PDA

View Full Version : Проблем със свършването



slarutan
01-13-2009, 12:05
Преди изесно време пак писах подобна тема...проблема е,че свършвам прекалено бързо и в повечето случаи члена ми не е достатъчно корав за акта...но няма подобрение все същото положение си е...Какво да направя? :(:( Благодаря предварително

PiruBloodz
01-13-2009, 12:16
блъскай повече 8-)

slarutan
01-13-2009, 12:19
Кво повече да блъскам,имам чуството че правя секс за 1 път :(

Rofl4e
01-13-2009, 12:26
С времето ще свикнеш плс.. :) сиг се притесняваш и все затова мислиш и за това така се получава!Успокои топката и даваи на право :)

TheRunaway
01-13-2009, 12:37
На колко си? 8-)

x3eme
01-13-2009, 12:38
кво е значението на колко е

slarutan
01-13-2009, 12:38
ама тва е от около 2 месеца в които съм правил секс към 3 пъти някаде,притеснявам се защото или свършвам минута след като проникна в нея и като се опитам да забавя еякулацията ми спада,но имим чуството,че не е достатъчно корав и за това се получава така...

Adwokat
01-13-2009, 13:04
ми просто може би.. защото все още си неопитен и затова се получава така... при повече практикуване няма да е така.. успех :)

slarutan
01-13-2009, 13:13
е да де ама се побърквам като знам,че преди 2 месеца нямах проблем по 15 тина минути след първата врътка :S

mirmark
01-13-2009, 13:18
ама тва е от около 2 месеца в които съм правил секс към 3 пъти някаде,притеснявам се защото или свършвам минута след като проникна в нея и като се опитам да забавя еякулацията ми спада,но имим чуството,че не е достатъчно корав и за това се получава така...
Всичко е в главата ти. След като свършиш първия път си поиграй малко с момичето /20-30мин. / и като ти стане втория път няма да имаш проблеми. И така постепенно ще придобиеш рутина и няма да се празниш толкова бързо.

bqsna_teenagerka
01-13-2009, 14:58
:D Ами добре бе човек акто свършиш един път изчакай малко и почвай пак какъв е проблема! Колкото повече,толкова повече!

blackfate
01-13-2009, 15:07
Използвай някакви по дебели презервативи, да ти убият чувствителността... Като усетиш че ще свършваш си го извади и примерно слез надолу и ... малко френска... Мисли си за някакви други неща, не за колко е секси момичето пред теб ами ... че треа да измиеш чиниите, че треа пишеш домашни и бля бля някфи такива простотии.. решавай задачи на ум :lol: просто не мисли за кефа....
Другия вариант е да набиеш една 10ина мин преди сека и после ще си ок

sexita
01-13-2009, 15:34
:( кофти...
Правиш ли редовно секс?

slarutan
01-13-2009, 17:20
bqsna_teenagerka,проблема е че не ми се надървя достатъчно
blackfate,е да де ама като мисля за др и ми спада ерекцията
sexita,еми по принцип да два пъти всяка седмица а и по повече като има възможност

sexita
01-13-2009, 17:21
Колко време е продължителноста на секса?
И при френска любов дали пак остава мек?
На мен ми се е случвало да омекне,но просто го мачкам и стимулирам и пак е твърд.
При свирка...дали приятелката ти се справя добре?
Може и да е от самият теб.Ако имаш съмнения относно вида на своето тяло или се притесняваш относно размера на своя пенис е малко вероятно да поддържаш ерекция по времето, когато партньорката ти се намира там долу.
С други думи, ако продължаваш да очаквате следващия път когато ти правят орален секс да загубиш твърдостта си, ти ще продължиш да губиш твърдостта си по време на орален секс. Така е и със секса.
Опитай да промениш леко практиката. Може да накаратш своята партньорка следващия път да включи и ръцете си. Използването на лубриканти също могат да подобрят усещането и да увеличат удоволствието ти.
Не бъдете стеснителен и комуникирайте с партньорка ти за това как искаш да те стимулира.
Възможно е комуникацията да е ключова за разрешаването на твоят проблем.

А за бързото свършване...трябва ти опит и самоконтрол. Просто трябва да се научиш.Никой мъж не се ражда с това умение, но всеки може да го придобие с целенасочени тренировки. Благодарение на тях може да овладееш умението сам да решаваш кога да свършиш.
Опитай се да го притиснеш в главичката и да си върнеш еякулацията..
Тренирай...мастурбирай....ак в един момент усетиш непреодолим импулс да свършиш, обхвани ръба на главичката с палеца и показалеца на дясната си ръка и я притисни достатъчно силно. Това ще предизвика потискане на рефлекса на изпразването. Възстановявайки отново стимулацията ще забележиш, че този път позивът за изпразване ще се появи значително по-късно. Опитвай се да отлагаш възможно най- дълго този момент. На върха на възбудата, но преди да е започнало изпразването отново притисни ръба на главичката. Тази процедура може да се извърши три - четири пъти, като накрая завършвате с еякулация.

svetoslava_sliven
01-13-2009, 17:22
Повече тренировки и ще се научиш.

kaloian1992
01-15-2009, 18:23
ne e do trenervokite nali ti kaza 4e na sedmica pravi po dva p1ti nai malko sex kvi trenervoki ma !!!! toi da ne e robot ???????? za men vsi4ko e ot mozaka