PDA

View Full Version : къдрава коса ???



IdontWannaKnow
01-12-2009, 16:54
Без да увъртам.. направо. Косата ми е на дребни къдрици и честно казано лично аз си я харесвам. По принцип си я нося небрежно пусната без никакви фиби и панделки 8-) хубавооо , но почва да ми омръзва все една и съща :x Въпроса ми е какви прически мога да правя на подобна коса.. вдигната? с някакви аксесоари ?.. или нещо от този род. Благодаря предварително за мненията ви по въпроса! :wink:

Infinity
01-12-2009, 16:59
леле да ти кажа все едно аз съм я пуснала тая тема...косата ми е къдрава и на мене руса на по-дребни къдрици....аз също си я нося като тебе--и също така и аз ще се радвам на някакви предложения,защото си харесвам косата и не искам да си я изправям :)

shell
01-12-2009, 17:04
Ами освен с някакми шноли или ластици не се сещам как друго яче да си разнообразите прическата,може и от време на време да си я изправяте с преса,което определено ще е доста различна 8-)

Overpowered
01-12-2009, 17:07
Диадема..
предните два кичура(или,ако имаш бритон) ги дръпни назад с фиба,сплети я на плитки,вържи я на опашки :D
Можеш и да вземеш предните два кичура и отзад на главата да ги хванеш с някаква шнола.

IdontWannaKnow
01-12-2009, 18:19
лесно ви се говори на вас с правите коси :P ама ние к'во да се правим с тези бухннали рошави неподчиними коси... мс все пак за съветите, някои от тях ще влезнат в употреба .. ще съм много доволна ако някой качи снимки на прически, но ако може нещо по земно не някакви екстравагантни..

Overpowered
01-12-2009, 19:04
Ами аз съм точно с такава коса :)
И я изправям,колкото и да ми е мъчно за нея.
Не ми харесва къдрава,имам чуството,че постоянно е мръсна и за да седи къдрава не трябва да я реша :-D
'щото,ако я среша става на вълни и ...абе много кофти.
Та..аз никакви прически не си правя,само си я изправям и от време на време някоя фиба да й сложа.
Иначе,ако си ти харесва така недей да я изправяш и само да я съсипваш:)

IdontWannaKnow
01-12-2009, 19:47
ооо не в никакъв случай няма да я изправям :? не обичам да се сливам с тълпата (в случая от прави коси) само понякога, когато супер много ми е омръзнала, както в момента 8)

mysterious93
01-13-2009, 09:32
и аз съм с къдрава коса :D в началото хич не а харесвах ама взех да свиквам с нея :D и точно сега единия ми кичур отпреде вече не е толкова къдрав :( мм аз какво правя...или пусната без нищо и само я премятам на едната страна,или с фибички първите кичури назад нагоре ги хващам..или с диадема и оставам отпред една къдричка да се спуска илиии...с някжа малка шнолка я захвани отззаде първите кичури да не е съсвем вързана или пусната...наполовина :D и нз кво др можем да ги правим тия коси :D общо взето все едни и същи неща ; ) една фр все иска да ми прави прически но аз имам фобия от гребени :D :D бз се просто ако почне да ми прави ще заминат 1-2 часа пък не мога толкова мн да стоя на едно място и да ме скубят :D

Infinity
01-13-2009, 17:20
ми така сме си ние къдрокоските :D обаче е по-яко,защото мнозинството от днешните момичета са със изправени филирани коси...абе скучна история :( така че напоследък и аз взе да свиквам с нея :) и да тези предложения със шнолките и със диадемите ще влизат в употреба и мисля че са подходящи

Sissy90
01-13-2009, 18:00
И моята коса е къдрава, плюс това почти не стои като я изправя.
Можеш да пробваш с диадема - стои много готино контраста между опънатата коса отпред и къдравата отзад. Същото е и на "конска опашка" - вързана високо на главата, но на мен ми тежи така и не мога да я изтърпя дълго.
Можеш също да хващаш бретона назад - защипваш го с фиба или шнола отгоре на главата (под бретона имам предвид косата, която е отпред, не е казано, че трябва да е скъсена - не знам твоята как е точно).
Моята коса си я харесвам и на страничен път или на зиг-заг, но твоята явно е доста по-къдрава и не знам дали ще стои и дали ще си личи, че е на някакъв път.

IdontWannaKnow
01-13-2009, 18:55
имам една позната и тя като с нашите коси.. понякога се топира и и стои много сладко :grin: само, че нзм как става това чудо... топирана къдрава коса. Някой път ще седна да я поразпитам и ще споделя и с вас .. :P

Infinity
01-14-2009, 14:03
имам една позната и тя като с нашите коси.. понякога се топира и и стои много сладко :grin: само, че нзм как става това чудо... топирана къдрава коса. Някой път ще седна да я поразпитам и ще споделя и с вас .. :P
ок :)

mishenceto92
01-14-2009, 14:52
и аз съм с къдрава коса :D в началото хич не а харесвах ама взех да свиквам с нея :D и точно сега единия ми кичур отпреде вече не е толкова къдрав :( мм аз какво правя...или пусната без нищо и само я премятам на едната страна,или с фибички първите кичури назад нагоре ги хващам..или с диадема и оставам отпред една къдричка да се спуска илиии...с някжа малка шнолка я захвани отззаде първите кичури да не е съсвем вързана или пусната...наполовина :D и нз кво др можем да ги правим тия коси :D общо взето все едни и същи неща ; )

Ууууу и мойта е такава и аз така се правя ама ай-често ми е пусната и с изправен бретон..еднообразно е обаче то какво ли толкова може да се направи.. :x

SwEeT_RosiNa
01-20-2009, 09:45
I moqta e takava :-D :-)