PDA

View Full Version : Проблеми със сутиена!



spontaneous
01-13-2009, 19:52
Знам че, може би тази тема не е за тука, но пък тука ще обърнат по-голямо внимание.
Значи в последно време гърдите ми започнаха да растът бързо и размера ми рязко се покачи от 75В на 85С. Не е бременност или нещо такова,защото си пия противозачатъчните за профилактика ( консултирах се с гинеколог - не вредят ). Та така имам си приятел , с които сме заедно от година и 4 месеца и знаете че в секса трябва да се разнообразява за да е интерестно ;). Единия от начините е с предизвикателно бельо, е до тука добре ама като не си намирам секси сутиени , бодита коресети по мой размер сичките са малки , а пък като облека по-малък размер и е смешно ,защото гърдите ми изскачат , а пък посмъртно няма да нося от ония ортопедичните сутиени дето жените над 40, които има гърди, носят! :shock: . В никъф случей!!!!!По принцип нося червено бельо ,съчетано с черно или пък , черно с розово и все такива готини работки, обикновените модели някак не ме влекат! Бихте ли ми казали ако сте виждали някъде некво супер яко бельо , но да е долу горе моя размер , няа значение град не ми пука, просто ми помогнете малко шото пак си върви секса и то много но друго си е със якото бельо!


т.1 от правилата
hottie

hottie
01-13-2009, 19:57
Противозачатъчни профилактично??? :-o брей...интересно.
А като знаеш, че темата не ти е на правилното място, защо дори я пускаш като знаеш, че ще бъде преместена.

По темата :не знам

spontaneous
01-13-2009, 20:00
Еми често казано незнаех, че ще бъде преместена.
Колкото до противозачатъчните , взимах ги преди по друг повод по предписание имах проблеми със яичниците, киста имах на единия, но се оправих, а майка ми настоява да продължавам да ги взимам тия хапчета. И няма странични ефекти.

mysterious93
01-13-2009, 20:20
какво им има на ортопедичните? под ортопедични разбирам ония с подплънките дето са за повдигане на бюста да изглежда по голям :-o не мога д аси представя че не можешда намериш нещо свястно :-o откъде си?

Carlos
01-13-2009, 20:46
Все пак проблемът ти е ясен - напълняла си. Ами отслабни и ще си намираш като преди, толков ли е сложно!? Другият вариант е да напишеш в некоя търсачка бельо и почваш да се ровиш по сайтовете и да търсиш какво те удовлетворява, поръчваш и му се радваш и така...

IrrieSkyline
01-13-2009, 21:58
Е как така не си намираш?! Аз съм 90C и си намирам. Така де, ако си търсиш на пазара големите са бабешки. В магазините за бельо има всякакви размери. Майка ми има огромен бюст и като беше доста пълна и носеше 105D нямаше никакви проблеми в намирането на бельо. А на мен и задникът ми не е особено малък (по-деликатно казано 8-) ) и си намирам и комплекти. Който търси намира.

FelisDirus
01-14-2009, 01:21
Хм, как не си намираш?
Аз съм 85/C и досега затруднения в магазини за бельо рядко съм имала. :?

Ou7taControL
01-14-2009, 04:32
хах и аз както всички останали се чудя как така не си намираш... И единственото обяснение е че имаш пекалено много претенции.. поне според мен... как така неможе да си харесаш нищо..

taNcheto93
01-14-2009, 09:10
Може би наистина си напълняла и затова ти се е уголемил бюста. А за сутиена и аз държа да съм с хубаво бельо и затова си купувам само от специалните магазини за бельо. Може някъде да е по-скъпо но си заслужава. Не ми се вярва да не намираш твоя размер, има момичета с много по-голяма обиколка и нямат проблем с намирането на бельо :)

sheilsis
01-14-2009, 11:33
уааа от 75Б да скочиш толкоз бързо на 85Ц :lol: брутално
а иначе наистина би трябвало да си намираш :-o търси по усилено

Boot
01-14-2009, 11:50
какво им има на ортопедичните? под ортопедични разбирам ония с подплънките дето са за повдигане на бюста
:lol:
ще ме съсипе тоя раздел

По темата - аз съм с доста по-малък размер, но все пак мисля, че навсякъде има и големи размери.

Barbie
01-15-2009, 08:41
И при мен големите размери са проблем. Просто трябва по-упорито да обикаляш магазините за бельо. От кой град си? В момента има такова безумно разнообразие на бельо, че все ще намериш нещо интересно. И въпреки, че големите размери са кът, все пак ги има. Даже С чашка не е чаак такава рядкост. Обикаляш, мериш - все ще си харесаш.

mysterious93
01-15-2009, 09:12
какво им има на ортопедичните? под ортопедични разбирам ония с подплънките дето са за повдигане на бюста
:lol:
ще ме съсипе тоя раздел

По темата - аз съм с доста по-малък размер, но все пак мисля, че навсякъде има и големи размери.

е за6то :D последно като си купувах сутиен (винаги купувам такива да ги повдигат и да изглеждат по големи)и продавачката каза че били ортопедични :-o иначе никога не съм се интересувала кой сутиен какъв е..пробвам и ако ми хареса го зимам ,ако ли не.. :-o :D

abonaty
01-16-2009, 06:12
ako si v sofiq tursi na slaveikov tam deto e gradinkata sdmochislenici ima edin magazin qrko cherven mai se kazvashee kleopatra ama ne sum sigurna az gore dolu ot tam si vzimam i vidqh che imat dosta golemichki razmeri :grin: