PDA

View Full Version : Наркотиците и гаджетата



momo367
01-13-2009, 19:56
Tursix dosta takava tema i ne namerix i re6ix da napravq .
Vuprosut mi e KVO TOLKO IMATE PROTIV TREVATA I AMFETITE ????!!!
Kvo vi pre4at ? Nima tiq kadeto gi zimat sa po-razli4ni ot drugite ?
Kato me viknat ot starite mi priqteli i gajeto vinagi izlizam !
Furgam fasa i gotovo (kato se pribera go dopu6vam)!
A seki den sum "dobre" ! PITAM I 2-ta POLA ![/b]

girl_in_black
01-13-2009, 19:58
Ами може би на първо място това, че ти съсипват мозъка и здравето.

Kostadin_682
01-13-2009, 19:59
Tursix dosta takava tema i ne namerix i re6ix da napravq .
Vuprosut mi e KVO TOLKO IMATE PROTIV TREVATA I AMFETITE ????!!!
Kvo vi pre4at ? Nima tiq kadeto gi zimat sa po-razli4ni ot drugite ?
Kato me viknat ot starite mi priqteli i gajeto vinagi izlizam !
Furgam fasa i gotovo (kato se pribera go dopu6vam)!
A seki den sum "dobre" ! PITAM I 2-ta POLA ![/b]
Мен такива работи не ме вълнуват ама грам... не съм опитвал не искам и да опитвам, а колкото до това аз, нямам нищо против хората които използват тея работи все пак живота си е техен да си правят, каквото си искат... но ако гаджето ми използва ще и се карам много лошо 8-)

beachy_bunny
01-13-2009, 20:02
ххх ем не ми е приятно някаква 13 годишна разпюта кифла да ми са влачи по улиците и да не знае къде е ... да вдига целия автобус на главата си със шибания си истеричен смях ... ааа и пикло малка като си на не повече от 13 и като си меа тъпа и само някой да ти каже " свиня" и се депресираш и търсиш някой друсан " батко " да ти намери малко амфетки или тревица да са напушиш като свиня ... да е*а аз тъпите деца да е*а ...
Въй днес съм много злобнааа ... Защо тъй ... :( :?

MartyParty
01-13-2009, 20:08
Глупави хора се занимават с глупави неща ,защото в глупавия им свят няма какво друго да се прави.Що се отнася до тревата специално...като поостарееш и започнеш да забравяш кой ти син,кой внук,кой баща,тогава ще те питам аз теб какво му е лошото."Фаса" можеш и без него-без бели дробове не можеш.Не,че на някого му пука за теб в случая.Но на глупави теми как се отговаря?

StayFly
01-13-2009, 20:08
Трябва от всичко да се опита, като изключим иглите.
От една пробка нищо не може да ти стане.
Трева пуша от време на време, по купончета, а амфетите не ме вълнуват.

momo367
01-13-2009, 20:22
KOLKO xora sa umreli ot koz ? NIKOLKO a kolko ot piene ? nemoga da gi prebroq pitam to4no kvo vi drazni a ne da mi kajete ''TUPI XORA . ''

NightFairy
01-13-2009, 20:24
Нищо против тия хора нямам. Хора като хора. Ама да гледаш как някой твой близък си съсипва живота с наркотици, ми не е приятно. Сега си казваш "трева, амфетки...к'во толкоз. Аз съм си добре, мога и без тях" (ама до кога?). И ти се отразява и на физическото и на психическото състояние и в един момент си до там.

Kostadin_682
01-13-2009, 20:24
KOLKO xora sa umreli ot koz ? NIKOLKO a kolko ot piene ? nemoga da gi prebroq pitam to4no kvo vi drazni a ne da mi kajete ''TUPI XORA . ''
Какво искаш ти сега бе? като ти се пуши ходи си пуши и не ме занимавай с простотийте си разбра ли ме?...

BigFakeSmile
01-13-2009, 20:27
аа..нямам абсолютно нищо против тревицата 8-) ..ии амфетки не отказвам..а за цигари да не говорим..
ест не прекалявам..като изключа цигарите..към тях съм се пристрастила :shock: ..знам че са вредни..ама ми прай кеф.. :shock: :-D

PepiDesigns
01-13-2009, 20:31
Зависи от наркотика.
Пушил съм трева .. и вече не знам от колко врме не съм я пипал.
Значи , това не е толкова .. наркотик ..
Ама ако си решил , че те радва , ще го правиш всеки ден .. ще кажат , че си пристрастен.

