PDA

View Full Version : Префемин



mysterious93
01-13-2009, 10:03
Вчера пак ходих при гинеколожката за да си видя резултатите(взеха ми кръв ,за да видят как са ми хормоните,защото ме притесняваше окосмението)оказа се че били в нормите..даже тука имам някъв "фиш за хормонален анализ" за границите и колко с амоите и някви такива обаче...ми предписа Префемин и ми даде такова рекламно (забравих как се казва)листче иии..чета че е за ПМС пък аз..нямам някви огромни болки..болят ме гърдите и съм леко раздразнителна,но досега не съм имала проблем с ПМС и не съм пила хапчета..и се чудя защо ми ги предписа?има ли няква връзка с хормоните?
нз струва лиси да давам по 20 лева 3 месеца подред :-o

hottie
01-13-2009, 15:18
Ти не я ли попита защо ти го изписва? Префеминът е за ПМС и понякога го изписват за лечение на поликистозни яйчници, но общо взето не помага.

traka
01-13-2009, 15:22
Мислила ли си за консултация с друг лекар. Не знам ама от това дето прочетох си мисля за още едно мнение и консултация при друг специалист. Вземи си резултатите под ръчичка и чуй още някое мнение. Аз съм от съмнителните и обичам да ми се повтори, пък и щом се изследваш за едно пък ти предписват нещо, което няма връзка направо съм при друг лекар на същия ден

mysterious93
01-13-2009, 17:32
ami vsu6nost pri ediniq pregled mi kaza 4e vidqla malki kisti4ki po leviq qi4nik..no ni6to ne mi predpisa nego den ...i posle kato otidoh da si zema rezultatite za hormonite v posledniq moment re6i da mi predpi6e tiq hap4enca..i prosto kakto si govorihme z aokosmenie mi gi predpisa tiq i az malko o6a6avena :D 6toto v bro6urkata pi6e6e 4e e samo za PMS...m nz taka ili ina4e gi kupix.. :) a puk za gubi4kite..kato i kazax 4e iskam da me pregleda i me popita kvo razbiram pod gubi4ki :-o i i kazax 4e prosto pri posledniq pregled mi nameri i se mazax i iskax da vidq "nakude sa" :D ina4e nqmam surbeji kakto predi...no vse pak iskax da sum sigurna 4e gi nqma :-D i pak mi predpisa lekarstvo i se 4udq sled tova da hodq li pak..imam 4uvstvoto 4 ekolkoto puti otida tolkova puti 6te mi predpi6e ne6to :-D

traka
01-13-2009, 17:50
Ама и ти си попаднала на гинеколог... Препоръчвам ти да си намериш нов и вместо ти да питаш за миналите посещения, тя да те пита първа. Моя приятелка я заведох при моя лекар и след установени гъбички я вика три пъти след лечението за профилактични и контролни прегледи.

mysterious93
01-13-2009, 18:09
Ама и ти си попаднала на гинеколог... Препоръчвам ти да си намериш нов и вместо ти да питаш за миналите посещения, тя да те пита първа. Моя приятелка я заведох при моя лекар и след установени гъбички я вика три пъти след лечението за профилактични и контролни прегледи.

ami to i az nz kude da hodq...a i ve4e falirax totalno :D pri tazi pone hodix s napravlenie..a i kato mi predpi6at edni lekarstva za 30-40 leva :-s a puk i tuk sqka6 pove4eto 4astni kabineti sa vse na ginekolozi a puk pri jena mi e malko po spokoino... a i ddz...maika mi ve4e totalno otkaza da me sponsorira...osvensq da si piq tiq lekarstva v produljenie na samo 3 meseca :-D ii pak kato subera pari da otida pri nqkoi na4asnto...ama nz..sig pone edno 100 leva trq da imam v sebe si :-D i nz..ima li nqkoi ot dobri4?dokato stoqx pred kabineta na ginekolojkata ima6e edno momi4e na okolo 20 malko po golqma ot men i kaza 4e imalo nqkuv v hotel dobrudja v nqkvo kabinet4e..i uj bil dobur..imalo i dosta jeni pred kabineta mu..oba4e ne bil na rabota i zatova do6la pri tazi ginekolojka..i posle poneje v staqta se zasqkoxme i ginekolojkata i vika "mi az nz pri tova sustoqnie ti e predpisal edi kvo si ..."demek ogromna gre6ka..ii nz a ina4e tazi ignekolojka vsi4ki kazvat 4e e mnogo dobra..i sum pred takava dilema 4e... :(

batkodoki
01-13-2009, 23:01
Вчера пак ходих при гинеколожката за да си видя резултатите(взеха ми кръв ,за да видят как са ми хормоните,защото ме притесняваше окосмението)оказа се че били в нормите..даже тука имам някъв "фиш за хормонален анализ" за границите и колко с амоите и някви такива обаче...ми предписа Префемин и ми даде такова рекламно (забравих как се казва)листче иии..чета че е за ПМС пък аз..нямам някви огромни болки..болят ме гърдите и съм леко раздразнителна,но досега не съм имала проблем с ПМС и не съм пила хапчета..и се чудя защо ми ги предписа?има ли няква връзка с хормоните?
нз струва лиси да давам по 20 лева 3 месеца подред :-o

омръзна ми да повтарям - жена гинеколог е гибелна за млади момичета!

mysterious93
01-14-2009, 15:33
Вчера пак ходих при гинеколожката за да си видя резултатите(взеха ми кръв ,за да видят как са ми хормоните,защото ме притесняваше окосмението)оказа се че били в нормите..даже тука имам някъв "фиш за хормонален анализ" за границите и колко с амоите и някви такива обаче...ми предписа Префемин и ми даде такова рекламно (забравих как се казва)листче иии..чета че е за ПМС пък аз..нямам някви огромни болки..болят ме гърдите и съм леко раздразнителна,но досега не съм имала проблем с ПМС и не съм пила хапчета..и се чудя защо ми ги предписа?има ли няква връзка с хормоните?
нз струва лиси да давам по 20 лева 3 месеца подред :-o

омръзна ми да повтарям - жена гинеколог е гибелна за млади момичета!

hm..s kakvo sa po razli4ni ot mujete :-o puk i nali e jena bi trqbvalo daje da ni razbira po dobre :D yf nz..a nqkoi moje li da kaje dobur ginekolog v dobri4 :-o

hottie
01-14-2009, 19:27
batkodoki ще ди обясни най-добре защо е по-добре мъж, но в общи линии жените мъжете са по-обективни.

Wrathchild
01-14-2009, 19:38
Вчера пак ходих при гинеколожката за да си видя резултатите(взеха ми кръв ,за да видят как са ми хормоните,защото ме притесняваше окосмението)оказа се че били в нормите..даже тука имам някъв "фиш за хормонален анализ" за границите и колко с амоите и някви такива обаче...ми предписа Префемин и ми даде такова рекламно (забравих как се казва)листче иии..чета че е за ПМС пък аз..нямам някви огромни болки..болят ме гърдите и съм леко раздразнителна,но досега не съм имала проблем с ПМС и не съм пила хапчета..и се чудя защо ми ги предписа?има ли няква връзка с хормоните?
нз струва лиси да давам по 20 лева 3 месеца подред :-o

омръзна ми да повтарям - жена гинеколог е гибелна за млади момичета!Чак всички да са гибел... Но наистина мъжете са по-добри. Не знам как, не знам и защо. Но е така.