PDA

View Full Version : Мъжете страхуват ли се от умни жени?



MaLkaTa_LaDy
01-13-2009, 07:43
Та това ми е въпросът. Нека да отговарят и двата пола. =`)

hahavteen
01-13-2009, 07:49
Да

Detestation
01-13-2009, 08:04
Абе,Мунс,не можеш да поставиш толкова категорично въпроса. То си е до момчето-ако е някой сельо,ще избяга само при мисълта. Но се срещат и интелигентни момчета (рядко,де) които си пасват с умни момичета.

Краен отговор- Зависи.

mahoni
01-13-2009, 08:06
edva li se 4uvstvat konfortno no se i sumnqvm da im e priqtno da budat s praznoglavi kifli :-D :-D zavisi de za kakvo q polzavta kiflata :-D :-D ako e samo ze sex po dobre tupa po malko misli i po malko govori :D :D

Mr_Crowley
01-13-2009, 08:10
Много ясно, че НЕ! Това е като да се страхува човек от НЛО - всеки знае, че има, обаче никой не се е срещал с представител. Същата работа! :-o

sku
01-13-2009, 08:12
ДА! :(

mahoni
01-13-2009, 08:13
Много ясно, че НЕ! Това е като да се страхува човек от НЛО - всеки знае, че има, обаче никой не се е срещал с представител. Същата работа! :-o
hehehe mi ela da se zapoznaem de :-D

PreciousDiamond
01-13-2009, 08:16
Ако е малоумен ще се страхува, щото мъжете имат един такъв стремеж към надмощие ... 8-) В смисъл , винаги искат да са над жените .. и ако някоя е по-умна от тях .. се комплексират или чисто и просто нямат теми за разговор :-o Както Джоуи и онас негърка , дето най-накрая си фана Рос , щото имаха за кво да си приказват 8-) Та ... както казаха преди мене .. то си е до човека . Ако си тъп - естествено , че ще ти е неприятно да си в компанията на по-умен човек .. То не е само при мъжете това 8-)

EeeBobii
01-13-2009, 08:18
Аз не се страхувам, даже се кефя. :)

Mr_Crowley
01-13-2009, 08:19
И като дойда да се запознаем какво ще стане - ще започнеш да ме затапваш на латиница ли? Не може да имаш претенции, че имаш нещо повече от една гънка в главата и да пляскаш на кирилица. Може да ти се струва малко, но това е началото. Нали се сещаш, че като те гледам как пишеш и вече няма нужда да се запознаваме... :-o

sku
01-13-2009, 08:22
Аз не се страхувам, даже се кефя. :)
евала тогава! :P
PreciousDiamond абсолютно си права-комплексират се...и после си плюят на петите :D

Mbp3eJlaH
01-13-2009, 08:31
uj temata e za muje.. puk jenite se izkazvat
napravo se nasiram ot strah ot umni jeni... pone ako ima6e 6tqh da se strahuvam de

AnzaRe
01-13-2009, 08:37
По какъв повод пък трябва да ни е страх?!? :lol:

MaLkaTa_LaDy
01-13-2009, 08:37
uj temata e za muje.. puk jenite se izkazvat
napravo se nasiram ot strah ot umni jeni... pone ako ima6e 6tqh da se strahuvam de
Ако ти беше малко по-умен, за да прочетеш какво съм написала, щеше да разбереш, че темата не я направих само за мъже! "Та това ми е въпросът. Нека да отговарят и двата пола. =`)"

PreciousDiamond
01-13-2009, 08:38
Усещам как засегна мъжкото его и сега тука ще се развихрят едни спорове , едни чудесии 8-)

AnzaRe
01-13-2009, 08:44
Те на хората им се спи още те спорове ще оформят. :lol: :D

PreciousDiamond
01-13-2009, 08:45
Абе ... никога не можеш да си сигурен .. Сега им се спи , ама по-късно ... :lol:

AnzaRe
01-13-2009, 08:47
Те половината са на даскало ама айде :D :D скандал са става.