Пушил съм до 5 пъти на ден ..
Пушил съм и през 1 седмица ..

Не съм пушил от .. няколко месеца , не знам колко .. повече от ..3.

Не знам кой какво има против наркотиците .. не са хубаво нещо ..
Но след като тревата е легализирана в Холандия поне .. не мисля , че е толкова вредна , че да развали каквото и да е отношение м/у гаджета или приятели просто.

изгубих си мисълта ..че станах да спра телевизора , и .. май ще прекарявам поста до тука.

PreciousDiamond
01-13-2009, 20:32
Което ме подсеща за една песен : " Но животът е такъв, ситуацията е такава, а аз израстнах такъв в ТАЯ държава" .. :?
Та .. всеки е господар на собствения си живот . Аз не мога да казвам на никого да спре с еди-какво си , докато той самия не осъзнае, че ТРЯБВА да спре . Колко хора са умрели от пиене ли ? МНОГО . Искаш ли да ти кажа защо ? Замисли се за всичките катастрофи по пътя, причинени от пияни шофьори . :? Ти като искаш - вземай си . Решението е изцяло твое и никой нищо не може да ти каже .

momo367
01-13-2009, 20:34
ot 3 godini treva ot 2 godini cigari 1 godina amfet i ni6to mi nqma , poznavam nqkoi priqteli koito kato si pomislat za bude6teto i 4e nema nikoga da takovat se depresirat za sekundi , az kolko istoriq imam i sum si dobre !

beachy_bunny
01-13-2009, 20:34
Трябва от всичко да се опита, като изключим иглите.
От една пробка нищо не може да ти стане.
Трева пуша от време на време, по купончета, а амфетите не ме вълнуват.
Защо си мислиш , че от пробка нищо не може да стане ... добре представи си , че си в някаква супер депресия ... малко трева намираш ... свиваш я .. изпушваш я ... изведнъж ти е весело .. забравяш за него /нея (примерно) казваш " абе да му е*ба майката ... к'фо ма е*е за него " ... за момента всичко е наред весело ти е ... добре ти е .. нямаш проблеми ... след час , два те пуска ... иии от там на татък на къде ? ... сещаш се пак за него/нея ... отново депресия .. пак намираш ... и т.н.т .. действието се повтаря 5 ... 6 пъти докато най-накрая не се усетиш , че си забравил въпросния човек , но в случая не си забравил тревата ...
Сложно е ... аз бях във същата ситуация ... депресия .... немериха ми (като всички ми казваха спок след макс 15 мин сичко ще е ок ... ) и какво стана не ми стана весело , а още по зле ... вървя по улиците и рева .. тръшкам се ... и затънах още повече ... след 2 часа ме пусна и от тогава съм казала " повече нищо от тоя сорт не взимам "

emily_1234
01-13-2009, 20:41
Един приятел (близък) пуши трева често и май взима амфети, цигарите няма да коментирам и пие :( - от началото бях много стресната от тоя факт, но сега просто го възприемам такъв, не е хубаво, спор няма, но няма как да го променя... Като цяло нямам против само да не ме карат и мен ! :-D

thelostone
01-13-2009, 20:54
Явно водиш здравословен живот :-D Аз нямам против, всеки може да си сасипва живота както си иска, само да не пречи на другите и да не се занимава с мен! Какво против имате? - Ти добре ли си?!

StayFly
01-13-2009, 21:10
Трябва от всичко да се опита, като изключим иглите.
От една пробка нищо не може да ти стане.
Трева пуша от време на време, по купончета, а амфетите не ме вълнуват.
Защо си мислиш , че от пробка нищо не може да стане ... добре представи си , че си в някаква супер депресия ... малко трева намираш ... свиваш я .. изпушваш я ... изведнъж ти е весело .. забравяш за него /нея (примерно) казваш " абе да му е*ба майката ... к'фо ма е*е за него " ... за момента всичко е наред весело ти е ... добре ти е .. нямаш проблеми ... след час , два те пуска ... иии от там на татък на къде ? ... сещаш се пак за него/нея ... отново депресия .. пак намираш ... и т.н.т .. действието се повтаря 5 ... 6 пъти докато най-накрая не се усетиш , че си забравил въпросния човек , но в случая не си забравил тревата ...
Сложно е ... аз бях във същата ситуация ... депресия .... немериха ми (като всички ми казваха спок след макс 15 мин сичко ще е ок ... ) и какво стана не ми стана весело , а още по зле ... вървя по улиците и рева .. тръшкам се ... и затънах още повече ... след 2 часа ме пусна и от тогава съм казала " повече нищо от тоя сорт не взимам "

