PDA

View Full Version : *** ПРОТЕСТЪТ НА 14.01 ***



jambo_bs
01-14-2009, 11:45
Организирания протест в интернет средата се оказа доста сполучлив.Почти всички телевизий дават извънредни новини по темата.Повечето от протестиращите са футболни фенове!Има няколко ранени полицай.Арестувани са доста хора в които са намерини боксове,палки,бухалки,вери и,метални тръби .... дори в 14 годишен е било намерено бурканче с киселина.По - късно ще допълня темата с видео . Аз мисля че протестът наистина стана зрелищен и уплаши държавниците. 8)

http://www.dnes.bg/images/photos/0064/0000064117-article.jpg

http://www.dnes.bg/images/photos/0064/0000064116-article.jpg

mysterious93
01-14-2009, 11:51
аз не мога да разбера 6то цялото внимание е върху футболните запалянковци?с нещо са по специални ли?тъпанари...и с тия бомбички ,пиратки и тем подобни..в момента само им съчувствам на полицаите...една шепичка полицаи с колко хора трябва да се оправя :x и ранените пак са полицаи...егати излагацията...тия протестиращите закво са замервали?ще ги арестуват мн ясно :x :-x

hardball
01-14-2009, 11:57
^ Абстиненцията нещо не ти се отразява ...

Canis_Dirus
01-14-2009, 12:03
Така става като се пише за факли, бомби и такива по форумите. Хората отиват на мирен протест и си патят заради инфантилността на няколко прошляка.

kristo
01-14-2009, 12:08
аз не мога да разбера 6то цялото внимание е върху футболните запалянковци?с нещо са по специални ли?тъпанари...и с тия бомбички ,пиратки и тем подобни..в момента само им съчувствам на полицаите...една шепичка полицаи с колко хора трябва да се оправя :x и ранените пак са полицаи...егати излагацията...тия протестиращите закво са замервали?ще ги арестуват мн ясно :x :-x
Напълно съгласен... за съжаление определени хора с хулигански наклонности провалиха хубавия замисъл на протеста с тези мизерии и цигании, които направиха. Не може да замерваш полицията, да трошиш, чупиш, с две думи да рушиш и да искаш полицията да не реагира. За съжаление се оказва, че не тези провокатори, а обикновените граждани пострадаха от цялата работа. С такива методи на действиe нищо положително не чака България. Аз не искам бъдещето на България да се определя от хулигани-побойници, наркомани, алкохолици и дегенерати, отишли там не за да протестират за промяната на статуквото в България, а за да се бият и да трошат. В такива протести няма да участвам. Ще участвам само в протести, където участващите са интелигентни, разумни и градивни български граждани, които наистина могат да преложат промяна на България, а не хора, за които разрухата и побоищата са начин на живот... Който иска да ме псува, обижда, изкарва "предател" и т. н., аз няма да споря по този въпрос с никой, не искам да навлизам пак в конфликти, от които ще се нагнети допълнитено негативна енергия, просто си изказвам мнението по този въпрос за последен път по тази тема.
Поздравявам истинските, градивните български граждани- студенти, ученици, възрастни, пенсионери, тоест интелигентната България и твърдо заклеймявам това, което видях да прави онази лумпенизирана група, отишла само с цел да си изразходва негативната енергия...
http://news.ibox.bg/news/id_1815974206

mysterious93
01-14-2009, 12:20
са всички мишоци,които не са били и само са гледали по телевизията и са чели в интернет какво се случва ше се изредят с "компетентни" коментари :)

:D nali znae6 4e ne vsi4ki sa ot Sofiq?

jambo_bs
01-14-2009, 12:22
са всички мишоци,които не са били и само са гледали по телевизията и са чели в интернет какво се случва ше се изредят с "компетентни" коментари :)

:D nali znae6 4e ne vsi4ki sa ot Sofiq?

Ми аз също не съм от София но ако можех да дойда щях :x

mysterious93
01-14-2009, 12:25
са всички мишоци,които не са били и само са гледали по телевизията и са чели в интернет какво се случва ше се изредят с "компетентни" коментари :)

:D nali znae6 4e ne vsi4ki sa ot Sofiq?

Ми аз също не съм от София но ако можех да дойда щях :x

mxm...i s malko pomo6t ot gospoda moje6e i da se pribere6 jiv.. :D ae to lo6o nqma ama s tiq piratki i bombi4ki i mi stana otvratitelno...prekalixa :-o

machoka
01-14-2009, 12:26
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=223657&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=