PDA

View Full Version : Една [не] грозна приказка



MaLkaTa_LaDy
01-12-2009, 22:09
В момента пиша нове тема, а не знам защо я пиша. Може би искам просто да споделя, защото вече не издържам! Та ето как започва всичко: Имало едно време един грозен жабок, който в последствие се превърнал в красив принц. Жабокът живеел в долината при малката река. Там често ходело да си играе едно момиче. Един ден я видяла жабокът как подскача напред, назад и си помислила: "Ооо какъв ужасен жабок." Минало време... Момичето съвсем забравило за този жабок. Един ден докато се разхождала на далечно далечно място с приятели тя видяла едно жабче да квака в унисон с друго жабче. Двете животински били хубави и благозвучни. Момичето си приближило, а нещеш ли жабчето скокнало върху кракът й и роговорило с човешки глас: "Целуни ме, целуни ме". Момичето се доближило още повече до жабчето и положило устни върху него. Изведнъж жабчето се превърнало в красив принц. Разходили се момичето и принца, а той с неговото устроумиекарал момичето простоянно да се смее. И така момичето се прибрало у дома си и продължило обичайните си дейности. След седмица, две докато скучаело и търсело приятно занимание се сетило за принца. Момичето му писало писмо и така започнало всичко. Остроумният хумор на принца карал момичето да се чувства добре. Момичето се влюбило в него, но винаги когато случайно се срещали, той не й обръщал внимание. Момичето опитало какво ли не, но явно принцът просто не бил за нея. И така до ден днешен момичето се мъчи с безброй въпроси в главата си, от които най-важният - как да постъпи.

Така, това беше красивата част от приказката. Лошата е, че момичето от самото начало знаело, че принцът страда от недостиг на мозъчно вещество и лек за тази болест няма. Също така принцът дори на 14, се държал като на 10 и изпод красивите устни на горкият принц избликвали само вулгарни думи, лишени от смисъл. И все пак принцът давал някаква надежда на момичето винаги когато погледите им се засичали случайно. Момичето знаело, че нищо няма да се получи между тях, но нещо винаги я подлудявало, когато видела принца. За жалост не само тогава. Момичето не спирало да мисли за принца и как евентуално на следващия ден ще го види пак.

Благодаря на тези, които си направиха труда да го прочетат. Ще съм ви още по-благодарна ако спестите благоразумните си коментари, пробудени от неумението ми да пиша или умението ми да разточвам разказваното като локум. Та ако някой иска да помогне на момичето ще е добре дошъл. =`)

Valhala
01-12-2009, 22:30
Ох...как да ти помогнем... Може би,момичето трябва да го целуне един последен път и да го остави в блатото,където явно е мястото му... :)

sku
01-13-2009, 07:20
:smt041 Айде сега и за Пепеляшка приказката и да ходя да си лягам спокойна :D

Шегувам се. Може жабата само ти да я виждаш като принц. Понякога като се влюби човек си слага от тия голеееемите розови очила и всичките жаби стават принцове,всичките блата дворци и т.н.
Аз на един 18-19 годишен не му разбирам устройството в главата камоли на 14...той си е още дете не се шашкай. Още си малка има още тооолкова други принцове и жаби и крастави магарета да срещаш че не е истина.

mahoni
01-13-2009, 07:26
jaboka ti e o6te mnogo maluk iz4akai da stane na 20 :-D i ako ne se e promenil.........ne naistina nai veroqtno e ot godinite nali znaete pri mom4etata umstvenoto razvitie e zabaveno :D ne mu se surdi mnogo :) ako iska6 promqna nameri si nqkoi po porasnal :wink:

curka87
01-13-2009, 13:52
Твърде вероятно е, както казах и по-нагоре, само ти да виждаш жабата като принц. Освен това той е още твърде малък....все пак е мъж. На тях им трябва дооооста време за да пораснат.
Ако питаш мен зарежи го тоя жабок и си намери някой, който е пораснал достатъчно и може наистина да се превърне в принца за теб.

