PDA

View Full Version : за абитуриенти :)



lorena
01-14-2009, 12:35
Здравейте на всички! :) Както много от този форум , така и аз тази година завършвам училище. Скоро четох тема , в която едно момиче сподели каква рокля си е купила. :) Естествено и аз се вълнувам за този ден и също искам да съм със страхотна рокля. Рових се из нета и попаднах на сайт с бални рокли. Дизайнер е Росица Котюр. Има много хубави модели... та въпроса ми е някой запознат ли е на каква цена са тези рокли, тъй като в сайта не е предоставена тази информация. Мисля , че бутикът се намира във Варна.
Ще съм много благодарна , ако някой ми даде някаква информация по тази тема :) Надявам се само цените да не са космически :D

Glezanka
01-14-2009, 13:03
И аз си харесах модел именно от тази модна къща,интересувам се от цени и дрън дрън,ама се дразня от това,че има 5 теми на тая страница за рокли ...

lorena
01-15-2009, 07:05
И аз си харесах модел именно от тази модна къща,интересувам се от цени и дрън дрън,ама се дразня от това,че има 5 теми на тая страница за рокли ...
ок.. И аз се дразня на много глупавите теми в този форум, но е факт че доста хора отговарят на съответните тъпи въпроси...А когато някой пусне тема на по-сериозна тематика, все ще се намери някой , който да каже "има търсачка", "има поне 1000 такива теми". Да , има тема за балните рокли, в която момичетата споделят от къде са си ги купили, но почти всички отговори са: "От Асеновград". Моята тема си има конкретен въпрос и ако някой е запознат, нека пише. Ако не -моля без излишни постове.Благодаря.

incheto
01-15-2009, 08:31
Аз знам само, че копират модели на известни дизайнери и ги продават за тяхни си, но не са лоши рокличките, даже да много готини. Аз имах бал преди две години, и си купих роклята от Романтика. Там има готини неща, на достъпни цени!

lorena
01-15-2009, 10:25
Аз знам само, че копират модели на известни дизайнери и ги продават за тяхни си, но не са лоши рокличките, даже да много готини. Аз имах бал преди две години, и си купих роклята от Романтика. Там има готини неща, на достъпни цени!
Би ли споделила на каква цена си взе твоята рокля и дори ако искаш може да сложиш снимка :)

incheto
01-15-2009, 11:08
еми мойта ми излезе 550 , но мисля, че заедно с обувки и чантка, което не е много според мен!!! Но все пак минаха 2 години, сега не ми се струва, че е яка, но тогава си беше много яка рокля :) Сега има повече избор!
Ето снимка

http://storage1.album.bg/0f0/bal_035_b87ba_2496858.jpg

lorena
01-15-2009, 12:14
еми мойта ми излезе 550 , но мисля, че заедно с обувки и чантка, което не е много според мен!!! Но все пак минаха 2 години, сега не ми се струва, че е яка, но тогава си беше много яка рокля :) Сега има повече избор!
Ето снимка

http://storage1.album.bg/0f0/bal_035_b87ba_2496858.jpg

:) роклята е много хубава

incheto
01-16-2009, 06:25
Благодаря!

Armeika
01-16-2009, 09:21
Май няма как да разбереш за цените защото не е оставен емайл за да попиташ за дадена рокля :? :? :?

Jesus
01-16-2009, 09:36
:) роклята е много хубава
Абе роклята е хубава ама собственичката по-вече ми харесва :)
Да наистина пиши rositsacouture@yahoo.com да попиташ цената на роклите който си си харесала :) Иле се обади на +35952600690 да попиташ :)