PDA

View Full Version : акне



MiracleMaker
01-12-2009, 21:18
искам да попитам някои ползвал ли е продукти от тоя саит www.acne.org или поне дали има възможност за поръчването им в България.

lheLLboyl
01-16-2009, 11:49
един приятел имаше акне купи си лептен и за 10 дни започна да изчезва ;-) ;-) ;-)

NoOneElse
01-16-2009, 18:14
Хох...къф е тоз лептен дет предлагаш...Купи си от продуктите на AVENE (не AVON !!!) ...продават се в аптеките и са много добри...

justviko
01-17-2009, 09:52
значи относно лептен ... луда работа .. аз имах сериозно акне но сега кожата ми е чиста и без нито 1 пъпка и то благодарение на един американски антибиотик ... ще излъжа за името понеже не го помня вече но ако някой го интересува ще го намеря :) важното е да си почистваш редовно лицето и да имаш правилната комбинация от вътрешно и външно лечение , и ест да попаднеш на добър дерматолог защото аз преди да попадна на точния човек ходих при 2 други и те само ми навредиха ... иначе съм съгласен Avene са много добри продукти ... аз използвам почистващия им гел за лице и съм много доволен

xplay
01-20-2009, 08:03
Всеки втори има проблеми с акнето, аз лично не познавам някой, който се е отървал напълно от него. И аз имам, дразнещо е, но го търпя. Ходих на козметик, и той ми каза, че с времето изчезва и няма смисъл от химикали.

MrUndaztood
01-21-2009, 19:38
значи относно лептен ... луда работа .. аз имах сериозно акне но сега кожата ми е чиста и без нито 1 пъпка и то благодарение на един американски антибиотик ... ще излъжа за името понеже не го помня вече но ако някой го интересува ще го намеря :) важното е да си почистваш редовно лицето и да имаш правилната комбинация от вътрешно и външно лечение , и ест да попаднеш на добър дерматолог защото аз преди да попадна на точния човек ходих при 2 други и те само ми навредиха ... иначе съм съгласен Avene са много добри продукти ... аз използвам почистващия им гел за лице и съм много доволен

Стана ми любопитно.Можеш ли?

MiracleMaker
01-22-2009, 20:08
vseki 2ri moje da ima ... ama horata sa razli4no zasegnati ot tova. ... da imam 1 2 papki np ... ama to 1vo sa pove4e 2ro stavat gnoini .. :-x