PDA

View Full Version : Не съм сигурен дали е проблем , вие преценете моля ?



xardas4o
01-14-2009, 16:29
Почти на 17 съм и никога не ми спада, в смисъл става ми по мек, но не увисва и си стои дебел . Когато отида на плаж се очертава по шортите и почти всеки на плажа ме зяпа. Освен това се притеснявам да не е някакъв здравен проблем . Дали е възможно от проблеми с кръвното или ... Моля дайте ми някакъв отговор мерси предварително.
В крайно възбудено състояние ми е 18 см, а в минимално си стои 15,5 -16.
Отново благодаря.

UFOs
01-14-2009, 16:32
Ми че бая ти е голям щом в нормално състояние ти е 15-16 см,но пък ми е странно като гледам пропорцийте..

xardas4o
01-14-2009, 16:36
точно за това писах, иначе други проблеми нямам нито болки, нито гъби, нито проблеми с кожата около главичката, мога да го прибера с ръка в кожата, но ако махна ръката дори и в омекнало състояние пак излиза главичката ... :С Болка няма.

Il_cavaliere_del_male
01-14-2009, 16:43
просто се разрови в нета, пише доста неща..

xardas4o
01-14-2009, 16:50
Смятам че като пиша тук ,това е част от нета... и се надявам тук да получа по категоричен отговор ... ако ще се заяждате или ми давате съвети които не съм тъп да се сетя мерси ... за да пиша тук не значи че не съм проверил ... просто никога не е излишно да опиташ ... а и предпочитам тук да намеря отговор .

Il_cavaliere_del_male
01-14-2009, 17:00
нарича се приапизъм, при положение, че и други имат подобни проблеми, представлява клинично състояние, което е доста сериозно и трябва да се отиде на лекар незабавно.

а към автора - не е лошо да си попрегледаш личните съобщения

xardas4o
01-14-2009, 17:05
мерси, на Il_cavaliere_del_male темата може да се затвори .