PDA

View Full Version : Проблемче в училище!



macegirl
01-13-2009, 16:37
Привет!Нова съм в този форум,съжелявам ако съм сгрешила с нещо!
Към моя проблем: Имах си едно гадже и той разпространи слуха,че съм ромка (така да се каже),защото съм расист(знам,че това не е редно и се извинявам).И от тогава всички ми казват,че съм циганка.Това е мн кофти и наистина никак не ми харесва,аз не съм циганка просто съм с леко по тъмна кожа както 50 % от даскалото!Моля Ви ударете едно рамо и ми дайте съвет какво да правя?
Благодаря предварително! :)

Lysit0
01-13-2009, 16:41
Не им обръщай внимание,и злите езици ще спрат като видят,че не се дразниш.Убий глупака с мълчание.

macegirl
01-13-2009, 16:45
Lysito Благодаря ти!Всички ми казват,че го правят защото съм мн яка и до някъде от завист,а и понеже аз много се дразня ако спра дали и те ще спрат? :-o

LizZz
01-13-2009, 16:49
Ееее, брао на момчето. Явно си прекален расист и е решил да ти покаже какво е да те игнорират и пренебрегват по един умен начин, въпреки, че в момента, предполагам не го правят качествено.
Извади си поука.

Люси, глупака май не е много глупак..

macegirl
01-13-2009, 17:01
Аз може да съм расист,но не го проявавям.Имаме ром в класа много се уважаваме смис няма викане няма скандали просто някои не ги уважавам!Не стигам до обиди в никакъв случай секи има право да се отнасят към него както той иска!

LizZz
01-13-2009, 17:03
Не си ли говорила с него какъв е проблема още?
Ама не да му се троскаш и убиждаш, ами да го изслушаш и да се опиташ да го разбереш.
Не вярвам от нищото да го започне..

macegirl
01-13-2009, 17:16
Аз не му се сърдя мн пъти съм искала да го изслушам абе общо взето съм мн яко настроена към него,но той към мене не!Се пак Благодаря за съветите!

LizZz
01-13-2009, 17:21
Аз не му се сърдя мн пъти съм искала да го изслушам абе общо взето съм мн яко настроена към него,но той към мене не!Се пак Благодаря за съветите!
Говори с него и се разберете по човешки начин.
После кажи кво е станало.:)

macegirl
01-13-2009, 17:25
С него няма начин да говоря!Мрази ме от дъното на душата си.Всъщност и той е расист и бие на ред(не го одобрявам)!А усещам как 2-3 души от класа минават на негова страна с тях поне гожоря и те казват,че го правят понеже се дразня!

LizZz
01-13-2009, 17:28
С него няма начин да говоря!Мрази ме от дъното на душата си.Всъщност и той е расист и бие на ред(не го одобрявам)!А усещам как 2-3 души от класа минават на негова страна с тях поне гожоря и те казват,че го правят понеже се дразня!
Е значи съм грешал. Извинявай.
Майната му. Не им се връзвай, това определено е решението. И да ти говорят - ти си знаеш, че не е така и не трябва да ти пука. 8)

macegirl
01-13-2009, 17:34
Благодаря наистина много ме подкрепихте!А на бившото казват,че е скинар и бие наистина наред дори мен ме е удрял!Обаче много скачат зад мен и не се получава! :)

brokeninside13
01-13-2009, 19:58
twa da si rasist .......... e adski tupo malee xorata det nai mnogo mraza sa rasistite ebasi...
kolkoto do temata ebi im maikata t.e koito me obijda ili ala bala da si ebe maikata izobshto ne mi puka ...

Raliito
01-13-2009, 20:06
Abe kwo ti puka .. :D :D Ostai gi da si goworat kwot iskat...ne trqbwa da ti puka.. ! :D

BladeDancer
01-14-2009, 04:49
Ееее, брао на момчето. Явно си прекален расист и е решил да ти покаже какво е да те игнорират и пренебрегват по един умен начин, въпреки, че в момента, предполагам не го правят качествено.
Извади си поука.

Люси, глупака май не е много глупак..

Абе ей всеки който мрази циганите е истински българин а не да се съюзяваш с скорошните ти врагове !
Ти имаш ли мозък тоя "народ" чернокожи тъпаци са просто черната овца на България... Като дойдат чужди репортери да снимат тук ни излагат с тях ! Е ако не ги мразиш те те мразят за това мрази ги ти и сапун !

taNcheto93
01-14-2009, 09:32
Да не ти пука. Не им обръщаи внимание. Ако им се ядосваш те ще видят, че това те дразни и няма да престанат да те обиждат. А в това че си расистка няма нищо лошо стига да не го показваш. Може би наистина както са ти казали, някои хора може би го правят от завист или ги е страх да застанат на твоя страна заради агресията на бившия ти 8-)

macegirl
01-14-2009, 10:31
Благодаря на всички!

guni7eam
01-14-2009, 20:05
Ако си от пловдив кажи от кое даскало си да дойдем да видим какав е проблема

LizZz
01-17-2009, 06:12
Ееее, брао на момчето. Явно си прекален расист и е решил да ти покаже какво е да те игнорират и пренебрегват по един умен начин, въпреки, че в момента, предполагам не го правят качествено.
Извади си поука.

Люси, глупака май не е много глупак..

Абе ей всеки който мрази циганите е истински българин а не да се съюзяваш с скорошните ти врагове !
Ти имаш ли мозък тоя "народ" чернокожи тъпаци са просто черната овца на България... Като дойдат чужди репортери да снимат тук ни излагат с тях ! Е ако не ги мразиш те те мразят за това мрази ги ти и сапун !
Баце, има отрепки от всички расови среди. Много бели боклуци има, тях що не ги мразиш?

