PDA

View Full Version : Как да задоволим едно момче? xD



bqsna_teenagerka
01-13-2009, 11:52
Хах ще ме прощава скъпия ми Бобчуу,но ще го копирам малко. Той хубаво написа как се задоволява и възбужд аедно момиче :oops: ама неговия си пол забрави! Затова аз ще поправя тази грешка!

Така започваме със свирката.. 98% от момчетата обичат момичетата да им лапат. :D Такам а 70% от оммичетата мислят че това е гнусно. Хах въпрос на психика. Както се нагласиш така и ще бъде! Ако си кажете ох ко толкоз има то е по чистоплътно от тва да си лапна пръста /което наистина е така/ ии е възбуждащо защото мисълта какво удоволствие му причиняваш нима няма да те подмокри?

Когато правим свирка.. е добре да започнем с деликатно вартене на езичето по главичката на члена..после..плъзваме езичето на долу и когато навлажним члена го поемаме със устни. Тъй като не е лесно да лапнеш цял кур е добре да си помагаме с ръка.. бием му чекия и в същото време движим устните си ангоре и андолу по члена колкото се може по ритмично..като заедно с това правим въртеливи движения с езичето. когато усетиш че момчето почва д а свършва.. /интуиция..или ако той ти каже/ не го акрйа да си го вади ии д асе оправя сам..довърши го забързай темпото. .а почне ли да се изпразва в устата ти.. плавно следвай таката на оргазма.. ии забави ритъма..не бързай веднага като свърши да спирашш продължи малко..след това..нежно и бавно.

Когато правите секс..не стой като пън и да не обелваш звук защото с епритесняваш...отдай се на емоциите..крещи името му от удоволствие ;)

Нека леглото бъде последното място на което да правите секс. Има толкова по възбуждащи и страстни места.. от рода на бюрото..в колата върху нея/ако е лято/, на стената...под душа и тн..малко въображение

Не го питай през 2 мин харесвам ли ти? Сигурен ли си? Ще свършиш ли скро? Защо не свършваш? Ами просто го побъркай ;)

Момчетата не с амашшини и те се изморяват за това за да не умре работата помогни му малко...не е трудно да се движиш сама по члена му! Даже напротив на много момчета им допада идеята да ги изчукаш докато те си седят спокойно на дивана или на стола.

Преди да започнете да се чукате подразвай го...търкай се в члена му показвай част от тялото си дразни го нета те желае.. нека не издържа нека да иска тялото ти..ии влажната ти .* *** 8)

Отпусни се и се отдай на момента ...момчетата им став акофти когато виждат че нещо не е наре дили като си суха..отпусни се за да може.. спокойно да се навлажниш и възбудиш!

Питай го аквко му ахресва и за тайните му желания..след което ги изпълни! и Им се наслаждавай и ти ;)

Сменяйте позите често! не е една..типична.. ии ен се забулвайте под чаршавите.. или да сте с милион дрехи момчетата обичат д агледат и докосват!

Това беше от кака ви RoDji :D

Bellatrix
01-13-2009, 11:57
Ако всичко това е 100% вярно съм идеална любовница :D 8) 8) Само дето не крещя името му. Викам си (едва ли има съсед дето да не ни знае :oops: ) ама не имена. :oops:

bqsna_teenagerka
01-13-2009, 12:00
Ако всичко това е 100% вярно съм идеална любовница :D 8) 8) Само дето не крещя името му. Викам си (едва ли има съсед дето да не ни знае :oops: ) ама не имена. :oops:
Е името му образно казано..имах впредвид пъшкане...и реплики то рода "побъркваш ме бейби не спирай"

TeCHo0o0
01-13-2009, 12:16
има много верни попадения, бр (: ...такива момичета на длъж и шир търся,да са толкова сексуално активни 8) ...ама и 50% процента от тези неща да прави пак ще е от полза :)

macka123
01-13-2009, 12:39
всичко точно... само дето не викам... пъшкам ам не викам... :D

x3eme
01-13-2009, 12:40
интересно :-) браво на авторката

diapper
01-13-2009, 13:03
Имам чуството че е писано за мене до някаква степен.Всяка дума е написана на точното място,браво на авторката дай боже повече момичета които знаят какво да правят {}

mirmark
01-13-2009, 13:24
Освен, че трябва да го питаш какво харесва е хубаво и ти да го насочваш какво на теб ти харесва и да го склониш да го направи. По този начин и той става съпричастен към теб

niki7y
01-13-2009, 13:26
интересно :-) браво на авторката+ :)

diapper
01-13-2009, 13:32
Освен, че трябва да го питаш какво харесва е хубаво и ти да го насочваш какво на теб ти харесва и да го склониш да го направи. По този начин и той става съпричастен към теб

