PDA

View Full Version : Е това вече е тъпотия !



BladeDancer
01-14-2009, 15:24
Първо след ваканцията :
В Стара Загора инспекцията пък затвори ОУ "Иван Вазов" и СОУ "Железник". Мярката бе наложена, след като родители и учители се оплакаха, че децата мръзнат при 10-градусови температури, обясни шефката на инспекцията д-р Елена Канева.

А директорката :
арното не работеше две седмици през ваканцията и е нормално, докато се затопли, в сградата да бъде по-студено, оправда се директорката на СОУ "Железник" Донка Ангелова. Без да изчака повторната проверка на санитарните инспектори, вчера тя бе разпоредила да се учи. Според Ангелова температурата в класните стаи вече е достигнала 15 градуса. СОУ "Иван Вазов", където се оказа, че има повреда в парната инсталация, и вчера остана затворено. Но и тук се стягаха още днес след отстраняване на аварията бързо да вкарат учениците в клас. Повреда в локалното парно затвори за ден и плевенското СОУ "Христо Смирненски". Невзетите уроци ще се отучат по-нататък, уточни директорът на школото Николай Иванов. Засега няма да се затварят общинските училища в столицата. Нито един директор не се е оплакал, че не му стигат средствата за топло, съобщиха от дирекция "Образование" в столичната община.

Днес :

УНИКАЛНА!! Поледица в стара загора + дъжд не съм срещал такава поледица от както съм роден ... За да отидем на даскало всичките сме се трепали и не знаете че за 200 метра от нас до даскало ми отне 45 минути път ! Отивам на даскало добре ... Карам първия час ( 5 минути ) и съм мокър ... След това имам фискултура мокър съм студено ми е боли ме главата направо се разболях за секунди ( като падаш не падаш само на лед ами локви и под водата има лед и си мокър вече и ти е студено ) След фискултурата с няколко човека ( колкото бяхме в час 5-6 другите ги няма ) решихме да си тръгваме , но на входната врата ( те са три и са електрични когато решат от стаичката си ги отварят , а тя е до вратите ) 50 -60 човека сме се наредили и ги чакаме защото сме мокри чистачките ни се карат ( а през това време идват госпожи и те трябва да им отворят ) ама една седи на вратата и не можем да излезем ... псуваме ги вече всички са се наредили да ги бият ( толкова са ядосани ама не вярвах да тръгнат все пак сме в училище ) Двама 11- 12 клас дойдоха и почнаха да викат че един от зам. директорите ги е освободил през това време тълпата се разотиваостанахме 10 човека най-много и тея идват с една от чистачките и отвориха ние напънахме и излезахме тея 10 човека ( в 9 и 20 часа ) другите в 10 са ги пуснали ся разбирам ама и като миналия път ще е когато беше стутдено Ангелова ще ни "махне" ваканцията а тя ни трябва защото друг път не мисля да излизам от нас защото утре не ми се мисли шрез ноща ще е -11 градуса най-малко ще се заледени защото сутрин става 1 градус и почва да вали дъжд и същата история а към обяд става пак по студено и не ми се мисли ...


Това според вас какво се нарича

учелище = затвор

Lysit0
01-14-2009, 17:16
Щом не ви изнася,което е нормално,защото в студ е неприятно да се седи,протестирайте и НЕ ходете на училище.

UnaBletoLoVeU
01-14-2009, 17:24
Малко преувеличаваш.

taNcheto93
01-14-2009, 17:28
Щом не ви изнася,което е нормално,защото в студ е неприятно да се седи,протестирайте и НЕ ходете на училище.
Съгласна съм :)
При нас днес почти всички ученици са били на училище от 1 до посления час, за разлика от учителите. Първия час само 2-3 даскалки и директора :D

BladeDancer
01-14-2009, 21:02
Малко преувеличаваш.
хмм да мъничко само малко темература 38 кашляне преувеличавам няма ми нищо ...