранен от някакаго ,но това трябва да ти даде сили да продължиш да търсиш перфектния.Това момоче дет си с него го заеби щом нямаш тръпка.А другия да не ти пука за разликата в годините стига той да не се възползва от теб.Може пък той да е избрания. :) КЪСМЕТ!!!

Kostadin_682
01-12-2009, 16:37
Еми да ти кажа, не всички момчета са еднакви..
Това, че някой те е наранил, след това не означава, че не трябва да се влюбваш или да не показваш чувствата си на друго момче. Ако го познаваш добре, както казваш е мил и добър изпитваш нещо към него му дай шанз и му отвърни със същото.. просто не всички момчета са еднакви.. Ето затова например ако това момче е свясно и иска една прекрасна връзка с теб, заради този който те е наранил няма да има възможност да те направи щястлива..
Нямам какво друго да кажа.. само мога да ти пожелая успех в решаването на проблема :)
+1

ShaLqLqLqXa
01-12-2009, 18:27
Еми да ти кажа, не всички момчета са еднакви..
Това, че някой те е наранил, след това не означава, че не трябва да се влюбваш или да не показваш чувствата си на друго момче. Ако го познаваш добре, както казваш е мил и добър изпитваш нещо към него му дай шанз и му отвърни със същото.. просто не всички момчета са еднакви.. Ето затова например ако това момче е свясно и иска една прекрасна връзка с теб, заради този който те е наранил няма да има възможност да те направи щястлива..
Нямам какво друго да кажа.. само мога да ти пожелая успех в решаването на проблема :)
+1

+ 123456789...

evelinka1122
01-12-2009, 18:43
спри се малко с тези момчета... ще дойде подходящия не се притеснявай... няма да е зле ако си дадеш една хубава почивка и се концентрираш върху учене и приятелки :)

IfSyYy
01-12-2009, 19:21
спри се малко с тези момчета... ще дойде подходящия не се притеснявай... няма да е зле ако си дадеш една хубава почивка и се концентрираш върху учене и приятелки :)
ами аз това правех вече 4 месеца :P

myNameIsImmortal
01-12-2009, 19:25
спри се малко с тези момчета... ще дойде подходящия не се притеснявай... няма да е зле ако си дадеш една хубава почивка и се концентрираш върху учене и приятелки :)
ами аз това правех вече 4 месеца :P
какво си правела - била си с приятелките си и си се забавлявала, или си брояла дните в които не сте заедно ?!
Или и 2те ?! Оточнявай се, защото стават двусмислици ;)

IfSyYy
01-12-2009, 19:44
спри се малко с тези момчета... ще дойде подходящия не се притеснявай... няма да е зле ако си дадеш една хубава почивка и се концентрираш върху учене и приятелки :)
ами аз това правех вече 4 месеца :P
какво си правела - била си с приятелките си и си се забавлявала, или си брояла дните в които не сте заедно ?!
Или и 2те ?! Оточнявай се, защото стават двусмислици ;)
ами и 2те смисал... това , че съм ревала в нас като поредната глупачка не значи , че трябва да избягвам и приятелите си

myNameIsImmortal
01-12-2009, 19:58
ами и 2те смисал... това , че съм ревала в нас като поредната глупачка не значи , че трябва да избягвам и приятелите си
Не те упреквам, просто питам понеже става двусмислуца, защото така както каза, че броиш дните, все едно си се затворила у вас и само плачеш.. а и в последните теми когато някой разказваше за подобна случка се споменаваше: "И стоя само и пача, плача и т.н. "
Затова попитах :)
Спокойно всичко ще се оправи ;)

mariqn_sexa
01-12-2009, 20:00
Еми да ти кажа, не всички момчета са еднакви..
Това, че някой те е наранил, след това не означава, че не трябва да се влюбваш или да не показваш чувствата си на друго момче. Ако го познаваш добре, както казваш е мил и добър изпитваш нещо към него му дай шанз и му отвърни със същото.. просто не всички момчета са еднакви.. Ето затова например ако това момче е свясно и иска една прекрасна връзка с теб, заради този който те е наранил няма да има възможност да те направи щястлива..
Нямам какво друго да кажа.. само мога да ти пожелая успех в решаването на проблема :)
+1


+1