+1

bqsna_teenagerka
01-13-2009, 14:54
Освен, че трябва да го питаш какво харесва е хубаво и ти да го насочваш какво на теб ти харесва и да го склониш да го направи. По този начин и той става съпричастен към теб

+1
дам напълно съгласна съм! виж това забравих :oops: ама с яко д асе прави идъртвяам его утре имам ден ден xD

LadyRoshawka
01-13-2009, 18:14
Казах на един фр ... "Абе Аска ... така и така ... опиши ми перфектната свирка !! " и отговора беше:

" Започваш от главичката, навлажняваш го хубаво и го поемаш в устата си !! Но най важното е да гледаш момчето в очите !! "

Добър урок ми изнесе момчето.Доволна съм. :D ..

bqsna_teenagerka
01-13-2009, 18:20
Казах на един фр ... "Абе Аска ... така и така ... опиши ми перфектната свирка !! " и отговора беше:

" Започваш от главичката, навлажняваш го хубаво и го поемаш в устата си !! Но най важното е да гледаш момчето в очите !! "

Добър урок ми изнесе момчето.Доволна съм. :D ..

Нали същото акзах и аз :D

InDo
01-13-2009, 18:37
Браво за темата :D

pussycat_dolls15
01-13-2009, 18:40
InDo написа:

Браво за темата Very Happy!!!

Vincent
01-13-2009, 18:44
Добре казано 8-)

1nnocenT
01-13-2009, 19:27
браво на авторката =D> =D> =D> (lol)

SIC
01-13-2009, 19:44
avtorkata qvno e napred s matriqla :D

ViolentSaint
01-13-2009, 19:54
Браво на авторката. В темата на Боби аз мисля ,че споменах някоя мацка да направи такава тема , но както и да е.
Очевидно си напред с материала и според това, което си написала мога да съдя, че гаджето ти е късметлия.

sexita
01-13-2009, 20:08
Браво...определено всичко влиза и в моя репертуар...и това за свирката...да продължиш с движенията след като той свърши е много хубаво за него. Така одължаваш оргазмът му...
Хубаво е и да правиш въртеливи движения с ръка по пениса му. Моят обича да го търкам силно в устните си,а на дълбока свирка му иде да крещи...

И за викането...аз също си пъшкам и понякога ме избива на викове...
Името му не казвам...по принцип си говорим на "мило" и "бебенце"...не съм свикнала...Най-често говоря несмислени срички или "давай".."о..да" и "още малко" :D Когато тръгвам да свършвам винаги му казвам и се вкопчвам в него.
Той по време на секс също "пъшка" и това много ме възбужда. Често казва нещо на гръцки...но нямам време да го питам какво е...
Но помня как един път правихме секс и той ми каза..."μωρό μου,με τρελενεις" което го разбрах и ми стана супер мило...
Каза ми..."бебенце,подлудяваш ме" и...не знам. Гушнах си го силно и започнахме още по-страстно.

Наистина е един от моментите,които няма да забравя никога.

kat4enceto
01-13-2009, 20:26
Ако всичко това е 100% вярно съм идеална любовница :D 8) 8) Само дето не крещя името му. Викам си (едва ли има съсед дето да не ни знае :oops: ) ама не имена. :oops:+1

xplay
01-14-2009, 13:03
tova 6tee byde izprobvano v nai skoro vreme :D

zaci
01-14-2009, 13:50
Страхотна тема :grin: сичко до последната дума е вярно

bqsna_teenagerka
01-14-2009, 16:24
:oops: :oops: ЕЕй мерси мнгоо за хубавите коментари :-)
а относно изказването "авторката е напред с амтериала" :D ще кажа че тепърва започвам да се осъвършенствам! :oops:

mi6unka
01-14-2009, 16:46
dosta polezna tema

JazzWE
01-15-2009, 00:50
male male :oops:

InDo
01-15-2009, 06:47
Момче съм не може да ме изморите :razz: :razz: :lol: :wink:

dArKsMoOkEy
01-15-2009, 16:25
Mn dobra tema! :-P :-P :-P :-P Bravo! :)

bqsna_teenagerka
01-15-2009, 16:47
Момче съм не може да ме изморите :razz: :razz: :lol: :wink:

Тъй ли.. :D не си попаднал на правилния човек брато :D

InDo
01-15-2009, 19:24
Момче съм не може да ме изморите :razz: :razz: :lol: :wink:

Тъй ли.. :D не си попаднал на правилния човек брато :D

Няма повярвай тоя фрат не е от торшия :D 8) 8)

bqsna_teenagerka
01-15-2009, 20:12
Момче съм не може да ме изморите :razz: :razz: :lol: :wink:

