PDA

View Full Version : как да изглеждам по-добре



stanio
01-13-2009, 16:09
как да изглеждам по добре

Syringe
01-13-2009, 16:11
Оцвети си задника червен.

zai4ety13
01-13-2009, 16:44
Оцвети си задника червен.

офф айде стига с тея тъпи отговори. А пък ти stanio всмисъл? Коса?Лице? Фигура?

А междодругото stanio когато ти кзах да измислиш по-хубаво заглавие на онази тема "ей начи" имах предвид да я преименуваш, а не да пускаш нова тема :-D както и да е..
Айде хора гледайте тая тема----->
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=223500 и отговяряйте на момчето. Тука или там...няма значение :-D

zai4ety13
01-13-2009, 16:47
А ако пишете в темата "ей начи" плс напишете нещо и по моя въпрос ако може... :smt085

Canis_Dirus
01-13-2009, 16:56
Изруси косата!
Избърсни краката!
Весело запей:
АЗ СЪМ ГЕЙ!

zai4ety13
01-13-2009, 17:00
Изруси косата!
Избърсни краката!
Весело запей:
АЗ СЪМ ГЕЙ! охх малее :lol: :lol: :lol: :lol:

Айде сега кво се бъзикате с момчето.Неможе ли едно момче да се поддържа и да не го мислят за гей??!!

Canis_Dirus
01-13-2009, 17:03
Айде сега кво се бъзикате с момчето.Неможе ли едно момче да се поддържа и да не го мислят за гей??!!
Изрусяването на косата, изправянето и с преса, бръсненето на краката, гланца за устни не са подръжка, а контене и тунинг - Педалкса работа!


Като иска да се подържа - да яде здравословно и да спортува - това е подръжка - както за жени, така и за мъже.

zai4ety13
01-13-2009, 17:07
Айде сега кво се бъзикате с момчето.Неможе ли едно момче да се поддържа и да не го мислят за гей??!!
Изрусяването на косата, изправянето и с преса, бръсненето на краката, гланца за устни не са подръжка, а контене и тунинг - Педалкса работа!


Като иска да се подържа - да яде здравословно и да спортува - това е подръжка - както за жени, така и за мъже.

Не говоря да си бръсне караката или да си слага гланц за усни :lol: просто да полага елементарни грижи.Например вечер преди да заспи да си почиства лицето. Тва дет го казаш за спортуването също е вярно.Трябва да се спортува за да се поддържа хубава фигура

Canis_Dirus
01-13-2009, 17:10
Не говоря да си бръсне караката или да си слага гланц за усни :lol: просто да полага елементарни грижи.Например вечер преди да заспи да си почиства лицето. Тва дет го казаш за спортуването също е вярно.Трябва да се спортува за да се поддържа хубава фигура

Когато се храниш правилно имаш добър хормонален баланс и нямаш нужда от почистване на лицето. Грижата за кожата и косата следва да е от вътре - навън ;)

zai4ety13
01-13-2009, 17:18
Когато се храниш правилно имаш добър хормонален баланс и нямаш нужда от почистване на лицето. Грижата за кожата и косата следва да е от вътре - навън ;)[/quote]

да прав си, но не всички хора могат да издаржът на здравословен режим и предпочитат да се тъпчат с всякакви боклуци като чипс и разни калорични вафли :(
Но не е хубаво и всеки път да си броите калорийте и да гладувате като мене.

stanio
01-13-2009, 17:58
Syrengi права си
вече на всичко съм готов да изглеждам добре

Sissy90
01-13-2009, 18:04
Когато се храниш правилно имаш добър хормонален баланс и нямаш нужда от почистване на лицето. Грижата за кожата и косата следва да е от вътре - навън ;)
Не съм съвсем съгласна - каквото и да ядеш, това не променя факта, че навсякъде лети прах и всякакви мизерии, че през лятото кожата ти се изпотява, а през зимата се изсушава от минусовите температури и т. н. Така че има нужда да се почиства лицето - било то със сапун, гел, лосион или нещо такова.

EarthShaker
01-13-2009, 18:07
да бе, те преди 2 века като не са се 'почиствали' с лосиончета и гелчета е била вечна пролет :lol:

mysterious93
01-13-2009, 18:19
Не говоря да си бръсне караката или да си слага гланц за усни :lol: просто да полага елементарни грижи.Например вечер преди да заспи да си почиства лицето. Тва дет го казаш за спортуването също е вярно.Трябва да се спортува за да се поддържа хубава фигура

Когато се храниш правилно имаш добър хормонален баланс и нямаш нужда от почистване на лицето. Грижата за кожата и косата следва да е от вътре - навън ;)

и все пак няма да е лошо от време на време лицето ти да има среща поне с вода..а не да чакаме само отвътре ;)

RaI4etO
01-13-2009, 18:20
Айде сега кво се бъзикате с момчето.Неможе ли едно момче да се поддържа и да не го мислят за гей??!!
Изрусяването на косата, изправянето и с преса, бръсненето на краката, гланца за устни не са подръжка, а контене и тунинг - Педалкса работа!


Като иска да се подържа - да яде здравословно и да спортува - това е подръжка - както за жени, така и за мъже.
i agree

zai4ety13
01-13-2009, 18:41
Syrengi права си
вече на всичко съм готов да изглеждам добре

ох мале.ти не си добре!Не е важна само външната красота,а и вътрешната! Кво толкоз ще постигнеш като изглеждаш добре?

stanio
01-14-2009, 14:24
знам че хората гледат и
вътрешната и въшната красота.
щото в днешно време хубавите момичетата гледат първо да си хубав другото остава второстепенно

Spider4eto
01-14-2009, 14:30
На хубост сила не става. Грозен ли си, ако ще най-хубавите дрехи да сложиш, да си с най-яката прическа, пак ще си грозен. Лайно с панделка си е се лайно.

stanio
01-14-2009, 18:21
ти го наричаш лайно ве
ебаси глупака си ве
ти виж себе си ве