PDA

View Full Version : MTV



BrainlessROCKBABY
01-12-2009, 17:10
Гледате ли MTV? Кое ви е любимото шоу? :D

BlackaTBW
01-12-2009, 17:23
MTV никога не е било особено интересно, но напоследък прекаляват с глупостите. Дават повече "предавания" от музика, а когато пускат музика, тя винаги е от онези песни, които си слушал за един ден по няколко пъти в рейса, на спирката, в училище и тн.
От одавна не може да се нарече "музикален канал".

Disrespect
01-12-2009, 17:36
куp за МТВ, да изпукат от чума

Jumbie483
01-12-2009, 18:10
Абе на вас MTV на какъв език ви е ?!?!
на мен ми е на немски, една фр. казва, че си и е на английски :x
иначе гледам от време на време.. повече слушам.. напоследък пускам тая програма и така заспивам :lol:

malone
01-12-2009, 19:09
Имаше период в който гледах...напоследък нее стана твърде бозаво.

slavito007
01-12-2009, 19:52
Честно казано си го гледам. Преди десетина дни го пусна отново моя кабелен оператор, че година и нещо го беше спрял.
Преди много ме радваше "Wonder Showzen". Сега не знам дали го дават още :D

VersaceRocks
01-16-2009, 18:13
Абе гледам само рок класацията и Headbangers Ball. Иначе Рияна и такива глупости не търпя.

raduna
01-16-2009, 21:21
Абе на вас MTV на какъв език ви е ?!?!
на мен ми е на немски, една фр. казва, че си и е на английски :x
иначе гледам от време на време.. повече слушам.. напоследък пускам тая програма и така заспивам :lol:
Зависи кабелния ти доставчик какво ти пуска. Мойто е европейското (на английски), после по едно време ми го смениха с немското и бях супер щастлива :grin: обаче мизерниците пак ми пуснаха английското и сега страдам...
иначе МТВ няма т кой знае какви предавания, да не говорим, че като музикална телевизия трябва да пускат музика, те верно се оливат с глупостите, мн рядко ги слушам, само ако мнооого съм го закъсала за музика... :D

RottenFlesh
01-17-2009, 08:06
Ами понякога го гледам.Гледам Cribs, Made и Пич, оправи ми колата...не съм ги гледал отдавна де, не знам дали ги дават още.
Също и понякога гледа класацията топ 10 на някой изпълнител...зависи кой е изпълнителя де...

И аз така , но като цяло Мутиралата Телевизия съкс.

elsy
01-17-2009, 08:17
В последно време и на мен ми изтъпе супер много MTV-то