Тъй ли.. :D не си попаднал на правилния човек брато :D

Няма повярвай тоя фрат не е от торшия :D 8) 8)

:D :D aбе хм...

darkk1d
01-15-2009, 20:17
интересно :-) браво на авторката+ :)
темата е супер

Spider4eto
01-15-2009, 20:18
Евалата тийнейджърке, яка е темата :)

Whyniser
01-15-2009, 20:24
Момче съм не може да ме изморите :razz: :razz: :lol: :wink:

Тъй ли.. :D не си попаднал на правилния човек брато :D

Няма повярвай тоя фрат не е от торшия :D 8) 8)

:D :D aбе хм...
И аз така хм... към снимката :smt079 :smt112

SoFarSoG00d
01-15-2009, 21:23
Голяма роля има външния вид на момичето:
1.Стегнато тяло:дупе,бедра и плосък корем
2.Стеганти гърди,които да се забелязват.
3.Добре епилирано тяло.
4.Лице:сочни устни,красиви очи и влажен поглед,дълга коса :)

Яко бельо и романтична обстановка

Добра техника и солидна любовна игра.


Ако всичко това е на лице,значи момчето е задоволено

Spider4eto
01-15-2009, 21:26
Голяма роля има външния вид на момичето:
1.Стегнато тяло:дупе,бедра и плосък корем
2.Стеганти гърди,които да се забелязват.
3.Добре епилирано тяло.
4.Лице:сочни устни,красиви очи и влажен поглед,дълга коса :)

Яко бельо и романтична обстановка

Добра техника и солидна любовна игра.


Ако всичко това е на лице,значи момчето е задоволено Аве ако си дърво, колкото и перфектно да изглеждаш нема да можеш да го задоволиш 8-)

SoFarSoG00d
01-15-2009, 21:28
Както виждаш съм споменала за техниката,ама ако изглеждаш зле няма да го вкараш дори в леглото :).Все едно някое момиче да си хване някоя лоена топка с готин език и да си се кефи.

Spider4eto
01-15-2009, 21:31
Тогава как и дебелите хора се женят :lol: Шегата на страна, настина едно добре изглеждащо момиче има по-големи шансове да вкара в леглото мъж

SoFarSoG00d
01-15-2009, 21:32
Всяко момиче може да изглежда добре ,стига да има желание :)

fashion4etyy
01-16-2009, 04:23
Хах ще ме прощава скъпия ми Бобчуу,но ще го копирам малко. Той хубаво написа как се задоволява и възбужд аедно момиче :oops: ама неговия си пол забрави! Затова аз ще поправя тази грешка!

Така започваме със свирката.. 98% от момчетата обичат момичетата да им лапат. :D Такам а 70% от оммичетата мислят че това е гнусно. Хах въпрос на психика. Както се нагласиш така и ще бъде! Ако си кажете ох ко толкоз има то е по чистоплътно от тва да си лапна пръста /което наистина е така/ ии е възбуждащо защото мисълта какво удоволствие му причиняваш нима няма да те подмокри?

Когато правим свирка.. е добре да започнем с деликатно вартене на езичето по главичката на члена..после..плъзваме езичето на долу и когато навлажним члена го поемаме със устни. Тъй като не е лесно да лапнеш цял "мъжки полов орган" е добре да си помагаме с ръка.. бием му чекия и в същото време движим устните си ангоре и андолу по члена колкото се може по ритмично..като заедно с това правим въртеливи движения с езичето. когато усетиш че момчето почва д а свършва.. /интуиция..или ако той ти каже/ не го акрйа да си го вади ии д асе оправя сам..довърши го забързай темпото. .а почне ли да се изпразва в устата ти.. плавно следвай таката на оргазма.. ии забави ритъма..не бързай веднага като свърши да спирашш продължи малко..след това..нежно и бавно.

Когато правите секс..не стой като пън и да не обелваш звук защото с епритесняваш...отдай се на емоциите..крещи името му от удоволствие ;)

Нека леглото бъде последното място на което да правите секс. Има толкова по възбуждащи и страстни места.. от рода на бюрото..в колата върху нея/ако е лято/, на стената...под душа и тн..малко въображение

Не го питай през 2 мин харесвам ли ти? Сигурен ли си? Ще свършиш ли скро? Защо не свършваш? Ами просто го побъркай ;)

Момчетата не с амашшини и те се изморяват за това за да не умре работата помогни му малко...не е трудно да се движиш сама по члена му! Даже напротив на много момчета им допада идеята да ги изчукаш докато те си седят спокойно на дивана или на стола.

