PDA

View Full Version : А как се обърнаха нещата ...



PreciousDiamond
01-13-2009, 20:11
Абе .. тая вечер имам муза да пиша теми 8-)
Защо , по дяволите , като ние , момичетата, си даваме живота за някой , обичаме го с цялото си сърце и правим всичко за него , вие , момчетата, ни се качвате на главата ? А когато видите, че вече сте ни наранявали прекалено много пъти и на нас вече ни е все едно , вие сте тези , които ни тичат подир задника и се обяснявате колко съжалявате за всичко, колко ни обичате и как сте се променили и нищо няма да е както преди ? :? Въпроса ми е , защото един от бившите ми , ми писа ей ся преди малко в един сайт . И почнахме да си говорим за нещо и той посредата на разговора ми изръсва : "Аз чак сега осъзнах какво значиш за мен.." Ехоооо , мина 1 годинааа.. сега ли се сетии ? 8-) Сега бил осъзнал , че мене обича, какво съм правила за него , как ме наранявал и т.н . Защо се усещате, когато вече е късно и защо решавате да се върнете в живота ни , точно когато вече сме свикнали без вас ?! :x 8-)

Raliito
01-13-2009, 20:16
Нищо друго не мога даа кажаа..освен ..че от тия момчета по ..заблудени няма :D :D :D 8-)

beachy_bunny
01-13-2009, 20:19
хм ... просто са МОМЧЕТА ... все едно да питаш защо момичетата като се ядосаме истински не могжем да се спрем ...

suitable
01-13-2009, 20:21
Това си преживяла - това говориш.. много момчета също биват наранявани, както ти си била. Предполагам следват коментари, които ще потвърдят тезата ти и това ще наклони везните.. един вид, че само момчетата са такива лоши и безчувствени, но наистина има и момчета претърпели подобна болка.. няма да се вмъквам в никоя категория, защото се опитвам да говоря принципно.. а не индивидуално за себе си. И ако бившия ти е успял да те излъже, че наистина сега е осъзнал нещо.. незнам каква е историята ви, но от това, което виждам ми се струва, че просто момчето е останало без никой и е видяло, че все още има шанс да се хване за някоя сламчица.. и се е хванал за теб.. това е.. но как ще постъпиш ти си е лично твоя работа.. има толкова много еднакви истории с различни развръзки. А това, че пускаш теми е хубаво.. все пак не са някакви дето се повтарят и дразнят.. дори и да се повтарят - все пак се открояват..:}

Jagger
01-13-2009, 20:22
Хората са тъпи като начало, никога не се наслаждават и не зачитат това което имат сега ами започват да го оценяват едва след като го загубят
Момчетата са идиоти, момичетата не отиват по далеч, но винаги има изк.

На мен лично ми е все тая защото аз знам че нямам нищо..

ninjadorf
01-13-2009, 20:57
кофти тръпка 8-)

BaiToq
01-13-2009, 21:20
Абе .. тая вечер имам муза да пиша теми 8-)
Защо , по дяволите , като ние , момичетата, си даваме живота за някой , обичаме го с цялото си сърце и правим всичко за него , вие , момчетата, ни се качвате на главата ? А когато видите, че вече сте ни наранявали прекалено много пъти и на нас вече ни е все едно , вие сте тези , които ни тичат подир задника и се обяснявате колко съжалявате за всичко, колко ни обичате и как сте се променили и нищо няма да е както преди ? :? Въпроса ми е , защото един от бившите ми , ми писа ей ся преди малко в един сайт . И почнахме да си говорим за нещо и той посредата на разговора ми изръсва : "Аз чак сега осъзнах какво значиш за мен.." Ехоооо , мина 1 годинааа.. сега ли се сетии ? 8-) Сега бил осъзнал , че мене обича, какво съм правила за него , как ме наранявал и т.н . Защо се усещате, когато вече е късно и защо решавате да се върнете в живота ни , точно когато вече сме свикнали без вас ?! :x 8-)
Не те заслужават 8-) :o

PreciousDiamond
01-13-2009, 21:23
Абе .. тая вечер имам муза да пиша теми 8-)
Защо , по дяволите , като ние , момичетата, си даваме живота за някой , обичаме го с цялото си сърце и правим всичко за него , вие , момчетата, ни се качвате на главата ? А когато видите, че вече сте ни наранявали прекалено много пъти и на нас вече ни е все едно , вие сте тези , които ни тичат подир задника и се обяснявате колко съжалявате за всичко, колко ни обичате и как сте се променили и нищо няма да е както преди ? :? Въпроса ми е , защото един от бившите ми , ми писа ей ся преди малко в един сайт . И почнахме да си говорим за нещо и той посредата на разговора ми изръсва : "Аз чак сега осъзнах какво значиш за мен.." Ехоооо , мина 1 годинааа.. сега ли се сетии ? 8-) Сега бил осъзнал , че мене обича, какво съм правила за него , как ме наранявал и т.н . Защо се усещате, когато вече е късно и защо решавате да се върнете в живота ни , точно когато вече сме свикнали без вас ?! :x 8-)
Не те заслужават 8-) :o

Знам :-P 8-) :-)