PreciousDiamond
01-13-2009, 08:48
Е хубаво де , аз ти говоря за по - късно . :x 8-)

AnzaRe
01-13-2009, 08:48
То ще забраим до тогава. :D

PreciousDiamond
01-13-2009, 08:50
Ние може би , но останалите хора във форума ... :? 8-)

jghgh
01-13-2009, 08:50
Точно в тоя форум бях срещнала веднъж едно мнение на момче по тема "Какви момичета харесвате" и той беше изброил някакви качества + "да не е по-умна от мен" 8-)
Разбира се, един такъв гений не означава че всичките са такива, но доста са мъжете, които познавам са същите и сякаш искат да имат превес над партньорката си. Това че искат да са по-умни от нея също е един вид "надмощие", доминиране. Защото те ще са оправните и умните, а тя ще зависи повече от тях, ще им се опира, ще ги гледа въодушевено ... Мъжете обичат да се "опират" на тях, да имат някого който е зависим от тях. А една умна жена трудно може да бъде зависима от мъж и това невероятно смачква самочувствието им... 8-)

Мъжете са си пипкава работа с тaя гордост 8-) Някои наистина се комплексират ако приятелката им е по-умна от тях...
И забелязала съм, като общувам с момче, то винаги се опитва да ми се изкара по-умно, по-разбиращо. И във всичките си връзки така.. Което отделно мен ме дразни и става едно съревноваване... :? Изобщо ненормални човешки отношения, където не мога да съм свободна (нито пък той), защото трябва да премълчавам, да се правя на по-тъпа (а той съответно да си се самодоказва че е повече от мен)... :?


Както съм подчертала,това не важи за всички или поне се надявам... (не съм срещала индивиди противоположно на описаното, но имам някаква вяра че и такива има 8-)

Може пък да се намери мъж с който заедно да си философстваме и да не се опитва да си "налага" ума над моя. 8-)

hooliganka89
01-13-2009, 08:55
Според мен "Да",но има и изключения разбирасе.

ninjadorf
01-13-2009, 08:58
не, не се страхувам.. много повече искам да съм с умна жена от колкото с някфа заблудена кифла хах.. много по - интересно е .. иначе щях да се страхувам ако бях тъп 8-)

NaNa_SladuRana
01-13-2009, 09:08
зависи от човека има мъже и Мъже

HipHopBlond
01-13-2009, 09:10
edva li se 4uvstvat konfortno no se i sumnqvm da im e priqtno da budat s praznoglavi kifli :-D :-D zavisi de za kakvo q polzavta kiflata :-D :-D ako e samo ze sex po dobre tupa po malko misli i po malko govori :D :D

Ето това беше правилния отговор!!! Брао mahoni :)

darla
01-13-2009, 09:22
mujete se strahuvat ot po-umni i po-uspqva6ti jeni.Ako tqhnata sobstvena e takava-da,gordeqt se s neq,no ako moje taka da e s 1 stapalo pod tqh...uspqlata jena e nezavisima jena,a mujaima nujda da se 4uvstva otgovoren,da 4uvstva 4e dori i v minimalna stepen jenta e zavisima ot nego.

cherinka
01-13-2009, 09:22
щото мъжете имат един такъв стремеж към надмощие ... 8-)
И аз щях да кажа това, но с други думи.
Общо взето всеки мъж, дори несъзнателноси мисли и знае, че трябва да е над жената.
Половото разделение винаги го е имало и винаги ще го има.. колкото и да не ми се ще.
Когато се родиш мъж, изграждаш и живееш със собствената си мъжка психика, която не позволява на една жена да е над теб, да е по-умна от теб, по-разсъдлива, по-отговорна, нито позволява да бъдеш воден и командван от жена.
За това и мъжете се страхуват от умни жени.. природата не го позволява да са втора ръка. ;)

krem4et0
01-13-2009, 09:25
Да, по-голямата част от мъжете се комплексират и страхуват от по-умни жени. За щастие моят не се комплексира. И двамата сме решили, че аз съм по-умната и по-хубавата, а той по-добрия и забавния :D

EroSennin
01-13-2009, 09:50
Не ми трябва някаква дето е модел или чалгарка щото ще си каже 2-3 думи и дотам. Харесвам жени интелигентни поне колкото куче, ако е умна като примат значи е гений, по-нагоре не съм срещал и немисля че ще срещна. :oops:

сравнението с животни е майтам, смятам че жените са умни колкото мъжете :)

aqweR
01-13-2009, 10:06
аз не го виждам по този начин... не ме е страх от по-умна жена... дори ми е кеф си говорим на по-високо ниво някои пъти...

