PDA

View Full Version : Курвенско ли е според вас?



kvosekiorish
01-13-2009, 20:40
Наскоро скъсах с гаджето си с което ходихме около година.Той е малко странен човек,смисъл обичаше ме,но аз му бях нещо като подлога,момиче което му ходи нон стоп по задника и той беше свикнал с мисълта че може когато си иска да ми каже нещо от сорта на "майната ти не ми е до тебе" и аз да му звънна след 10 минути да му се извинявам..глупаво от моя страна знам..И в един момент срещнах друго момче,с което много си допаднахме и което наистина се интересува от мен и се държи добре с мен..и точно в този момент гаджето ми отново започна със скандалите че аз съм виновна за всичко и тн.. :-x и тогава побеснях и му казах че има друго момче...от там се започнаха псувните курва кучка и тн,при което скъсахме..сега съм с новия си приятел с които наистина се чувствам много готино,има тръпка и всичко е на 6,което го нямаше при бившия.курвенско ли е според вас че тръгнах с друго момче веднага след раздялата?

PreciousDiamond
01-13-2009, 20:43
Когато в една връзка нещо не достига - търсиш го при друг и това е нормално... Курвенско щеше да бъде , ако се беше наебала с това другото момче , докато си ходила с приятеля си . За мен не е курвенско .. щом си щастлива .. :?

suitable
01-13-2009, 20:43
Мнението ни по този въпрос не трябва да те интересува, но след като си запитала - не, не е к...... дори си мисля, че си взела доста добро решение..

beachy_bunny
01-13-2009, 20:44
Не ... , защо да е курвенско след като си имала чувства ... а ония да върви на друга да говори така ... как ще допуснеш катова отношение не ми е ясмо :?

beachy_bunny
01-13-2009, 20:44
Не ... , защо да е курвенско след като си имала чувства ... а ония да върви на друга да говори така ... как ще допуснеш катова отношение не ми е ясно :?

GameMaster
01-13-2009, 20:45
Taka kato go gledam kakvo laino e bil s izvinenie mnogo pravilno si postupila :)

kvosekiorish
01-13-2009, 20:45
питам ,защото според майка ми това е недопустима курвенска история...и ми е интересно какво мислите вие :o

Kostadin_682
01-13-2009, 20:46
Наскоро скъсах с гаджето си с което ходихме около година.Той е малко странен човек,смисъл обичаше ме,но аз му бях нещо като подлога,момиче което му ходи нон стоп по задника и той беше свикнал с мисълта че може когато си иска да ми каже нещо от сорта на "майната ти не ми е до тебе" и аз да му звънна след 10 минути да му се извинявам..глупаво от моя страна знам..И в един момент срещнах друго момче,с което много си допаднахме и което наистина се интересува от мен и се държи добре с мен..и точно в този момент гаджето ми отново започна със скандалите че аз съм виновна за всичко и тн.. :-x и тогава побеснях и му казах че има друго момче...от там се започнаха псувните к***а кучка и тн,при което скъсахме..сега съм с новия си приятел с които наистина се чувствам много готино,има тръпка и всичко е на 6,което го нямаше при бившия.курвенско ли е според вас че тръгнах с друго момче веднага след раздялата?
Евала за решението... тоя не те заслужава... даже се чуда как може да ти говори по този начин... :?

beachy_bunny
01-13-2009, 20:47
а майкати какво иска да пропилееш една година във депресия ли :x

emily_1234
01-13-2009, 20:48
Според мен е излишно да питаш такъв въпрос. Постъпила си МНОГО правилно поради няколко причини:1. 1-вото момче очевидно не те заслужава 2.Ти не заслужаваш такова отношение и със или без друг е редно да зарежеш тоя простак 3.Срещнала си човек с когото ти е приятно и си допадате (има и тръпка) - та на това аз му викам злато ! :-)
В никакъв случай не бива да се самообвиняваш още по-малко да ти ПУКА за тоя човек!

