PDA

View Full Version : През зимата отслабва ли се?



t0nit0yy
01-13-2009, 14:35
от 2 дена съм на "диета" . В кавички, защото ям само кисело мляко. Ето ми менюто за днес и вчера. вчера-2 кофички кисело мляко, а и се излъгах да изям 1 суха паста :? , и 1 чаша прясно мляко.днес-2 кофички кисело мляко и 1 парче сирене. Мама си мисли, че си ям нормално ии преди нещо се заговорихме и тя ми каза "зимата не се отслабва" . Дали е вярно и защо?

п.п. моля не ме критикувайте за това че не ям, казвала съм не веднъж че аз отслабвам само с глад! :)

Bachokiro
01-13-2009, 15:05
Ами разбира се ,че можеш да отслабнеш ... не е като организма ти да спира да работи ,може би това ,което майка ти е имала в предвид е ,че поради по ниските температури ,потенето се намалява ,в нашия случай да се потиш на -5 си е ункално ,и липсата на потене сама по себе си води до по - бавно отслабване ,тъй като водите представляват доста голяма част от човешкото тяло.Ако прибавиш банани и бадеми (сурови) към тази твоя диета ,може би и зелен чай ще стане още по - хубаво - по - добро прочистване и по - голямо разнообразие ,което ще ти отвлича по - лесно вниманието от сладкото ^^ ,успех. 8-)

t0nit0yy
01-13-2009, 15:05
кажете дее :(

Lysit0
01-13-2009, 15:11
Можеш да отслабнеш,когато поискаш.НЕзависимо кой сезон.Обаче главното,което се иска е воля.Карай седмица на ябълки и чайове и ти гарантирам,че ще свалиш 5кг.И за седмица НЕ е вредно както повечето ще кажат...чайовете,ако можеш чисти,ако ли не със мед.

Bachokiro
01-13-2009, 15:16
Можеш да отслабнеш,когато поискаш.НЕзависимо кой сезон.Обаче главното,което се иска е воля.Карай седмица на ябълки и чайове и ти гарантирам,че ще свалиш 5кг.И за седмица НЕ е вредно както повечето ще кажат...чайовете,ако можеш чисти,ако ли не със мед.

You listen to her ,she is preaching the truth here :)

zvezdichkaaa
01-13-2009, 15:17
Тя добре да кара на ябълки,обаче после как ще запази кг е въпроса....Иначе да ще отслабнеш,нищо че мисля че ще е малко по-трудно от лятото :)

Lysit0
01-13-2009, 15:17
от 2 дена съм на "диета" . В кавички, защото ям само кисело мляко. Ето ми менюто за днес и вчера. вчера-2 кофички кисело мляко, а и се излъгах да изям 1 суха паста :? , и 1 чаша прясно мляко.днес-2 кофички кисело мляко и 1 парче сирене. Мама си мисли, че си ям нормално ии преди нещо се заговорихме и тя ми каза "зимата не се отслабва" . Дали е вярно и защо?

п.п. моля не ме критикувайте за това че не ям, казвала съм не веднъж че аз отслабвам само с глад! :)

Ако си тръгнала за отслабваш просто забрави за сладките неща.Няма от рода :'' ама само днеска една суха пастичка'' ,''пък утре 2 кифлички''.Киселото ти мляко гледай да е обезмаслено .По-добре не се 'лъжи' със сухи пасти и такива,защото свикнеш ли отвикването е много трудно.По-добре яж през деня манджа,а не някакви боклуци като чипс,сухи пасти и такива.Относно хляба-пълнозърнест,но най- добре яж ''бонус''.Или има и едни немски хлябове,вярно скъпички си ,но си струва.Щом правиш нещо,го прави до край,а не утре пастичка,други ден количка......и така. :)

Zaharinka
01-13-2009, 15:20
Хапвай по някой плод или зеленчук и бяло месо си позволявай,за да можеш да си набавяш нужното количество витамини. ;)

Lacroix
01-13-2009, 15:23
Можеш да отслабнеш,когато поискаш.НЕзависимо кой сезон.Обаче главното,което се иска е воля.Карай седмица на ябълки и чайове и ти гарантирам,че ще свалиш 5кг.И за седмица НЕ е вредно както повечето ще кажат...чайовете,ако можеш чисти,ако ли не със мед.
ябълките наистина са добра идея

Lacroix
01-13-2009, 15:41
Ами солетите стават ли?