мъжкото его идва там, когато жена му започне да му противоречи и да му казва, че греши пред други хора :) добрата жена... в такъв случай ще си замълчи и ще му каже, че не е бил прав, когато са на саме с мъжа си... :), защото сте двойка... и трябва да се подкрепяте един друг :)

поне така го виждам аз :)

myNameIsImmortal
01-13-2009, 10:09
НЕ! - Поне при мен не е така.
Предпочитам по-умно момиче с което мога да разговарям на всякакви теми и мога да науча и някои неща, които не знам, отколкото някоя несемна красавица, която има само мозъчна кутия, без мозък вътре.. за какво ще ми е ?! Да и лакирам ноктите ли :?

8-)

Alderis
01-13-2009, 10:14
Само преди да отговоря да попитам, какъв е критерия да си умен т.е. коя е скалата по която се оценява?

myNameIsImmortal
01-13-2009, 10:17
Само преди да отговоря да попитам, какъв е критерия да си умен т.е. коя е скалата по която се оценява?
Въпрос, на който малко трудно ще можем да отговорим.. Но да приемем Средно ниво интелигентност можеби ?! Това е един от факторите.. Поне така мисля..

krem4et0
01-13-2009, 10:34
Само преди да отговоря да попитам, какъв е критерия да си умен т.е. коя е скалата по която се оценява?

Всеки си има критерий. Да схващаш нещата по-добре, да можеш да разсъждаваш, да си вадиш заключения и изводи, да имаш обща култура и да я разширяваш. Не, че момчетата искат тъпи жени. те просто не искат по-умни от тях жени.

Kostadin_682
01-13-2009, 10:35
хм... чак пък страх едва ли :? ... При мен е точно така Аз съм реотан(идиот) а момичето е Умно... и чесно казано не ме е страх 8-) ... то единия от двамата поне трябва да е умен 8-) ... за мен няма значение кой :)

slun4ice_90
01-13-2009, 10:45
Плаши ги това е ясно...Не се чувстват добре,когато жената е по-успяла в кариерата и т.н. Мъжете си мислят,че те са силния пол,но това вече в наши дни хич не е така..Ние сме по-силни от тях,въпреки че и те ни помагат с много нещо до някъде...Много може да се спори по този въпрос. :-P :-D Аз не искам и за в бъдеще да завися от някого...Такава съм си и,не обичам да разчитам на някого да ми купи пр. дрехи,апартамент и т.н.Искам всичко сама да си постигна и да не съм зависима от никого.Трудно ще му е на някого да ме понася такава,но такъв е животът... 8-)

Alderis
01-13-2009, 11:41
Само преди да отговоря да попитам, какъв е критерия да си умен т.е. коя е скалата по която се оценява?

Всеки си има критерий. Да схващаш нещата по-добре, да можеш да разсъждаваш, да си вадиш заключения и изводи, да имаш обща култура и да я разширяваш. Не, че момчетата искат тъпи жени. те просто не искат по-умни от тях жени.

Ами в такъв случай за мъжете като цяло не знам, но аз няма от какво да се страхувам. В крайна сметка и мъжете и жените достигат до едни и същи изводи, само дето методите им са различни. Никога не ме е било срам да питам изгората нещо, което не знам (в работата...работим едно и също). Просто тя "кълве" повече, аз повече прилагам :-D . А за общата култура мога да кажа, че не е критерий, защото мъжете се интересуват от различни неща, спрямо това, от което се интересуват жените...

Хехе нема спор в тая тема и сега на бързо ще го предизвикам 8-) . slun4ice_90 ти понеже изказа мнение цитирам: "Не се чувстват добре,когато жената е по-успяла в кариерата", та можеш ли да ми назовеш една професия, в световен мащаб, в която жената да е по-преуспяла от мъжа? (под успяла имам в предвид да изкарва повече пари)