FlashMX
01-17-2009, 06:33
Привет!Нова съм в този форум,съжелявам ако съм сгрешила с нещо!
Към моя проблем: Имах си едно гадже и той разпространи слуха,че съм ромка (така да се каже),защото съм расист(знам,че това не е редно и се извинявам).И от тогава всички ми казват,че съм циганка.Това е мн кофти и наистина никак не ми харесва,аз не съм циганка просто съм с леко по тъмна кожа както 50 % от даскалото!Моля Ви ударете едно рамо и ми дайте съвет какво да правя?
Благодаря предварително! :)

Така ти се пада. Да се почустваш как им е на "различните" :D . Аз не харесвам само циганите но НЕ всички са глупави и смрадливи. Понеже патувам доста имам всякакви приятели черни,араби,индийци всякакви..

FlashMX
01-17-2009, 06:34
Привет!Нова съм в този форум,съжелявам ако съм сгрешила с нещо!
Към моя проблем: Имах си едно гадже и той разпространи слуха,че съм ромка (така да се каже),защото съм расист(знам,че това не е редно и се извинявам).И от тогава всички ми казват,че съм циганка.Това е мн кофти и наистина никак не ми харесва,аз не съм циганка просто съм с леко по тъмна кожа както 50 % от даскалото!Моля Ви ударете едно рамо и ми дайте съвет какво да правя?
Благодаря предварително! :)

Така ти се пада. Да се почустваш как им е на "различните" :D . Аз не харесвам само циганите но НЕ всички са глупави и смрадливи. Понеже патувам доста имам всякакви приятели черни,араби,индийци всякакви... И да ти кажа,че повечето дори са по свестни от нас Белите Християни.

Il_cavaliere_del_male
01-17-2009, 10:05
Ееее, брао на момчето. Явно си прекален расист и е решил да ти покаже какво е да те игнорират и пренебрегват по един умен начин, въпреки, че в момента, предполагам не го правят качествено.
Извади си поука.

Люси, глупака май не е много глупак..

Абе ей всеки който мрази циганите е истински българин а не да се съюзяваш с скорошните ти врагове !
Ти имаш ли мозък тоя "народ" чернокожи тъпаци са просто черната овца на България... Като дойдат чужди репортери да снимат тук ни излагат с тях ! Е ако не ги мразиш те те мразят за това мрази ги ти и сапун !

Да, а като дойдат чужди репортери и заснемат и запишат мнението ти, по целия свят ще плъзне слуха, че българите сме адски нетолерантна нация, каквато ние НЕ сме, и че не траем никого... ела да видиш после туризъм. Как може в 21. век да има хора, които мислят като тебе... тва е направо морална деградация..

ska73rb0y
01-18-2009, 23:22
Аз може да съм расист,но не го проявавям.Имаме ром в класа много се уважаваме смис няма викане няма скандали просто някои не ги уважавам!Не стигам до обиди в никакъв случай секи има право да се отнасят към него както той иска!
Разбирам те напълно, дори и аз имам приятели които са турци дори и роми, НО всички са различни! Смисъл има роми/турци които се стремят към нещо, добри са в училище, не създават проблеми никому, но има и такива които изкарват до 6-ти клас и започват да крадат, да крадът и да правят какви ли не работи и така стават известни с мизерията кражбата и др. И затова сега като чуеш некой който е от ромски произход се сещаш точно за това .... а не всички са такива нали ?

Wrathchild
01-19-2009, 08:55
Оф бе, айде стига псевдо-толерантност! Я се замислете, за чий помощи отиват данъците на родителите ви? Я помислете как ако не си платите тока, режат ви го веднага. А изведнъж ония не го плащат с години, но си го имат.
Il_cavaliere_del_male, НЯМА ПО-ТОЛЕРАНТНА СТРАНА ОТ БЪЛГАРИЯ! Я ми кажи, къде другаде си правят каквото си искат?
Айде стига, че момичето проблем има, вие пак на тая тема го избихте... падало й се. Като ви опре някой манго нож до врата ще видим пада ли й се...

Axe_vs_Sword
01-19-2009, 12:13
мейсгърл, щом не ти посягат, всичко е наред.

nan4onanka
01-19-2009, 14:44
Удрям ти една рамо и ти казвам да му биеш един шут,ама такъв шут,че да му се сторят като три!Избиване на комплекси,не бих се учудила,ако има нещо общо с ромската нация... :?

macegirl
01-19-2009, 17:44
Благодаря Ви!Напоследък от класа нищо не ми казват,но бившия продължава!Когато има фр с мене просто аз се крия заедно с тях за да не ме види и да не ме напраи за срам пред всички наистина е много лошо!Последният път се опита да ме наплуе абе всякакви такива гаври си прави.Приятелките ми скачат зад мен,но не им давам много защото ще вземат да си изпатят!Просто немога така да живея!

nan4onanka
01-19-2009, 18:08
Добре,а може ли да питам защо се държи така?Не съм чела цялата тема,ако се повтаря въпроса и я има историята,извинявам се.А ако не,да не си го обидила нещо ти преди,да има да си връща потъпкано самочувствие или просто както казах има връзка с оная нация?

deni15
01-19-2009, 19:04
Затова гледай какви ги избираш друг път :-)

krisence
01-20-2009, 11:42
Не трябва да им обръщаш внимание на такива. Все ще се намери някакъв такъв да ти развали настроението просто не му се давай. :)

krisence
01-20-2009, 11:42
Не трябва да им обръщаш внимание на такива. Все ще се намери някакъв такъв да ти развали настроението просто не му се давай. :)