П.П. Аз отдавна вече не вярвам, че има жабоци , които се превръщат в принцове, но....кой знае.

mirmark
01-13-2009, 14:00
Твърде вероятно е, както казах и по-нагоре, само ти да виждаш жабата като принц. Освен това той е още твърде малък....все пак е мъж. На тях им трябва дооооста време за да пораснат.
Ако питаш мен зарежи го тоя жабок и си намери някой, който е пораснал достатъчно и може наистина да се превърне в принца за теб.

П.П. Аз отдавна вече не вярвам, че има жабоци , които се превръщат в принцове, но....кой знае.
Ега ти колко си права.

summer_mo0n
01-13-2009, 14:36
Момчетата на тази възраст си мислят че са интересни и оригинални като използват вулгарни думи, които изобщо не отиват да излизат от малката им уста.Най-добре го зарежи изгубена кауза е, намери си накой с по развито сиво вещество.

TooLittelTooLate
01-13-2009, 15:04
Не знам как да ти помогна. Може би наистина трябва да оставиш принца в блатото както казаха по-горе. А това, че не го разбираш...нормално е- до сега нито едно момче, не съм разбрала истиснски. Просто тяхната мисъл и логика са много различни от нашите.

А аз вече вярвам в друга приказка, че когато целунеш принца- се превръща в жаба...

JahSoldier
01-13-2009, 15:13
Ох...как да ти помогнем... Може би,момичето трябва да го целуне един последен път и да го остави в блатото,където явно е мястото му... :)

Мнението ми оправи настроението. Страхотно го каза. :-)

Hilary_
01-13-2009, 16:14
Твърде вероятно е, както казах и по-нагоре, само ти да виждаш жабата като принц. Освен това той е още твърде малък....все пак е мъж. На тях им трябва дооооста време за да пораснат.
Ако питаш мен зарежи го тоя жабок и си намери някой, който е пораснал достатъчно и може наистина да се превърне в принца за теб.

П.П. Аз отдавна вече не вярвам, че има жабоци , които се превръщат в принцове, но....кой знае.
Съгласна съм... и мвжду другото много ме нарадва начина по който си го написала.. :wink:

malone
01-13-2009, 17:06
Не знам как да ти помогна. Може би наистина трябва да оставиш принца в блатото както казаха по-горе. А това, че не го разбираш...нормално е- до сега нито едно момче, не съм разбрала истиснски. Просто тяхната мисъл и логика са много различни от нашите.

А аз вече вярвам в друга приказка, че когато целунеш принца- се превръща в жаба...Права си до някъде.Към моичето попаднала си на такъв принц ,който не те разбира и той явно няма да се променя,така ще търсиш или нов жабок или нов принц. :D

raichEbaichE
01-13-2009, 17:59
момченцето още мн време няма да се превърне в принц...ако изобщо някога се превърне;))

ludo_momiche
01-13-2009, 18:16
А може би не е никакъв принц,а прост жабок.... :grin:

Valhala
01-13-2009, 18:49
Ох...как да ти помогнем... Може би,момичето трябва да го целуне един последен път и да го остави в блатото,където явно е мястото му... :)

Мнението ми оправи настроението. Страхотно го каза. :-)

Мерси,мерси :oops:

Nitroglycerin
01-13-2009, 19:34
Относно приказката не става (недей да пишеш каквито и да е историики върху сюжети на приказки тъй като ще се получи лайно).

За момичето.Остави момчето след като е кръгал идиот ще си скъсаш нервите.

sexa_na_kompleksa
01-14-2009, 16:44
След като сама разбираш, че не е за теб, не знам защо чакаш да чуеш и нашето мнение... Подкрепяме те разбира се!

Aicken
01-14-2009, 17:00
дебеш и малоумния принц ааа