PDA

View Full Version : Допитване!!!



hitriq
01-13-2009, 15:04
Здравейте! Ето моята делема:леко съм объркан от едно момиче т.ест виждам, а и тя ми дава такива поводи да мисля, че не съм и безразличен.Но на срещите когато сме излиза ли се дистанцира нещо.Разбрал съм от нея, че трудно допуска човек до себе си(тъй като била наранена много) и сега има делема пред мене, как да постъпя.

TooLittelTooLate
01-13-2009, 15:06
Просто бъди себе си. Докажи й, че може да ти вярва и да те допусне до себе си, че няма да я нараниш. :)

myNameIsImmortal
01-13-2009, 15:07
Ми направи всичко с което ще и докажеш, че няма да постъпиш като миналото момче, че няма така да я нараниш, да и докажеш че чувствата ти са истински..
Не я познавам, не знам какво харесва и т.н.. това зависи само от теб :)

Kostadin_682
01-13-2009, 15:08
Здравейте! Ето моята делема:леко съм объркан от едно момиче т.ест виждам, а и тя ми дава такива поводи да мисля, че не съм и безразличен.Но на срещите когато сме излиза ли се дистанцира нещо.Разбрал съм от нея, че трудно допуска човек до себе си(тъй като била наранена много) и сега има делема пред мене, как да постъпя.
Покажи и, че си добро момче (ако си такова де)... и може би, ако те харесва ще те допусне до себе си, но ако не си добро момче по добре не и давай напразни надежди, за да не страда :?

Balmy_I
01-13-2009, 15:33
Хмм ми незнам да ти кажа честно сега съм може би малко като това момиче,едно момче ме харесва,обаче аз неискам да предприемам нищо или поне за сега,защото знам какво да те наранят и повярвай ми не се преодолява лесно или поне при мен е така...Но всеки е различен,по-добре и кажи какво чувстваш и може би така ще и е по-лесно пък и на теб!Успехчета :-)

aka6a_vamp
01-13-2009, 15:34
Напълно я разбирам...просто и дай време :)

Lysit0
01-13-2009, 15:36
Бъди внимателен с нея.Опитай се да я предразположиш....и така.Покажи и,че не си като останалите.

Balmy_I
01-13-2009, 15:40
Здравейте! Ето моята делема:леко съм объркан от едно момиче т.ест виждам, а и тя ми дава такива поводи да мисля, че не съм и безразличен.Но на срещите когато сме излиза ли се дистанцира нещо.Разбрал съм от нея, че трудно допуска човек до себе си(тъй като била наранена много) и сега има делема пред мене, как да постъпя.

Я разкажи малко повече,смисъл от къде си сигурен,че тя те харесва и т.н...защото много често се случва да си създаваме грешни впечатления за чувствата на другия :(

BigFakeSmile
01-13-2009, 16:14
Бъди внимателен с нея.Опитай се да я предразположиш....и така.Покажи и,че не си като останалите.

именно..трябва да си мил..внимателен..добричък :) :D :D
П.С пише се дИлема :D :D