EroSennin Махни тая усмивка от края на изречението, че го издава. :D

slun4ice_90
01-13-2009, 12:04
Alderis, има много професии, в които жената е по-успяла...Не виждаш ли,не се ли интересуваш какво става?Съвременната жена е много силна и може да се справя с всичко в този живот.Да отгледа децата си сама,ако се наложи да работи,каквото и да е...Не се отказва лесно,не иска да заивиси от някого (е,това са единици вече).... :D Жената заема постовете на мъже в работата.Може да работи като мениджър в някоя фирма,адвокат,както ти казвам жената може да заеме тези длъжности,защото времето,в което живеем изисква със зъби и нокти да се борим за оцеляването си...Животът е борба,в който само силните побеждават.Жената е решена да направи добра кариера и след това да създаде семейство,защото първо трябва да осигури нещо,след това да може да го предостави на семейството си.Пък и след като една жена роди дете,не чака много време и веднага пак се връща на работа....Смея да кажа,че жената е по-голям работохолик дори от мъжа...Съдя по майка си и други мои роднини....Може би затова и аз съм борбена личност като тях....Опитвам се пък и вече съм на 18 год. да се оправям сама, до колкото е възможно с проблемите ми...Е,това и още много имам да кажа,ако ти се спори само кажи.... 8-)

Alabalaportokala
01-13-2009, 12:36
slun4ice_90 нека те светна че тези неща които си изчовъркала са лайната изпод ноктите ти ! Открай време на жената не и се доверяват отговорни постове на при която и да било професия. Затова и тя трябва да се докаже много повече от 1 мъж. Познай защо ? Емоция, флирт, разсейване на мъжа. Това че ти виждаш жени като Ангела Меркел да заемат такива постове са единични и редки случаи. Нека ги наречем златни изключения. Твърдиш че жената е решена да направи добра кариера, а мъжа не е ли ? Защо омаловажаваш мъжете ? Всъщност на мене много ми се спори на тази тема. На 18 години се мъчиш да се оправяш сама, аз на края на 18-те си години имах кола и бях забравил думичката джобни пари. Както и да е. Няма да си мерим пишките, аз си знам колко съм. Чел съм и други твои постове. За мене ти си чисто просто 1 мъжемразка затова и хейтваш тука като за световно :D:D.

А по темата. Да се страхувам от умни жени и въобще от жени ? Това само някоя малоумна жена може да го измисли. Че като е умна 1 жена какво ? Няма да разтвори крака ли ? Ценя много повече умните жени, независимо дали са грозни или хубави. Омръзнали са ми прости момиченца на които трябва да им вадиш думите с ченгел. Случвал съм на наистина умни жени дори по умни от мен самият и мога да кажа че не съжалявам за времето прекарано с тях. Но защо всички си мислят че са на изчезване ? И глупави и умни жени има в доста голям процент, същото се отнася и за мъжете. Това че съученичките ви мислят за грим купони алкохол и чукане и това че 99,9% от момичетата в тийнпроблем.нет са пълни идиотки не означава че умните жени са на изчезване.

Просто не спорете на тема отговорности. Излезте от холивудските филми в които сте живеели до момента, поживеейте малко извън компютъра и стаята в която спите и тогава коментирайте.


Поздрави !

darla
01-13-2009, 12:55
glei sq...ako 6 si merim pi6kite.... o6te na 15 bqh zabravila kvo e tva "djobni pari" i ne iskah pt maika mi,a az i davah i i pomagah,na 18 i az imah ve4e kola,stabilni dohodi i jiveeh samostoqtelno....kakvo iztukva6 togava?Prikazkite ti sa vreli-nekipeli,tipi4ni za mujkata psihika!

P.S>-"Че като е умна 1 жена какво ? Няма да разтвори крака ли ?"-interesna gledna to4kai na4in,po koito da umalovaji6 "uma" na jenata...kompleksar4e.A ti kato si umen muj-kvo-nqma da iz4uka6 porednata kukla-Barbey li?!Bez da ti puka za ednoto 4ukane kolko e umna!

slun4ice_90
01-13-2009, 13:07
slun4ice_90 нека те светна че тези неща които си изчовъркала са лайната изпод ноктите ти ! Открай време на жената не и се доверяват отговорни постове на при която и да било професия. Затова и тя трябва да се докаже много повече от 1 мъж. Познай защо ? Емоция, флирт, разсейване на мъжа. Това че ти виждаш жени като Ангела Меркел да заемат такива постове са единични и редки случаи. Нека ги наречем златни изключения. Твърдиш че жената е решена да направи добра кариера, а мъжа не е ли ? Защо омаловажаваш мъжете ? Всъщност на мене много ми се спори на тази тема. На 18 години се мъчиш да се оправяш сама, аз на края на 18-те си години имах кола и бях забравил думичката джобни пари. Както и да е. Няма да си мерим пишките, аз си знам колко съм. Чел съм и други твои постове. За мене ти си чисто просто 1 мъжемразка затова и хейтваш тука като за световно :D:D.