П.П. Ти ако на това му викаш курвенско, не знам някои момичета как бихме могли да ги определим :-D :-D :grin:

thelostone
01-13-2009, 20:49
Аз мисля че и ти имаш вина за прецаканата връзка, защото си го оставила да ти се качи на главата...както и да е, не не е курвенско (стига твоята гледна точка да е реалистична)

adrenal1n
01-13-2009, 20:52
Твоят бивш май те е имал за кученце на каишка, което за всичко му е виновно. Добре си го напуснала. Няма ли взаимоотношения във връзката, какъв й е смисълът тогава? Дано ти върви повече с новия приятел ;)

ninjadorf
01-13-2009, 20:56
значи слушай сега.. НЕ Е курвенско .. особенно при тия обиди от негова страна.. добре е че си била чесна с него.. но ще ти дам един съвет.. имала си дълга връзка.. според мен най - добре е да ИЗЧАКАШ 2-3 седмици.. и да не си с никой .. да ти мине поне малко от тоя.. щот знаеш ли може пък да се присетиш пак за него.. дай си почивка от момчетата.. пък щом тоя другия ти допада.. нямаш проблем просто му кажи да изчака малко.. ии да си започнеш на чисто .. ноо като цяло няма лошо айде успех :-P

MoHuTo
01-13-2009, 21:09
Не виждам нищо курвенско, потърсила си в друг това, което не си получавала от бившия, а и щом си по-щастлива и имаш чувства, защо трябва да е курвенско. Просто си късметлийка, не курва :)

BaiToq
01-13-2009, 21:19
Когато в една връзка нещо не достига - търсиш го при друг и това е нормално... Курвенско щеше да бъде , ако се беше наебала с това другото момче , докато си ходила с приятеля си . За мен не е курвенско .. щом си щастлива .. :?
Добре ги чуваш нещата 8-)

menta_loverka
01-13-2009, 21:38
В нинакъв случай дори е по-добре ..все пак важно е на теб да ти е добре нали?

Adwokat
01-13-2009, 22:40
Не е курвенско... а как си го търпяла тоз твоя бившия да ти говори така.. и да те кара.. все ти да се чустваш виновна.. :-o

Valhala
01-13-2009, 22:53
Когато в една връзка нещо не достига - търсиш го при друг и това е нормално... Курвенско щеше да бъде , ако се беше наебала с това другото момче , докато си ходила с приятеля си . За мен не е курвенско .. щом си щастлива .. :?

+1

sexita
01-14-2009, 05:32
Не е курвенско.
Глупав е начинът по който се е държал с теб и това,че те е обидил...
Да не ти пука за подобни хора :?

myNameIsImmortal
01-14-2009, 07:48
НЕ! Щом оня се е държал по такъв начин..
Бъди щастлива! ;)

Punisherrr
01-14-2009, 07:50
Taka kato go gledam kakvo laino e bil s izvinenie mnogo pravilno si postupila :)

:smt023

mirkisss
01-14-2009, 07:53
Когато в една връзка нещо не достига - търсиш го при друг и това е нормално... Курвенско щеше да бъде , ако се беше наебала с това другото момче , докато си ходила с приятеля си . За мен не е курвенско .. щом си щастлива .. :?

8)

darla
01-14-2009, 07:53
sled,kato si namerila 4ovek,koito e po-dobur za teb,ni6to ne e kurvensko!Ne bi trqbvalo da turpi6 prostotiite na biv6iq si samo,za da ne izglejda6 "kurvenski" v o4ite na edi-koi si.No edno se pitam:za6to si turpqla tova otno6enie?Lubov-edva li!Ako partniora ti po kakuvto i da e na4in ti pokaje neuvajenie,to mqstoto ti ne e pri nego!Ako muja mi ili nqkoi ot biv6ite mi si be6e pozvoli da mi kaje "kurva"...6tqh da sum poslednata jena v jivota mu!6to za kreten? 8)

ivsan4eto
01-14-2009, 10:06
Съгласна съм с всички мнения по-горе :)

soul1199
01-14-2009, 10:09
ne ne e,spored men si se nyjdaela ot takuv 4ovek do teb,da se durji dobre s teb i 6om ste zaedno-budete 6astlivi! :)

stealthyGirl
01-14-2009, 10:16
Хич, въобще НЕ!

chaotic
01-14-2009, 10:25
Когато в една връзка нещо не достига - търсиш го при друг и това е нормално... Курвенско щеше да бъде , ако се беше наебала с това другото момче , докато си ходила с приятеля си . За мен не е курвенско .. щом си щастлива .. :?
:smt045