Преди да започнете да се чукате подразвай го...търкай се в члена му показвай част от тялото си дразни го нета те желае.. нека не издържа нека да иска тялото ти..ии влажната ти .* *** 8)

Отпусни се и се отдай на момента ...момчетата им став акофти когато виждат че нещо не е наре дили като си суха..отпусни се за да може.. спокойно да се навлажниш и възбудиш!

Питай го аквко му ахресва и за тайните му желания..след което ги изпълни! и Им се наслаждавай и ти ;)

Сменяйте позите често! не е една..типична.. ии ен се забулвайте под чаршавите.. или да сте с милион дрехи момчетата обичат д агледат и докосват!

Това беше от кака ви RoDji :D

haha..am 4esno kazano men me vazbudi :oops: :oops:
kak go opisa samo 4e vzeh da si predstavqm :-D

bqsna_teenagerka
01-17-2009, 23:15
[/quote]

haha..am 4esno kazano men me vazbudi :oops: :oops:
kak go opisa samo 4e vzeh da si predstavqm :-D[/quote]

:D това е само с четене ами наживо... xD

moneycomeme
01-28-2009, 21:20
.....APLODISMENTI (bow) ! ...strahotno..!

maLkataviL
01-31-2009, 08:17
охх защо ли не съм на вашето мнение #-o :? //нещо ми се струва под нивото на едно нормално момиче...така смятам пък иначе е мн добре обесненоо бр на авторката :) =D>

sKa73r4o93
01-31-2009, 08:37
охх защо ли не съм на вашето мнение #-o :? //нещо ми се струва под нивото на едно нормално момиче...така смятам пък иначе е мн добре обесненоо бр на авторката :) =D>М кое по-точно е под нивото :? 8-)

MakeMeLaugh
01-31-2009, 08:39
хмм =D> :grin:

LP_GirL
01-31-2009, 11:17
супер, адски ми допада написаното , браво :)

varnen4e
01-31-2009, 11:18
Според мен няма смисъл от инструкции. При всеки е индивидуално. Повече се губи удоволствието, ако го правите по учебник.

GreenFairy
01-31-2009, 11:38
Браво за това, че си се постарала да го напишеш. Но аз смятам, че всяко момиче знае как да накара гаджето си да се почувства добре :)

sKa73r4o93
01-31-2009, 14:58
Според мен няма смисъл от инструкции. При всеки е индивидуално. Повече се губи удоволствието, ако го правите по учебник.

bqsna_teenagerka
02-18-2009, 09:52
Според мен няма смисъл от инструкции. При всеки е индивидуално. Повече се губи удоволствието, ако го правите по учебник.

Хах аз не съм акзала да става като по учебник,не следиш мисълта ми..ако ен забелязваш всеки ден има по милион теми от рода на "защо ен му се дига" "как да го/я възбудя" "помощ при първия път" "за пръв път ще правя секс помогнете ми" .. това са съвети, от които тези които желаят сами избират кои да послушат ;) и естествено че не трябва да е по чуебник..но "по учебник " ще рече да си нарочат час и дата кога ще го направят,ии момичето да си е направило график кое след кое следва..не ..въпросът е на момента.. като правите нещо да се сетиш с какво още можеш да подсилиш удоволствието ;)

bqsna_teenagerka
02-18-2009, 09:54
Браво за това, че си се постарала да го напишеш. Но аз смятам, че всяко момиче знае как да накара гаджето си да се почувства добре :)

Ако вско момиче знаеше ;) нямаше целия форум да е залят от теми които питат точно обратното ;) това че ти можеш не означава че си всички :)

kasanova1994
02-18-2009, 13:20
mn dobre si znai rabotata tva momi4e :D da imache pove4e kat neq :D

kasanova1994
02-18-2009, 14:58
kasanova ti se poklanq :lol: tva 4esto ne se slu4va :D

deFakto
02-18-2009, 15:52
Браво за това, че си се постарала да го напишеш. Но аз смятам, че всяко момиче знае как да накара гаджето си да се почувства добре :)

Ако вско момиче знаеше ;) нямаше целия форум да е залят от теми които питат точно обратното ;) това че ти можеш не означава че си всички :)Намигащите човечета не притъпяват силните думи спрямо нея !
Всякои момиче може да изкефи даден пич , ама после няма да и се яде със седмици ... По-точна щеше да е темата ,"как едно момче би задоволило момиче" защото момичетата са тези с хилядите настроения ,неразположения и изтърканото до припадък "болене" на глава ,как не ви мина тая глава е :D .. та така .

dydolinkka93
02-18-2009, 17:04
браво наистинна е много добро :P

AlokiNn
02-18-2009, 18:01
браво наистинна е много добро :P

tonyasenov
12-13-2013, 22:29
Браво браво , продължавай в същия дух !!!

tonyasenov
12-13-2013, 22:31
+ :)


Отлично !!!