PDA

View Full Version : времето не лекува



LittleGirl
01-13-2009, 14:45
Здравейте, преди 7 месеца тръгнах с едно момче, което найстина много обичах. Ходихме по малко от седмица, но за нещата който прежвяхме заедно си струваше. Не можехме един без друг. Но нещата се променят след няколко дни той ми се обади и ми каза че искал за скъсаме заради някакво друго момиче :-# :-# . След това ходех с няколко други мимчета но болката си остана. И всеки ден си спомнях за него, просто не мога да го махна от мислите си. Моля ви кажете някакви съвети поне как да не мисля за него. МОЛЯ ВИ. благодария предварително :)

tan0
01-13-2009, 14:51
nqma nachin prosto da go zabravish i... vinagi shte si te boli no pone gledai da se zanimavash s razni neshta i mn mn da ne mislish ;) po malko shte boli ;)

sh3_1s_7h3_0n3
01-13-2009, 14:52
Естествено, че времето не лекува. Освен всичко останало си и идеализирала образа му. Това много ти пречи. Едно момче се забравя с друго момче. Когато срещнеш по-добрия от него, тогава ще се заличи споменът за бившия. ;)

NaNa_SladuRana
01-13-2009, 15:03
Времето не лекува,а прави нещата още по-гадни,връщаш се в спомените,мислиш какво ли щеше да бъде,ако сега е до теб и намразваш любимите си неща,защото ти напомят за НЕГО,правиш опити да си щастлива с друг,но нещо не се получава...Или поне с мен е така :(

Lysit0
01-13-2009, 15:40
Трудно ще го забравиш,щом сте имали много хубави моменти и все още имаш чувства........разсейвай се с нещо,което обичаш да правиш,излизай повече и така.

ImmortalForever
01-13-2009, 15:56
Това, че времето не лекува, всички го знаем, но ни е по-лесно да вярваме в обратното.За едната му утеха, не за друго..Тъй че- нищо ново под слънцето не казваш:)

Hilary_
01-13-2009, 16:01
Прави неща които обичаш...излизай навън...запознай се с нови хора...създай си хобита...слушай весела музика...промени нещо в себе си (като стил да кажем) ... новите неща ти отвличат вниманието отколкото опитите да не мислиш за него! :wink: Успех ти желая! :)

aka6a_vamp
01-13-2009, 16:02
Според мен пък ти е много слаба психиката.

cinderella_gugutka
01-13-2009, 16:24
може да го забравиш само със силна воля и упоритост

PreciousDiamond
01-13-2009, 16:51
Минали са 7 месеца .. ходили сте по-малко от седмица ... не можеш да го забравиш ?! :shock: Ъм .. ше извиняваш , но това ми се струва .. как да кажа .. тъпо ! Както каза Мимито , ти или си някаква супер слабохарактерна или се привързваш прекалено бързо към хората , което СЪЩО е грешка....

Raliito
01-13-2009, 16:55
Mm da .. taka e..wremeto ne lekuwa ..ama kwo da se prawi..! Swikwash ii twa e :wink: :(

suitable
01-13-2009, 16:59
Всичко си зависи от теб - ако искаш да те боли - седиш си и търпиш, а ако не - мъчиш се да промениш начина по който си причиняваш всичката тази болка, която не я създава това момче, а самата ти.. само ти можеш да имаш думата по премахването и.. така че направи нещо.. момчета има много.. глупаво е да се заклещиш на едно и да си въобразяваш, че наистина имаш някакви чувства само защото той те е одрязал, а не си го направила ти..

Kostadin_682
01-13-2009, 17:14
Времето НЕ лекува :?

SunShinePearl
01-13-2009, 17:27
ами аз близо 2 години си мисля всеки ден за едно момче(за кой ли път го пиша...)и срещнах някой като него но не толкова добър до някъде..никой до сега не е успял да го махне от съзнанието ми а бяхме заендо само 2 часа,направи си сметка!Надявам се някой ден пак да го видя или да намеря някой който ще успее да ме накара да забравя за него...но знай че след време нз колко, ще ти е мн мил спомен няма толкова много да те боли... :wink:

jambo_bs
01-13-2009, 17:30
Ми незнам аз не съм имал много приятелки защото си падам по свободния живот и един път имах една такава случка една дойде и ми каза че все още мислела за мен,но просто аз явно не съм изпитвал такива чувства и лесно я забравих.А и беше боклук няма да казвам защо :?

ivcheto0o
01-13-2009, 19:24
7 meseca kak o4akva6 vremeto da lekuva :) na nqkoi hora sa im nujni godini i pak ne uspqvat da zabravqt :)

(S) AINT
01-13-2009, 20:09
За истинската любов и чувства няма лек!

beachy_bunny
01-13-2009, 21:17
СПРИ ДА ТЪРСИШ НЕГО В ДРУГИТЕ ... хубави моменти ОК , но я си спомни за тези " хубави " моменти колко болка търпиш ... я се стегни ... кой е пък тоя , че да не ти излиза от главата .. представи си колко са били хубави моментите му със теб щом те е зарязал заради друга и то не да говорите ами по телефона .. абах го в боклука :D

sexbomb
01-14-2009, 12:57
Минали са 7 месеца .. ходили сте по-малко от седмица ... не можеш да го забравиш ?! :shock: Ъм .. ше извиняваш , но това ми се струва .. как да кажа .. тъпо ! Както каза Мимито , ти или си някаква супер слабохарактерна или се привързваш прекалено бързо към хората , което СЪЩО е грешка....

Тц, айде, айде ... Сигурно и ти имаш някой такъв, по който да страдаш :-P Много е лесно да упрекваш ...
Това не е слабохарактерност, а нещо много повече - любов от пръв погред, аз вярвам в нея, защото имам два слвучай, като този .Напълно я разбирам 8)

pussycat_dolls15
01-14-2009, 12:59
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/a060.gifСпоред мен пък лекува! :D

euph0ria
01-14-2009, 13:12
Цаката му е да се разсейваш..прави неща, който харесваш..и гледай да се отърсиш от нещата,които ще ти напомнят за него,за вас и т.н :( И всъщност мисля,че времето лекува.. :wink:

Re5peC7
01-14-2009, 13:21
лекува...не лекува...в повечето случаи е както ти си го направиш

Aicken
01-14-2009, 13:22
охаааа цяла седмица а ? супер :grin:

ThePowerOfLove
01-14-2009, 14:53
лекува...не лекува...в повечето случаи е както ти си го направиш

Сългасна.

kobrichka
01-14-2009, 16:37
Времето според мен лекува...времето не заличава любовта,а притъпява болката от раздялата.

sexa_na_kompleksa
01-14-2009, 16:47
Времето не лекува... то просто ти дава възможност да приемеш по-спокойно това, което ти се е случило...