Dark_Angel_F
01-14-2009, 10:40
Според скромното ми мнение няма нищо курвенско в това ! Ако изаневеряваше на бившия си - това щеше да е курвенско ... А и щом си щастлива сега няма за какво да се притесняваш и ад мислиш за миналото ;) Живей си живота с новия приятел и не мисли бившия !!!

slun4ice_90
01-14-2009, 10:42
Излишно е да ти казвам,че си постъпила повече от правилно,но реших и аз да си дам мнението.Бъди си щастлива с новото гадже и дано всичко ви потръгне. :) :-P

hooliganka89
01-14-2009, 11:06
Неуместен въпрос.

sexa_na_kompleksa
01-14-2009, 11:49
Не.

Alabala16
01-14-2009, 11:55
Ami pove4eto biha kazali 4e e kurvensko...
no pri teb prosto taka se e sluchilo..
i az sam taka kakto ti s tvoq bivsh fr,samo 4e pri men e malkoooo po razli4no
toi pravi greshki,zashtoto znae 4e shte mu gi prostq..na kratko hi4 ne si li4i 4e mu puka :)
no .. oshte malko shte isturpq
radvam se za teb,4e pone ti si si shtastliva:)
Hubavo e da ima nqkoi na koito da vqrvash i s koito da se zabavlqvash..... :( moq fr samo spi i igrae CS....... stanal e tolkova sku4en
:?
be.... i na teb shte ti kaja kakto i na mn drugi temi
JIVEI SI JIVOTA I TOVA E ! !!! ! ! ! !
:-P

ShaLqLqLqXa
01-14-2009, 12:00
Когато в една връзка нещо не достига - търсиш го при друг и това е нормално... Курвенско щеше да бъде , ако се беше наебала с това другото момче , докато си ходила с приятеля си . За мен не е курвенско .. щом си щастлива .. :?

+123456789...

raia338
01-14-2009, 12:53
По скоро неговата постъпка да те обижда е педалска,но в никакъв случай твоята не е курвенска :)

galu6a
01-14-2009, 12:59
Не щом ти е по-добре с това момче не е курвенско :)

Re5peC7
01-14-2009, 13:08
не го мисли..не е курвенско..търсиш човека с когото се чувсташ най-добре :) а това, че майка ти е казала така..не е много правилно..може би е била напрегната в този момент или просто заради това, че времената са други :)

euph0ria
01-14-2009, 13:08
:shock: Пф..откога да имаш чувства е курвенско ?!?! :shock: Споко аз също мисля,че постъпката ти не е такава..Бих казала, че си взела доста добро решение..щом има тръпка 8)

Aicken
01-14-2009, 13:24
:-o

pussycat_dolls15
01-14-2009, 15:54
Категорично НЕ!

cinderella_gugutka
01-14-2009, 16:34
курвенско ще е ако ходиш и спиш и с двамата

aka6a_vamp
01-14-2009, 16:36
Оффф и кое му е курвенското....че си зарязала един лайнар и си си намерила свястно момче....добре курва си :-o

sladka__droga
01-14-2009, 16:42
Не.

BloomF
01-14-2009, 16:59
Изобщо не е курвенско! Просто си намерила по идеален от бившия ти и правилно си решила да бъдеш с него.

dreamerka
01-14-2009, 18:43
Не се обиждай,но според мен си малко глупавичка.
1-во ходиш на някакъв си по задника.А сега се чудиш дали си курва,защото си тръгнала с някой,който те уважава (предполагам).
Еми не си курва :D Щом се нуждаеш някой да ти го каже,ама си малко глупава(нищо лично)

Зайо*Байо
01-14-2009, 18:46
Не е курвенско :)

balu4ka
01-14-2009, 18:52
Не не си,но след като той ти ги е наговорил тогава,значи не е държал толкова на теб ;) Изживей си живота,защото е един...и да н ти пука от такива комплексирани лайна ;)

mojo92
01-14-2009, 20:49
ами лчно според мен си постапила правилно не се тревожи и не обръщайвнимание на този кретен , при неговото просташко отнушение ти не си виновна остви го да сеоправя се някога ще се намери и някого него да оправи :) 8) и се радвай че си го заменила токова бързо с човек с който си щастлива (и без много да го мислиш ) :-)

CwalkIn
01-14-2009, 21:15
Тц,в никъв случай не е курвенско.. добре си постъпила .