BaiToq
01-13-2009, 21:30
Абе .. тая вечер имам муза да пиша теми 8-)
Защо , по дяволите , като ние , момичетата, си даваме живота за някой , обичаме го с цялото си сърце и правим всичко за него , вие , момчетата, ни се качвате на главата ? А когато видите, че вече сте ни наранявали прекалено много пъти и на нас вече ни е все едно , вие сте тези , които ни тичат подир задника и се обяснявате колко съжалявате за всичко, колко ни обичате и как сте се променили и нищо няма да е както преди ? :? Въпроса ми е , защото един от бившите ми , ми писа ей ся преди малко в един сайт . И почнахме да си говорим за нещо и той посредата на разговора ми изръсва : "Аз чак сега осъзнах какво значиш за мен.." Ехоооо , мина 1 годинааа.. сега ли се сетии ? 8-) Сега бил осъзнал , че мене обича, какво съм правила за него , как ме наранявал и т.н . Защо се усещате, когато вече е късно и защо решавате да се върнете в живота ни , точно когато вече сме свикнали без вас ?! :x 8-)
Не те заслужават 8-) :o

Знам :-P 8-) :-)
Аз те заслужавам :P

PreciousDiamond
01-13-2009, 21:31
И това го знам 8-) :-) Шот си пич, нали ? 8) 8-)

BaiToq
01-13-2009, 21:31
И това го знам 8-) :-) Шот си пич, нали ? 8) 8-)
Мхм.
А ти си готина и добричка :-)

PreciousDiamond
01-13-2009, 21:32
Е добричка .. само с тея, които заслужават ! :x 8-) :-)

babity
01-13-2009, 21:35
Такова е. Ама не е само с момчетата. И аз късно си дадох сметка кой какво значи за мен. Сега е късно. Човешко е да се греши.

sexita
01-14-2009, 05:35
Инстинкт...
Котката тича по мишката само,когато тя бяга от нея.
Като я хване...губи интерес

myNameIsImmortal
01-14-2009, 07:36
Инстинкт...
Котката тича по мишката само,когато тя бяга от нея.
Като я хване...губи интерес

По-точно, като я хване я изяжда 8-)

mirkisss
01-14-2009, 07:39
Щото повечето са тъпи копелета мислещи само за себе си .. но в един момент като устанат без играчка и се разнежват .. омфг :?

myNameIsImmortal
01-14-2009, 07:46
Моля, в задачите по математика след 10 клас не се изпозва общ знаменател..

sexita
01-14-2009, 08:32
Инстинкт...
Котката тича по мишката само,когато тя бяга от нея.
Като я хване...губи интерес

По-точно, като я хване я изяжда 8-)

Ако се е наяла вече ще я остави 8)

EeeBobii
01-14-2009, 08:39
Човешката природа е такава....Когато разбереш че го притежаваш, спираш да подаржаш любовта...(Но любовта е като оганият не слагаш ли дарва,гасне.)А когато осазнаеш че започваш да губиш човека до тебе,тогава осазнаваш какво си имал..и почваш да си биеш главата в сетената....Опитваш се да варнеш любовта но неможе, до сега никои не успиял да варне времето на заде.. :)

beb4yy
01-14-2009, 08:44
АБЕ ОСЪЗНАВАШ НЕЩО КОЛКО Е ЦЕННО КОГАТО ГО ЗАГУБИШ ШАНС ТАКА Е !

ivsan4eto
01-14-2009, 09:15
И ако бившия ти е успял да те излъже, че наистина сега е осъзнал нещо.. незнам каква е историята ви, но от това, което виждам ми се струва, че просто момчето е останало без никой и е видяло, че все още има шанс да се хване за някоя сламчица.. и се е хванал за теб.. това е.. но как ще постъпиш ти си е лично твоя работа.. има толкова много еднакви истории с различни развръзки. А това, че пускаш теми е хубаво.. все пак не са някакви дето се повтарят и дразнят.. дори и да се повтарят - все пак се открояват..:}

hooliganka89
01-14-2009, 11:10
Това да не го имате за закон?Че все момичетата излизат наранени от връзките?
Има толкова много случаи в които ролите са разменени и лошият в случаят не е момчето,а момичето.
Това не го ли вземате под внимание?

vesito13
01-14-2009, 11:26
Не са само момчетата и ние , момичетата правим такива неща . На всеки се случва . Просто ни влече това , което не можем да имаме , а когато го получим осъзнаваме , че не го искаме .

Glorious
01-14-2009, 11:38
Не всички сме такива. :?

ShaLqLqLqXa
01-14-2009, 12:19
Защото мъжете са заблудени животинки.. 8-)
Свясните вече почти са на изчезване, простаците се развъждат прекалено бързо. :D

Може би в някоя пещера се крие идеалния... дотогава ще ги търпим тея! :lol:

Re5peC7
01-14-2009, 13:26
Това си преживяла - това говориш.. много момчета също биват наранявани, както ти си била. Предполагам следват коментари, които ще потвърдят тезата ти и това ще наклони везните.. един вид, че само момчетата са такива лоши и безчувствени, но наистина има и момчета претърпели подобна болка.. няма да се вмъквам в никоя категория, защото се опитвам да говоря принципно.. а не индивидуално за себе си. И ако бившия ти е успял да те излъже, че наистина сега е осъзнал нещо.. незнам каква е историята ви, но от това, което виждам ми се струва, че просто момчето е останало без никой и е видяло, че все още има шанс да се хване за някоя сламчица.. и се е хванал за теб.. това е.. но как ще постъпиш ти си е лично твоя работа.. има толкова много еднакви истории с различни развръзки. А това, че пускаш теми е хубаво.. все пак не са някакви дето се повтарят и дразнят.. дори и да се повтарят - все пак се открояват..:}
+1 \:D/