PDA

View Full Version : Всичко се срийна..



WhiteGirlWithBlackSoul
01-12-2009, 21:42
Здравейте на всички!
Пиша ви от профила на сестра ми, тъй като не влизам често и няма смисъл да си правя нов.

Та значи ето я и моята дългичка история..

Аз съм на 17год. и вече от 2год. сме заедно със Нина (момичето на моя живот), а тя е на 16год. Обичаме се страшно много и правим всичко един за друг. Никога не сме се карали сериозно и никога не сме си изневерявали. Дори не си даваме и повод за ревност. Тя има мн приятели момчета, но знам че са само фр и нищо повече. Преди 3год. най добрия и приятел е заминал за Испания и от тогава тя не го е виждала. До сега само си пишеха по скайпа или се чуваха по тел. (постоянно), но мен това не ме вълнуваше. Тя ми е казвала, че той и е като брат. Били са заедно от съвсем малки, после в един клас и съдбата ги е разделила. Само че бяха разделени до преди 1 месец. Тогава той се върна в БГ и сега смята да остане да си живее тук. Но от както той е тук, с мен и Нина всичко се промени. Преди се виждахме през ден най-много, а сега от както той е тук, сме се виждали само 5 пъти за един месец :X А и не е само това. Всеки понеделник тя има нулев час. Аз много пъти съм я молил да не влиза, за да се видим, а тя винаги е била категорична - НЕ! Но днес не е влизала в този час. Каза ми, че Ники (въпросния фр) е трябвало да отиде до един магазин и тя е отишла с него. Също така в четвъртък я попитах дали иска да се видим, защото не се бяхме виждали от 1сед. а тя ми каза, че има за учене. ОК, обаче после и писах по скайпа (към 9 вечерта, когато трябваше уш да се видим) и тя ми каза "ср мило, обаче Ники е тука и не мога да ти пиша сега" ;[ Не знам направо вече.. от както той се върна, нищо не е както преди. Та ние бяхме лудо влюбени, всеки знаеше това и всеки ни завиждаше, защото такава любов се среща рядко. А сега.. сега какво.. седя си сам на пейката, където седяхме преди заедно и си мисля за това какво се промени, а когато и се обадя да дойде да се видим, тя идва, но с кой.. с Ники разбира се.
Явно просто най-голямата ми любов в живота се срийна на хиляди парченца..

Пиша ви всичко това, за да споделя колко зле се чувствам сега.. колко боли когато някой те предаде, но още повече боли, когато тя се отдалечава постепенно от мен, а дори не знам причината..

PreciousDiamond
01-12-2009, 21:48
Оф колко ми е познато .. И аз съм била на твоето място .. Бившия ми и неговата "най-добра" приятелка . Когато ние тръгнахме, той беше в адската депресия, заради нея, защото са се били скарали , наричаше я по какви ли не начини.. И една вечер ... му се обадих да се видим и той ми каза : " ми .. не мога , мими ми се обади да отида до тях" и аз супер много му се изнервих .. ама наистина супер много , защото .. момчето , което до вчера ми рева на рамото как може да е такава и тя докато му свирне той тича при нея.. :?
Както и да то твоя случай е различен . Те не са се виждали отдавна и може би .. просто имат нужда от малко време заедно , но мисля, че това не трябва да те притеснява :? Поговори с нея все пак , кажи й , че не ти е приятно...

sLadkaTa_LoRi
01-12-2009, 22:19
Много кофти се е получило. За съжаление тя явно не осъзнава, че по този начин те пренебрегва. Колкото до по горното мнение ^ може би наистина са много добри приятели, които не са се виждали от много време, но това не означава, че трябва да го зареже за няколко месеца, докато си навакса с приятелчето.
Все пак сте заедно от 2год. и през цялото това време точно ти си бил до нея, така че нищо не и пречи да се вижда и с него, но не и да избира него пред теб, както се е получило..


Също така в четвъртък я попитах дали иска да се видим, защото не се бяхме виждали от 1сед. а тя ми каза, че има за учене. ОК, обаче после и писах по скайпа (към 9 вечерта, когато трябваше уш да се видим) и тя ми каза "ср мило, обаче Ники е тука и не мога да ти пиша сега"

Естествено няма да е зле и да поговориш с нея, но съм сигурна, че нейният отговор ще е "та ние сме само приятели"..

