PDA

View Full Version : Дали ми е изневерил :S



Sladkaaa90
01-13-2009, 15:49
Значи историята е следната.Имам си приятел от около месец и нещо(преди две години пак сме били заедно но се разделихме).Ходим си,всичко беше наред докато в един момент намирам опаковка от презерватив в колата му.Притесних се много тъй като ние не сме правили секс.И снощи събрах смелост да го попитам от къде е.Показах му опаковката и той се притесни много незнаеше какво да ми каже.Каза че опаковката била стара, от както бил трагнал с мен не е правил нищо.След това каза че може би някой я бил подхвърлил в колата му да се избъзика.И така ме уверяваше че е нямало нищо.Но аз незнам какво да правя тъй като го обичам и съм доста привързана към него.Иска ми се да му вярвам но незнам нещата не се връзват много много. Кажете и вие мнението си.Много съм объркана.Трябва ли да го оставя за известно време и да видя как ще се държи или да продължим да бъдем заедно и да се опитам да повярвам на това което ми казва. :(

girl_in_black
01-13-2009, 15:54
Според мен ти е изневерил и те лъже. Първо била стара опаковката, после нарочно подвърлена..дрън дрън.Ти си избери дали ще се правиш, че му вярваш или ще скъсате, но имай предвид, че една лъжа води след себе си други.

Hilary_
01-13-2009, 15:57
Без доверие .. няма връзка... но и лъжата и премълчаването също не е добър вариант!!! Никой не го познава толкова колкото ти и сама можеш по поведението и начина по който се държи да разбереш дали те лъже...важното е да си сигурна в това което ти е подсказала интуицията... :) И бъди сигурна че ако сега те е излъгал дори и да останете заедно... ще последват още лъжи и тогава вече ще си сигурна... :?

PreciousDiamond
01-13-2009, 16:26
Че може наистина да е там отдавна бе... :? А пък и ние няма как да знаем , мамка му, не сме гадатели, медиуми и какви ли още не.. Решението е изцяло твое - или му вярваш и продължавате напред , или всичко приключва до тук !

Lysit0
01-13-2009, 16:31
Мисля,че ти е изневерил.Ако не те лъжеше нямаше да се оплете в лъжите си.Това трябва да ти подсказва много .....

Kostadin_682
01-13-2009, 16:41
хм... нещо май те пързаля... "Някой я е подхвърлил" да бе :razz: ...
Била отдавна там... та тоя човек не чисти ли колата си бе? :shock: ... поне в моята кола е по чисто и от нас :razz: 8-) ... а бе не знам ама нещо не се връзва ...

SunShinePearl
01-13-2009, 17:34
Според мен ти е изневерил и те лъже. Първо била стара опаковката, после нарочно подвърлена..дрън дрън.Ти си избери дали ще се правиш, че му вярваш или ще скъсате, но имай предвид, че една лъжа води след себе си други.
;-)

zaraaa
01-13-2009, 17:35
Дрън - дрън, че пляс! Стара опаковка, после пък случайно подхвърлена- нещо много неправдободно ми звучи! Ако още един път забележиш нещо такова го оставяй.......

aka6a_vamp
01-13-2009, 17:35
дали ти е изневерил?!

jambo_bs
01-13-2009, 17:37
Ако вярваш че някой го е подхвърлил си доста проста :?

Anq59
01-13-2009, 19:27
КРЪШКА :x

aaasdfghjklll
01-13-2009, 19:38
То че ти е изневерил е ясно, разбери кога, къде, с кого и прецени какво да правиш...ама според мен от 1 месец да сте заедно и той да чука напред назад не е на добре...

Raliito
01-13-2009, 19:45
Emi spored men ti e iznewerill..shtom se e spekal i ne e znael kwo da ti kaje... :? :? :?

beachy_bunny
01-13-2009, 19:45
xаха да го е*а в кавала да го е*а ... поне като не може да лъже да не го прави ... толкова ли е сложно да каже "еми като бяхме на диско един приятел си намери една мацка и нямаше къде да се изчукат и му дадох ключовете " :D кажи му , че аз съм казала да се научи да лъже и чак тогава да изневерява ... тц тц тц ужас ужас ... мухлю .. късай го ... ако не искаш да си " оная дето ме чака вкъщи " или пък направи нещо подобно ... опаковка от Есапел :D :D незнам ... обаче ако бях на твоя място щях да му го върна и да го зарежа :D

ResPekT333
01-13-2009, 19:51
Izneweril e ! Ne moje purwo da e stara opakowka i posle izwednuj nqkoi da q e podhwurlil !!!

ninjadorf
01-13-2009, 21:00
говори пак с него малко по - настойчива бъди.. кажи му че това те притеснява.. че му имаш доверие и че не искаш да те наранява.. ии по реакцията му ще разбереш предполагам О.о 8-)

Mi6inka
01-13-2009, 21:19
подхвърлена ли :? Кой пък ще подхвърля че да го нагади.. е де да знам де може и такива неща да се случват всъшност... трябваше да проявиш малко детективски способности... амаааа и аз подкрепям всеобщото мнение и ми намирисва на изневяра :S:S:S Постарай се да разбереш и пиши какво е станало... .Успех

menta_loverka
01-13-2009, 21:35
Ако повярваш на това значи си си изгубила ума

kotenceto24
01-16-2009, 17:14
po-skoro da... spored men mu kaji, 4e e po-dobre izvesno vreme da si sama, i ako naistina te obi4a, 6te iska da se saberete otnovo...togava dori i da ti e izneveril, nqma da ima zna4enie :-o :shock: :D :-D :)

Bellatrix
01-16-2009, 17:19
po-skoro da... spored men mu kaji, 4e e po-dobre izvesno vreme da si sama, i ako naistina te obi4a, 6te iska da se saberete otnovo...togava dori i da ti e izneveril, nqma da ima zna4enie :-o :shock: :D :-D :)
Има значение и то огромно!!!! Това, че я е потърсил не значи, че я обича!!! Ако си седеше на задника и не се е**ше с други=>това щеше да значи, че я обича!!
По темата: Откъде да знам, като чувам как се е оплел... Да, изневерява. Човек не се оплита, ако е честен. Но разбира се, има го и малкият шанс просто да е много глупав и така да си се държи.

Lady_B_
01-16-2009, 17:20
Според мен ти е изневерил ...

vampirekiss
01-16-2009, 17:23
Само ти се оправдава мен ако питаш.Как става тая работа ?Лъже те и още как още повече,че се и притеснил.Няма просто какво да се лъжем.