А по темата. Да се страхувам от умни жени и въобще от жени ? Това само някоя малоумна жена може да го измисли. Че като е умна 1 жена какво ? Няма да разтвори крака ли ? Ценя много повече умните жени, независимо дали са грозни или хубави. Омръзнали са ми прости момиченца на които трябва да им вадиш думите с ченгел. Случвал съм на наистина умни жени дори по умни от мен самият и мога да кажа че не съжалявам за времето прекарано с тях. Но защо всички си мислят че са на изчезване ? И глупави и умни жени има в доста голям процент, същото се отнася и за мъжете. Това че съученичките ви мислят за грим купони алкохол и чукане и това че 99,9% от момичетата в тийнпроблем.нет са пълни идиотки не означава че умните жени са на изчезване.

Просто не спорете на тема отговорности. Излезте от холивудските филми в които сте живеели до момента, поживеейте малко извън компютъра и стаята в която спите и тогава коментирайте.


Поздрави ! :shock: :lol: Хич,не ме интересува за каква ме мислиш скъпи мой.... :x Толкова си жалък,че търсиш внимание..Не ти ли го дават?... :-o Ти си един типичен комплексар,който може да парадира единствено с пари,кола и т.н. Съгласна съм с Darla.Такива типове като теб,ненавиждам-ДА!Ти,сам си го каза... :D Ти си човек,който има прекалено много "маски",които ти пречат,но ти си знаеш.... :) И,не, не съм мъжемразка за твое инфо.Мъжете също имате право да правите кариера...Къде съм написала,че не можете и не ставате бе?Прекалено тъп си ми,даже да ти отговарям...Не си ми на нивото! :wink:

Alabalaportokala
01-13-2009, 13:09
@дарлаИ като се събуди какво стана,щото и аз от малък се оправям сам ?

Гледната точка е много интересна защото се твърди че е в интерес на мъжа да търси проста жена за да я вкара по на бърже в леглото и едва ли не невъзможно да се направи това защото така излиза като чета другите мнения. Сещаш ли се ? Сега твоята женска психика си казва, той мисли само с долната глава. Е да, ама не. И стига с това комплексар отдавна се изтърка тоя лаф. Няма да повреди на оригиналността ти ако спреш да го използваш :grin:


Мъжете също имате право да правите кариера...Къде съм написала,че не можете и не ставате бе?

Никъде, но ти си толкова глупава и толкова отгоре си четяла мнението ми че въобще не си разбрала за какво ти говория и няма нищо общо с правата на мъжете и жените.


Толкова си жалък,че търсиш внимание..Не ти ли го дават?

Нямам нужда от внимание, аз така или иначе си го получавам. А в тийнпроблема какво внимание да търся кажи ми ?


И,не, не съм мъжемразка за твое инфо

Убеди ме в обратното ? Защото на там бият нещата. Точно такава си си...Айде сега. С клишираните лайна които сипваш може и да минеш пред детската аудитория, но не и пред мене.

И моля нека не се обиждаме и спазваме добрия тон. Това че нямаш акъл да отговориш адекватно, а обиждаш си е лично твой проблем. Ей да не приемеш това за обида. Факта си е факт и ти много добре го знаеш.

Поздрави !

darla
01-13-2009, 13:26
iska6 da kaje6,4e ne e taka li?!OK,6tom kazva6! :lol:

Adwokat
01-13-2009, 13:35
Не.. :-o но зависи и от самия човек !

mirmark
01-13-2009, 13:41
Ако един мъж иска да си търси партньор за цял живот би трябвало да си търси именно умна жена - на която може да разчита в трудните моменти / които са неизбежни/ в живота. Защото хората са казли Живота е сурав и курав. Много по-малко са хубавите работи , а повече са лошите и те трябва да се преодоляват и от двамата. За това и жената трябва да е умна за да си помагат - да разпределят тежестите в живота.

slun4ice_90
01-13-2009, 13:52
@дарлаИ като се събуди какво стана,щото и аз от малък се оправям сам ?