Lysit0
01-13-2009, 05:53
Това е или начин да те разкара.Или просто има нужда да се вижда по-често с приятелят си,все пак и твой (приятел(приятелка( да се е върнала от чужбина ще и обръщаш повече внимание,защото не сте се виждали с години и имате много неща да си кажете....поговори с гаджето си и се разберете.

ninjadorf
01-13-2009, 06:51
кви са тия глупости хаха.. нищо лично.. но аз бих я зарязал тая хах..не бих си позволил така да ме пренебрегват.. най - добре говори с въпросната госпожица.. ии просто си кажи.. "избери си мен или него" .. приятели не приятели тва е положението айде успех.. 8-)

Alderis
01-13-2009, 07:50
Моето мнение е следното: остави я за малко сама...не и се обаждай, не и пиши в скайп, не и пращай смс-и. Изчакай да видиш кога тя ще те потърси. Сигурен съм че най-много след седмица ще получиш обаждане с въпроса: "какво става, защо не ми се обаждаш?". Тогава ще можеш спокойно да изложиш мнението си по въпроса и да покажеш как се чувстваш, защото тя вече ще е усетила какво е си пренебрегнат. Ако продължиш да настояваш и я притискаш според мен ще стане по-лошо. Поздрави

Raliito
01-13-2009, 08:02
Daa ostaw! s! q za malko.. tq 100 % shte se zam!sl! ! shte razbere ..che te e prenabregnala..no !ma ! tak!wa moment! w j!wota..No ne m!slq ... che t! trqbwa da s! m!sl!sh ..che ws!chko e swursh!lo..Spored men shte do!de pak pr! teb ! :) :) :P :P

zaraaa
01-13-2009, 08:13
Мисля, че е добре да поговориш сериозно с нея, наистина СЕРИОЗНО! Най-крайната мярка , която можеш да предприемеш в случая е да се разделите...

Mr_Crowley
01-13-2009, 08:16
Баси, автореееее, ако четеш - вземи да го поправиш това "срийна", че яко дразни!!! То бива неграмотност, бива и чудо!!! :-x :-x :-x

hooliganka89
01-13-2009, 09:29
Явно приятелката ти и въпросното момче от Испания не са само обикновенни приятели,а нещо повече.Не трябва да се ядосваш и да съжеляваш или да си задаваш въпроса "Какво се промени?".
Ти нямаш вина,нещата са се променили не по твоя вина и каквото и да направиш,няма да можеш да промениш обстоятествата.

JahSoldier
01-13-2009, 10:33
кви са тия глупости хаха.. нищо лично.. но аз бих я зарязал тая хах..не бих си позволил така да ме пренебрегват.. най - добре говори с въпросната госпожица.. ии просто си кажи.. "избери си мен или него" .. приятели не приятели тва е положението айде успех.. 8-)

Да зареже 2 годишна връзка заради това ?! Бахти тъпата логика вадиш .. :-o След време и приятеля и от Испания ще си хване някоя и тогава ще ти обръща повече внимание, защото той вече няма да е 24/7 свободен. Поговорете. :-D

Kostadin_682
01-13-2009, 10:45
Голям шит братле... :( никога не бих направил това, та ако ще въпросната приятелка да ми е и сестра... да я водя с мен заедно с гаджето ми, и да предпочитам да изляза с приятелката отколкотода съм с човека, който обичам... някак си не се връзва... :? ... та по темата.. Поговори с нея. Ако и тогава не помогне... остави я сама да те потърси... вярно гадно е, но все пак не може да продължава така... :?

maLchy
01-13-2009, 10:59
И на мен тази история ми е доста позната..Но това да и кажеш или мен или него не го прави..Поговори с нея или с него също е вариянт,обясни как се чувстваш и се надявам да помогне.А ако пак продължава това просто спри да я търсиш и изчакаи докато ти се обиди тя

azz_azz
01-13-2009, 11:23
Моето мнение е следното: остави я за малко сама...не и се обаждай, не и пиши в скайп, не и пращай смс-и. Изчакай да видиш кога тя ще те потърси. Сигурен съм че най-много след седмица ще получиш обаждане с въпроса: "какво става, защо не ми се обаждаш?". Тогава ще можеш спокойно да изложиш мнението си по въпроса и да покажеш как се чувстваш, защото тя вече ще е усетила какво е си пренебрегнат. Ако продължиш да настояваш и я притискаш според мен ще стане по-лошо. Поздрави


И аз тва казвам...и ако те пита "кво става що не ме търсиш" просто и кажи "има ли смисъл да те търся" обясни и че нямаш нищо против Ники но да си разпределя времето така че да няма пренебрегнати.И КАКВО ПОДЯВОЛИТЕ ТЪРСИ "НИКИ" В ТЯХ???????Аз ако бях голям скандал щях да вдигна само 2-мата в тях не че искам да ти вкарвам паранои ама приятели не е равно на брат и сестра не може да си сигурен какво правят там!Спри да я търсиш ако тя те потърси говори с нея а ако не значи не си заслужава щом за 2 години не е осъзнала че любовта не трябва да се пренебрегва.