Говоря от опит, не си чешам пръстите, за да се правя на многознайко.
Мислех да си едитна поста и да допиша, че говоря за хора със здрава психика, които пробват само от любопитство и нищо повече. А не за някакви слабохарактерни депресийки които си мислят, че тва ше ги избави от проблемите.
Бях сигурен, че някой ще тръгне да спори.

Seducti0n
01-13-2009, 21:15
:) Кой каквото сам си направи, никой друг не може да му го направи. :wink:

Ако решиш да бъдеш с даден човек, ще бъдеш с него и ще го приемеш такъв какъвто е.В случай, че не ти изнася просто не се занимаваш.
На практика всичко е вредно, но при наркотиците вредата е най-видна.
И все пак всеки носи своят кръст и всеки е отговорен сам пред себе си.

Seducti0n
01-13-2009, 21:16
Един приятел (близък) пуши трева често и май взима амфети, цигарите няма да коментирам и пие :( - от началото бях много стресната от тоя факт, но сега просто го възприемам такъв, не е хубаво, спор няма, но няма как да го променя... Като цяло нямам против само да не ме карат и мен ! :-D


Никой не може да те "накара" да пиеш, пушиш, шмъркаш и т.н.

beachy_bunny
01-13-2009, 21:26
Трябва от всичко да се опита, като изключим иглите.
От една пробка нищо не може да ти стане.
Трева пуша от време на време, по купончета, а амфетите не ме вълнуват.
Защо си мислиш , че от пробка нищо не може да стане ... добре представи си , че си в някаква супер депресия ... малко трева намираш ... свиваш я .. изпушваш я ... изведнъж ти е весело .. забравяш за него /нея (примерно) казваш " абе да му е*ба майката ... к'фо ма е*е за него " ... за момента всичко е наред весело ти е ... добре ти е .. нямаш проблеми ... след час , два те пуска ... иии от там на татък на къде ? ... сещаш се пак за него/нея ... отново депресия .. пак намираш ... и т.н.т .. действието се повтаря 5 ... 6 пъти докато най-накрая не се усетиш , че си забравил въпросния човек , но в случая не си забравил тревата ...
Сложно е ... аз бях във същата ситуация ... депресия .... немериха ми (като всички ми казваха спок след макс 15 мин сичко ще е ок ... ) и какво стана не ми стана весело , а още по зле ... вървя по улиците и рева .. тръшкам се ... и затънах още повече ... след 2 часа ме пусна и от тогава съм казала " повече нищо от тоя сорт не взимам "

Говоря от опит, не си чешам пръстите, за да се правя на многознайко.
Мислех да си едитна поста и да допиша, че говоря за хора със здрава психика, които пробват само от любопитство и нищо повече. А не за някакви слабохарактерни депресийки които си мислят, че тва ше ги избави от проблемите.
Бях сигурен, че някой ще тръгне да спори.
Аз не споря бе :D :oops: :-) хм ... да , но повечето като са депресирани пробват , защото всеки има казва , че ще им мине ... ,но на всеки се отразява различно ... :)

Fortuna
01-14-2009, 05:41
Az s16to s1m na mnenie 4e trqbva da se opita no ni6to pove4e....