Zaharinka
01-13-2009, 15:52
Ами солетите стават ли?
Ако не прекаляваш с тях може,имат доста сол,а тя задържа течностите в тялото.

LittleSunshine
01-13-2009, 16:24
можеш да отсланеш. една моя приятелка отслабна и то зимата и беше на 1 активия и ябълки :)

Vladkoy
01-13-2009, 17:43
Ще не идеш да побягаш - по-голям ефект ще има

EarthShaker
01-13-2009, 18:03
аз отслабвам само с глад! :)

СМЕЕХ! :lol: колко пъти си отслабвала? явно е неефективно, щом е повече от 1-2 8-)

Зимата се отслабва 5 пъти по-трудно. броил съм ги :lol:

Vincitore
01-13-2009, 19:04
Можеш да отслабнеш,когато поискаш.НЕзависимо кой сезон.Обаче главното,което се иска е воля.Карай седмица на ябълки и чайове и ти гарантирам,че ще свалиш 5кг.И за седмица НЕ е вредно както повечето ще кажат...чайовете,ако можеш чисти,ако ли не със мед.
ябълките наистина са добра идея


Една фр си скапа червара от ядене само на ябълки ... ако искаш и ти да ги скапеш яж само ябълки ; )

IdontWannaKnow
01-13-2009, 19:06
ама че въпрос :D разбира се, че както през останалите сезони и през зимата се отслабва. Под това, ''зимата не се отслабва'' може би майкати е имала предвид, че по-трудно се отслабва, защото физическата ни дейност е ограничена, не сме толкова подвижни както през лятото да речем :? но ако наистина желаеш да отслабнеш не мисля, че това трябва да е пречка за теб. Аз лично съм против гладуването, за далеч по-резултатно намирам разделното хранене и спорта, но все пак не си помолила да те разобеждаваме.

hottie
01-13-2009, 19:11
Абе не знам ама аз зимата винаги отслабвам, особено тая :-o ненормална работа

splendour
01-13-2009, 19:20
sq kazaha tyka edni pri4ini za6to ne se otslabva zimata ama tva ne e vqrno.zna4i tva 4e se poti6 nq nikvo zna4enie 6toto potta e voda.i koito vi e izl1gal 4e e maznini...ima takava versiq i az predi ne bqx sigyrna no se osvedomix.
ta ne se otslabva zimata za6toto pove4eto plodove i zelencyci rastat lqtoto a zimataa trq si kopyva6 boklycite ot oranjeriite s plastmasov vkys.drygata pri4ina e 4e lqtoto zaradi jegata malko ili mnogo ne ti se qde tejka xrana i predpo4ita6 salatki i dini.s16to taka zimata ako si otslabi6 imynnata sistema moje da xvane6 kofti grip ili ne6to takova.a i xorata lqtoto se dvijat pove4e pone spored men-po d1l1g den izlizaniq.a zimata seki gleda da otide na topli4ko i dosta po malko xora bqgat v parka prmerno.
po povod tva 4e e izqla pasti4ka-vij vob6te kato cqlo samo na mlqko ili samo na qb1lki e dosta kofti.za6to prosto ne ograni4i6 kaloriite [ primmerno okolo 1000 na den] taka moje6 da xapne6 nqkoq pasti4ka bez ogrizeniq na s1vestta i da si qde6 vsi4ko.

mitako51
04-24-2012, 16:04
sporet men prez zimata se otslabva za6toto pri ponijavane na temperaturata na tqloto organizma izrazhodva pove4e energiq za da se zagree i izgrazhodva mnogo kaloriii ;)

Glamour92
04-24-2012, 16:45
И трябваше да се регистрираш,за да вдигнеш тема,датираща от времената,описани в Стария завет,при това с немного умно мнение надраскано на шльокавица..?
Dafuq?!?