PDA

View Full Version : plisssss pomognete miii ;( spe6no eee ;(



b3b3tooo95
01-13-2009, 11:32
Трябва да пиша съчинение на тема: "Как е внушена представата за подвига на опьлченците в одата "Опьлченците на Шипка"" ;( Не искам да ми пишете домашното а просто да дадете по няколко изречения ;( :-)

Bachokiro
01-13-2009, 17:16
Ще ти дам няколко изречения.
1) Прочети текста повече от един цялостен път.
2) Използвай помагала.
3) Опитай да спреш да мислиш повърхностно поне докато пишеш.
4) Направи го сама ,поеми възложената ти отговорност ,ако с това не можеш да се справиш ,то в живота те чакат големи мъки.
5) Недей да казваш ,че не искаш да ти пишем домашното ,при положение ,че точно това искаш.

Infinity
01-13-2009, 17:45
има мн хубави помагала за седми клас със разработени тема на всичките произведения,които се изучават в седми клас.аз имам едно такова и съм страшно доволна темите са написани...изумително просто мн яко лесно е към всяко произведения си има планове есета...абе мн са хубави и не са скъпо 8)

b3b3tooo95
01-13-2009, 19:31
Ще ти дам няколко изречения.
1) Прочети текста повече от един цялостен път.
2) Използвай помагала.
3) Опитай да спреш да мислиш повърхностно поне докато пишеш.
4) Направи го сама ,поеми възложената ти отговорност ,ако с това не можеш да се справиш ,то в живота те чакат големи мъки.
5) Недей да казваш ,че не искаш да ти пишем домашното ,при положение ,че точно това искаш.


ne naprotiv ne iskam da mi pi6ete doma6noto a prosto da nami6ete po nqkolko izre4eniq
:-x
az ako iskam i ot tetradkite na po gol. mi fr mn lesno 6e go prepi6a,no neikammmmm

BladeDancer
01-14-2009, 04:46
Ще ти дам няколко изречения.
1) Прочети текста повече от един цялостен път.
2) Използвай помагала.
3) Опитай да спреш да мислиш повърхностно поне докато пишеш.
4) Направи го сама ,поеми възложената ти отговорност ,ако с това не можеш да се справиш ,то в живота те чакат големи мъки.
5) Недей да казваш ,че не искаш да ти пишем домашното ,при положение ,че точно това искаш.


ne naprotiv ne iskam da mi pi6ete doma6noto a prosto da nami6ete po nqkolko izre4eniq
:-x
az ako iskam i ot tetradkite na po gol. mi fr mn lesno 6e go prepi6a,no neikammmmm
Първо пиши на кирилица! Моя речник не разбира инджи-китайските ти думички като "neikammmmm"
После стига си мрънкала за няколко изречения ... Аз съм на твоята възраст и сериозно срамувам се от връстниците си !

Снощи смъ писал до 1 - 15 страници за Една Българка без да съм мрънкал за няколко изречения ... ТИ ПРОСТО СИ МЪРЗЕЛ ! Напъни се малко и го направи . То ми писна от такива хора деа !

alwaysnforever
01-15-2009, 13:37
как може да чакате някой да ви напише домашното..ба*и мързела..пък и не всеки тук е колкото теб и помни как е било точно стихотворението и т.н.. "Как е внушена представата за подвига на опьлченците в одата "Опьлченците на Шипка"" :? :? че и няколко изречения да ти пишат..купи си помагала или потърси в www.google.bg :x :x :-x :?