Re5peC7
01-13-2009, 11:34
Голям шит братле... :( никога не бих направил това, та ако ще въпросната приятелка да ми е и сестра... да я водя с мен заедно с гаджето ми, и да предпочитам да изляза с приятелката отколкотода съм с човека, който обичам... някак си не се връзва... :? ... та по темата.. Поговори с нея. Ако и тогава не помогне... остави я сама да те потърси... вярно гадно е, но все пак не може да продължава така... :?
Коцето е много прав :) бих те посъветвал същото

unknown1
01-13-2009, 12:02
кви са тия глупости хаха.. нищо лично.. но аз бих я зарязал тая хах..не бих си позволил така да ме пренебрегват.. най - добре говори с въпросната госпожица.. ии просто си кажи.. "избери си мен или него" .. приятели не приятели тва е положението айде успех.. 8-)
+1
знам че 2 години са много време,но колкото повече тичаш след нея толкова повече ще те разиграва и най-вероятно накрая ще те зареже а дотогава ще ти обяснява как са само приятели с никито..БЪДИ МЪЖ казваш и че тея номера няма да минават или ти или той..как така имала да учи и не може да се види с теб но с ники може...не я оставяй да те прави на глупак!Айде успех;)

la4ezara
01-13-2009, 17:06
кви са тия глупости хаха.. нищо лично.. но аз бих я зарязал тая хах..не бих си позволил така да ме пренебрегват.. най - добре говори с въпросната госпожица.. ии просто си кажи.. "избери си мен или него" .. приятели не приятели тва е положението айде успех.. 8-)


ти си супер глупав. Поне да беше помислил преди пуснеш отговора си. Някои хора мислят с главата си преди да направят или кажат нещо, ти май не си от тях :?

sexbomb
01-14-2009, 13:32
Моето мнение е следното: остави я за малко сама...не и се обаждай, не и пиши в скайп, не и пращай смс-и. Изчакай да видиш кога тя ще те потърси. Сигурен съм че най-много след седмица ще получиш обаждане с въпроса: "какво става, защо не ми се обаждаш?". Тогава ще можеш спокойно да изложиш мнението си по въпроса и да покажеш как се чувстваш, защото тя вече ще е усетила какво е си пренебрегнат. Ако продължиш да настояваш и я притискаш според мен ще стане по-лошо. Поздрави

И аз мисля така...
Обаче ще кажа, че приятелство няма, особено между момче и момиче ... Винаги има флуиди 8) Просто тея не на мене :D

Aicken
01-14-2009, 13:35
:-o

summer_mo0n
01-14-2009, 14:57
Егати приятелсвото !!! Ако бях на твоя място щях да спра всякакъв контакт с нея и ако ми се обади ше й кажа "сега нямам време да говорим с една стара приятелка сме в нас на по кафе" ....да видим тя как ще постъпи.... имам чувството че страшно те ебава ... :(

jambo_bs
01-14-2009, 15:03
Лек ..... просто повече няма да си с нея каквото и да ти питат другите :-o

kypo
01-14-2009, 15:56
и аз имам подобен проблем ,само че приятелката ми искаше преди дни да се разделим. каза само че иска да остане сама и да помисли за себе си... знам колко е гадно да не се сеща някой за теб, в момента съм така и съм я оставил сама без да и се обаждам и без да се виждаме - но да ти кажа по гадно чувство от несигурността дали те обича няма! не и пиши и звъни, само ако си сигурен че можеш да издържиш докрай, докато не ти се обади тоест. или ако си готов да рискуваш всичко - или ще ти се обади и ще сте пак заедно, или няма да ти се обади и това ще е края!

аз не съм толкова силен явно, всеки ден нещо ме убива от вътре.. .времето тече така бавно, не знам дали ще издържа десетина дни така... сигурно на десетия ден ще и се обадя за да поговорим, защото наистина тя е всичко за мен, никога няма да си простя ако я оставя просто така да си отиде - ще съжалявам наистина много сигурно цял живот

но ти пожелавам успех

malone
01-14-2009, 17:13
Дългата връзка според мен е накарала приятелката ти да търси разнообразие.Изчакай да види дали ще продължи,ако това стане не си струва да продължаваш връзка с нея.