PDA

View Full Version : Защо трябваше да се върне???



SunShinePearl
01-12-2009, 21:38
:x :x :x е не писна ми
вижте предните 4 теми http://teenproblem.bg/f/viewtopic.php?t=211810&highlight=%ED%E0%F1 :x т'ва е пета както и да е....
останахме си фр и си говорехме и той все ми правеше някви намеци но си казах няма няма да съм пак с него не искам такава любов а мамка му с него ми е мн добре макар да прая секс с друг яко ми е да но към Денис чувствата са съвсем други..а и сиг. тая седмица ще идва в Димитровград ако дойде това определено ще е събирането ни...хора за 1-ви път се чувствам като в дупка! :( попринцип когато ми стане нещо такова си казвам стегни се т'ва е нещо временно стига се връзва и т.н а сега минаха 10 мес по дяволите а аз имам още чувства както и той да му се не види :x какво да прая 99% съм сиг че ще ме попита следващия път дали иска отново да сме заедно....просто ние само си писахме и тая вечер когато му чух гласа нещо в мен трепна...отново,през цялото време когато си говорихме аз бях усмихната от колко време не ми се бе случвало..моля ви се дайте някой съвет.

VampireGirl666
01-12-2009, 22:00
Ако се обичате истински и си имате доверие,разстоянието няма да е пречка.Има много връзки,които успяват и преодоляват всичко.Щом го обичаш и той тебе,дръж го здраво,защото рядко се среща споделената любов.Успех :-)

aqweR
01-12-2009, 22:38
ох...

и аз съм горе-долу на същия хал...

знам как нищо друго не е смислено в живота... и т.н.


но спри да се тормозиш... или ще се получи или няма... да... толкова е просто... всички други усложнения си ги правиш сама..