Гледната точка е много интересна защото се твърди че е в интерес на мъжа да търси проста жена за да я вкара по на бърже в леглото и едва ли не невъзможно да се направи това защото така излиза като чета другите мнения. Сещаш ли се ? Сега твоята женска психика си казва, той мисли само с долната глава. Е да, ама не. И стига с това комплексар отдавна се изтърка тоя лаф. Няма да повреди на оригиналността ти ако спреш да го използваш :grin:


Мъжете също имате право да правите кариера...Къде съм написала,че не можете и не ставате бе?

Никъде, но ти си толкова глупава и толкова отгоре си четяла мнението ми че въобще не си разбрала за какво ти говория и няма нищо общо с правата на мъжете и жените.


Толкова си жалък,че търсиш внимание..Не ти ли го дават?

Нямам нужда от внимание, аз така или иначе си го получавам. А в тийнпроблема какво внимание да търся кажи ми ?


И,не, не съм мъжемразка за твое инфо

Убеди ме в обратното ? Защото на там бият нещата. Точно такава си си...Айде сега. С клишираните лайна които сипваш може и да минеш пред детската аудитория, но не и пред мене.

И моля нека не се обиждаме и спазваме добрия тон. Това че нямаш акъл да отговориш адекватно, а обиждаш си е лично твой проблем. Ей да не приемеш това за обида. Факта си е факт и ти много добре го знаеш.

Поздрави ! Мисля,че се разбрахме....Не ми се занимава повече с теб. 8)

Euphoriant
01-13-2009, 13:54
предпочитам жена ми да е умна ест. :smt057

EroSennin
01-13-2009, 15:06
Много хитър начин за каширане на инфо(няма спор че си мъж щом сиго разгадал).
Ето още 1 пример :
Дали кучето се страхува че бълхата че е по-умна от него ? :)

Glorious
01-13-2009, 15:33
Аз обичам умни жени. :) Даже много харесвам когато са по-умни от мен защото ме стимулират да се държа по-интелигентно а и може и аз да поумнея. :)

Nitroglycerin
01-13-2009, 16:22
Ем мен ме радва да общувам с интелигентно момиче тъй като по-по някога започвам да говоря само с научни термини и на тези който ме слушат ме гледат като голям камък.Страх ме е от нахални момичета които винаги ще напрявят тъп спор за някаква тъпотия.

Lysit0
01-13-2009, 16:37
Мисля,че се страхуват,защото ние жените не само може,но и е ставало много пъти да надминем мъжете по кариера,власт,мощност итн.Имат доста големи страхове от това мъжете.Но,ако мъжете са достатъчно интелигенти няма да имат така наречения ''страх''.

Raliito
01-13-2009, 17:18
Emi spored me si zavisi .. ot towa kakuw e muja.. Ama sum po sklonna kum towa.. che ne se strahuwat.. Abe zawisi si ot choweka... Nqkoi hareswat tupi jeni..koitoo nee znaqt kude se namirat..drugi umni.. ! :D :D

malone
01-13-2009, 17:33
Лично аз не изпитвам такива страхове.Дори търся такова момиче,защото общуването и самите ни отношения ще изглеждат по-добре.Факт е че умните мочите не отиват при такива момчета и обратното.

jambo_bs
01-13-2009, 17:35
Не бих казал УМНА.Може би да не е празноглава да се смее на Мечо Пух и изцепките му но не и да е някоя която постоянно да ми се обяснава умно.

m3talmania
01-13-2009, 17:50
Е чак пък да ги е страх... Момчетата искат момиче, което да ги разбира - на техния акъл. 8-)

sku
01-13-2009, 18:13
Плаши ги това е ясно...Не се чувстват добре,когато жената е по-успяла в кариерата и т.н. Мъжете си мислят,че те са силния пол,но това вече в наши дни хич не е така..Ние сме по-силни от тях,въпреки че и те ни помагат с много нещо до някъде...Много може да се спори по този въпрос. :-P :-D Аз не искам и за в бъдеще да завися от някого...Такава съм си и,не обичам да разчитам на някого да ми купи пр. дрехи,апартамент и т.н.Искам всичко сама да си постигна и да не съм зависима от никого.Трудно ще му е на някого да ме понася такава,но такъв е животът... 8-)

Ooo и аз съм така! Накрая сигурно ще съм изкукала бабичка и ще живея с 20те ми котки в мрачното ми имение и съседите ми ще си плашат децата с мен 8-)

Аз вече изказах мнение,ма пак да кажа-може би не всичките мъже се плашат ма повечето не понасят мисълта,че жената до тях е по-умна.

