PDA

View Full Version : Windows 7 - Първи впечатления



jambo_bs
01-12-2009, 17:32
http://www.vidove.net/alfa/Files/Image/razni/vista_7_1.jpg


Такам ... :) Ето първите ми впечатления от новата операционна система на Microsoft. :)

Като цяло OS - то е добре изработено.Опитите за използването на най - добрите качества на XP и Vista е дало доста добър резултат.Визията й е почти като на Vista (с някой изключения) .Може да ви се стори смешно,но BETA версията на седмицата надминава по някой неща Vista.Все още има доста бъгове които излизат при някой компютри - при други (някой по - мощни) не.Каквото и да ви пиша неможете да разберете какво е всъщтност тя ако не я пробвате.Наистина 2 дена само съм седял над нея,да я разглеждам но е доста по - добра в някой отношения от Vista.Също и е по - удобна за лаптопи.Изключително леко върви дори на доста слаб лаптоп.Ето изискванията :

* 1 GHz процесор (32- or 64-bit)

* 1 GB памет

* 16 GB свободно пространство на диска

* Support DirectX 9 graphics with 128 MB memory (Ако искате Aero Interface)

Изтеглете я!Все пак затова е пусната БЕТА версия за да се открият всички бъгове. :)

TheBlackStranger
01-12-2009, 17:43
Уаркрафта ако тръгва на Уиндоус 7 ще го инсталирам...

jambo_bs
01-12-2009, 18:01
На M$ ще им кажа само: Kill yourself!

http://prikachi.com/files/540918o.jpg Този екран на кой ли е ? :D

moncho
01-12-2009, 18:05
Преди месец го пробвах и ми хареса

ThEKiNgG
01-12-2009, 18:24
тва дали може да се инсталира под os windows xp ?или трябва да се форматира диска?

Jesus
01-12-2009, 18:27
Колко време се инсталва ? и с кои дайрект Х е ?

creet
01-12-2009, 19:01
на мене по-ми е удобен XP, ама 7 е доста "луд", ше го вида :)

Xanibal
01-12-2009, 20:49
16 GB бах мааму тва кво да не са сложили вместо пинбал за вградена игра сички версий на цс,лол,гта сан андреас,нфс и др или вместо пейнт сички продукти на адоби

XceSS
01-13-2009, 00:31
[b]Ако ми кажете за какъв х*й ви е...ЕВАЛАТА !
Бългатския потребител (поне за тийнеиджъри) се нуждае от скайп, уинамп, мозила и нищо друго...
Какви ми ги говорите за уин 7 ?!
Може и да е хубав, ама извинявайте, не всеки в БГ може да си позволи,двуядрен(четириядр ен) процесор, 3-4 GB RAM,,,,
Хората в БГ още не са свикнали на Виста...

jambo_bs
01-13-2009, 10:13
На M$ ще им кажа само: Kill yourself!

http://prikachi.com/files/540918o.jpg Този екран на кой ли е ? :DЗначи си гей. :D

Сигурно .... незнам,питай гъза ти щтот не са оплакваше . 8)

ThEKiNgG
01-13-2009, 13:08
kajete igri za win 7

Mastodont
01-13-2009, 22:04
[b]Ако ми кажете за какъв х*й ви е...ЕВАЛАТА !
Бългатския потребител (поне за тийнеиджъри) се нуждае от скайп, уинамп, мозила и нищо друго...
Какви ми ги говорите за уин 7 ?!
Може и да е хубав, ама извинявайте, не всеки в БГ може да си позволи,двуядрен(четириядр ен) процесор, 3-4 GB RAM,,,,
Хората в БГ още не са свикнали на Виста...

+1
С Глиста няма и да свикнат.. да си я инсталира Бил Гейтс на неговата кофа. И аз не съм пробвал Уин 7 ама XceSS хубаво ви каза, за какъв чеп ви е... да ви се е случило нещо да не ви бачка на XP а да тръгне на 7... надали. Теми за XP колкото щете, ако ви е за външния вид. Да не говорим за сигурност че там малко хора ще разберат колко зле ще си направят с операционна система във бета стадии.

m3talmania
01-14-2009, 11:58
Доколкото съм чела защитата е под всякаква критика... :-o Ама това са били някакви статии само. 8-)

n0x
01-17-2009, 15:15
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EroSennin
01-17-2009, 16:03
Вие току-що получихте първия албански вирус за Windows 7! Тъй като тук не сме много напреднали с компютрите, това е ръчен вирус! Ще ви помолим:
1 - Да препратите съобщението на всичките Ваши познати, които имат Skype
2 - Да изтриете съдържанието на диска C

:D

PepiDesigns
01-17-2009, 16:56
Впечатления от Windows 7 ..
Като идея .. не ми допада.
Това , че са събрали всичките отделни taskbar-и в едно , и то огромно .. и даже бутон.

Не ми допада.

Все още няма финална версия на Windows 7 , а последната Бета прецаква mp3 файловете.

Много по-доволен съм от Виста , но признавам , че 7 е по-лека.

Nam3less3
01-18-2009, 14:17
Стига с тия глупости "Windows sux".
За професионалистите може и да не е добра OS, но за обикновения потребител е най-добрата. А щом за някой е добра операционна система, значи и по принцип не sux-ва :-D
Аз лично нямам проблеми нито с windows, нито с microsoft, и само добри работи съм видял от тях, ако ще и за pro-тата да са ужас.