Hurtmore
01-14-2009, 06:20
аз нямам нищо против, ама като видя някой надрусан олигофрен да ми се лензи по улиците ми става някак отвратително :shock: а пристрастиш ли се към наркотиците става страшно.. и след време просто няма да си ти... хората не умират от самите наркотици, а когато пробват да ги спрат (: е и от свръх доза естествено, но.. както и да е, всеки си избира пътя !

mirkisss
01-14-2009, 07:58
Ако ти се мре млад приятно пафкане :)

soul1199
01-14-2009, 09:23
vliqqt lo6o,edin ot biv6ite mi,be6e vse napu6en,durje6e se yjasno s men,a na drygiq den ni6o ne pomni6e i be6e pak mil/razdelihme se/ 8)

pussycat_dolls15
01-14-2009, 09:26
Бих избрала определено гаджетата,но не и наркотиците!

emily_1234
01-14-2009, 17:14
Един приятел (близък) пуши трева често и май взима амфети, цигарите няма да коментирам и пие :( - от началото бях много стресната от тоя факт, но сега просто го възприемам такъв, не е хубаво, спор няма, но няма как да го променя... Като цяло нямам против само да не ме карат и мен ! :-D


Никой не може да те "накара" да пиеш, пушиш, шмъркаш и т.н.


Да де... в смисъл такъв да не ме изкушават, но за сега не се е случило ;)

thelostone
01-14-2009, 17:47
Да пробваш ок, но редовното вземане на наркотици, не само влияе ня здравето а и променя начина ти на живот, средата, след време ценностите, докато в някой прекрасен ден не осъзнаеш, че си загубил прекалено много. И вече си никой.

yahhooo
01-14-2009, 17:49
Компютъра е наркотик следователно аз съм наркоман..

Alabalaportokala
01-14-2009, 17:53
Амфетите са отвратителни. Освен че имат супер шибани ефект и афтърефект ами и пържат супер много мозъка.

Виж тревата е нещо друго. За нея винаги ще имам време. Обичам я. Няма зависимост, няма абстиненция, няма смъртна доза. Спиш си хапваш си, а не като амфата 2-3 дена на крак. После си парцал, недоял, недоспал, мразиш света. Ужасни са.

Prestigio
01-14-2009, 18:41
аа..нямам абсолютно нищо против тревицата 8-) ..ии амфетки не отказвам..а за цигари да не говорим..
ест не прекалявам..като изключа цигарите..към тях съм се пристрастила :shock: ..знам че са вредни..ама ми прай кеф.. :shock: :-D

:grin: :grin: :grin: само така!! \:D/

Prestigio
01-14-2009, 18:46
Амфетите са отвратителни. Освен че имат супер шибани ефект и афтърефект ами и пържат супер много мозъка.

Виж тревата е нещо друго. За нея винаги ще имам време. Обичам я. Няма зависимост, няма абстиненция, няма смъртна доза. Спиш си хапваш си, а не като амфата 2-3 дена на крак. После си парцал, недоял, недоспал, мразиш света. Ужасни са.

я не обиждай на амфети...

Alabalaportokala
01-14-2009, 21:59
Амфетите са отвратителни. Освен че имат супер шибани ефект и афтърефект ами и пържат супер много мозъка.

Виж тревата е нещо друго. За нея винаги ще имам време. Обичам я. Няма зависимост, няма абстиненция, няма смъртна доза. Спиш си хапваш си, а не като амфата 2-3 дена на крак. После си парцал, недоял, недоспал, мразиш света. Ужасни са.

я не обиждай на амфети...

Ще отречеш ли горенаписаното :)

StayFly
01-14-2009, 22:06
Амфетите са отвратителни. Освен че имат супер шибани ефект и афтърефект ами и пържат супер много мозъка.

Виж тревата е нещо друго. За нея винаги ще имам време. Обичам я. Няма зависимост, няма абстиненция, няма смъртна доза. Спиш си хапваш си, а не като амфата 2-3 дена на крак. После си парцал, недоял, недоспал, мразиш света. Ужасни са.

я не обиждай на амфети...
Ох... мамин златен. Се едно му дръпнаха линийката под носа.

Kostadin_682
01-15-2009, 08:59
Амфетите са отвратителни. Освен че имат супер шибани ефект и афтърефект ами и пържат супер много мозъка.

Виж тревата е нещо друго. За нея винаги ще имам време. Обичам я. Няма зависимост, няма абстиненция, няма смъртна доза. Спиш си хапваш си, а не като амфата 2-3 дена на крак. После си парцал, недоял, недоспал, мразиш света. Ужасни са.

я не обиждай на амфети...
Ох... мамин златен. Се едно му дръпнаха линийката под носа.
:razz: :razz: :razz: