PDA

View Full Version : проблем ако може помошт



k1ana
01-14-2009, 17:00
абе нз ама от много време нямам приятелка пак и са се преместих на др място да живея и ги познавам сички вече ама не мога разбера виждам че има флирт ама след няколко дена опитвам се да го продължа гледат ме се на криво(е не баш на криво ама такъв е израз) горезен е не сам чак толкова грозен за да не ми обръштат внимание нз къв е проблема явно маи аз не мога поодхода като хората даите някви идеи или помогнете ако може де

Aicken
01-14-2009, 17:01
проблема е че не можеш да пишеш помошшшшшшшшшшшшттттттттт

Re5peC7
01-14-2009, 17:03
проблема е че не можеш да пишеш помошшшшшшшшшшшшттттттттт
и не само "помощ" :?

aka6a_vamp
01-14-2009, 17:03
АКО ГОВОРИШ ТАКА,както и пишеш....си мечтата на всяка жена да знаеш!

PreciousDiamond
01-14-2009, 17:06
абе нз ама отъ много време нямам приятелка пак и са се преместих на др място да живея и ги познавам сички вече ама не мога разбера виждам че има флирт ама след няколко дена опитвам се да го продалжа гледаме се на криво горезен е не сам чак толкова грозен за да не ми обраштат внимание нз кав е проблема явно маи аз не мога поодхода като хората даите някви идеи или помогнете ако меже де

А ако си тъп и грозен просто е неочаквано добра комбинация 8-)

Lysit0
01-14-2009, 17:07
Най-добре,да не правиш никакви физиономии,ако не ти идва от вътре,т.e.беше написал,че гледаш на криво,ако не ти идва от вътре не го прави.Просто бъди естествен и всичко ще си дойде на мястото.

PreciousDiamond
01-14-2009, 17:10
Най-добре,да не правиш никакви физиономии,ако не ти идва от вътре,т.e.беше написал,че гледаш на криво,ако не ти идва от вътре не го прави.Просто бъди естествен и всичко ще си дойде на мястото.

Аз пък разбрах , че ТЕ го гледат на криво :?

Така става .. после някой да не каже защо се заяждаме с момчето ?! Еми като искаш да ти се помага, ще пишеш темата така че да я разберат всички и то по един и същ начин !

Kostadin_682
01-14-2009, 17:18
Бах... а аз, си мислех, че моя правопис е много зле 8-)

kobrichka
01-14-2009, 17:22
АКО ГОВОРИШ ТАКА,както и пишеш....си мечтата на всяка жена да знаеш!

:lol: Едва ли има момиче,което да не си мечтае за такава комбинация.

adrenal1n
01-14-2009, 17:26
Отиваш в козметична клиника за 1-2-3 пластични операции, да те направят красив като Дейвид Бекъм и с усмивка на холивудска звезда, връщаш се във втори-трети клас да научиш правописа и се сваляш с момичетата :o

Alabalaportokala
01-14-2009, 17:31
А аз какво да кажа че сте 1 стадо овце ? 1 да почне и другите след него. Кво сте се разлаяли бе келеши? Това е клавиатура. Винаги може да се Згеши. Заради ей такива като вас "правописници" тийнпроблема е насран и засран. Аре трайте като няма какво да кажете.

Авторе това са жените. 1 ден те харесват друг те мразят. Не се мъчи да се нагодиш на тертипа им защото до никъде няма да стигнеш. Стой си мирно и кротко и сами ще заподскачат на х*я ти.

Поздрави !

Elmoto
01-14-2009, 17:43
Това е клавиатура, но чак пък толкова грешки....
Както и да е, ако мацките не ти обръщат внимание просто не се напрягай - прави това, което ти идва от вътре. Просто бъди себе си и всичко ще бъде ОК :smt045 =;

Anq59
01-14-2009, 17:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

suantito
01-14-2009, 17:52
Какво се впрягате за правописа поне някой хора опитват да пишат на БГ а не ан шлюкавица кадето няма правила и норми...

Hurtmore
01-14-2009, 18:07
Клавиатура вярно, ама как ще сбъркаш ШТ с Щ O_o иначе от цялото съдържание разбрах само, че някой гледа на криво о.О

Alabalaportokala
01-14-2009, 18:15
Не вярвам да е от неграмотност.

Сега като гледам неправилното писане на ДуМиТи Пу Ей тОя НаЧиН е доста нашумяло. Случва се. Не мисля че това е от значение. Ако толкова сте добрите самаряни готови да помогнат на всеки просто преглътнете грешките. Ако не можете и това ви дразни просто прескочете темата и не пишете нищо. Няма да повреди на оригиналността ви !

Поздрави !

soul1199
01-14-2009, 19:18
prosto budi sebe si i vs 6e si doide,kakto tqbva

k1ana
01-14-2009, 19:24
абе съжелявам ама пиша по скъпе на и едновремено тука и на клавиатура ми е доста трудно да пиша съжелявам