Raliito
01-14-2009, 21:19
Opredeleno ne e kurwensko..Shtom oniq tupak se e durjal s tebe kwo te ebe..ii shtom se chuwstwash extra s twa nowoto momche..zachita te .. znachii sichkoo e perfee !!! :D :D

partychild
01-15-2009, 05:24
Мнението ни по този въпрос не трябва да те интересува, но след като си запитала - не, не е к...... дори си мисля, че си взела доста добро решение..

x3eme
01-15-2009, 13:31
във тази връзка която си прекратила не си получавала това от което си имала нужда
нормално е да го потърсиш другаде а пък щом вече си го намерила още по добре
курвенско според мен е било неговото държание а не твоето

slyn4o032
01-15-2009, 14:06
не виждам нищо лошо в това което си направила, той е изпуснал момента, когато е можел да те има : )) след като си щастлива няма какво да се чудиш :-)

aka6a_vamp
01-15-2009, 14:19
Защо всички момичета не са като теб... :-# :-# :-#
Ако бяха щеше да живеем в един по-добър свят :---)
Пълен с весело подскачащи параноички :)

BigFakeSmile
01-15-2009, 18:05
бе момиче..да си чувала ена песничка 'Miss Independent' я пойче никога не се оставяй гаджето ти да те прай на г*з
и как мойш дари да си помисляш че е курвенско поведението ти..трябва да си увереняа в постъпките си! А в случая...той го заслуважа..заслижавал е даже да му изневеряваш без никви угризения.. :-x

sextazy_baby
01-15-2009, 19:48
Сега си щастлива,нали...тогава нищо друго няма значение :)

Gerr
01-15-2009, 19:55
Когато в една връзка нещо не достига - търсиш го при друг и това е нормално... Курвенско щеше да бъде , ако се беше наебала с това другото момче , докато си ходила с приятеля си . За мен не е курвенско .. щом си щастлива .. :?

Дам, напълно съм съгласна!

loveyo
01-15-2009, 20:01
Не, не е курвенско..тоя е бил еба*и простия идиот...заслужава си боя! Как ще те псува , а ти ще му се извиняваш?? лелеее... пфф :-x

cherinka
01-16-2009, 06:06
Наскоро скъсах с гаджето си с което ходихме около година.Той е малко странен човек,смисъл обичаше ме,но аз му бях нещо като подлога,момиче което му ходи нон стоп по задника и той беше свикнал с мисълта че може когато си иска да ми каже нещо от сорта на "майната ти не ми е до тебе" и аз да му звънна след 10 минути да му се извинявам..глупаво от моя страна знам..И в един момент срещнах друго момче,с което много си допаднахме и което наистина се интересува от мен и се държи добре с мен..и точно в този момент гаджето ми отново започна със скандалите че аз съм виновна за всичко и тн.. :-x и тогава побеснях и му казах че има друго момче...от там се започнаха псувните к***а кучка и тн,при което скъсахме..сега съм с новия си приятел с които наистина се чувствам много готино,има тръпка и всичко е на 6,което го нямаше при бившия.курвенско ли е според вас че тръгнах с друго момче веднага след раздялата?
Евала за решението... тоя не те заслужава... даже се чуда как може да ти говори по този начин... :?
Лош навик на човек със засегнато его.
Веднага започва да хули и обижда.

Относно майка ти, опита ли се я накараш да се постави в твоята ситуация и да ти каже как би реагирала.
Явно гледа само от гледна точка на бившия ти приятел.
Чесно казано жалко за него, че е неспособен да се изправи лице в лице с теб и да си признае, че е сгрешил с държанието, с поведението и въобще с цялата си нагласа към теб.
Поне от разказа ти, тук от форума, съдим, че не е бил прав и, че ти си постъпила добре. Макар от друга страна и ти да си постъпила егоистично и на инат, заради държанието му, но фактите са на лице - твърдиш, че със сегашния ти приятел всичко е тип-топ. Дано е така.
Успех за напред :)

beb4yy
01-16-2009, 06:59
не е курвенско изобщо евала че си си намерила свестен са ше умре от яд

SoFarSoG00d
01-16-2009, 07:45
Не е курвенско,а е адекватно решение,когато не можеш да си с един човек,трябва да го оставоиш,а не да се самоизмъчваш и да се опитваш да поправиш непоправимото.Това явно не е бил човекът за теб.Ако се чувстваш добре с новото момче...поздравления и не си мисли,че си курва,заради това,че някой те е нарекъл така.Важно е ти как се чувстваш!!!

