PDA

View Full Version : Проблем с пърхот



doktora1mw
01-14-2009, 17:33
Здравейте.Имам сериозен проблем с пърхота, навсякъде по главата ми е и не става нищо особено като се опитвам да го изтупвам. Пробвал съм средства като Низорал и още едно-две, но ефект има само докато ги ползвам, но ми се налага да ги спра за да не привикне организъмът ми към тях.
Ако знаете някой добър бабешки метод или ефективна козметика моля споделете.
Предварително благодаря!!!

DeSerT17R0Se
01-15-2009, 18:56
Аз също имах този проблемр но като бях последния път на фризьор тя ми предложи професионалните шампоани на schwarzkopf които ги няма по магазините. По принцип не вярвям мн на такива но нямях особен избор и си взех си останах мн доволна :)

slavito007
01-16-2009, 14:12
лосион против пърхот на Евтерпа. На мене ми помага, но след 1-2 месеца след като го спра пак се показва пърхота. Обаче е единственото нещо, което съм пробвал и ми е харесало :)

bulrus
01-16-2009, 15:23
подстрици се гола глава, в пубертета и аз имах пърхот и се подстригах гола глава и ето ме на 20 години въобще нямам намерение да пускам коса, гола глава е идеалната прическа за мъж!

NoOneElse
01-16-2009, 17:55
Мога да то предложа само шампоана на Ducray - Kelual DS. Има го в по-голямите аптеки и струва между 20-22 лева, но пък е много ефикасен. Шампоана е нещо средно между козметичните и медицински продукт. Аз незнам просто как си се набутал с тоя Nizoral. А... да те предопредя, ако на второто-третото миене имаш чувството, че пърхота е повече, не се притеснявай, това е защото го изчиства... Не се надявай на светкавичен ефект...трябват повече от 2-3 седмици за да се изчистиш и да се въенш в бебешките години. Ако това не помогне го комбинирай с пяната от същата серия Ducray - Kelual DS (ПЯНА!).Но стига толкова, че ще ме помислиш за рекламно лице :D (ааах да последно :-D също така добра марка косметични продукти са на Kloran, но тях не съм ползвал) ... Е тфа е от мен...ако ти трябва повече инфо...просто пиши... :)