PDA

View Full Version : Лишеи



galu6a
01-13-2009, 18:30
Появиха ми се лишии поне това мисля, че е.Значи намира се над окото ми върху клепама голяма около 5мм в елипсовидна форма.Наще казаха че е лишее и се появат заради сезона.Та въпроса ми е кака да го махна с какво го мажа или може би да си купя нещо от аптеката.Моля кажете и цени.

П.П.СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ГОЛЯМАТА ПОДРОБНОСТ :)


т.1 от правилата на форума
хоти

IdontWannaKnow
01-13-2009, 18:47
сигурна ли си, че това са лишеи?? сърбят ли те? може просто кожата да ти се люспи от вятара и от студа, но ако това са лишеи по-добре веднага отивай на дерматолог, мисля, че могат да бъдат доста опасни, разпространяват се по цялата кожа, не чакай !!! може да стане по-зле!!! ПП: струва ми се не и е мястото тук на тази тема, може би в раздел здраве

tedi_96
01-13-2009, 20:23
mm da moqta maika i na neq i se poqvqvat ponqkoga kogato se smenqt sezonite esen i prolet no mislq che e razlichno pri vseki no tova ne se naricha lisheei ami PRISTAP NA SEBOREQ kupi si nqkakvo mehlemche ili prosto go ostavi nai dobre da si mine ot samo sebe si :)

Carlos
01-13-2009, 20:50
лишии, лишее, клепама "голяма около 5 см" (за лишеите вероятно)
Откъде падаш, че си толкова зверски неграмотен/-тна??? УЖАС! Браво на разбралите нещо!
Аман от тъпанари!

batkodoki
01-13-2009, 21:08
Появиха ми се лишии поне това мисля, че е.Значи намира се над окото ми върху клепама голяма около 5мм в елипсовидна форма.Наще казаха че е лишее и се появат заради сезона.Та въпроса ми е кака да го махна с какво го мажа или може би да си купя нещо от аптеката.Моля кажете и цени.

П.П.СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ГОЛЯМАТА ПОДРОБНОСТ :)


т.1 от правилата на форума
хоти

мястото е специфично и е крайно рисково да го третираш с каквото и да било самоволно или на принципа "прочетох, че...."

трябва задължително да те види дерматолог/кожен лекар

galu6a
01-14-2009, 10:15
еми начи не ме сърби можи просто се беля или ддз как до го нарека снощи го намазах с крем здраве и сутринта видях ,че вече е започнало да се маха.Може би наистина не е лишеи :)