PDA

View Full Version : кво ви е мнението



k1ana
01-14-2009, 16:40
кво ви е мнението за лошото даржание в часовете и за изгонването от даскало штото лично се даржа като олигофрен в часовете и др се кефат някви тапаци и за изгонването за лошо даржание

girl_in_black
01-14-2009, 16:45
Мисля, че е крайно време да се въведе ред в часовете. И на мен понякога ми е скучно, и на мен не ми се слуша и внимава винаги, обаче не си позволявам да се държа като хваната от гората.Не мога да разбера мотивите на някой да се прави на идиот-кой впечатлява, пред кой се прави на велик-себе си, учителите, другите?ДАже не е и смешно, жалко е.Училището в България е много зле, нуждае се от много реформи-по-сторк контрол над учениците, ново оборудване, намиране на квалифицирани учители и повишаване на заплатите им.Трябва да се спре безумието, което цари в момвнта-на който не му харесва да се държи прилично-вратата е отворена.

Il_cavaliere_del_male
01-14-2009, 16:55
аха

sexa_na_kompleksa
01-14-2009, 16:56
Според теб какво мнение имаме?
И от моя клас има едни такива индивиди като теб. Много е дразнещо едно такова поведение! И е наистина безсмислено. Не виждам какво се печели от това. Съгласна съм с girl_in_black - училището се нуждае от доста промени, които трябва да започват с превъзпитаването/остраняването на такива като теб. Все пак посещаваме училището, за да се образоваме. Не винаги е интересно или пък наученото ще ни потрябва в живота... Но просто такъв е учебния план и учителите нямат вина за него.

adrenal1n
01-14-2009, 17:04
Чистката трябва да започне от най-горе - от държавното управление :x

sandetoo
01-14-2009, 17:43
Съветвам те да си оправиш поведението щото така и успеха ще ти се повиши.

SimonaShtonova
01-14-2009, 17:48
Мисля, че е крайно време да се въведе ред в часовете. И на мен понякога ми е скучно, и на мен не ми се слуша и внимава винаги, обаче не си позволявам да се държа като хваната от гората.Не мога да разбера мотивите на някой да се прави на идиот-кой впечатлява, пред кой се прави на велик-себе си, учителите, другите?ДАже не е и смешно, жалко е.Училището в България е много зле, нуждае се от много реформи-по-сторк контрол над учениците, ново оборудване, намиране на квалифицирани учители и повишаване на заплатите им.Трябва да се спре безумието, което цари в момвнта-на който не му харесва да се държи прилично-вратата е отворена.

Подкрепям с две ръце...

HipHopBlond
01-14-2009, 19:53
Мисля, че е крайно време да се въведе ред в часовете. И на мен понякога ми е скучно, и на мен не ми се слуша и внимава винаги, обаче не си позволявам да се държа като хваната от гората.Не мога да разбера мотивите на някой да се прави на идиот-кой впечатлява, пред кой се прави на велик-себе си, учителите, другите?ДАже не е и смешно, жалко е.Училището в България е много зле, нуждае се от много реформи-по-сторк контрол над учениците, ново оборудване, намиране на квалифицирани учители и повишаване на заплатите им.Трябва да се спре безумието, което цари в момвнта-на който не му харесва да се държи прилично-вратата е отворена.

Подкрепям с две ръце...

Аз подкрепям с три, но с малко изключение!!! Пич виж са:

Както вече ти обясниха е тъпо да се държиш като идеот... тва върви само до към 6, 7 клас след тва тряа да ставаш малко по - сериозен, защото колкото и гадно да ти звучи: "НЕ ВПЕЧАТЛЯВАШ НИКОЙ" :? Най - много както вече ти сам каза тъпаците да впечатилш, а аз не бих слезнал на тяхното ниво man, NO WAY!!! От друга гледна точка има един момент когато учителите обаче изперкват и почват да се правят на велики понеже "знаят много повече от вас" а вие не учите изобщо по дадения предмет... Ако забележиш такава нередност, САМО И ЕДИНСТВЕНО ТОГАВА можеш да си позволиш да я напраиш за смях, но не по някъв тъп и идеотски начин като да скочиш и да опчнеш да я псуваш, защото в такъв случай няма да можеш да се спасиш от изгонване... Просто се обаждаш тихичко на сякви нейни изцепки, които тя/той прави докато вика, апострофираш и другото ше ти дойде на момента все пак каквото и да си говориме, в такава ситуация трябва да се защитиш ;) Успех man 8)