Boyd
01-13-2009, 18:39
Отговорих с "не".

Ще кажа само, че се страхуват от умни момичета/жени само тези, които искат да получат секс и нищо повече!

D0ll
01-13-2009, 19:53
Много хитър начин за каширане на инфо(няма спор че си мъж щом сиго разгадал).
Ето още 1 пример :
Дали кучето се страхува че бълхата че е по-умна от него ? :)


и много глупав автор,кат гледам никой мъж не е писал,че го е разгадал , а кой ? А.. УМНА ЖЕНА ! Значи ти си олигофрен!


По темата: ДА мъжете се страхуват от умни жени и си намират по-тъпи,щото се пак трябва и те (мъжете) да изпъкват с нещо,че горките нисши същества няма с какво друго,освен да си покажат ниското съдържание на мозък пред някоя още по-тъпа женица :( Жал ми е за вас .

Kostadin_682
01-13-2009, 19:57
Много хитър начин за каширане на инфо(няма спор че си мъж щом сиго разгадал).
Ето още 1 пример :
Дали кучето се страхува че бълхата че е по-умна от него ? :)


и много глупав автор,кат гледам никой мъж не е писал,че го е разгадал , а кой ? А.. УМНА ЖЕНА ! Значи ти си олигофрен!


По темата: ДА мъжете се страхуват от умни жени и си намират по-тъпи,щото се пак трябва и те (мъжете) да изпъкват с нещо,че горките нисши същества няма с какво друго,освен да си покажат ниското съдържание на мозък пред някоя още по-тъпа женица :( Жал ми е за вас .
хаха... аз съм си реотан... и даже ми личи 8-)

PepiDesigns
01-13-2009, 20:35
Мен лично не ме е страх и гласувах за "Не"

tedi_96
01-13-2009, 21:14
Opredeleno se strahuvat ili pone ne gi predpochitat poicheto . Az pone taka mislq :? :? :? shtoto sa tolkova prosti che misalta che jenata e neshto poveche ot neshto s koeto mojej da se e**sh e plasheshto za tqh.!
(Govorq za nai golemite svine)

slun4ice_90
01-14-2009, 09:37
Плаши ги това е ясно...Не се чувстват добре,когато жената е по-успяла в кариерата и т.н. Мъжете си мислят,че те са силния пол,но това вече в наши дни хич не е така..Ние сме по-силни от тях,въпреки че и те ни помагат с много нещо до някъде...Много може да се спори по този въпрос. :-P :-D Аз не искам и за в бъдеще да завися от някого...Такава съм си и,не обичам да разчитам на някого да ми купи пр. дрехи,апартамент и т.н.Искам всичко сама да си постигна и да не съм зависима от никого.Трудно ще му е на някого да ме понася такава,но такъв е животът... 8-)

Ooo и аз съм така! Накрая сигурно ще съм изкукала бабичка и ще живея с 20те ми котки в мрачното ми имение и съседите ми ще си плашат децата с мен 8-)

Аз вече изказах мнение,ма пак да кажа-може би не всичките мъже се плашат ма повечето не понасят мисълта,че жената до тях е по-умна. :D Не мисля,че ще изкукаш,както казваш...Просто малко мъже биха ме търпяли не само заради това...Абе все някой ще тря да ни търпи и нас,няма как :-) :-D ... ... :)

pussycat_dolls15
01-14-2009, 10:00
Да!

mariqn_sexa
01-14-2009, 10:05
не се страхувам но ми става тъпо като разбера че половинката ми знае повече от мен...

ImmortalForever
01-14-2009, 15:38
От успели жени ги е страх определно.Била съм в таква връзка..Не е хубаво.

Aicken
01-14-2009, 15:39
От успели жени ги е страх определно.Била съм в таква връзка..Не е хубаво.

минути за реклама

ImmortalForever
01-15-2009, 09:49
От успели жени ги е страх определно.Била съм в таква връзка..Не е хубаво.

минути за реклама

Именно! 8)

miss_asi
01-15-2009, 09:59
Зависи.Някои да други пък не!Таке че не може да се даде коткретен отговор поне според мен.

x3eme
01-15-2009, 13:29
малко ще си го признаем но е така 8-)