Remini
01-16-2009, 08:25
НЕ :smt028

nVm
01-16-2009, 10:30
не е курвенско изобщо евала че си си намерила свестен са ше умре от яд

+1 Ako беше останала с него мъчение ;)

FreeSpirit
01-16-2009, 12:33
Мисля че си постъпила правилно :)
Първо си скъсала с момчето, с което не си била щастлива изяснили сте се. Не трябва желанието ти да бъдеш щастлива, да те кара да се чувстваш зле ;)

zaraaa
01-16-2009, 13:23
Щом не ти е достигала топлина, разбирателство и любов в отношенията ти с бившия нормално да потърсиш друго момче - за мен постъпката не е курвенска, а дори много смислена! Бъди щастлива със сегашното момче и не се връзвай и не се засягай от думите на бившия си! :)

Melchys
01-16-2009, 13:33
За мен въобще не е. Ти да не си длъжна да го търпиш? Щом си срещнала човека, когото обичаш и си щастлива няма смисъл да се тревожиш за някой, който те е правил на луда...

Aicken
01-16-2009, 13:33
:lol: :lol:

angelcheeee_93
01-16-2009, 13:51
думата-''курвенско'' въобще не е подходяща за случая.Живота си е твой и може да правиш каквото поискаш с него,независимо колко време ще е след раздялата...и без това все някога трябва да тръгнеш с някой.Изобщо не е курвенско!

a3c1M
01-16-2009, 14:41
можеби не, но ако бях на негово място и аз щях да те наричам курва
нищо лично :)

kotenceto24
01-16-2009, 16:50
spored men si postupila pravilno :-D nz vse pak, seki ima pravo na izbor :o

HipHopBlond
01-16-2009, 22:21
Той ако е искал да те задържи е нямало да се държи така с тебе :? Успех с новия 8)

Peace \\//

darklady
01-16-2009, 23:45
не е курвенско :P

ef4etyYy
01-17-2009, 10:29
питам ,защото според майка ми това е недопустима курвенска история...и ми е интересно какво мислите вие :o
питай майка ти по добре ли е да се отнасят с тебе като с парче скъсан плик...мисля че точно тя тряаше да те разбере :shock: :? аз па не моа разбера на кое точно викаш курвенско...тфаа е мн нормално..ти да не си некъф парцал че да се държат с тебе така... евала :-) :-)

holyshade
01-17-2009, 20:13
еми...тва дали е курвенско може да се определи от тва какви чувства си изпитвала ти към него не той към теб..:/

CryForMe
01-17-2009, 20:15
не, кво ти пука... в крайна сметка за секи си е индивидуално колко време "почивка между връзките" му трябва... щом ти е гот хич да не ти дреме курвенско ли е или не ....

Inlofee
01-17-2009, 20:54
не е курвенско :? кат си намерила подходящ човек за кфо да търпиш някойси дет ти се качва на главата ...

chester_love
01-17-2009, 22:28
според мен не е курвенско,ако не си обичала бившия.. :)

HONDA
01-18-2009, 11:42
Изобщо дори не е курвенско. Щом новото момче те прави щастилива, това прави ли те курва?!

anonim4e2
01-18-2009, 17:29
ужасно държание от негова страна,според мен не е изобщо к**венско,със сигурност това те е засегнало,но за такъв мухльо не си струва.споко :-) :)

Incubus793
01-18-2009, 17:43
Za da pitash dali e kurwenska postupka qwno ne znaesh zna4enieto na taq dumi4ka :P Spored men si wzela idealnoto reshenie i si dosta swesna i mu tegli edna na biwshiq ti ;]] USPEH! :)

3oPuTy
01-18-2009, 17:49
Когато в една връзка нещо не достига - търсиш го при друг и това е нормално... Курвенско щеше да бъде , ако се беше наебала с това другото момче , докато си ходила с приятеля си . За мен не е курвенско .. щом си щастлива .. :?
+1 ;)